VILÁGTÁNCFESZTIVÁL - FELNŐTT-IFJÚSÁGI LATIN, JUNIOR STANDARD, SENIOR LATIN, PROFESSZIONISTA STANDARD RANGLISTAVERSENY, KLUBKÖZI TÁNCVERSENYEK - RL Felnőtt LAT 2018.05.05

Helyszín: Budapest
Rendező: Claudius Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Budapest
Típus: Ranglista verseny
Párok megtekintése: 33 ->21 ->18 ->12 ->6
Párok száma 33

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Zsom Olivér (Szeged)
B - Horváthné Krizsa Mária (Budapest)
C - Kozma Gábor (Budapest)
D - László Csaba (Szentes)
E - Zsámboki Marcell (Budapest)
F - Zsilák Zsuzsanna Edit (Szeged)
G - Móczó János (Szeged)
H - Németh Péter (Budapest)
I - Bíró Csaba (Debrecen)
J - Tóth István (Debrecen)
K - Franco Formica ()
Döntnök:
Horváthné Kriczki Zita (Orosháza)

Műsorvezető:
Timer Péter (Pécs)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Tóth Mónika Éva (Zalaegerszeg)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.75 Silvestri Andrea - Váradi MartinaValcer Táncstúdió48614/14
2.57 Hidi Balázs - Kis ViolettaValcer Táncstúdió - Szilver Táncsport Egyesület47341/8
3.83 Zerjav Miha - Karcagi LauraValcer Táncstúdió - Stúdió 2000 TSE45144/4
4.77 Suti András Zsolt - Tóth KatalinPro-Art Táncstúdió - Valcer Táncstúdió44511/8
5.56 Hegyes Bertalan János - Farkas BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület42147/5
6.71 Pellei Mihály - Tóth EnikőPro-Art Táncstúdió4141/1
Elődöntő
7.54 Gervasi Marco - Törőcsik TímeaDanceStation Táncsport Egyesület39128/4
8.49 Bátor Tamás - Hercsik ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSE - Valcer Táncstúdió38264/9
9.68 Novák István - Sebesi DaniellaPro-Art Táncstúdió36425/19
10.55 Gombkötő Balázs - Laskovics PetraLorigo Táncsport Egyesület35362/16
11.66 Nagy Márk - Unger FanniSZOLDANCE Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió33174/8
12.78 Szabó Ábel Zsombor - Bokodi PannaValcer Táncstúdió32104/4
2.Forduló
13.72 Petrenkó Tamás - Zsila AndreaValcer Táncstúdió30184/7
14.79 Szűcs Dávid - Kilner PannaDanceStation Táncsport Egyesület - iDanceStudio KTSE29115/6
15.60 Katona András - Balogh Nikolett EvelinSzilver Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE2727/1
16.48 Antal Gergő - Fügedi LauraMiskolcz-Revital TSE26156/5
17.74 Reiter Renátó - Kersák DóraBotafogo Táncegyüttes - Fulldance Táncsport Egyesület24198/15
18.69 Osvárt András dr. - Szatmári Dorottya ErzsébetPro-Art Táncstúdió2369/3
Reményfutam után
19.64 Matyi Máté - Mező Iris RenátaValcer Táncstúdió21118/8
20. - 21.61 Kerekes Krisztián - Szakál Evelin NoémiValcer Táncstúdió2020/1
20. - 21.73 Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo Táncegyüttes20105/6
22. - 23.65 Mizsér Tamás - Fülöp ZsuzsannaPro-Art Táncstúdió - Oktogon Tánccentrum1756/6
22. - 23.76 Somoskői László - Pós PolettMiskolcz-Revital TSE17314/20
24.58 Holló Patrik - Perendi DorottyaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Freetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület14186/17
25.63 Loncsák Dániel - Kecsedi RebekaValcer Táncstúdió1231/4
26.81 Tóth Árpád - Lengyel ClaudiaBotafogo Táncegyüttes - Alex Moore Táncsport Egyesület1140/3
27.80 Török Tamás Dániel - Gyurkovits ÉvaSZOLDANCE Táncsport Egyesület911/3
28.82 Tóth Barnabás - Turkevics BogdanaDanceStation Táncsport Egyesület873/3
29.59 Kakuk Milán - Szabó TamaraMiskolcz-Revital TSE6104/13S
30.52 Czinege Norbert - Horváth OrsolyaValcer Táncstúdió549/4
31. - 33.51 Bölöni Barna - Erdős LillaDimenzió Táncsport Egyesület315/3
31. - 33.67 Németh Gábor - Váradi CsillaStúdió 2000 TSE323/4
31. - 33.70 Paizs Ármin Gábor - Jeges Jázmin MirjamAmetiszt Táncsport Egyesület3144/9