Felnőtt-Ifjúsági Latin, Junior Standard, Senior Latin és Profi Standard Ranglista - RL Felnőtt LAT 2019.04.27

Helyszín: Algyő
Rendező: Forma Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Algyő
Típus: Ranglista verseny
Párok megtekintése: 29 ->19 ->12 ->6
Párok száma 29

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Kazi Gábor (Szeged)
B - Szűcs Simon (Budapest)
C - Horváth Ferenc (Orosháza)
D - Horváthné Krizsa Mária (Budapest)
E - Németh Péter (Budapest)
F - Zsámboki Marcell (Budapest)
G - Barbulszki Borisz (Ráckeve)
H - Gellai Tamás (Budapest)
I - Feledi Ildikó (Budapest)
Döntnök:
Tóth Mónika Éva (Nagylengyel)

Műsorvezető:
Szeberényi Klára ()

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Futó Károly (Győr)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.20 Hidi Balázs - Kis ViolettaValcer Táncstúdió - Szilver Táncsport Egyesület42627/16
2.43 Zerjav Miha - Karcagi LauraValcer Táncstúdió - Stúdió 2000 TSE41443/13
3.31 Pellei Mihály - Tóth EnikőPro-Art Táncstúdió39271/9
4.25 Király Márk - Szatmári Dorottya ErzsébetClaudius Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió38179/3
5.19 Gombkötő Balázs - Laskovics PetraLorigo Táncsport Egyesület36543/25
6.39 Szűcs Dávid - Turkevics BogdanaDanceStation Táncsport Egyesület35194/5
Elődöntő
7.29 Novák István - Sebesi DaniellaPro-Art Táncstúdió33126/4
8.18 Gáspár Patrik - Szondi FanniValcer Táncstúdió32584/20
9.42 Urbán István - Urbán Lilla AndreaForma Táncsport Egyesület3087/6
10.17 Gál Krisztián Zsolt - Loch JázminSZOLDANCE Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE29175/8
11.33 Pölyhe Máté - Iszlatyi Kinga AnnamáriaForma Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSE27101/4
12.27 Lehóczki Zsolt - Bernáth OdettBotafogo Táncegyüttes2685/6
2.Forduló
13.34 Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo Táncegyüttes24288/23
14.35 Reiter Renátó - Kersák DóraBotafogo Táncegyüttes - Fulldance Táncsport Egyesület2365/4
15.37 Szabó Ádám - Csofcsics CsengeStúdió 2000 TSE2172/4
16.12 Bánáti Marcell - Józsa JankaiDanceStudio KTSE - Ritmo Sporttánc Egyesület2086/6
17.41 Török Tamás Dániel - Gyurkovits ÉvaSZOLDANCE Táncsport Egyesület1883/10
18.40 Török Árpád - Molnár BarbaraPro-Art Táncstúdió17120/6
19.21 Holló Patrik - Szeőke ÁgotaPro-Art Táncstúdió - SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület15183/9
1.Forduló
20.26 Kovács-Kalic Károly Péter - Balogh ZsófiaPro-Art Táncstúdió1429/3
21.13 Dajcs Triszten Sámuel - Fekete KrisztinaSzilver Táncsport Egyesület12104/25A
22.107 Loncsák Dániel - Kecsedi RebekaValcer Táncstúdió1120/3
23.38 Szabó Robin László - Sulyán Lilla KatalinPro-Art Táncstúdió - Sway Táncsport Egyesület9127/7
24. - 25.22 Horváth Patrik - Sölét BrigittaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE836/4
24. - 25.30 Paizs Ármin Gábor - Jeges Jázmin MirjamAmetiszt Táncsport Egyesület847/9
26. - 27.15 Flekács László - Rákosi ZsófiaMiskolcz-Revital TSE532/5
26. - 27.28 Maczkó Márk Miklós - Csorba ViktóriaMiskolcz-Revital TSE524/4
28.23 Kalapács Bence - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület234/6
29.24 Keresztes László - Bartha LillaValcer Táncstúdió069/21