X. Forma Kupa és C Országos Bajnokság,U21 Standard és Latin Magyar Bajnokság - OB Ifjúsági C LAT 2016.12.03

Helyszín: Algyő
Rendező: Forma Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Algyő
Típus: Országos Bajnokság
Párok megtekintése: 25 ->16 ->10 ->6
Párok száma 25

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Bíró Csaba (Debrecen)
B - Rimányi Judit (Szombathely)
C - Jegonyán Okszána (Budapest)
D - Barbulszki Borisz (Ráckeve)
E - Földházi Péter (Budapest)
F - Kuzma Péter (Zalaegerszeg)
G - Zsilák Zsuzsanna (Szeged)
H - Lajtai Beatrix (Budapest)
I - Balikóné Akkerman Éva (Budapest)
Döntnök:
Terdik-Tasi Tímea (Nyíradony)

Műsorvezető:
Szeberényi Klára (Szeged)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Németh Péter (Budapest)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.67 Szabó Patrik - Udvari NelliBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület36126/12B
2.54 Guba Marcell - Fruzsa Kata HajnalkaSzilver Táncsport Egyesület3582/7
3.65 Rózsa Patrik - Bistey BeátaValcer Táncstúdió3396/11
4.70 Bánáti Marcell - Kilner PannaiDanceStudio KTSE3235/1
5.77 Podlovics Tamás - Tóth Eszter NoémiFulldance Táncsport Egyesület30125/16B
6.72 Hosztafi Gergely - Nagy FlóraEl Paso SE29160/15B
Elődöntő
7.51 Deák Szabolcs - Mező Iris RenátaValcer Táncstúdió27121/11
8. - 9.71 Erdélyi Dániel - Bencses DóraStúdió 2000 TSE26145/17B
8. - 9.73 Huber Péter Szabolcs - Szántó Dominika AndreaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület26117/16B
10.61 Marton Dávid - Dékány AnnaSzilver Táncsport Egyesület23112/20B
2.Forduló
11.57 Kispál Gergely Tas - Kakas LúciaSzilver Táncsport Egyesület2131/3
12.79 Raul Szabolcs János - Oroszlán DóraStúdió 2000 TSE20129/16B
13. - 14.76 Orbán Zsolt Márk - Nagy AnnaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület18115/18B
13. - 14.81 Varga Martin Dorián - Hende ZsófiaLorigo Táncsport Egyesület1879/14
15.75 Lepp Tamás Márk - Csorba KláraÉrdi Táncsport Egyesület15108/19B
16.78 Polyák Imre - Illés EszterStúdió 2000 TSE1452/14
1.Forduló
17.82 Varga Miklós - Dobra ViktóriaRitmo Sporttánc Egyesület1280/19
18.59 Kovács Levente - Puskás TamaraRitmo Sporttánc Egyesület1189/35
19. - 20.50 Bereznyai Martin - Szántó ReginaSzilver Táncsport Egyesület922/3
19. - 20.74 Kovács Kristóf - Loch JázminQuality Dance TSE946/8
21.66 Rozsnyai Márton - Tóth BoglárkaFulldance Táncsport Egyesület - Sziget Dance Táncsport Egyesület613/4
22.60 Kraszkó Tamás - Kraszkó ZsanettKner Táncsport Egyesület - Nyíri Lajos Táncsport Egyesület526/8
23.56 Keresztes Gergő - Mancz AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület314/9
24.55 Halmai Dániel - Bencsik NoémiSzilver Táncsport Egyesület - Békésszentandrási Vértessy TSE22/2
25.80 Szombathelyi Márton - Cseri AugusztaPlatina Tánc Sportegyesület010/11