Nevezések: Bem kupa 2018.12.09

Grosics Gyula Sportcsarnok Mogyoród, Gödöllői út 17.

Párosok száma 2018.12.13 : 204
Gyermek II E STT
1.Antal Márk Dániel - Patai LorettaForma Táncsport Egyesület 
2.Bekiarisz Márkosz - Polyák PannaOPCIÓ Kft - ZugloDance 
3.Csanaki Ádám - Kolozsváry LiliEl Paso SE 
4.Gyalai Oszkár Noel - Békési CsengeSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
5.Melczner Máté - Dányi DorkaStúdió 2000 TSE 
6.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 
7.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 

Gyermek II E LAT
1.Antal Márk Dániel - Patai LorettaForma Táncsport Egyesület 
2.Gyalai Oszkár Noel - Békési CsengeSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
3.Melczner Máté - Dányi DorkaStúdió 2000 TSE 
4.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 
5.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Zhong Zhenbang - Kincses Lili ZorkaDanza Táncsport Egyesület 

Gyermek II D STT
1.Balázs Vince - Pitonya Liza MiraDanza Táncsport Egyesület 
2.Farkas Bernát Jakab - Fürj AnikóPro-Art Táncstúdió 
3.Polónyi Kevin - Dorogi Edina AnnaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Süle Zsombor - Tiringer LiliSzilver Táncsport Egyesület 

Gyermek II D LAT
1.Balázs Vince - Pitonya Liza MiraDanza Táncsport Egyesület 
2.Bekiarisz Márkosz - Polyák PannaOPCIÓ Kft - ZugloDance 
3.Farkas Bernát Jakab - Fürj AnikóPro-Art Táncstúdió 
4.Mihályfi Máté - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
5.Polónyi Kevin - Dorogi Edina AnnaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Süle Zsombor - Tiringer LiliSzilver Táncsport Egyesület 

Junior I E STT
1.Almási Bence - Almási RékaStúdió 2000 TSE 
2.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
3.Csanaki Ádám - Kolozsváry LiliEl Paso SE 
4.Geicsnek Ádám - Vida KamillaOktogon Tánccentrum 
5.Kun Marcell Benedek - Szakács KittiStúdió 2000 TSE 
6.Mokánszki Bálint - Bucilla Olívia LolitaSzabolcs Diáksport Egyesület 
7.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 

Junior I E LAT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Fejes Botond - Movik ImolaÉrdi Táncsport Egyesület 
3.Kazy Zsigmond - Bobák VédaBajai Táncsport Egyesület 
4.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Somodi Péter - Somodi KittiGoldance Táncsport Egyesület 
6.Svajda Szabolcs - Kelemen KittiEl Paso SE 
7.Szabó Zsombor - Széles-Hlagyvik JázminEl Paso SE 

Junior I D STT
1.Balázs Vince - Pitonya Liza MiraDanza Táncsport Egyesület 
2.Farkas Bernát Jakab - Fürj AnikóPro-Art Táncstúdió 
3.Géczi Alexander - Szűcs Nikol HannaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Lantos Marcell Attila - Gál ViktóriaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Magyar Kristóf - Németh ZsókaGála Társastáncklub Egyesület 
6.Preszter Márk - Ruprecht LucaFelicita KTSE 
7.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 

Junior I D LAT
1.Ábrám Dominik - Szilvágyi AlexandraJoyDance Táncsport Egyesület 
2.Ábrám Erik - Liang MelinaJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Apró Marcell - Farkas Gréta ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSE 
4.Bekiarisz Márkosz - Polyák PannaOPCIÓ Kft - ZugloDance 
5.Farkas Bernát Jakab - Fürj AnikóPro-Art Táncstúdió 
6.Géczi Alexander - Szűcs Nikol HannaSzilver Táncsport Egyesület 
7.Kiss Zsombor Gábor - Markos NikolStúdió 2000 TSE - Botafogo Táncegyüttes 
8.Lantos Marcell Attila - Gál ViktóriaSzilver Táncsport Egyesület 
9.Magyar Kristóf - Németh ZsókaGála Társastáncklub Egyesület 
10.Mihályfi Máté - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
11.Mokánszki Bálint - Bucilla Olívia LolitaSzabolcs Diáksport Egyesület 
12.Oltai Dániel László - Srej LaraBotafogo Táncegyüttes 
13.Orbán Gergő Botond - Dienes RoziC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
14.Pintér Benedek - Dányi Vivien ZsófiaStúdió 2000 TSE 
15.Preszter Márk - Ruprecht LucaFelicita KTSE 
16.Rácz Norbert - Marozsán Mira LillaBotafogo Táncegyüttes 
17.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 

