Nevezések: B-A-S Országos Bajnokság, Senior Open Országos Bajnokság, II. Nyíri Lajos Emlékverseny 2018.12.15

Csabagyöngye Kulturális Központ, 5600 Békéscsaba, Széchenyi utca 4.

Párosok száma 2018.12.13 : 110
Gyermek II D STT
1.Süle Zsombor - Tiringer LiliSzilver Táncsport Egyesület 

Gyermek II D LAT
1.Süle Zsombor - Tiringer LiliSzilver Táncsport Egyesület 

Junior II D STT
1.Korcsok Roland József - Szabó VivienNyíri Lajos Táncsport EgyesületHungary 
2.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport EgyesületHungary 

Junior II D LAT
1.Korcsok Roland József - Szabó VivienNyíri Lajos Táncsport EgyesületHungary 

Ifjúsági E STT
1.Nagy Lajos - Juhász KingaNyíri Lajos Táncsport EgyesületHungary 

Ifjúsági E LAT
1.Nagy Lajos - Juhász KingaNyíri Lajos Táncsport EgyesületHungary 

Felnőtt D STT
1.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport EgyesületHungary 
2.Imre Ákos - Oswald Hanna LolaPromenád Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.12.12 21:18:19)

Felnőtt D LAT
1.Nagy Bálint - Moss KingaDanza Táncsport Egyesület 
2.Reszelő Dániel - Tömösközi Kata BertaNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport EgyesületHungary 
3.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport EgyesületHungary 
4.Imre Ákos - Oswald Hanna LolaPromenád Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.12.12 21:18:19)

OB Junior I B STT
1.Annus László - Bényi Hanna KamillaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
2.Balázs Dominik - Kondacs Jázmin BíborkaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer Táncstúdió 

OB Junior I B LAT
1.Annus László - Bényi Hanna KamillaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
2.Balázs Dominik - Kondacs Jázmin BíborkaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Házas Ádám - Paluska EmeseRitmo Sporttánc Egyesület 
4.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer Táncstúdió 
5.Szőts Dávid - Fekete RenátaSzilver Táncsport Egyesület 

OB Junior II B STT
1.Antal Krisztián - Prozlik Melinda LenkeSzilver Táncsport Egyesület 
2.Härtlein Ákos - Farkas GrétaForma Táncsport Egyesület 
3.Kohon Patrik - Gál DalmaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Kovács-Kalic Károly Péter - Farkas LiliánaPro-Art Táncstúdió 
5.Papp Ádám István - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület 
6.Pusch Kevin - Albert EmmaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
7.Tóth Alex - Balogh ZsófiaPro-Art Táncstúdió 
8.Varga Nándor - Szántó LucaSway Táncsport Egyesület 

OB Junior II B LAT
1.Antal Krisztián - Prozlik Melinda LenkeSzilver Táncsport Egyesület 
2.Härtlein Ákos - Farkas GrétaForma Táncsport Egyesület 
3.Kohon Patrik - Gál DalmaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Kovács-Kalic Károly Péter - Farkas LiliánaPro-Art Táncstúdió 
5.Papp Ádám István - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület 
6.Pusch Kevin - Albert EmmaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
7.Tóth Alex - Balogh ZsófiaPro-Art Táncstúdió 
8.Tuboly Zsombor - Salamon SáraGála Társastáncklub Egyesület 
9.Varga Nándor - Szántó LucaSway Táncsport Egyesület 

OB Ifjúsági B STT
1.Dóczi Zsilák László - Pindur Cintia RékaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 

OB Ifjúsági B LAT
1.Dóczi Zsilák László - Pindur Cintia RékaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Flekács László - Rákosi ZsófiaMiskolcz-Revital TSE 
3.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 
4.Maczkó Márk Miklós - Csorba ViktóriaMiskolcz-Revital TSE 
5.Sárkány Egon - Tóth BernadettMiskolcz-Revital TSE 
6.Szabó Márk - Frey TímeaStúdió 2000 TSE - Kner Táncsport Egyesület 
7.Szabó Robin László - Sulyán Lilla KatalinPro-Art Táncstúdió - Sway Táncsport Egyesület 

OB Ifjúsági A STT
1.Arthemij Marushak - Fazekas FanniSzilver Táncsport Egyesület - Valcer Táncstúdió 
2.Börcsök Balázs Róbert - Németh LauraForma Táncsport Egyesület 
3.Rischák Balázs - Dajka CsengeSzilver Táncsport Egyesület 
4.Szalai Dénes Ferenc - Balla PetraPro-Art Táncstúdió 
5.Balikó Gergely - Hári NikolettOktogon TánccentrumHatáridő utáni törlés
(2018.12.13 09:58:02)

OB Ifjúsági A LAT
1.Börcsök Balázs Róbert - Németh LauraForma Táncsport Egyesület 
2.Gál Krisztián Zsolt - Loch JázminSZOLDANCE Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE 
3.Rischák Balázs - Dajka CsengeSzilver Táncsport Egyesület 
4.Sziklai Gábor - Stercz Míra KrisztinaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
5.Arthemij Marushak - Fazekas FanniSzilver Táncsport Egyesület - Valcer TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2018.12.11 08:08:12)
6.Balikó Gergely - Hári NikolettOktogon TánccentrumHatáridő utáni törlés
(2018.12.13 09:58:02)

