11. Danza Kupa - Senior I - Felnőtt C LAT 2019.04.06

Helyszín: Budapest
Rendező: Danza Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Budapest
Típus: Klubközi verseny
Párok megtekintése: 20 ->12 ->6
Párok száma 20

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Jebelóczki Richárd (Budapest)
B - Novák Tamás (Szombathely)
C - Futó Károly (Győr)
D - Balázs Zsombor (Nyíregyháza)
E - Pap Balázs (Szentes)
F - Kozma Gábor (Budapest)
G - Lemákné Szabó Etelka (Budapest)
Döntnök:
Barbulszki Borisz (Ráckeve)

Műsorvezető:
Faluvégi András Dr. (Fülöp)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Szűcs Simon (Budapest)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.135 Nyilas Dániel - Szabó Karolina VeronikaDance Express Tánc Sport Egyesület19157/11
2.87 Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület1848/5
3.133 Mészáros Máté Imre - Friedrich FranciskaJoyDance Táncsport Egyesület1769/9
4.126 Bencs Ádám - Better Barbara AlmaDanceStation Táncsport Egyesület16128/15B
5.84 Kántor Zsombor Imre - Bohn LoriniDanceStudio KTSE1559/3
6.134 Nagy Ákos Bálint - Szűcs ViktóriaDance Universe Tánc Sportegyesület1487/14
Elődöntő
7.138 Szőke Gábor Sándor - Papp Éva DorinaÉrdi Táncsport Egyesület1346/8
8.120 Andrejszki Alex Levente - Borbély DiánaEverydance Táncsport Egyesület1270/13
9.131 Márián Gergő - Nagy LiliDance Universe Tánc Sportegyesület1118/3
10.88 Jahni Bálint - Kárász JúliaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület1056/12
11.124 Antal Szilárd - Oláh Petra OrsolyaDance Express Tánc Sport Egyesület915/3
12.127 Borbély Zsolt - Kerek Anikó EdinaLesz Dance Tánc- és Sportegyesület811/4
1.Forduló
13.136 Sebestyén Péter - Bencsik AndreaFenomén TáncSport Egyesület739/15
14. - 15.125 Barócsi József - Markovits KittiDanza Táncsport Egyesület631/7
14. - 15.139 Tasi Dániel - Jánosity AnnaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület66/1
16.137 Skornyák Dániel - Topor VandaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület414/3
17.113 Benkő Dániel István - Szabó Kata FanniEraklin Táncklub Egyesület3160/13
18.128 Boros Gergő - Oszlánszki ÁgnesDance Universe Tánc Sportegyesület24/3
19.130 Gál Bertalan - Bende CintiaGoldance Táncsport Egyesület13/2
20.129 Drab Tibor - Földesi ZitaGoldance Táncsport Egyesület00/1