SZIGO Kupa Felnőtt-Ifjúsági standard, Junior latin, Senior standard - RL Felnőtt Standard 2019.04.13

Helyszín: Siklós
Rendező: SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Siklós
Típus: Ranglista verseny
Párok megtekintése: 23 ->12 ->6
Párok száma 23

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Páli Viktória (Szentes)
B - Prepuk László (Budapest)
C - Szijjártó Krisztina (Székesfehérvár)
D - Timer Péter (Pécs)
E - Vorobchenko Darya (Budapest)
F - Simonyi-Hornyák Hajnalka (Kaposvár)
G - Ádám Gábor (Szeged - Szentmihály)
H - Kurt Findhammer (Hollandia)
I - Bíró Csaba (Bocskaikert)
Döntnök:
Horváthné Krizsa Mária (Budapest)

Műsorvezető:
Kapronczai Balázs (Palkonya)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Józsa János (Pécs)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.19 Bencze István - Prozlik AnnaSzilver Táncsport Egyesület33465/19
2.39 Szalai Dénes Ferenc - Balla PetraPro-Art Táncstúdió3278/3
3.34 Rónyai Zoltán - Busa DóraSzilver Táncsport Egyesület30284/16
4.42 Urbán István - Urbán Lilla AndreaForma Táncsport Egyesület2965/4
5.20 Bődi Dénes - Fruzsa Kata HajnalkaSzilver Táncsport Egyesület27103/6
6.29 Mészáros Bence Levente - Balanescu LiliánaSzilver Táncsport Egyesület2669/4
Elődöntő
7.35 Schwartz Péter - Lengyel HelgaSzilver Táncsport Egyesület24111/8
8.36 Szabó Noel Marcell - Mártha Mercédesz LauraValcer Táncstúdió2362/4
9.33 Rischák Balázs - Dajka CsengeSzilver Táncsport Egyesület2179/8
10.38 Szajduk Szabolcs Tamás - Illés DominikaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület2025/2
11.21 Czuczi Patrik - Kakas LúciaSzilver Táncsport Egyesület1821/2
12.30 Panka Dániel - Panka DorottyaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület17208/19
1.Forduló
13.28 Kovács-Kalic Károly Péter - Balogh ZsófiaPro-Art Táncstúdió1520/2
14.26 Karikó-Tóth Tamás - Száraz EvelynSway Táncsport Egyesület14260/20
15.41 Tejeda Tamás Márk dr. - Várnai ZsófiaSway Táncsport Egyesület - SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület12241/15
16.23 Guba Marcell - Kállai KamillaSzilver Táncsport Egyesület1147/6
17.40 Szánthó Péter - Juhász-Szánthó SzilviaClaudius Táncsport Egyesület9170/40
18. - 19.31 Patkós Máté - Juhász DóraStúdió 2000 TSE - Pro-Art Táncstúdió836/5
18. - 19.37 Szabó Robin László - Sulyán Lilla KatalinPro-Art Táncstúdió - Sway Táncsport Egyesület889/9
20.25 Kalapács Bence - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület565/7
21. - 22.18 Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE326/7
21. - 22.27 Kovács Győző - Bertalan RékaDanceStation Táncsport Egyesület - Oktogon Tánc Centrum Egyesület342/7
23.32 Péter Krisztián - Milus AlidaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - DanceStation Táncsport Egyesület043/14