Szőke Tisza 2015 - Ifjúsági D LAT 2015.06.20

Helyszín: Szeged
Rendező: Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület
Szervező képviselője: Szeged
Típus: Klubközi verseny
Párok megtekintése: 19 ->10 ->6
Párok száma 19

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Maddalena Merelli (Italy)
B - Ludwig Wieshofer (Austria)
C - Elena Durdina (Russian Federation)
D - Julius Schvarcz (Slovakia)
E - Antun Marki (Croatia)
F - Liudmila Tsyrkun (Belarus)
G - Bíró Csaba (Debrecen)
Döntnök:
Bíróné Váradi Éva (Törökbálint)

Műsorvezető:
Dr. Márton Bettina (Szeged)

Számlálók:
Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Horváthné Kriczki Zita (Orosháza)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.12 Csizmadia Márk - Szarvas RebekaClaudius Táncsport Egyesület1818/1
2.15 Novák István - Jaksa ÉvaStúdió 2000 TSE17118/10
3.9 Podlovics Tamás - Tóth Eszter NoémiFulldance Táncsport Egyesület16107/10C
4.10 Szabó Patrik - Udvari NelliBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület1575/6
5.1 Eszter Ákos Endre - Sütő CsillaStúdió 2000 TSE14129/10C
6.4 Kemény Imre - Kökényes MelindaZsámbéki Tánc Sport Egyesület1391/14
Elődöntő
7.14 Miskolczi Renátó - Huszáros FanniDuDance Tánc-Egyesület1254/11
8.16 Ortnel Máté - Farnas ViktóriaAdria-Szigó KTSE1140/20
9.17 Polyák Imre - Illés EszterStúdió 2000 TSE10100/16C
10.18 Poór István - Papp EmeseBotafogo Táncegyüttes9105/14C
1.Forduló
11. - 14.6 Kovács Gábor - Klaukó Csenge NóraNyíri Lajos Táncsport Egyesület842/6
11. - 14.8 Marton Dávid - Dékány AnnaSzilver Táncsport Egyesület856/6
11. - 14.13 Erdélyi Dániel - Bencses DóraStúdió 2000 TSE895/11
11. - 14.19 Tóth Bence Máté - Samu BarbaraGála Társastáncklub Egyesület815/3
15.7 Kraszkó Tamás - Kraszkó ZsanettKner Táncsport Egyesület - Nyíri Lajos Táncsport Egyesület485/18
16.2 Kalla Máté - Lévai LucaRitmo Sporttánc Egyesület381/18
17.5 Keresztes Gergő - Mancz AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület223/8
18.3 Kelemen András - Zink ZsófiaZsámbéki Tánc Sport Egyesület137/13
19.11 Zahorán Zoltán - Kocsor BernadettNyíri Lajos Táncsport Egyesület016/9