Nevezések: ISIS DANCE OPEN-Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Standard, Senior 10 Tánc, Professional Latin ranglista 2018.10.27

Szombathely, AGORA Művelődési és Sportház

Párosok száma 2018.12.13 : 184
Gyermek I E STT
1.Gaider Gergely Csanád - Horváth AlízGála Társastáncklub Egyesület 
2.Gyalai Oszkár Noel - Békési CsengeSZOLDANCE Táncsport Egyesület 

Gyermek I E LAT
1.Gaider Gergely Csanád - Horváth AlízGála Társastáncklub Egyesület 
2.Gyalai Oszkár Noel - Békési CsengeSZOLDANCE Táncsport Egyesület 

Gyermek II E STT
1.Benke Barnabás László - Novák NóraSavaria Táncsport Egyesület 
2.Csanaki Ádám - Kolozsváry LiliEl Paso SE 
3.Gaider Gergely Csanád - Horváth AlízGála Társastáncklub Egyesület 

Gyermek II E LAT
1.Benke Barnabás László - Novák NóraSavaria Táncsport Egyesület 
2.Gaider Gergely Csanád - Horváth AlízGála Társastáncklub Egyesület 
3.Gorza Milán - Tóth JúliaPresiDance Táncsport Egyesület 
4.Györe János Csanád - Németh GrétaGála Társastáncklub Egyesület 

Gyermek II D STT
1.Simon Dávid - Eke FlóraGála Társastáncklub Egyesület 
2.Süle Zsombor - Tiringer LiliSzilver Táncsport Egyesület 
3.Tóth András - Ávár KornéliaLorigo Táncsport EgyesületHungary 

Gyermek II D LAT
1.Csanaki Ádám - Kolozsváry LiliEl Paso SE 
2.Kiss Dominik - Mettner Léna MíraAmetiszt Táncsport Egyesület 
3.Simon Dávid - Eke FlóraGála Társastáncklub Egyesület 
4.Süle Zsombor - Tiringer LiliSzilver Táncsport Egyesület 
5.Tóth András - Ávár KornéliaLorigo Táncsport EgyesületHungary 

Gyermek II C STT
1.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
2.Bódis Botond - Kiss Flamina HannaRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Faludi Bálint - Paksa LucaLorigo Táncsport EgyesületHungary 

Gyermek II C LAT
1.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
2.Bódis Botond - Kiss Flamina HannaRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Faludi Bálint - Paksa LucaLorigo Táncsport EgyesületHungary 

Junior I E STT
1.Csanaki Ádám - Kolozsváry LiliEl Paso SE 
2.Gombos Dávid - G. Tóth ZoéGála Társastáncklub Egyesület 
3.Horváth Máté - Szekér Johanna ErikaSavaria Táncsport Egyesület 
4.Koroknai Roland - Pék Kata DóraSavaria Táncsport Egyesület 
5.Porpáczy Marcell Péter - Kovács Ramóna GerdaSavaria Táncsport Egyesület 
6.Vámos Benedek - Varga NatasaSavaria Táncsport Egyesület 

Junior I E LAT
1.Berényi Dénes Mihály - Berta AntóniaEMotion Táncstúdió 
2.Györe János Csanád - Németh GrétaGála Társastáncklub Egyesület 
3.Horváth Gergő - Birkás SáraEraklin Táncklub Egyesület 
4.Horváth Máté - Szekér Johanna ErikaSavaria Táncsport Egyesület 
5.Koroknai Roland - Pék Kata DóraSavaria Táncsport Egyesület 
6.Porpáczy Marcell Péter - Kovács Ramóna GerdaSavaria Táncsport Egyesület 
7.Svajda Szabolcs - Kelemen KittiEl Paso SE 
8.Szabó Zsombor - Széles-Hlagyvik JázminEl Paso SE 
9.Vámos Benedek - Varga NatasaSavaria Táncsport Egyesület 

