Felnőtt-Ifjúsági Standard, Junior Latin, Senior Standard Ranglista - RL Felnőtt Standard 2018.11.03

Helyszín: Algyő
Rendező: Forma Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Algyő
Típus: Ranglista verseny
Párok megtekintése: 21 ->12 ->6
Párok száma 21

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Vozár Boglárka (Balástya)
B - Móczó János (Szeged)
C - Dalotti Tibor (Budakeszi)
D - Bíró Csaba (Debrecen)
E - Ádám Gábor (Szeged - Szentmihály)
F - Balázs Zsombor (Nyíregyháza)
G - Felczán Béla (Békéscsaba)
H - Kazi Gábor (Szeged)
I - Földházi Péter (Budapest)
Döntnök:
Horváthné Kriczki Zita (Orosháza)

Műsorvezető:
Szeberényi Klára (Szeged)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Horváthné Krizsa Mária (Budapest)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.3 Bencze István - Prozlik AnnaSzilver Táncsport Egyesület30376/15
2.20 Szalai Dénes Ferenc - Balla PetraPro-Art Táncstúdió29558/30
3.17 Rónyai Zoltán - Busa DóraSzilver Táncsport Egyesület27192/11
4.14 Nagy Márk - Unger FanniSZOLDANCE Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió26174/14
5.18 Szabó Noel Marcell - Mártha Mercédesz LauraValcer Táncstúdió24137/9
6.5 Bődi Dénes - Fruzsa Kata HajnalkaSzilver Táncsport Egyesület2323/1
Elődöntő
7.19 Szajduk Szabolcs Tamás - Illés DominikaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület2189/8
8.4 Biri Gábor György - Nagy FruzsinaForma Táncsport Egyesület20149/15
9.11 Karikó-Tóth Tamás - Száraz EvelynSway Táncsport Egyesület18216/17
10.16 Rischák Balázs - Dajka CsengeSzilver Táncsport Egyesület1725/2
11.9 Guba Marcell - Kállai KamillaSzilver Táncsport Egyesület1597/17
12.7 Czuczi Patrik - Kakas LúciaSzilver Táncsport Egyesület1471/11
1.Forduló
13.1 Balikó Gergely - Hári NikolettOktogon Tánccentrum1238/3
14.15 Panka Dániel - Panka DorottyaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület11167/16
15.21 Szilágyi Viktor András - Lévai Vanessza AndreaForma Táncsport Egyesület9135/17
16.6 Börcsök Balázs Róbert - Németh LauraForma Táncsport Egyesület855/11
17.12 Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE630/7
18. - 19.2 Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE55/1
18. - 19.13 Krizsán Dominik - Nagy Réka AnnaPro-Art Táncstúdió573/12
20.10 Horváth Gergely - Hasúr Zsuzsanna RitaForma Táncsport Egyesület211/8
21.22 Vadon Barnabás - Lóránt SzandraGoldance Táncsport Egyesület01/3