Junior II E STT
1.Almási Bence - Almási RékaStúdió 2000 TSE 
2.Dudás István - Prepuk Boglárka RékaBig-BEM Táncsport EgyesületHungary 
3.Geicsnek Ádám - Vida KamillaOktogon Tánccentrum 
4.Kun Marcell Benedek - Szakács KittiStúdió 2000 TSE 
5.Majer Tamás Roland - Farkas EnikőBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
6.Mokánszki Bálint - Bucilla Olívia LolitaSzabolcs Diáksport Egyesület 

Junior II E LAT
1.Dudás István - Prepuk Boglárka RékaBig-BEM Táncsport EgyesületHungary 
2.Fejes Botond - Movik ImolaÉrdi Táncsport Egyesület 
3.Kazy Zsigmond - Bobák VédaBajai Táncsport Egyesület 
4.Lilik Gergő - Kasznár LúciaJoyDance Táncsport Egyesület 
5.Svajda Szabolcs - Kelemen KittiEl Paso SE 
6.Szabó Zsombor - Széles-Hlagyvik JázminEl Paso SE 

Junior II D STT
1.Besenyi Norbert - Besenyi AdélSzilver Táncsport Egyesület 
2.Lantos Marcell Attila - Gál ViktóriaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Magyar Kristóf - Németh ZsókaGála Társastáncklub Egyesület 
4.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
5.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület 
6.Sipos András Dániel - Sipos Anna HédiDanza Táncsport Egyesület 

Junior II D LAT
1.Besenyi Norbert - Besenyi AdélSzilver Táncsport Egyesület 
2.Ivánczi Benedek József - Szvetnyik Emese CsillaDance Express Tánc Sport Egyesület 
3.Lantos Marcell Attila - Gál ViktóriaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Magyar Kristóf - Németh ZsókaGála Társastáncklub Egyesület 
5.Mokánszki Bálint - Bucilla Olívia LolitaSzabolcs Diáksport Egyesület 
6.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
7.Orbán Gergő Botond - Dienes RoziC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
8.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület 
9.Rácz Norbert - Marozsán Mira LillaBotafogo Táncegyüttes 
10.Schöberl Miklós - Illés ÍriszDanza Táncsport Egyesület 
11.Apró Marcell - Farkas Gréta ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSEHatáridő utáni törlés
(2018.12.06 20:09:09)

Junior II C STT
1.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 

Junior II C LAT
1.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
2.Ercsi Dániel - Patai VanesszaStúdió 2000 TSE 
3.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
4.Havas Márk - Juhász JázminMiskolcz-Revital TSE 
5.Jankovics Attila - Sándor PannaJoyDance Táncsport Egyesület 
6.Sipos András Dániel - Sipos Anna HédiDanza Táncsport Egyesület 
7.Szauer Szilárd - Szőnyi ErikaLaguna KTSE 

Ifjúsági E STT
1.Majer Tamás Roland - Farkas EnikőBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 

Ifjúsági E LAT
1.Erős Ábel József - Sebők MercédeszSzabolcs Diáksport Egyesület 
2.Lilik Gergő - Kasznár LúciaJoyDance Táncsport Egyesület 

Ifjúsági D STT
1.Antal Dávid - Váradi Réka GittaDance Express Tánc Sport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
2.Csala Bence Bendegúz - Salgói Nóra MáriaPro-Art Táncstúdió 
3.Cseresznye Kristóf - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 
4.Fódi Norbert - Stoye VivienDanza Táncsport Egyesület 
5.Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE 
6.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
7.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület 

Ifjúsági D LAT
1.Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE 
2.Ivánczi Benedek József - Szvetnyik Emese CsillaDance Express Tánc Sport Egyesület 
3.Lenkey Gábor Károly - Robitschek HannaBotafogo Táncegyüttes 
4.Meidlinger Tamás - Huber Petra IldikóC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
5.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
6.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület 

