TáncSport Magyar Bajnokságok 2016 - MB Felnőtt Standard 2016.01.30

Helyszín: Szigetszentmiklós
Rendező: Magyar TáncSport Szakszövetség
Szervező képviselője: Szigetszentmiklós
Típus: Magyar Bajnokság
Párok megtekintése: 30 ->16 ->20 ->12 ->6
Párok száma 30

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Balikóné Akkerman Éva (Budapest)
B - Szűcs Simon (Budapest)
C - Zsilák Zsuzsanna (Szeged)
D - Holger Thomas Nitsche (Németország)
E - Rimányi Judit (Szombathely)
F - Németh Péter (Budapest)
G - Heidi Götz (Ausztria)
H - Antun Marki (Horvátország)
I - Mircea Gavrila (Románia)
J - Nenad Jeftic (Szerbia)
K - Katarina Baluchova (Szlovákia)
Döntnök:
Futó Károly (Győr)

Műsorvezető:
Molnár Andrea (Budapest), Székely Attila (Budapest)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Klinda Dénes (Budapest)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.45 Anikeev Nikita - Farkas BettinaDanceStation Táncsport Egyesület - Szilver Táncsport Egyesület5858/2
2.67 Sorin Andrei Neagu - Elek RékaDanceStation Táncsport Egyesület56184/13S
3.55 Hegyes Bertalan János - Kis ViolettaSzilver Táncsport Egyesület54244/9
4.53 Fodor Norbert- Csanád - Vaszi Réka-BeátaSTEPHANY-DANCE Táncművészeti KFT5252/2
5.71 Tábori Ármin - Dézsy Klaudia KláraDanceStation TáncSport Egyesület 50196/8
6.60 Leonte Tudor Andrei - Forgó Éva PatríciaSzilver Táncsport Egyesület4877/3
Elődöntő
7.52 Filotás Márk - Barkóczi ZsófiaPro-Art Táncstúdió46235/16
8.50 Budai Attila - Barna LillaValcer Táncstúdió44176/8
9.63 Petar Marjanovic - Kuti KamillaDanceStation TáncSport Egyesület42138/8
10.69 Szabó Hornos Norbert - Marschall Zita OlíviaDanceStation Táncsport Egyesület - Fulldance Táncsport Egyesület4040/2
11.51 Csorba Máté - Haddad SabrinaSzilver Táncsport Egyesület38147/9
12.46 Balga Kristóf János - Molnár RenátaSzilver Táncsport Egyesület36123/9
2.Forduló
13.72 Tejeda Tamás Márk - Nyitrai EdinaSway Táncsport Egyesület 34177/12
14.75 Vígh András - Hornyák ZsófiaKödmön Társastánc SE3261/4
15.66 Schwartz Péter - Lucz LauraSzilver Táncsport Egyesület30181/11S
16. - 17.49 Bődi Dénes - Pap-Gyurits DianaSzilver Táncsport Egyesület2883/6
16. - 17.68 Szabó Gábor Ádám - Benkő ZsuzsannaForma Táncsport Egyesület2880/8
18.54 Gedovics Balazs - Toth EmiliaStúdió 2000 TSE - Pro-Art Táncstúdió24186/18
19.74 Vékony Viktor - Loga Hajnalka CsillaValcer Táncstúdió 22125/9
20.47 Bandi Ferenc - Szondi FanniValcer Táncstúdió2031/3
Reményfutam után
21.64 Sági István Balázs - Bántó BernadettSzilver Táncsport Egyesület1818/2
22.65 Saláta József - Somfalvi Beáta KrisztinaFelicita KTSE16109/12S
23.57 Kiss Oliver - Laskovics RékaLorigo Táncsport Egyesület1414/2
24.59 Kovács István Zoltán - Bakó BarbaraPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület1253/10
25.56 Horváth Zoltán - Bense KrisztinaSzilver Táncsport Egyesület - Forma Táncsport Egyesület1036/5
26.70 Szajduk Szabolcs Tamás - Varjú KataAdria-Szigó KTSE824/6
27.61 Letenyei Levente - Artner PetraLorigo Táncsport Egyesület638/12
28.58 Kőszegi Gergely - Kiss DorottyaKödmön Társastánc SE - DanceStation Táncsport Egyesület452/14
29. - 30.62 Panka Dániel - Panka DorottyaAdria-Szigó KTSE248/8
29. - 30.73 Tóth Szilárd - Zsila AndreaValcer Táncstúdió26/3