Junior I D STT
1.Simon Dávid - Eke FlóraGála Társastáncklub Egyesület 
2.Szabó Lóránt - Péntek-Takács LauraGála Társastáncklub Egyesület 
3.Tóth András - Ávár KornéliaLorigo Táncsport EgyesületHungary 

Junior I D LAT
1.Csanaki Ádám - Kolozsváry LiliEl Paso SE 
2.Gombos Dávid - G. Tóth ZoéGála Társastáncklub Egyesület 
3.Kiss Dominik - Mettner Léna MíraAmetiszt Táncsport Egyesület 
4.Rácz Norbert - Marozsán Mira LillaBotafogo Táncegyüttes 
5.Simon Dávid - Eke FlóraGála Társastáncklub Egyesület 
6.Tóth András - Ávár KornéliaLorigo Táncsport EgyesületHungary 

Junior I C STT
1.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
2.Bódis Botond - Kiss Flamina HannaRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Faludi Bálint - Paksa LucaLorigo Táncsport EgyesületHungary 
4.Házas Ádám - Paluska EmeseRitmo Sporttánc Egyesület 
5.Kovács Ádám - Faludi Eliza EszterLorigo Táncsport EgyesületHungary 
6.Petrás Bene - Baráth LucaBékésszentandrási Vértessy TSE - Szilver Táncsport Egyesület 
7.Tóth Zoltán - Kránitz Anna BoglárkaLorigo Táncsport EgyesületHungary 

Junior I C LAT
1.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
2.Bódis Botond - Kiss Flamina HannaRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Faludi Bálint - Paksa LucaLorigo Táncsport EgyesületHungary 
4.Petrás Bene - Baráth LucaBékésszentandrási Vértessy TSE - Szilver Táncsport Egyesület 
5.Szabó Lóránt - Péntek-Takács LauraGála Társastáncklub Egyesület 
6.Tóth Zoltán - Kránitz Anna BoglárkaLorigo Táncsport EgyesületHungary 

Junior I B STT
1.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer Táncstúdió 

Junior I B LAT
1.Házas Ádám - Paluska EmeseRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Kovács Ádám - Faludi Eliza EszterLorigo Táncsport EgyesületHungary 
3.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer Táncstúdió 

Junior II E STT
1.Birkás Mihály - Darabos Anna VirágEraklin Táncklub Egyesület 
2.Gombos Dávid - G. Tóth ZoéGála Társastáncklub Egyesület 
3.Koroknai Roland - Pék Kata DóraSavaria Táncsport Egyesület 
4.Kovács András - Batyi EnikőSavaria Táncsport Egyesület 
5.Márk Olivér - Kocsner Luca KataSavaria Táncsport Egyesület 

Junior II E LAT
1.Berényi Dénes Mihály - Berta AntóniaEMotion Táncstúdió 
2.Birkás Mihály - Darabos Anna VirágEraklin Táncklub Egyesület 
3.Horváth Gergő - Birkás SáraEraklin Táncklub Egyesület 
4.Koroknai Roland - Pék Kata DóraSavaria Táncsport Egyesület 
5.Kovács András - Batyi EnikőSavaria Táncsport Egyesület 
6.Márk Olivér - Kocsner Luca KataSavaria Táncsport Egyesület 
7.Svajda Szabolcs - Kelemen KittiEl Paso SE 
8.Szabó Zsombor - Széles-Hlagyvik JázminEl Paso SE 

Junior II D STT
1.Szabó Lóránt - Péntek-Takács LauraGála Társastáncklub Egyesület 
2.Tarcsay Tamás - Landi Lolita EnikőSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Sárffy Benedek - Kovács LiliGála Társastáncklub EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.10.27 10:52:28)

Junior II D LAT
1.Gombos Dávid - G. Tóth ZoéGála Társastáncklub Egyesület 
2.Radits Dávid - Szilágyi JúliaEl Paso SE 
3.Tarcsay Tamás - Landi Lolita EnikőSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Sárffy Benedek - Kovács LiliGála Társastáncklub EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.10.27 10:52:28)

