Világtáncfesztivál - World Dance Festival - WDSF OPEN LAT YOUTH 2017.11.04

Helyszín: Győr
Rendező: Claudius Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Győr
Típus: WDSF
Párok megtekintése: 26 ->23 ->13 ->6
Párok száma 26

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Carola Tuokko (Finland)
B - Cedric Degroot (Belgium)
C - Noemi Katalin Toth (Romania)
D - Henriette Faludine Lovas (Hungary)
E - Rade Janjic (Croatia)
F - Diana Meshkova (Bulgaria)
G - Simon Szucs (Hungary)
Döntnök:
Heinz Spaeker (Germany)

Műsorvezető:
Csisztu Zsuzsa (Hungary)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár)

Versenyfelügyelő

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.56 Ionascu Ioan-Adrian - Tarnavean Ilinca IoanaRomania2525/1
2.69 Szabó Ábel Zsombor - Bokodi PannaValcer Táncstúdió24260/12
3.58 Kalist Alexander - Kourilova KarolinaCzech Republic2323/1
4.64 Novák István - Sebesi DaniellaPro-Art Táncstúdió22212/10
5.68 Somoskői László - Pós PolettMiskolcz-Revital TSE21136/9
6.63 Mózer Adrián - Lévai DorotiValcer Táncstúdió20185/13
Elődöntő
7.54 Dunai Bence - Horváth Petra VandaFulldance Táncsport Egyesület19133/16
8.61 Laurentiu Gondor Gabriel - - Ghender Alexandra - DianaRomania1818/1
9.44 Kralicek Simon - Koskova NelaCzech Republic1717/1
10. - 11.52 Boldis Tomas - Rezkova JuliaCzech Republic1616/1
10. - 11.53 Brand Felix - Lackner JanineAustria1616/1
12.57 Jodl David - Faltusova KlaraCzech Republic1414/1
13.50 Zaoralek Jakub - Kolmanova BarboraCzech Republic1313/1
2.Forduló
14.40 Holló Patrik - Perendi DorottyaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Freetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület1278/8
15. - 16.32 Burant Jan - Placha EliskaCzech Republic1111/1
15. - 16.51 Balikó Gergely - Hári NikolettOktogon Tánccentrum1154/11
17.60 Krizsán Dominik - Nagy Réka AnnaPro-Art Táncstúdió937/6
18.59 Kopec Casper - Trepa MagdalenaAustria88/1
19.62 Metlicky Jan - Hruba VeronikaCzech Republic77/1
20. - 21.35 Cernohorsky Patrik - Pomahacova NelaCzech Republic66/1
20. - 21.66 Proksa Nikolas - Proksova EmmaCzech Republic66/1
22.67 Rambousek Richard - Bulirova VeronikaCzech Republic44/1
23.55 Hromek Tomas - Surmarova VeronikaCzech Republic33/1
1.Forduló
24.36 Fried Martin - Vanacova JohanaCzech Republic22/1
25. - 26.30 Appl Hynek - Applova PavlinaCzech Republic11/1
25. - 26.41 Huslik David - Vokrojova KamilaCzech Republic11/1