Tíztánc MB. Nyolctánc MB. - MB Felnőtt Tíztánc 2019.02.09

Helyszín: Szentes
Rendező: Szilver Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Szentes
Típus: Magyar Bajnokság
Párok megtekintése: 14 ->9 ->6
Párok száma 14

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Jegonyán Okszána (Budapest)
B - László Csaba (Szentes)
C - Benedetto Capraro (Olaszország)
D - Balikó Károly Józsefné (Budapest)
E - Őze László (Szeged)
F - Tóth Szilárd (Kiskunhalas)
G - Simonyi-Hornyák Hajnalka (Kaposvár)
H - Kiss Noel (Budapest)
I - Terdik-Tasi Tímea (Nyíradony)
J - Sándor Zoltán (Budapest)
K - Horváth Ferenc (Orosháza)
Döntnök:
Jenei Éva Evelin (Szigetszentmiklós)

Műsorvezető:
Székely Attila (Budapest)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Földházi Péter (Budapest)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokSTTLATÖsszesen
Döntő
1.48 Hegyes Bertalan János - Farkas BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület2613/113/1164/8172/7
2.55 Rónyai Zoltán - Busa DóraSzilver Táncsport Egyesület2424/2240/1424/2
3.46 Gombkötő Balázs - Laskovics PetraLorigo Táncsport Egyesület2222/20/0452/21
4.53 Nagy Márk - Unger FanniSZOLDANCE Táncsport Egyesület2010/110/1222/17279/13
5.52 Mészáros Bence Levente - Balanescu LiliánaSzilver Táncsport Egyesület189/19/143/39/1
6.44 Bődi Dénes - Fruzsa Kata HajnalkaSzilver Táncsport Egyesület168/18/176/58/1
Elődöntő
7.57 Szabó Noel Marcell - Mártha Mercédesz LauraValcer Táncstúdió147/17/139/398/12
8.51 Matyi Máté - Mező Iris RenátaValcer Táncstúdió1212/278/1816/3
9.47 Guba Marcell - Kállai KamillaSzilver Táncsport Egyesület1010/230/441/7
1.Forduló
10.49 Kerekes Krisztián - Szakál Evelin NoémiValcer Táncstúdió88/278/994/10
11.45 Fedics Richárd - Bencsik NoémiSzilver Táncsport Egyesület66/28/06/2
12.50 Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE42/12/151/1150/10
13.54 Péter Krisztián - Milus AlidaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - DanceStation Táncsport Egyesület22/235/1171/10
14.42 Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE00/10/111/439/12