V. Danza Kupa - Ifjúsági C LAT 2016.05.08

Helyszín: Budapest
Rendező: Danza Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Budapest
Típus: Klubközi verseny
Párok megtekintése: 19 ->12 ->6
Párok száma 19

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Jebelóczki Richárd (Nyíregyháza)
B - Dremák Éva (Debrecen)
C - Eke Sarolta (Budapest)
D - Török-Zsuppán Alexandra (Budapest)
E - Bódis-Nagy Katinka (Kaposvár)
F - Oláhné Molnár Anna (Szolnok)
G - Molnár Olivér (Budapest)
Döntnök:
Földházi Péter (Budapest)

Műsorvezető:
Faluvégi András Dr. (Fülöp)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Szűcs Simon (Budapest)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.58 Holló Patrik - Holka JázminBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület1892/15
2.91 Rácz Alex - Nagy Fanni OrsiSzilver Táncsport Egyesület17101/13
3.85 Eszter Ákos Endre - Sütő CsillaStúdió 2000 TSE1681/11
4.86 Guba Marcell - Fruzsa Kata HajnalkaSzilver Táncsport Egyesület1515/1
5.97 Deák Szabolcs - Mező Iris RenátaValcer Táncstúdió1467/7
6.59 Szabó Márk - Csofcsics CsengeStúdió 2000 TSE1362/9
Elődöntő
7. - 8.94 Szabó Patrik - Udvari NelliBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület1251/6
7. - 8.98 Erdélyi Dániel - Bencses DóraStúdió 2000 TSE1271/10
9. - 10.92 Rózsa Patrik - Bistey BeátaValcer Táncstúdió1044/6
9. - 10.99 Hosztafi Gergely - Nagy FlóraEl Paso SE1078/8
11.101 Pszota Máté - Markó Kíra LilianBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület88/1
12.100 Orbán Zsolt Márk - Nagy AnnaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület712/2
1.Forduló
13. - 15.57 Galambos Ádám - Skiba NoémiStúdió 2000 TSE645/8
13. - 15.64 Huber Péter Szabolcs - Szántó Dominika AndreaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület633/4
13. - 15.88 Kajla Zsolt - Fábián AnnaSzilver Táncsport Egyesület614/3
16.56 Patkós Máté - Pszota EszterStúdió 2000 TSE356/12
17.90 Melich Krisztián - Petrás KíraSzilver Táncsport Egyesület - Békésszentandrási Vértessy TSE220/4
18.89 Kraszkó Tamás - Kraszkó ZsanettKner Táncsport Egyesület - Nyíri Lajos Táncsport Egyesület12/2
19.102 Szombathelyi Márton - Cseri AugusztaPlatina Tánc Sportegyesület00/3