Pro-Art Kistelek Kupa, Felnőtt Ifjúsági Latin, Junior Tíztánc, Senior Latin, Profi Standard Ranglista - RL Felnőtt LAT 2019.03.09

Helyszín: Kistelek
Rendező: Pro-Art Táncstúdió
Szervező képviselője: Kistelek
Típus: Ranglista verseny
Párok megtekintése: 34 ->22 ->12 ->6
Párok száma 34

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Horváth Zoltán (Budapest)
B - Vidovenyecz Andrea (Szeged)
C - Barbulszki Borisz (Ráckeve)
D - Bódis-Nagy Katinka (Kaposvár)
E - Dalotti Tibor (Budakeszi)
F - Klinda Dénes (Budapest)
G - Oleksandra Myshko (Ukrajna)
H - Kuzma Péter (Zalaegerszeg)
I - Andrej Skufca (Szlovénia)
Döntnök:
Horváthné Kriczki Zita (Orosháza)

Műsorvezető:
Markó Róbert (Budapest)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Bíróné Váradi Éva (Törökbálint)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.23 Hidi Balázs - Kis ViolettaValcer Táncstúdió - Szilver Táncsport Egyesület50585/15
2.48 Zerjav Miha - Karcagi LauraValcer Táncstúdió - Stúdió 2000 TSE48402/12
3.35 Pellei Mihály - Tóth EnikőPro-Art Táncstúdió47232/8
4.20 Gervasi Marco - Törőcsik TímeaDanceStation Táncsport Egyesület45267/8
5.32 Nagy Márk - Unger FanniSZOLDANCE Táncsport Egyesület44338/16
6.43 Szűcs Dávid - Turkevics BogdanaDanceStation Táncsport Egyesület42159/4
Elődöntő
7.22 Gombkötő Balázs - Laskovics PetraLorigo Táncsport Egyesület41507/24
8.33 Novák István - Sebesi DaniellaPro-Art Táncstúdió3993/3
9. - 11.18 Gál Krisztián Zsolt - Loch JázminSZOLDANCE Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE38146/7
9. - 11.19 Gáspár Patrik - Szondi FanniValcer Táncstúdió38552/19
9. - 11.26 Király Márk - Szatmári Dorottya ErzsébetClaudius Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió38141/2
12.46 Urbán István - Urbán Lilla AndreaForma Táncsport Egyesület3357/5
2.Forduló
13.37 Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo Táncegyüttes32264/22
14.36 Pölyhe Máté - Iszlatyi Kinga AnnamáriaForma Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSE3074/3
15.16 Borbás Csaba - Tóth EmíliaPro-Art Táncstúdió29215/9
16. - 17.14 Bánáti Marcell - Józsa JankaiDanceStudio KTSE - Ritmo Sporttánc Egyesület2760/4
16. - 17.47 Urbán Tamás - Juhász DóraDanceStation Táncsport Egyesület2785/7
18.44 Török Árpád - Molnár BarbaraPro-Art Táncstúdió24103/5
19.28 Lehóczki Zsolt - Bernáth OdettBotafogo Táncegyüttes2359/5
20.39 Rischák Balázs - Dajka CsengeSzilver Táncsport Egyesület2175/5
21.42 Szőnyi Balázs Bence - Kovács AnnaStúdió 2000 TSE2044/3
22.15 Bencsik Gergő - Sándor SzilviaSZOLDANCE Táncsport Egyesület1856/4
1.Forduló
23.45 Török Tamás Dániel - Gyurkovits ÉvaSZOLDANCE Táncsport Egyesület1765/9
24.24 Holló Patrik - Szeőke ÁgotaPro-Art Táncstúdió - SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület15152/5
25.38 Reiter Renátó - Kersák DóraBotafogo Táncegyüttes - Fulldance Táncsport Egyesület1442/3
26.30 Matyi Máté - Mező Iris RenátaValcer Táncstúdió1231/5
27.25 Kerekes Krisztián - Szakál Evelin NoémiValcer Táncstúdió11105/11
28.27 Kovács-Kalic Károly Péter - Balogh ZsófiaPro-Art Táncstúdió915/2
29.13 Bánáti Barnabás - Farkas NoémiiDanceStudio KTSE858/12
30. - 31.17 Flekács László - Rákosi ZsófiaMiskolcz-Revital TSE627/4
30. - 31.34 Paizs Ármin Gábor - Jeges Jázmin MirjamAmetiszt Táncsport Egyesület633/7
32.29 Loncsák Dániel - Kecsedi RebekaValcer Táncstúdió39/2
33.21 Göller Barnabás Gábor - Göller KittiAmetiszt Táncsport Egyesület211/4
34.12 Bakos Benjámin - Markó Margit VirágMedalion Táncsport Egyesület010/4