TáncSport Magyar Bajnokság és WDSF Hungarian Dance Open 2019 - WDSF ADULT INTERNATIONAL OPEN LAT 2019.02.03

Helyszín: Budapest
Rendező: Magyar TáncSport Szakszövetség
Szervező képviselője: Budapest
Típus: Egyéb nem pontszerző verseny
Párok megtekintése: 51 ->23 ->36 ->24 ->12 ->7
Párok száma 53

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Alessandro Garofolo (Olaszország)
B - Alexandr Muretov (Azerbajdzsán)
C - Guy Jottay (Belgium)
D - Sergiy Kravchuk (Ukrajna)
E - Kristina Horvatova (Szlovákia)
F - Ludwig Wieshofer (Ausztria)
G - Natalia Kulagina (Oroszország)
H - Sergej Milicija (Bosznia-Hercegovina)
I - Vasile Constantin (Románia)
J - Goran Knezevic (Szerbia)
K - Istvan Toth (Budapest)
Döntnök:
Giovanni Chiapperini (Italy)

Műsorvezető:
Tímer Péter (Pécs)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Barbulszki Borisz (Ráckeve)

HelyezésRsz.PárEgyesület
Döntő
1.116 Silvestri Andrea - Váradi MartinaValcer Táncstúdió
2.123 Zerjav Miha - Karcagi LauraValcer Táncstúdió - Stúdió 2000 TSE
3.100 Nam Gi Yong - Shin NaraKorea
4.88 Hidi Balázs - Kis ViolettaValcer Táncstúdió - Szilver Táncsport Egyesület
5.102 Nikishin Vladislav - Golubeva PolinaRussian Federation
6.119 Taormina Vincenzo - Messina FlorianaItaly
7.170 Sergey Katkov - Daria AntiufievaRussian Federation
Elődöntő
8.97 Marchenko Dmitry - Rybalko AnastasiaAzerbaijan
9.74 Barden Brodie - Fonseka Lana Skrgic- deAustralia
10.90 Iorgov Oleksandr - Mityeva MarynaUkraine
11.101 Nam GiHyeon - Kim JisuKorea
12.115 Saoulidis Alexandros - Orha Andreea AlexandraGreece
3.Forduló
13.121 Williamson Earle - Myshko VeronikaUkraine
14.107 Pekunov Akim - Kastelic MasaSlovenia
15.109 Petcu Andrei - Barna Nicole VanessaBotafogo Táncegyüttes - Claudius Táncsport Egyesület
16.93 Kurinec Radovan - Lencesova EliskaSlovakia
17.98 Masaryk Vaclav - Chovancikova KlaraCzech Republic
18. - 19.77 Dermentli Oleksandr - Virshubska MariiaUkraine
18. - 19.83 Gervasi Marco - Törőcsik TímeaDanceStation Táncsport Egyesület
20. - 21.105 Obona Jaroslav - Antochshuk OlessyaSlovakia
20. - 21.108 Pellei Mihály - Tóth EnikőPro-Art Táncstúdió
22.124 Zilahi Szabolcs György - Gede AndreaDanceStation Táncsport Egyesület - Szilver Táncsport Egyesület
23.76 Csorba Mate - Markuss GabrielaSlovakia
24.103 Novák István - Sebesi DaniellaPro-Art Táncstúdió
2.Forduló
25.104 Nowoswiat Mikolaj - Samek MagdalenaPoland
26. - 27.72 Algieri Alessandro - Triggianese AlessiaItaly
26. - 27.110 Piekarski Lukasz - Sneek LarissaNetherlands
28.75 Cipar Dominik - Kozusnikova DominikaSlovakia
29.118 Szabó Ádám - Csofcsics CsengeStúdió 2000 TSE
30.82 Gáspár Patrik - Szondi FanniValcer Táncstúdió
31.81 Gál Krisztián Zsolt - Loch JázminSZOLDANCE Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE
32. - 33.71 Ádám Csaba - Ács NóraSlovakia
32. - 33.111 Pölyhe Máté - Iszlatyi Kinga AnnamáriaForma Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSE
34. - 35.73 Bánáti Marcell - Józsa JankaiDanceStudio KTSE - Ritmo Sporttánc Egyesület
34. - 35.84 Gogh Mate - Elo FranciskaSlovakia
36.80 Földiák Márk - Horváth Petra JázminQuality Dance TSE
Reményfutam után
37.89 Hulovskyy Arkadiy - Lendel AnastasiyaUkraine
38. - 39.92 Kopec Casper - Trepa MagdalenaAustria
38. - 39.117 Steindl David - Kager LydiaAustria
40. - 42.86 Hajek Jiri - Koutna KarolinaCzech Republic
40. - 42.112 Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo Táncegyüttes
40. - 42.113 Reikl Gabriel - Oesterreicher JuliaAustria
43.114 Reiter Renátó - Kersák DóraBotafogo Táncegyüttes - Fulldance Táncsport Egyesület
44.106 Opichal Tomas - Manaskova MonikaCzech Republic
45.78 Dunai Bence - Horváth Petra VandaFulldance Táncsport Egyesület
46.120 Török Tamás Dániel - Gyurkovits ÉvaSZOLDANCE Táncsport Egyesület
47.85 Haider Patrick - Kaltenbock TanjaAustria
48.99 Mizsér Tamás - Fülöp ZsuzsannaDance Express Tánc Sport Egyesület - Oktogon Tánccentrum
49. - 50.79 Fisar Tomas - Mullerova MarketaCzech Republic
49. - 50.96 Lorenc Dominik - Paczuk AdrianaPoland
51. - 53.87 Havir Jan - Cernikova LucieCzech Republic
51. - 53.91 Keresztes László - Bartha LillaValcer Táncstúdió
51. - 53.122 Yuriev Oleksii - Yurieva ViktoriiaUkraine