Ifjúsági C STT
1.Labancz Gábor - Koczó Florina KiaraBotafogo Táncegyüttes - DANCE TALENT Tánccsoport Egyesület 

Ifjúsági C LAT
1.Ercsi Dániel - Patai VanesszaStúdió 2000 TSE 
2.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
3.Fódi Norbert - Stoye VivienDanza Táncsport Egyesület 
4.Jahni Bálint - Kárász JúliaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
5.Jankovics Attila - Sándor PannaJoyDance Táncsport Egyesület 
6.Labancz Gábor - Koczó Florina KiaraBotafogo Táncegyüttes - DANCE TALENT Tánccsoport Egyesület 
7.Mészáros Máté Imre - Friedrich FranciskaJoyDance Táncsport Egyesület 
8.Nyilas Dániel - Szabó Karolina VeronikaDance Express Tánc Sport Egyesület 
9.Papp Gergely - Horváth LizaStúdió 2000 TSE 
10.Prohászka Tamás - Gendur Kíra AnnaStúdió 2000 TSE 

Ifjúsági B LAT
1.Flekács László - Rákosi ZsófiaMiskolcz-Revital TSE 

Felnőtt E STT
1.Gáspár István - Gáspárné Szilágyi SzilviaDance Universe Tánc Sportegyesület 
2.Kincses Imre Dr. - Kemény KrisztinaRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Kovács Balázs - Bednarik BiankaBotafogo Táncegyüttes - Stúdió 2000 TSE 
4.Macher Ákos Dr - Marjanek Katalin dr.Big-BEM Táncsport EgyesületHungary 

Felnőtt E LAT
1.Erős Ábel József - Sebők MercédeszSzabolcs Diáksport Egyesület 
2.Fodor Ádám - Nagy NoémiLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
3.Kovács Mátyás Attila - Liszt EditEverydance Táncsport Egyesület 
4.Szmolka Tamás - Kiss BernadettLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
5.Tóth Dániel - Marozsán Veronika ZsófiaBotafogo Táncegyüttes 

Felnőtt D STT
1.Andrejszki Alex Levente - Borbély DiánaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Antal Dávid - Váradi Réka GittaDance Express Tánc Sport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
3.Csala Bence Bendegúz - Salgói Nóra MáriaPro-Art Táncstúdió 
4.Cseresznye Kristóf - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 
5.Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE 
6.Koszta Marcell - Radnai NóraPro-Art Táncstúdió 
7.Rácz Ádám - Kovács LeilaFlamenco 2001 TSE 
8.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
9.Wolf Dániel - Fődi KittiEverydance Táncsport Egyesület 

Felnőtt D LAT
1.Dzsupin Ádám - Solymos IldikóQuality Dance TSE 
2.Gál Bertalan - Bende CintiaGoldance Táncsport Egyesület 
3.Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE 
4.Kiss Márton - Dömök Daniella VeronikaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
5.Lenkey Gábor Károly - Robitschek HannaBotafogo Táncegyüttes 
6.Loránt Gábor Dániel - Ceglédi Eszter BernadettEverydance Táncsport Egyesület 
7.Meidlinger Tamás - Huber Petra IldikóC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
8.Nagy Bálint - Moss KingaDanza Táncsport Egyesület 
9.Rácz Ádám - Kovács LeilaFlamenco 2001 TSE 
10.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
11.Wolf Dániel - Fődi KittiEverydance Táncsport Egyesület 

