III. FULLDANCE KUPA OPEN FORMÁCIÓS RANGLISTA, RISING STAR STANDARD-LATIN ÉS KLUBKÖZI TÁNCVERSENY - Rising Star LAT 2016.04.16

Helyszín: Tápiószentmárton
Rendező: Fulldance Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Tápiószentmárton
Típus: Egyéb nem pontszerző verseny
Párok megtekintése: 19 ->12 ->6
Párok száma 19

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Törökgyörgy Józsefné (Kistelek)
B - Novák Zsuzsanna (Budapest)
C - Németh Péter (Budapest)
D - Simon Csaba (Miskolc)
E - Vidovenyecz Andrea (Szeged)
F - Mihály János (Budapest)
G - Józsa János (Pécs)
Döntnök:
Simonyi-Hornyák Hajnalka (Kaposvár)

Műsorvezető:
Szűcs Simon (Budapest)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Horváthné Krizsa Mária (Budapest)

HelyezésRsz.PárEgyesület
Döntő
1.120 Gáspár Patrik - Mátyus MajaValcer Táncstúdió - Miskolcz-Revital TSE
2.168 Fonyó Sebastian Attila - Törőcsik TímeaDanza Táncsport Egyesület
3.180 Szabó Ádám - Kaszás OrsolyaStúdió 2000 TSE
4.174 Antal Gergő - Hercsik ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSE - Valcer Táncstúdió
5.169 Gedovics Balazs - Toth EmiliaStúdió 2000 TSE - Pro-Art Táncstúdió
6.179 Szabó Ábel Zsombor - Schweitzer LiliValcer Táncstúdió
1.Forduló
7. - 8.165 Börzöli Dávid - Kersák DóraAdria-Szigó KTSE - Fulldance Táncsport Egyesület
7. - 8.178 Pop Vlad Alex - Butor ZsófiaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE
9.157 Tiralla Bonifác - Bacsó HenriettaFlamenco 2001 TSE - Stúdió 2000 TSE
10. - 11.117 Sulyán Bálint Pál - Bálint NikolettaSway Táncsport Egyesület - Forma Táncsport Egyesület
10. - 11.177 Mészáros Máté László - Füle KrisztinaQuality Dance TSE
12.176 Bencsik Gergő - Sándor SzilviaSZOLDANCE Táncsport Egyesület
13. - 14.181 Török Árpád - Molnár BarbaraFlamenco 2001 TSE
13. - 14.182 Tóth Szilárd - Zsila AndreaValcer Táncstúdió
15.166 Csömör Marcell Krisztián - Demeter CsillaOktogon Tánccentrum - DuDance Tánc-Egyesület
16.137 Keresztes László - Bartha LillaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület
17.172 Mizsér Tamás - Fülöp ZsuzsannaDanceStation Táncsport Egyesület - Oktogon Tánccentrum
18.175 Bécsi Patrik - Nagy Alexandra ÉvaBig-BEM Táncsport Egyesület
19.173 Török Tamás Dániel - Gyurkovits ÉvaDance Universe Tánc Sportegyesület