C Országos Bajnokság - OB Ifjúsági C LAT 2018.11.17

Helyszín: Pécs
Rendező: Ritmo Sporttánc Egyesület
Szervező képviselője: Pécs
Típus: Országos Bajnokság
Párok megtekintése: 24 ->12 ->7
Párok száma 24

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Szilner Tibor (Székesfehérvár)
B - Kiss Noel (Budapest)
C - Terdik-Tasi Tímea (Nyíradony)
D - Lajtai Beatrix (Budapest)
E - Szijjártó Krisztina (Székesfehérvár)
F - Tóth Szilárd (Kiskunhalas)
G - Horváthné Krizsa Mária (Budapest)
Döntnök:
Horváthné Kriczki Zita (Orosháza)

Műsorvezető:
Józsa János (Pécs)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Rimányi Judit (Szombathely)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.57 Paizs Ármin Gábor - Jeges Jázmin MirjamAmetiszt Táncsport Egyesület3557/3B
2.41 Patkós Máté - Szenczi PetraStúdió 2000 TSE33100/10
3.63 Varga Sándor - Laurencsik LiliánaHavanna Táncstúdió Sportegyesület32185/15B
4.54 Lekly Dominik - Balogh RebekaOktogon Tánccentrum30157/17B
5.50 Csala Bence Bendegúz - Salgói Nóra MáriaPro-Art Táncstúdió29183/18B
6.39 Labancz Gábor - Koczó Florina KiaraBotafogo Táncegyüttes - DANCE TALENT Tánccsoport Egyesület27109/13
7.47 Bangó Milán - Bucsi FanniPress Dance TSE26119/14
Elődöntő
8. - 9.40 Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió24111/20B
8. - 9.53 Jánka István - Juhász AdriennDanceStation Táncsport Egyesület2457/9
10. - 11.55 Nyilas Dániel - Szabó Karolina VeronikaDance Express Tánc Sport Egyesület2170/1
10. - 11.60 Prohászka Tamás - Gendur Kíra AnnaStúdió 2000 TSE2132/6
12.156 Iván Barnabás - Vincze AnikóLorigo Táncsport Egyesület1858/12
1.Forduló
13. - 14.48 Benkő Erik - Petrás KíraSzilver Táncsport Egyesület - Békésszentandrási Vértessy TSE1717/1
13. - 14.51 Fódi Norbert - Stoye VivienDanza Táncsport Egyesület1733/11
15.58 Papp Gergely - Horváth LizaStúdió 2000 TSE1426/5
16.42 Salánki Miklós Bence - Szőllősy BlankaINFINITY DANCE COMPANY TSE12115/28B
17.62 Váradi Balázs - Berendi Klaudia SzilviaStúdió 2000 TSE - Freetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület1167/23
18. - 19.44 Szabó Bence - Keresztes PetraFelicita KTSE930/9
18. - 19.59 Pozsonyi Márkó István - Molnár KittiSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület932/14
20.52 Jahni Bálint - Kárász JúliaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület620/7
21. - 22.46 Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport Egyesület517/7
21. - 22.61 Szabó Gergő - Szalay SáraGála Társastáncklub Egyesület55/1
23.43 Sántha Norbert - Juhász VeronikaSzilver Táncsport Egyesület22/1
24.56 Oláh Zsombor - Tóth KlaudiaGála Társastáncklub Egyesület00/1