TáncSport Magyar Bajnokság és WDSF Hungarian Dance Open 2019 - MB Junior II LAT 2019.02.02

Helyszín: Budapest
Rendező: Magyar TáncSport Szakszövetség
Szervező képviselője: Budapest
Típus: Magyar Bajnokság
Párok megtekintése: 20 ->12 ->6
Párok száma 20

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Edita Daniute (Litvánia)
B - Gundars Briedis (Lettország)
C - Paraskevi Santorinaiou (Görögország)
D - Rade Janjic (Horvátország)
E - Violeta Yaneva (Bulgária)
F - Giuseppe Magnelli (Olaszország)
G - Alexey Litvinov (Oroszország)
H - Zsom Olivér (Szeged)
I - Horváth Zoltán (Budapest)
J - László Csaba (Szentes)
K - Sándor Judit (Budapest)
Döntnök:
Terdik-Tasi Tímea (Nyíradony)

Műsorvezető:
Tímer Péter (Pécs)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Németh Péter (Budapest)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.65 Härtlein Ákos - Farkas GrétaForma Táncsport Egyesület38261/16
2.67 Kohon Patrik - Gál DalmaSzilver Táncsport Egyesület36326/7
3.75 Pusch Kevin - Albert EmmaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület34362/34
4.61 Antal Krisztián - Prozlik Melinda LenkeSzilver Táncsport Egyesület32188/16
5.68 Kolozsváry Mátyás - Balogh Adél EmeseEl Paso SE3088/9
6.80 Tuboly Zsombor - Salamon SáraGála Társastáncklub Egyesület28159/22
Elődöntő
7.69 Kovács Ádám - Faludi Eliza EszterLorigo Táncsport Egyesület2635/5
8.66 Horváth András Máté - Ujcz-Méri SáraDance Express Tánc Sport Egyesület2424/2
9. - 10.64 Házas Ádám - Paluska EmeseCorso Tánc Sportegyesület22111/15
9. - 10.78 Szőts Dávid - Fekete RenátaSzilver Táncsport Egyesület2222/2
11.70 Kovács Péter Benedek - Bódor LiliánaCorso Tánc Sportegyesület - Valcer Táncstúdió1822/2
12.62 Balázs Dominik - Kondacs Jázmin BíborkaSzilver Táncsport Egyesület1627/4
1.Forduló
13.77 Serényi Barnabás Áron - Varga LizaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület1483/12
14.63 Barkaszi Bálint - Böhl EmeseSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület1226/7
15.73 Papp Ádám István - Máté VirágSzilver Táncsport Egyesület1026/2
16.74 Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub Egyesület88/2
17.79 Tóth Zoltán - Kránitz Anna BoglárkaLorigo Táncsport Egyesület676/17
18. - 19.71 Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület44/2
18. - 19.72 Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület496/28
20.76 Reznák Zsolt - Dubai DóraStúdió 2000 TSE017/10