SZIGO Kupa Felnőtt-Ifjúsági Latin, Junior Tíztánc, Senior Latin Ranglistaverseny - RL Felnőtt LAT 2018.11.25

Helyszín: Pécs
Rendező: Adria-Szigó KTSE
Szervező képviselője: Pécs
Típus: Ranglista verseny
Párok megtekintése: 25 ->18 ->12 ->6
Párok száma 25

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Jan Greets (Belgium)
B - Lubos Novotny (Csehország)
C - Heidi Goetz (Ausztria)
D - Eduard Slimak (Szlovákia)
E - Galina Smirnowa (Lengyelország)
F - Markus Sonyi (Németország)
G - Nataliya Budkar (Oroszország)
H - Svetlana Gozun (Moldávia)
I - Daiva Dackeviciene (Litvánia)
J - Ludmila Tsylents-Chojnacka (Fehéroroszország)
K - Johnny Olesen (Norvégia)
L - Heinz Spaeker (Németország)
Döntnök:
Rimányi Judit (Szombathely)

Műsorvezető:
Kapronczai Balázs (Palkonya)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Nagy Gyöngyi (Budapest)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.40 Zerjav Miha - Karcagi LauraValcer Táncstúdió - Stúdió 2000 TSE36280/8
2.21 Hidi Balázs - Kis ViolettaValcer Táncstúdió - Szilver Táncsport Egyesület35462/11
3.30 Pellei Mihály - Tóth EnikőPro-Art Táncstúdió33127/5
4.19 Gervasi Marco - Törőcsik TímeaDanceStation Táncsport Egyesület32160/5
5.28 Novák István - Sebesi DaniellaPro-Art Táncstúdió30499/22
6.18 Gáspár Patrik - Szondi FanniValcer Táncstúdió29453/15
Elődöntő
7.36 Suti András Zsolt - Tóth KatalinPro-Art Táncstúdió - Valcer Táncstúdió28584/12
8.32 Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo Táncegyüttes26189/17
9.17 Gál Krisztián Zsolt - Loch JázminSZOLDANCE Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE2440/2
10.31 Pölyhe Máté - Iszlatyi KingaForma Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSE2381/5
11.16 Borbás Csaba - Tóth EmíliaPro-Art Táncstúdió21135/5
12.38 Török Tamás Dániel - Gyurkovits ÉvaSZOLDANCE Táncsport Egyesület2035/5
2.Forduló
13.25 Kurtyán Miklós - Butor ZsófiaValcer Táncstúdió1818/1
14.39 Urbán Tamás - Juhász DóraDanceStation Táncsport Egyesület1717/1
15.34 Rischák Balázs - Dajka CsengeSzilver Táncsport Egyesület1522/1
16.27 Mizsér Tamás - Fülöp ZsuzsannaPro-Art Táncstúdió - Oktogon Tánccentrum1485/11
17.22 Kerekes Krisztián - Szakál Evelin NoémiValcer Táncstúdió1258/6
18.14 Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE1133/9
1.Forduló
19.26 Loncsák Dániel - Kecsedi RebekaValcer Táncstúdió959/9
20.23 Keresztes László - Bartha LillaValcer Táncstúdió864/16
21.20 Göller Barnabás Gábor - Göller KittiAmetiszt Táncsport Egyesület6116/30
22.29 Paizs Ármin Gábor - Jeges Jázmin MirjamAmetiszt Táncsport Egyesület59/2
23.15 Bölöni Barna - Erdős LillaDimenzió Táncsport Egyesület332/7
24.13 Balikó Gergely - Hári NikolettOktogon Tánccentrum219/3
25.35 Schiller-Tamás László - Szennyesi BlankaFenomén TáncSport Egyesület - Goldance Táncsport Egyesület046/19