Junior II C STT
1.Cziráki Bálint - Balogh AnnaLorigo Táncsport EgyesületHungary 
2.Házas Ádám - Paluska EmeseRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Kovács Ádám - Faludi Eliza EszterLorigo Táncsport EgyesületHungary 
4.Mészáros Zsombor Máté - Dömötör Dorka FruzsinaGála Társastáncklub Egyesület 
5.Tóth Zoltán - Kránitz Anna BoglárkaLorigo Táncsport EgyesületHungary 

Junior II C LAT
1.Cziráki Bálint - Balogh AnnaLorigo Táncsport EgyesületHungary 
2.Mészáros Zsombor Máté - Dömötör Dorka FruzsinaGála Társastáncklub Egyesület 
3.Oláh Dániel László - Pénzes SáraPro-Art Táncstúdió 
4.Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub Egyesület 
5.Sunko Luca - Eckhart LeonieAustria 
6.Szabó Lóránt - Péntek-Takács LauraGála Társastáncklub Egyesület 
7.Tóth Zoltán - Kránitz Anna BoglárkaLorigo Táncsport EgyesületHungary 

Ifjúsági E STT
1.Ámon Márk - Hetényi AdélSavaria Táncsport Egyesület 
2.Birkás Mihály - Darabos Anna VirágEraklin Táncklub Egyesület 
3.Závecz Roland Zoltán - Könye Rozália IlkaPresiDance Táncsport Egyesület 

Ifjúsági E LAT
1.Ámon Márk - Hetényi AdélSavaria Táncsport Egyesület 
2.Balassa Albin - Szöllősi EszterEMotion Táncstúdió 
3.Birkás Mihály - Darabos Anna VirágEraklin Táncklub Egyesület 
4.Závecz Roland Zoltán - Könye Rozália IlkaPresiDance Táncsport Egyesület 

Ifjúsági D STT
1.Maróthy Róbert Dániel - Orsai MillaLorigo Táncsport EgyesületHungary 
2.Sárffy Benedek - Kovács LiliGála Társastáncklub EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.10.27 10:52:28)

Ifjúsági D LAT
1.Kocsmár Martin - Hári AnettPress Dance TSE 
2.Maróthy Róbert Dániel - Orsai MillaLorigo Táncsport EgyesületHungary 
3.Radits Dávid - Szilágyi JúliaEl Paso SE 
4.Szabó Gergő - Szalay SáraGála Társastáncklub Egyesület 
5.Sárffy Benedek - Kovács LiliGála Társastáncklub EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.10.27 10:52:28)

Ifjúsági C STT
1.Cziráki Bálint - Balogh AnnaLorigo Táncsport EgyesületHungary 
2.Draskovics Gergő - Dobra Viktória EszterRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Iván Barnabás - Vincze AnikóLorigo Táncsport EgyesületHungary 
4.Mészáros Zsombor Máté - Dömötör Dorka FruzsinaGála Társastáncklub Egyesület 
5.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport EgyesületHungary 

Ifjúsági C LAT
1.Bangó Milán - Bucsi FanniPress Dance TSE 
2.Cziráki Bálint - Balogh AnnaLorigo Táncsport EgyesületHungary 
3.Iván Barnabás - Vincze AnikóLorigo Táncsport EgyesületHungary 
4.Mészáros Zsombor Máté - Dömötör Dorka FruzsinaGála Társastáncklub Egyesület 
5.Oláh Dániel László - Pénzes SáraPro-Art Táncstúdió 
6.Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub Egyesület 
7.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport EgyesületHungary 

Ifjúsági B LAT
1.Bánáti Barnabás - Farkas NoémiiDanceStudio KTSE 
2.Draskovics Gergő - Dobra Viktória EszterRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Varga Nándor - Szántó LucaSway Táncsport Egyesület 

Felnőtt E STT
1.Ámon Márk - Hetényi AdélSavaria Táncsport Egyesület 
2.Bajzek Patrik - Závecz GabriellaPresiDance Táncsport Egyesület 

