11. Danza Kupa - Felnőtt D LAT 2019.04.06

Helyszín: Budapest
Rendező: Danza Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Budapest
Típus: Klubközi verseny
Párok megtekintése: 18 ->12 ->6
Párok száma 18

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Jebelóczki Richárd (Budapest)
B - Novák Tamás (Szombathely)
C - Futó Károly (Győr)
D - Balázs Zsombor (Nyíregyháza)
E - Pap Balázs (Szentes)
F - Kozma Gábor (Budapest)
G - Lemákné Szabó Etelka (Budapest)
Döntnök:
Barbulszki Borisz (Ráckeve)

Műsorvezető:
Faluvégi András Dr. (Fülöp)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Szűcs Simon (Budapest)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.109 Rácz Ádám - Kovács LeilaFlamenco 2001 TSE1750/7
2.113 Benkő Dániel István - Szabó Kata FanniEraklin Táncklub Egyesület16157/12
3.77 Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSE1561/7
4.110 Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület1495/33
5.96 Enyedi Bálint Zsolt - Komlódi Kinga MáriaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület1335/4
6.97 Erős Ábel József - Sebők MercédeszSzabolcs Diáksport Egyesület1225/4
Elődöntő
7. - 8.111 Tóth György - Tóth-Horváth GyöngyiDance Express Tánc Sport Egyesület11161/32
7. - 8.119 Szmolka Tamás - Kiss BernadettLesz Dance Tánc- és Sportegyesület1112/2
9.71 Bujtor Barnabás - Sümegi JankaEmotion Táncstúdió927/3
10. - 11.82 Varga András - Lipcsei LauraSzilver Táncsport Egyesület874/6
10. - 11.115 Kiss Márton - Dömök Daniella VeronikaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület841/6
12.108 Német Norbert - Nagy EdinaEverydance Táncsport Egyesület611/2
1.Forduló
13.107 Kovács Mátyás Attila - Liszt EditEverydance Táncsport Egyesület535/7
14.117 Lukács József - Kis FanniGoldance Táncsport Egyesület411/4
15.80 Gödri Levente - Kreutz RékaBonita Sporttánc Egyesület33/2
16.112 Zentai Dániel - Mazula KrisztinaEverydance Táncsport Egyesület25/2
17.114 Gáspár István - Gáspárné Szilágyi SzilviaDance Universe Tánc Sportegyesület124/6
18.103 Kovács Andor - Szökrön JúliaBonita Sporttánc Egyesület038/20