OB Felnőtt B STT
1.Bárándi János - Tóth Fruzsina GabriellaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Czuczi Patrik - Kakas LúciaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Guba Marcell - Kállai KamillaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Horváth Patrik - Sölét BrigittaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE 
5.Kovács Győző - Bertalan RékaForma Táncsport Egyesület - Oktogon Tánccentrum 
6.Oberna Károly Gábor - Váczi BettinaSzilver Táncsport Egyesület 

OB Felnőtt B LAT
1.Dajcs Triszten Sámuel - Fekete KrisztinaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Földiák Márk - Horváth Petra JázminQuality Dance TSE 
3.Göller Barnabás Gábor - Göller KittiAmetiszt Táncsport Egyesület 
4.Guba Marcell - Kállai KamillaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Horváth Patrik - Sölét BrigittaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE 
6.Kézsmárki János - Juhász KittiPro-Art Táncstúdió - Oktogon Tánccentrum 
7.Lóczi Gergely - Molnár Fanni OdettNapfény TáncSport Egyesület 
8.Loncsák Dániel - Kecsedi RebekaValcer Táncstúdió 
9.Németh Gábor - Váradi CsillaStúdió 2000 TSE 
10.Schiller-Tamás László - Szennyesi BlankaFenomén TáncSport Egyesület - Goldance Táncsport Egyesület 
11.Szőnyi Balázs Bence - Kovács AnnaStúdió 2000 TSE 
12.Tóth Ádám - Rusznyák NikolettDance Universe Tánc Sportegyesület 
13.Tóth Barnabás - Turkevics BogdanaDanceStation Táncsport Egyesület 

OB Felnőtt A STT
1.Popovics Richárd - Dénes EdinaIKON Táncsport Egyesület 
2.Szabó Noel Marcell - Mártha Mercédesz LauraValcer Táncstúdió 
3.Szajduk Szabolcs Tamás - Illés DominikaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

OB Felnőtt A LAT
1.Keresztes László - Bartha LillaValcer Táncstúdió 
2.Kurtyán Miklós - Butor ZsófiaValcer Táncstúdió 
3.Mizsér Tamás - Fülöp ZsuzsannaPro-Art Táncstúdió - Oktogon Tánccentrum 
4.Pölyhe Máté - Iszlatyi KingaForma Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSE 
5.Popovics Richárd - Dénes EdinaIKON Táncsport Egyesület 
6.Reiter Renátó - Kersák DóraBotafogo Táncegyüttes - Fulldance Táncsport Egyesület 
7.Rónyai Zoltán - Busa DóraSzilver Táncsport Egyesület 
8.Szabó Noel Marcell - Mártha Mercédesz LauraValcer Táncstúdió 
9.Török Tamás Dániel - Gyurkovits ÉvaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
10.Urbán Tamás - Juhász DóraDanceStation Táncsport Egyesület 

OB Felnőtt S STT
1.Bencze István - Prozlik AnnaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Bődi Dénes - Fruzsa Kata HajnalkaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Borbás Csaba - Tóth EmíliaPro-Art Táncstúdió 
4.Fodor Norbert- Csanád - Vaszi Réka-BeátaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Karikó-Tóth Tamás - Száraz EvelynSway Táncsport Egyesület 
6.Rónyai Zoltán - Busa DóraSzilver Táncsport Egyesület 

OB Felnőtt S LAT
1.Borbás Csaba - Tóth EmíliaPro-Art Táncstúdió 
2.Gáspár Patrik - Szondi FanniValcer Táncstúdió 
3.Hidi Balázs - Kis ViolettaValcer Táncstúdió - Szilver Táncsport Egyesület 
4.Matyi Máté - Mező Iris RenátaValcer Táncstúdió 
5.Suti András Zsolt - Tóth KatalinPro-Art Táncstúdió - Valcer Táncstúdió 
6.Zerjav Miha - Karcagi LauraValcer Táncstúdió - Stúdió 2000 TSE 

OB Senior I Open STT
1.Halász Barna - Weidinger ÁgnesSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Szánthó Péter - Juhász-Szánthó SzilviaClaudius Táncsport Egyesület 

OB Senior I Open LAT
1.Csomor Csaba - Zum EditSZOLDANCE Táncsport Egyesület - Oktogon Tánccentrum 
2.Nagy Péter - Kaposvári ÁgnesFenomén TáncSport Egyesület - Freetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
3.Szánthó Péter - Juhász-Szánthó SzilviaClaudius Táncsport Egyesület 
4.Wu-Hen-Chang Antal - Surján CecíliaQuality Dance TSE 

OB Senior II Open STT
1.Molnár György - Molnárné Varga IrénValcer Táncstúdió 

OB Senior III Open STT
1.Baranyai Szilárd - Illés Enikő KatalinRitmo Sporttánc Egyesület 

OB Senior III Open LAT
1.Berta Mihály - Bertáné Nagyfejeő GyöngyiSZOLDANCE Táncsport Egyesület 

OB Senior IV Open STT
1.Bánfi Antal - Bellágh MáriaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Králik János - Králik JánosnéNyíri Lajos Táncsport EgyesületHungary 
3.Láng István - Rónaszéki ÉvaDanza Táncsport Egyesület 

OB Senior IV Open LAT
1.Králik János - Králik JánosnéNyíri Lajos Táncsport EgyesületHungary