Lászlóvill Kupa Felnőtt-Ifjúsági Latin, Junior Tíztánc, Senior Latin és Professzionista Standard Ranglista és Klubközi Táncverseny - RL Felnőtt LAT 2018.03.24

Helyszín: Székesfehérvár
Rendező: Laguna KTSE
Szervező képviselője: Székesfehérvár
Típus: Ranglista verseny
Párok megtekintése: 34 ->22 ->12 ->6
Párok száma 34

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Juhász Ágnes (Kiskunhalas)
B - Szűcs Simon (Budapest)
C - Terdik-Tasi Tímea (Nyíradony)
D - Faludiné Lovas Henriette (Szombathely)
E - Jenei Éva Evelin (Gyomaendrőd)
F - Ádám Gábor (Szeged - Szentmihály)
G - Feledi Ildikó (Budapest)
H - Sándor Judit (Budapest)
I - Püspöki-Markó Ágnes (Szolnok)
Döntnök:
Barbulszki Borisz (Ráckeve)

Műsorvezető:
Szilnerné Györe Judit Ágnes (Székesfehérvár)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Kozma Gábor (Budapest)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.47 Zerjav Miha - Karcagi LauraValcer Táncstúdió - Stúdió 2000 TSE5099/3
2.25 Hidi Balázs - Kis ViolettaValcer Táncstúdió - Szilver Táncsport Egyesület48294/7
3.14 Bátor Tamás - Hercsik ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSE - Valcer Táncstúdió47226/8
4.27 Horváth Kende Soma - Hajnal ReginaStúdió 2000 TSE45137/4
5.18 Csorba Máté - Kaszás OrsolyaSzilver Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió44160/5
6.23 Gombkötő Balázs - Laskovics PetraLorigo Táncsport Egyesület42327/15
Elődöntő
7.33 Nagy Márk - Unger FanniSZOLDANCE Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió41116/6
8.35 Petrenkó Tamás - Zsila AndreaValcer Táncstúdió39154/6
9.17 Borbás Csaba - Tóth EmíliaPro-Art Táncstúdió38100/4
10.45 Szűcs Dávid - Kilner PannaDanceStation Táncsport Egyesület - iDanceStudio KTSE3673/4
11.42 Szabó Noel Marcell - Mártha Mercédesz LauraValcer Táncstúdió35134/13A
12.11 Antal Gergő - Fügedi LauraMiskolcz-Revital TSE33130/4
2.Forduló
13.40 Somoskői László - Pós PolettMiskolcz-Revital TSE32277/18
14.30 Marjanovic Petar - Fazekas FanniSzilver Táncsport Egyesület - Valcer Táncstúdió3099/6
15. - 16.15 Bencsik Gergő - Sándor SzilviaSZOLDANCE Táncsport Egyesület29156/10S
15. - 16.32 Mózer Adrián - Lévai DorotiValcer Táncstúdió2974/4
17.29 Kerekes Krisztián - Szakál Evelin NoémiValcer Táncstúdió26140/10S
18. - 19.26 Holló Patrik - Perendi DorottyaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Freetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület24158/15
18. - 19.28 Kakuk Milán - Szabó TamaraMiskolcz-Revital TSE2498/12
20.43 Szabó Robin László - Dajka CsengePro-Art Táncstúdió - Szilver Táncsport Egyesület2176/6
21. - 22.37 Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo Táncegyüttes2085/5
21. - 22.46 Tóth Árpád - Lengyel ClaudiaBotafogo Táncegyüttes - Alex Moore Táncsport Egyesület2029/2
1.Forduló
23.38 Reiter Renátó - Kersák DóraBotafogo Táncegyüttes - Fulldance Táncsport Egyesület17174/14
24. - 25.31 Mizsér Tamás - Fülöp ZsuzsannaPro-Art Táncstúdió - Oktogon Tánccentrum1539/5
24. - 25.36 Rákóczy Zsombor - Józsa JankaRitmo Sporttánc Egyesület15156/18
26.21 Dunai Bence - Horváth Petra VandaFulldance Táncsport Egyesület1268/5
27.44 Szilner Konrád - Szelecki VivienLaguna KTSE - Stúdió 2000 TSE1142/8
28.19 Czinege Norbert - Horváth OrsolyaValcer Táncstúdió944/3
29. - 31.16 Bölöni Barna - Erdős LillaDimenzió Táncsport Egyesület812/2
29. - 31.22 Göller Barnabás Gábor - Göller KittiAmetiszt Táncsport Egyesület898/25
29. - 31.34 Paizs Ármin Gábor - Jeges Jázmin MirjamAmetiszt Táncsport Egyesület8134/7
32.20 Draskovics Gergő - Kanizsai LiliRitmo Sporttánc Egyesület310/4
33. - 34.12 Bánáti Barnabás - Farkas NoémiiDanceStudio KTSE22/1
33. - 34.13 Bánáti Marcell - Lőrincz NikolettiDanceStudio KTSE221/2