TáncSport Magyar Bajnokságok 2018/Hungarian Dance Open 2018 - WDSF INTERNATIONAL OPEN LAT ADULT 2018.02.10

Helyszín: Szigetszentmiklós
Rendező: Magyar TáncSport Szakszövetség
Szervező képviselője: Szigetszentmiklós
Típus: Hazai WDSF verseny
Párok megtekintése: 63 ->28 ->48 ->24 ->12 ->6
Párok száma 65

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Alexey Litvinov (Oroszország)
B - Alexander Tinkelman (Izrael)
C - Virgil Grigore (Románia)
D - Frederic Mosa (Franciaország)
E - Alessandro De Sio (Olaszország)
F - Asis Khadjeh-Nouri (Németország)
G - Felix Castillo (Belgium)
H - Goran Knezevic (Szerbia)
I - Jose Gomes (Portugália)
J - Guy Rosen (Luxemburg)
K - Ron Hoorn (Hollandia)
L - Peter Pfluger (Ausztria)
M - Peter Nemeth (Hungary)
Döntnök:
Nenad Jeftic (Szerbia)

Műsorvezető:
Markó Róbert (Budapest), Molnár Andrea (Budapest)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.143 Silvestri Andrea - Váradi MartinaValcer Táncstúdió64566/13
2.115 Gal Tomas - Karaskova SabinaCzech Republic00/1
3.118 Hidi Balázs - Kis ViolettaValcer Táncstúdió - Szilver Táncsport Egyesület62246/6
4.133 Nikishin Vladislav - Golubeva PolinaRussian Federation00/1
5.148 Termini Salvatore - CIllari FedericaItaly00/1
6.120 Incatasciato Giuseppe - Fus EvaAustria00/1
Elődöntő
7.209 Hunor Sebesi - Jaroslava HuberAustria00/1
8.211 Evgeny Nikolaev - Ekaterina IsakovaRussian Federation00/1
9.131 Marchenko Dmitry - Rybalko AnastasiaAzerbaijan00/1
10.102 Bashkirov Maxim - Razheva AnastasiaRussian Federation00/1
11.130 Malkov Ivan - Kolpakova NatalyaFrance00/1
12.114 Fujii Sota - Yoshikawa AmiJapan00/1
3.Forduló
13.141 Samokhin Vyacheslav - Kairgaliyeva AidaKazakhstan00/1
14.100 Aniscenko Karl - Nikon DayanaCanada00/1
15.149 Tkachuk Vladimir - Demina AlbinaRussian Federation00/1
16.152 Yacoub Joris - Horvathova NataliaSlovakia00/1
17.113 Elias Branislav - Hradilova JanaSlovakia00/1
18. - 19.111 Csorba Máté - Kaszás OrsolyaSzilver Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió37107/3
18. - 19.124 Király Márk - Horváth ZsófiaClaudius Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió37113/3
20. - 21.83 Burshteyn Shon - Maria Erica DiIsrael00/1
20. - 21.121 Ionut Ionescu - Bianca Laura IonescuRomania00/1
22. - 23.107 Burrai Alessandro - Frau SabinaLuxembourg00/1
22. - 23.125 Kozel Lubomir - Sirocakova AdelaCzech Republic00/1
24.144 Stanonik Herbert - Soboleva AlinaAustria00/1
2.Forduló
25.134 Pekunov Akim - Kastelic MasaSlovenia4040/1
26.116 Gáspár Patrik - Szondi FanniValcer Táncstúdió39415/13
27.150 Vanca Virgil - Berecz AnitaRomania3838/1
28.86 Grabenwoeger Tim - Cremar NatalieAustria3737/1
29.117 Hajek Jiri - Koutna KarolinaCzech Republic3636/1
30. - 32.101 Antal Gergő - Fügedi LauraMiskolcz-Revital TSE3597/3
30. - 32.109 Cihan Berkay - Koelble JelenaGermany3535/1
30. - 32.145 Steindl David - Kager LydiaAustria3535/1
33. - 34.140 Russo Federico - Borrelli TizianaAlbania3232/1
33. - 34.207 Cosmin Ionut Podariu - Ioana Bianca DideaRomania3232/1
35. - 37.103 Bátor Tamás - Hercsik ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSE - Valcer Táncstúdió30174/6
35. - 37.104 Becker Benjamin - Agater NatalieGermany3030/1
35. - 37.119 Horsted Jesper - Gjelfort OliviaDenmark3030/1
Reményfutam után
38.210 Jurica Kavran - Tihana VusicCroatia2727/1
39.135 Petrenkó Tamás - Zsila AndreaValcer Táncstúdió26112/4
40. - 41.137 Poltavsky Danil - Seidel Anabel AmiraAustria2525/1
40. - 41.139 Reiter Renátó - Kersák DóraBotafogo Táncegyüttes - Fulldance Táncsport Egyesület25151/12
42.98 VUCINA MATIC - ZERAK TOSIA ROBARSlovenia2323/1
43.205 Tóth Árpád - Lengyel ClaudiaBotafogo Táncegyüttes - Alex Moore Táncsport Egyesület22110/10S
44. - 46.97 Taranov Dmytro - Narizhna AnnaUkraine2121/1
44. - 46.108 Bute Dragos-Adrian - Kristof DianaRomania2121/1
44. - 46.110 Cipar Dominik - Kozusnikova DominikaSlovakia2121/1
47.138 Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo Táncegyüttes1856/3
48.79 Boldis Tomas - Rezkova JuliaCzech Republic1717/1
49.112 Dunai Bence - Horváth Petra VandaFulldance Táncsport Egyesület1650/3
50.132 Mózer Adrián - Lévai DorotiValcer Táncstúdió1545/3
51.208 Misel Muncan - Marta RoccellaSerbia1414/1
52.89 Lorenc Vit - Barochova TerezaCzech Republic1313/1
53. - 56.105 Bencsik Gergő - Sándor SzilviaSZOLDANCE Táncsport Egyesület12125/8
53. - 56.122 Kerekes Krisztián - Szakál Evelin NoémiValcer Táncstúdió12108/8
53. - 56.194 Aleksa Matovic - Jovana KlenkovskiSerbia1212/1
53. - 56.202 Daniel Boka - Dora VargovaSlovakia1212/1
57.153 Yatchenko Andriy - Boiko MariiaUkraine88/1
58.147 Szőke János - Drahos FanniBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület759/5
59.136 Petrov Milcho - Yovelinova DesislavaBulgaria66/1
60. - 61.123 Keresztes László - Bartha LillaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület553/14
60. - 61.127 Lukac Matus - Beresova MichaelaSlovakia55/1
62.129 Magyar Sándor - Lévai LucaRitmo Sporttánc Egyesület313/3
63.126 Kozlowski Phillip Edward - Palotas Greta NadinGermany22/1
64.128 Madel Ingo - Witzsche RosinaGermany11/1
65.151 Wopienka Christian - Lamp ViktoriaAustria00/1