TáncSport Magyar Bajnokság és WDSF Hungarian Dance Open 2019 - MB Felnőtt LAT 2019.02.02

Helyszín: Budapest
Rendező: Magyar TáncSport Szakszövetség
Szervező képviselője: Budapest
Típus: Magyar Bajnokság
Párok megtekintése: 35 ->16 ->24 ->12 ->6
Párok száma 35

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Cristian Gheorghe Parnescu (Románia)
B - Denise Mayes (Anglia)
C - Edita Daniute (Litvánia)
D - Gundars Briedis (Lettország)
E - Guy Jottay (Belgium)
F - Marcin Scieglinski (Lengyelország)
G - Paraskevi Santorinaiou (Görögország)
H - Rade Janjic (Horvátország)
I - Violeta Yaneva (Bulgária)
J - Giuseppe Magnelli (Olaszország)
K - Alexey Litvinov (Oroszország)
Döntnök:
Terdik-Tasi Tímea (Nyíradony)

Műsorvezető:
Tímer Péter (Pécs)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Németh Péter (Budapest)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.109 Silvestri Andrea - Váradi MartinaValcer Táncstúdió68682/16
2.116 Zerjav Miha - Karcagi LauraValcer Táncstúdió - Stúdió 2000 TSE66354/11
3.94 Hidi Balázs - Kis ViolettaValcer Táncstúdió - Szilver Táncsport Egyesület64535/14
4.90 Gervasi Marco - Törőcsik TímeaDanceStation Táncsport Egyesület62222/7
5.117 Zilahi Szabolcs György - Gede AndreaDanceStation Táncsport Egyesület - Szilver Táncsport Egyesület60127/4
6.105 Pellei Mihály - Tóth EnikőPro-Art Táncstúdió58185/7
Elődöntő
7.89 Gáspár Patrik - Szondi FanniValcer Táncstúdió56514/18
8.104 Novák István - Sebesi DaniellaPro-Art Táncstúdió5454/2
9.102 Nagy Márk - Unger FanniSZOLDANCE Táncsport Egyesület52269/12
10.88 Gál Krisztián Zsolt - Loch JázminSZOLDANCE Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE5099/5
11. - 12.84 Borbás Csaba - Tóth EmíliaPro-Art Táncstúdió48186/8
11. - 12.87 Földiák Márk - Horváth Petra JázminQuality Dance TSE4848/2
2.Forduló
13.106 Pölyhe Máté - Iszlatyi Kinga AnnamáriaForma Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSE4444/2
14. - 15.98 Kurtyán Miklós - Butor ZsófiaValcer Táncstúdió4271/4
14. - 15.110 Szabó Ádám - Csofcsics CsengeStúdió 2000 TSE4242/2
16.92 Gombkötő Balázs - Laskovics PetraLorigo Táncsport Egyesület38430/19
17.113 Török Árpád - Molnár BarbaraPro-Art Táncstúdió3679/4
18.107 Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo Táncegyüttes34227/20
19.82 Bencsik Gergő - Sándor SzilviaSZOLDANCE Táncsport Egyesület3232/2
20.99 Loncsák Dániel - Kecsedi RebekaValcer Táncstúdió30106/12A
21. - 22.95 Kerekes Krisztián - Szakál Evelin NoémiValcer Táncstúdió2886/8
21. - 22.108 Reiter Renátó - Kersák DóraBotafogo Táncegyüttes - Fulldance Táncsport Egyesület2828/2
23. - 24.111 Szabó Noel Marcell - Mártha Mercédesz LauraValcer Táncstúdió2491/11
23. - 24.112 Szőnyi Balázs Bence - Kovács AnnaStúdió 2000 TSE2424/2
Reményfutam után
25.115 Urbán Tamás - Juhász DóraDanceStation Táncsport Egyesület2052/5
26.103 Németh Gábor - Váradi CsillaStúdió 2000 TSE1894/13
27.86 Flekács László - Rákosi ZsófiaMiskolcz-Revital TSE1616/2
28. - 29.85 Dunai Bence - Horváth Petra VandaFulldance Táncsport Egyesület1482/7
28. - 29.100 Matyi Máté - Mező Iris RenátaValcer Táncstúdió1416/3
30.101 Mizsér Tamás - Fülöp ZsuzsannaDance Express Tánc Sport Egyesület - Oktogon Tánccentrum1095/13
31.114 Török Tamás Dániel - Gyurkovits ÉvaSZOLDANCE Táncsport Egyesület848/8
32.81 Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE639/11
33.91 Göller Barnabás Gábor - Göller KittiAmetiszt Táncsport Egyesület44/2
34. - 35.83 Bölöni Barna - Erdős LillaDimenzió Táncsport Egyesület236/10
34. - 35.96 Keresztes László - Bartha LillaValcer Táncstúdió266/19