XXI. Zánkai Táncfesztivál - Ifjúsági D LAT 2015.08.26

Helyszín: Zánka
Rendező: Modern Sportegyesület
Szervező képviselője: Zánka
Típus: Klubközi verseny
Párok megtekintése: 30 ->20 ->12 ->7
Párok száma 30

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Horváthné Berta Ágota (Szombathely)
B - Dr. Arnold Péter (Budapest)
C - Kenyeres Csaba (Békés)
D - Eke Sarolta (Budapest)
E - Zsom Olivér (Szeged)
Döntnök:
Barbulszki Borisz (Ráckeve)

Műsorvezető:
Benkő Zsófia (Budapest)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Kozma Gábor (Budapest)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.104 Orbán Zsolt Márk - Nagy AnnaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület2971/5
2.70 Galambos Ádám - Skiba NoémiStúdió 2000 TSE28133/11
3.84 Meleg Máté Sándor - Jobbágy JankaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület27133/9
4.99 Szabó Patrik - Udvari NelliBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület26115/8
5.102 Nagy Bálint - Markovits KittiDanza Táncsport Egyesület2532/2
6.63 Podlovics Tamás - Tóth Eszter NoémiFulldance Táncsport Egyesület24165/9
7.73 Sere Dániel - Lentulai Hanna SáraC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület23104/9
Elődöntő
8. - 10.81 Erdélyi Dániel - Bencses DóraStúdió 2000 TSE22144/14
8. - 10.91 Fekete Márk - Tóth BoglárkaFulldance Táncsport Egyesület - Sziget Dance Táncsport Egyesület2270/9
8. - 10.94 Kemény Imre - Kökényes MelindaZsámbéki Tánc Sport Egyesület22119/16C
11.58 Erdész Patrik Bence - Gyöpös LauraFelicita KTSE1964/10
12.96 Keszei Attila Imre - Schneider AnnaDream Dance Tánc Sportegyesület1843/3
2.Forduló
13. - 14.72 Raul Szabolcs János - Oroszlán DóraStúdió 2000 TSE1751/3
13. - 14.80 Bajzek Patrik - Zelevics FruzsinaSavaria Táncsport Egyesület1721/2
15.59 Ferencz Attila Levente - Sebestyén DorkaRitmo Sporttánc Egyesület1580/13
16.95 Keresztes Gergő - Mancz AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület1459/12
17. - 19.92 Füredi Bálint - Orosz Flóra AnnaFelicita KTSE1338/6
17. - 19.97 Kovács Gábor - Klaukó Csenge NóraNyíri Lajos Táncsport Egyesület1355/7
17. - 19.101 Dóka Balázs - Váradi CsillaStúdió 2000 TSE1318/2
20.64 Rozsnyai Márton - Denke DorkaFulldance Táncsport Egyesület - Sziget Dance Táncsport Egyesület1069/11
1.Forduló
21.68 Balogh Gergely - Mondik LilienC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület9104/8
22. - 25.44 Kocsmár Martin - Békési LucaGála Társastáncklub Egyesület817/3
22. - 25.45 Melles Marcell - Nagy DorinaGála Társastáncklub Egyesület824/4
22. - 25.69 Bognár Balázs - Háklár AdélSavaria Táncsport Egyesület871/23
22. - 25.89 Erdész Krisztián Roland - Kocsó Regina VivienFelicita KTSE88/1
26.93 Kalla Máté - Lévai LucaRitmo Sporttánc Egyesület488/20
27.60 Kelemen András - Zink ZsófiaZsámbéki Tánc Sport Egyesület349/15
28.65 Rumszauer Balázs - Dobra ViktóriaRitmo Sporttánc Egyesület269/10
29.71 Kovács Ádám - Szalay SáraGála Társastáncklub Egyesület12/2
30.57 Agócs Dániel - Horváth DzseniferRitmo Sporttánc Egyesület019/7