TáncSport Magyar Bajnokság és WDSF Hungarian Dance Open 2019 - MB Felnőtt Standard 2019.02.03

Helyszín: Budapest
Rendező: Magyar TáncSport Szakszövetség
Szervező képviselője: Budapest
Típus: Magyar Bajnokság
Párok megtekintése: 26 ->17 ->11 ->6
Párok száma 26

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Alessandro Garofolo (Olaszország)
B - Alexandr Muretov (Azerbajdzsán)
C - Guy Jottay (Belgium)
D - Sergiy Kravchuk (Ukrajna)
E - Kristina Horvatova (Szlovákia)
F - Ludwig Wieshofer (Ausztria)
G - Natalia Kulagina (Oroszország)
H - Sergej Milicija (Bosznia-Hercegovina)
I - Vasile Constantin (Románia)
J - Alexey Litvinov (Oroszország)
K - Heidi Goetz (Ausztria)
Döntnök:
Szűcs Simon (Budapest)

Műsorvezető:
Tímer Péter (Pécs)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Barbulszki Borisz (Ráckeve)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.47 Fodor Norbert- Csanád - Vaszi Réka-BeátaSzilver Táncsport Egyesület50471/19
2.42 Bencze István - Prozlik AnnaSzilver Táncsport Egyesület48432/18
3.64 Szalai Dénes Ferenc - Balla PetraPro-Art Táncstúdió4646/2
4.48 Gombkötő Balázs - Laskovics PetraLorigo Táncsport Egyesület44167/11S
5.61 Rónyai Zoltán - Busa DóraSzilver Táncsport Egyesület42240/14
6.43 Bődi Dénes - Fruzsa Kata HajnalkaSzilver Táncsport Egyesület4068/4
Elődöntő
7. - 8.40 Balga Kristóf János - Forgó Éva PatríciaSzilver Táncsport Egyesület38104/5
7. - 8.57 Nagy Márk - Unger FanniSZOLDANCE Táncsport Egyesület38212/16
9.56 Mészáros Bence Levente - Balanescu LiliánaSzilver Táncsport Egyesület3434/2
10.62 Szabó Noel Marcell - Mártha Mercédesz LauraValcer Táncstúdió3232/2
11.52 Karikó-Tóth Tamás - Száraz EvelynSway Táncsport Egyesület30246/19
2.Forduló
12.63 Szajduk Szabolcs Tamás - Illés DominikaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület28123/11S
13.46 Czuczi Patrik - Kakas LúciaSzilver Táncsport Egyesület26106/14A
14. - 15.59 Panka Dániel - Panka DorottyaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület24191/18
14. - 15.66 Tejeda Tamás Márk dr. - Várnai ZsófiaSway Táncsport Egyesület - SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület24229/14
16.49 Guba Marcell - Kállai KamillaSzilver Táncsport Egyesület2020/2
17.44 Borbás Csaba - Tóth EmíliaPro-Art Táncstúdió1889/11
1.Forduló
18.65 Szilágyi Viktor András - Lévai Vanessza AndreaForma Táncsport Egyesület16157/20
19.54 Kovács Győző - Bertalan RékaDanceStation Táncsport Egyesület - Oktogon Tánccentrum1426/4
20.55 Matyi Máté - Mező Iris RenátaValcer Táncstúdió1266/16
21.53 Kerekes Krisztián - Szakál Evelin NoémiValcer Táncstúdió1078/9
22.58 Nagy Norbert Zsolt - Mátó-Székely TamaraPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület833/6
23. - 24.41 Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE611/3
23. - 24.45 Börcsök Balázs Róbert - Németh LauraForma Táncsport Egyesület661/13
25.60 Péter Krisztián - Milus AlidaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - DanceStation Táncsport Egyesület233/9
26.51 Horváth Gergely - Hasúr Zsuzsanna RitaForma Táncsport Egyesület017/11