XIX.Gála Kupa Felnőtt-Ifjúsági Standard,Junior Latin,Senior Standard Ranglistaverseny és Klubközi Táncverseny - RL Felnőtt Standard 2018.04.22

Helyszín: Zalaegerszeg
Rendező: Gála Társastáncklub Egyesület
Szervező képviselője: Zalaegerszeg
Típus: Ranglista verseny
Párok megtekintése: 16 ->11 ->6
Párok száma 16

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Simonyi-Hornyák Hajnalka (Kaposvár)
B - László Csaba (Szentes)
C - Móczó János (Szeged)
D - Zsámboki Marcell (Budapest)
E - Németh Péter (Budapest)
F - Gellai Tamás (Budapest)
G - Klinda Dénes (Budapest)
H - Siret Silák ()
I - Terdik-Tasi Tímea (Nyíradony)
Döntnök:
Józsa János (Pécs)

Műsorvezető:
Kuzma Péter (Zalaegerszeg)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Horváthné Krizsa Mária (Budapest)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.19 Bencze István - Prozlik AnnaSzilver Táncsport Egyesület23269/11
2.25 Hegyes Bertalan János - Farkas BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület21105/5
3.33 Rónyai Zoltán - Busa DóraSzilver Táncsport Egyesület2052/3
4.24 Gombkötő Balázs - Laskovics PetraLorigo Táncsport Egyesület1881/6
5.30 Mészáros Bence Levente - Balanescu LiliánaSzilver Táncsport Egyesület17343/24
6.31 Nagy Márk - Unger FanniSZOLDANCE Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió1573/6
Elődöntő
7.26 Horváth Kende Soma - Hajnal ReginaStúdió 2000 TSE1458/4
8.36 Tejeda Tamás Márk - Várnai ZsófiaSway Táncsport Egyesület - SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület12205/12
9.34 Szabó Noel Marcell - Mártha Mercédesz LauraValcer Táncstúdió1131/2
10.21 Borbás Csaba - Tóth EmíliaPro-Art Táncstúdió944/5
11.23 Czuczi Patrik - Kakas LúciaSzilver Táncsport Egyesület833/4
1.Forduló
12.27 Karikó-Tóth Tamás - Száraz EvelynSway Táncsport Egyesület6179/14
13.32 Panka Dániel - Panka DorottyaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület5119/13
14.20 Biri Gábor György - Nagy FruzsinaForma Táncsport Egyesület390/10
15.35 Szajduk Szabolcs Tamás - Illés DominikaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület241/5
16.22 Börcsök Balázs Róbert - Németh LauraForma Táncsport Egyesület029/7