TáncSport Magyar Bajnokság és WDSF Hungarian Dance Open 2019 - MB Junior I LAT 2019.02.02

Helyszín: Budapest
Rendező: Magyar TáncSport Szakszövetség
Szervező képviselője: Budapest
Típus: Magyar Bajnokság
Párok megtekintése: 18 ->11 ->6
Párok száma 18

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Cristian Gheorghe Parnescu (Románia)
B - Denise Mayes (Anglia)
C - Edita Daniute (Litvánia)
D - Gundars Briedis (Lettország)
E - Guy Jottay (Belgium)
F - Marcin Scieglinski (Lengyelország)
G - Paraskevi Santorinaiou (Görögország)
H - Alexey Litvinov (Oroszország)
I - Zsom Olivér (Szeged)
J - László Csaba (Szentes)
K - Sándor Judit (Budapest)
Döntnök:
Terdik-Tasi Tímea (Nyíradony)

Műsorvezető:
Tímer Péter (Pécs)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Németh Péter (Budapest)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.14 Annus László - Bényi Hanna KamillaSzoldance Táncsport Egyesület3443/3
2.23 Kosztolányi Elek - Bartók LauraSzilver Táncsport Egyesület3241/3
3.19 Juhász Gábor Krisztián - Kocsis JohannaSZOLDANCE Táncsport Egyesület3095/8
4.18 Fésűs Ákos - Wei Chen YaoPro-Art Táncstúdió - Danza Táncsport Egyesület2828/2
5.21 Kállai Ádám István - Komlós LilianSZOLDANCE Táncsport Egyesület26103/13C
6.22 Köllő Balázs - Bottyán BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület2427/3
Elődöntő
7.26 Süle Zsombor - Tiringer LiliSzilver Táncsport Egyesület2271/10
8. - 9.16 Faludi Bálint - Paksa LucaLorigo Táncsport Egyesület2031/6
8. - 9.27 Bekiarisz Márkosz - Polyák PannaOPCIÓ Kft - ZugloDance2056/8
10.24 Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület1692/11
11.30 Péntek Ádám - Máté ZsókaAmetiszt Táncsport Egyesület1422/4
1.Forduló
12. - 14.20 Kaiser Kristóf - Kasza Liza EmmaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület1212/2
12. - 14.25 Rozina Ákos - Kapronczai Sára PannaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület1234/8
12. - 14.28 Csanaki Ádám - Kolozsváry LiliEl Paso SE1212/2
15.15 Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület620/9
16.29 Geicsnek Ádám - Vida KamillaOktogon Tánccentrum44/2
17.31 Sebők Roland Krisztián - Sebők Nilla ViktóriaBotafogo Táncegyüttes216/7
18.17 Fehér Dominik - Fehér ViolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület019/7