Felnőtt C STT
1.Fekete Balázs - Haraszti ZsuzsannaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Horváth András - Lucsánszky ÁgnesDanceStation Táncsport Egyesület 
3.Labancz Gábor - Koczó Florina KiaraBotafogo Táncegyüttes - DANCE TALENT Tánccsoport Egyesület 
4.Loránt Gábor Dániel - Ceglédi Eszter BernadettEverydance Táncsport Egyesület 
5.Tumó Roland - Horváth Kata ZsuzsannaAmetiszt Táncsport Egyesület - Bajai Táncsport Egyesület 
6.Zahorán Zoltán - Csepregi Noémi ÉvaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Felnőtt C LAT
1.Andrejszki Alex Levente - Borbély DiánaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Bencs Ádám - Better Barbara AlmaDanceStation Táncsport Egyesület 
3.Éder Barnabás András - Turschl Tímea KatalinQuality Dance TSE 
4.Fódi Norbert - Stoye VivienDanza Táncsport Egyesület 
5.Jahni Bálint - Kárász JúliaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
6.Koszta Marcell - Radnai NóraPro-Art Táncstúdió 
7.Labancz Gábor - Koczó Florina KiaraBotafogo Táncegyüttes - DANCE TALENT Tánccsoport Egyesület 
8.Mészáros Máté Imre - Friedrich FranciskaJoyDance Táncsport Egyesület 
9.Nyilas Dániel - Szabó Karolina VeronikaDance Express Tánc Sport Egyesület 
10.Papp Gergely - Horváth LizaStúdió 2000 TSE 
11.Prohászka Tamás - Gendur Kíra AnnaStúdió 2000 TSE 
12.Sebestyén Péter - Bencsik AndreaFenomén TáncSport Egyesület 
13.Tumó Roland - Horváth Kata ZsuzsannaAmetiszt Táncsport Egyesület - Bajai Táncsport Egyesület 
14.Szombathelyi Márton - Cseri AugusztaDimenzió Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.12.08 09:52:55)

Felnőtt B STT
1.Horváth Patrik - Sölét BrigittaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE 

Felnőtt B LAT
1.Bölöni Barna - Erdős LillaDimenzió Táncsport Egyesület 
2.Flekács László - Rákosi ZsófiaMiskolcz-Revital TSE 
3.Horváth Patrik - Sölét BrigittaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE 
4.Huber Péter Szabolcs - Szántó Dominika AndreaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
5.Husz Péter - Képli VivienLaguna KTSE 
6.Ignácz Róbert - Pauer Berta KataDance Express Tánc Sport Egyesület 
7.Lóczi Gergely - Molnár Fanni OdettNapfény TáncSport Egyesület 
8.Mihalache Mircea-Laurentiu - Zauer DóraDanza Táncsport Egyesület 
9.Németh Gábor - Váradi CsillaStúdió 2000 TSE 
10.Schiller-Tamás László - Szennyesi BlankaFenomén TáncSport Egyesület - Goldance Táncsport Egyesület 
11.Tóth Barnabás - Turkevics BogdanaDanceStation Táncsport Egyesület 
12.Tóth-Bucsek Bence Gábor - Kocsis KatalinValcer Táncstúdió 
13.Kovács Kristóf - Ardai AdriennQuality Dance TSEHatáridő utáni törlés
(2018.12.07 10:39:58)

Felnőtt A LAT
1.Mizsér Tamás - Fülöp ZsuzsannaPro-Art Táncstúdió - Oktogon Tánccentrum 
2.Pölyhe Máté - Iszlatyi KingaForma Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSE 
3.Popovics Richárd - Dénes EdinaIKON Táncsport Egyesület 
4.Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo Táncegyüttes 
5.Urbán Tamás - Juhász DóraDanceStation Táncsport Egyesület 

Senior I E STT
1.Gáspár István - Gáspárné Szilágyi SzilviaDance Universe Tánc Sportegyesület 
2.Kincses Imre Dr. - Kemény KrisztinaRitmo Sporttánc Egyesület 

Senior I E LAT
1.Kovács Mátyás Attila - Liszt EditEverydance Táncsport Egyesület 

Senior II E STT
1.Kincses Imre Dr. - Kemény KrisztinaRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Mayer Gyula Dr. - Mayerné Barna ZsuzsannaINFINITY DANCE COMPANY TSE 

Senior III E STT
1.Mayer Gyula Dr. - Mayerné Barna ZsuzsannaINFINITY DANCE COMPANY TSE 
2.Pál Gábor - Pál MártaZsámbéki Tánc Sport Egyesület 

Senior III E LAT
1.Pál Gábor - Pál MártaZsámbéki Tánc Sport Egyesület 

Senior III D STT
1.Bősze László - Halák Éva GizellaBig-BEM Táncsport EgyesületHungary 
2.Dóka Tamás Zoltán - Balázsi EdinaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSE 

Senior IV E STT
1.Macher Ákos Dr - Marjanek Katalin dr.Big-BEM Táncsport EgyesületHungary 
2.Nattán Péter - Nattánné Szamosi MáriaBig-BEM Táncsport EgyesületHungary 
3.Riborics György Antal - Riborics György AntalnéBig-BEM Táncsport EgyesületHungary