TáncSport Magyar Bajnokság és WDSF Hungarian Dance Open 2019 - MB Ifjúsági LAT 2019.02.02

Helyszín: Budapest
Rendező: Magyar TáncSport Szakszövetség
Szervező képviselője: Budapest
Típus: Magyar Bajnokság
Párok megtekintése: 17 ->11 ->6
Párok száma 17

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Cristian Gheorghe Parnescu (Románia)
B - Denise Mayes (Anglia)
C - Paraskevi Santorinaiou (Görögország)
D - Rade Janjic (Horvátország)
E - Violeta Yaneva (Bulgária)
F - Giuseppe Magnelli (Olaszország)
G - Alexey Litvinov (Oroszország)
H - Zsom Olivér (Szeged)
I - Horváth Zoltán (Budapest)
J - László Csaba (Szentes)
K - Sándor Judit (Budapest)
Döntnök:
Terdik-Tasi Tímea (Nyíradony)

Műsorvezető:
Tímer Péter (Pécs)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Németh Péter (Budapest)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.52 Petcu Andrei - Barna Nicole VanessaBotafogo Táncegyüttes - Claudius Táncsport Egyesület3232/2
2.59 Szűcs Dávid - Turkevics BogdanaDanceStation Táncsport Egyesület30108/2
3.60 Urbán István - Urbán Lilla AndreaForma Táncsport Egyesület28413/11A
4.53 Rischák Balázs - Dajka CsengeSzilver Táncsport Egyesület2654/4
5.45 Bánáti Marcell - Józsa JankaiDanceStudio KTSE - Ritmo Sporttánc Egyesület2424/2
6.56 Szabó Robin László - Sulyán Lilla KatalinPro-Art Táncstúdió - Sway Táncsport Egyesület22115/5
Elődöntő
7. - 8.47 Holló Patrik - Szeőke ÁgotaPro-Art Táncstúdió - SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület20121/2
7. - 8.49 Lehóczki Zsolt - Bernáth OdettBotafogo Táncegyüttes2020/2
9.50 Maczkó Márk Miklós - Csorba ViktóriaMiskolcz-Revital TSE1616/2
10.54 Sárkány Egon - Tóth BernadettMiskolcz-Revital TSE1463/10
11.55 Szabó Márk - Frey TímeaStúdió 2000 TSE - Kner Táncsport Egyesület1293/18
1.Forduló
12.44 Bánáti Barnabás - Farkas NoémiiDanceStudio KTSE1041/10
13.57 Szegfű Kornél Norbert - Susánszki ÉvaPro-Art Táncstúdió875/16
14.51 Paizs Ármin Gábor - Jeges Jázmin MirjamAmetiszt Táncsport Egyesület615/4
15.58 Sziklai Gábor - Stercz Míra KrisztinaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület438/8
16. - 17.46 Benkő Arnold - Gruber RebekaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület22/2
16. - 17.48 Józsa Márk - Fock Dorottya ÉvaRitmo Sporttánc Egyesület276/7