II. Sundance Kupa - D Országos Bajnokság - OB Junior II D LAT 2018.10.06

Helyszín: Baja
Rendező: Sundance Tánc Sport Egyesület
Szervező képviselője: Baja
Típus: Országos Bajnokság
Párok megtekintése: 22 ->12 ->7
Párok száma 22

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Klinda Dénes (Budapest)
B - Salamonné Kuzma Renáta (Zalaegerszeg)
C - Kovács Sándor (Budapest)
D - Szijjártó Krisztina (Székesfehérvár)
E - Bódis-Nagy Katinka (Kaposvár)
F - Horváthné Krizsa Mária (Budapest)
G - Vidovenyecz Andrea (Szeged)
Döntnök:
Balikó Károly Józsefné (Budapest)

Műsorvezető:
Pestality Bianka (Baja)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Barbulszki Borisz (Ráckeve)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.106 Nagy Bence - Horváth Flóra KamillaBotafogo Táncegyüttes32128/14C
2.111 Sümegi Botond - Vastag ZsófiaEmotion Táncstúdió30197/20C
3.87 Benkő Arnold - Gruber RebekaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület29182/17C
4.110 Radits Dávid - Szilágyi JúliaEl Paso SE27107/8
5.89 Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület26118/22C
6.93 Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület2443/6
7.105 Jankovics Attila - Sándor PannaJoyDance Táncsport Egyesület23103/17C
Elődöntő
8.88 Besenyi Norbert - Besenyi AdélSzilver Táncsport Egyesület2165/8
9.104 Ivánczi Benedek József - Szvetnyik Emese CsillaDance Express Tánc Sport Egyesület2020/1
10.101 Varga András - Bottyán BlankaSzilver Táncsport Egyesület1884/18
11.109 Pető-Szőllősi Dominik - Pető-Szőllősi MirtillMiskolcz-Revital TSE17101/20C
12.107 Pala Martin - Gáspár GrétaDance Universe Tánc Sportegyesület1515/1
1.Forduló
13. - 14.97 Sárffy Benedek - Kovács LiliGála Társastáncklub Egyesület1454/14
13. - 14.100 Tóth Szabolcs Ignác - Annus LucaSZOLDANCE Táncsport Egyesület1458/9
15. - 16.91 Gyura Levente Mátyás - Sonntag CsengeTornádó TSE Kozármisleny1176/10
15. - 16.169 Tarcsay Tamás - Landi Lolita EnikőSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület1123/4
17.103 Borota Mark Christian - Élő Boglárka SáraEl Paso SE822/3
18.108 Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület612/3
19.92 Korcsok Roland József - Szabó VivienNyíri Lajos Táncsport Egyesület519/12
20.96 Rappi Attila - Antal SzófiaFulldance Táncsport Egyesület311/6
21.102 Vizli Bálint - Vizli FanniSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület226/11
22.17 Faragó Attila Ádám - Tirk Zsófia ÁgnesTornádó TSE Kozármisleny00/3