XI FORMA kupa D országos Bajnokság, U 21 Tíztánc Magyar Bajnoksága - OB Felnőtt D LAT 2017.10.14

Helyszín: Algyő
Rendező: Forma Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Algyő
Típus: Országos Bajnokság
Párok megtekintése: 20 ->13 ->6
Párok száma 20

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Horváthné Krizsa Mária (Budapest)
B - Jegonyán Okszána (Budapest)
C - Őze László (Szeged)
D - Törökgyörgy József (Kistelek)
E - Rimányi Judit (Szombathely)
F - Sándor Judit (Budapest)
G - Bíró Csaba (Debrecen)
Döntnök:
Terdik-Tasi Tímea (Nyíradony)

Műsorvezető:
Szeberényi Klára (Szeged)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Nagy Gyöngyi (Budapest)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.112 Mészáros Krisztián Máté - Gizella HajnalkaDance Express Tánc Sport Egyesület29102/9C
2.110 Lakatos Ármin - Vencel KrisztinaOktogon Tánccentrum27134/12C
3.109 Kovács Balázs - Oláh Petra OrsolyaOktogon Tánccentrum - Botafogo Táncegyüttes2675/8
4.93 Andrejszki Alex Levente - Borbély DiánaEverydance Táncsport Egyesület2453/7
5.108 Igaz Alex - Igaz IvettSZOLDANCE Táncsport Egyesület2360/6
6.113 Nagy Ákos Bálint - Szűcs ViktóriaDance Universe Tánc Sportegyesület21105/9
Elődöntő
7.100 Ossik Béla - Szabó Dóra ZsófiaValcer Táncstúdió2076/8
8. - 10.107 Gál Bertalan - Bende CintiaGoldance Táncsport Egyesület1823/2
8. - 10.170 Lengyel Balázs - Koós EnikőPlatina Tánc Sportegyesület18141/10C
8. - 10.171 Al-Hajal Sándor - Zalavári ÁgnesOktogon Tánccentrum - Champion Táncsport Egyesület18113/9C
11. - 12.101 Preszl Dániel - Pipicz ÁgnesForma Táncsport Egyesület1422/2
11. - 12.116 Tóth Viktor Donát - Forgács DorinaValcer Táncstúdió1414/1
13.99 Matkovics Gorán - Bíró GabriellaGoldance Táncsport Egyesület00/1
1.Forduló
14. - 15.103 Selyem László - Farkas RékaSZOLDANCE Táncsport Egyesület945/4
14. - 15.115 Skornyák Dániel - Topor VandaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület99/1
16.98 Krem Attila Máté - Gajda LorettaSzilver Táncsport Egyesület626/6
17.97 Gépész Zoltán - Simon JúliaDancing Queen Sport Tánc Egyesület - Ritmus Kulturális és Sportegyesület540/4
18. - 19.106 Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület36/2
18. - 19.111 Meizner István - Meiznerné Fáy ZsuzsannaDimenzió Táncsport Egyesület318/11
20.102 Rosenberger Márk Edmond - Balázs Brigitta MelindaEverydance Táncsport Egyesület03/3