Felnőtt E LAT
1.Ámon Márk - Hetényi AdélSavaria Táncsport Egyesület 
2.Bajzek Patrik - Závecz GabriellaPresiDance Táncsport Egyesület 
3.Balassa Albin - Szöllősi EszterEMotion Táncstúdió 
4.Szomi Tamás - Birkás EmeseEraklin Táncklub Egyesület 
5.Tóth Dániel - Marozsán Veronika ZsófiaBotafogo Táncegyüttes 

Felnőtt D STT
1.Bodovics Máté László - Horváth JázminLorigo Táncsport EgyesületHungary 
2.Maróthy Róbert Dániel - Orsai MillaLorigo Táncsport EgyesületHungary 

Felnőtt D LAT
1.Bodovics Máté László - Horváth JázminLorigo Táncsport EgyesületHungary 
2.Gombó Áron - Róth Réka EszterLaguna KTSE 
3.Kocsmár Martin - Hári AnettPress Dance TSE 
4.Maróthy Róbert Dániel - Orsai MillaLorigo Táncsport EgyesületHungary 
5.Seres Mátyás - Balog Orsolya ÁgnesEl Paso SE 
6.Szabó Gergő - Szalay SáraGála Társastáncklub Egyesület 

Felnőtt C STT
1.Draskovics Gergő - Dobra Viktória EszterRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Iván Barnabás - Vincze AnikóLorigo Táncsport EgyesületHungary 
3.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport EgyesületHungary 

Felnőtt C LAT
1.Bangó Milán - Bucsi FanniPress Dance TSE 
2.Iván Barnabás - Vincze AnikóLorigo Táncsport EgyesületHungary 
3.Szombathelyi Márton - Cseri AugusztaDimenzió Táncsport Egyesület 
4.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport EgyesületHungary 
5.Tóth Tamás - Hegedűs FruzsinaDanza Táncsport Egyesület 
6.Burcsa Balázs - Szalay PetraBotafogo TáncegyüttesHatáridő utáni törlés
(2018.10.26 13:32:42)

Felnőtt B LAT
1.Bánáti Marcell - Lőrincz NikolettiDanceStudio KTSE 
2.Draskovics Gergő - Dobra Viktória EszterRitmo Sporttánc Egyesület 

Felnőtt A LAT
1.Bakos Benjamin - Markó Margit VirágMedalion Táncsport Egyesület 
2.Mizsér Tamás - Fülöp ZsuzsannaPro-Art Táncstúdió - Oktogon Tánccentrum 
3.Pölyhe Máté - Iszlatyi KingaForma Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSE 
4.Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo Táncegyüttes 
5.Szalai Máté - Nagy JúliaLorigo Táncsport EgyesületHungary 

RL Junior STT
1.Antal Krisztián - Prozlik Melinda LenkeSzilver Táncsport Egyesület 
2.Balázs Dominik - Kondacs Jázmin BíborkaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Cziráki Bálint - Balogh AnnaLorigo Táncsport EgyesületHungary 
4.Kohon Patrik - Gál DalmaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Kovács Ádám - Faludi Eliza EszterLorigo Táncsport EgyesületHungary 
6.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer Táncstúdió 
7.Kovács-Kalic Károly Péter - Farkas LiliánaPro-Art Táncstúdió 
8.Papp Ádám István - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület 
9.Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub Egyesület 
10.Tóth Alex - Balogh ZsófiaPro-Art Táncstúdió 
11.Urbán István - Urbán Lilla AndreaForma Táncsport Egyesület 
12.Varga Nándor - Szántó LucaSway Táncsport Egyesület 
13.Härtlein Ákos - Farkas GrétaForma Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.10.26 19:47:11)

RL Senior 10T
1.Králik János - Králik JánosnéNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
2.Szánthó Péter - Juhász-Szánthó SzilviaClaudius Táncsport Egyesület 

RL Felnőtt 10T
1.Balikó Gergely - Hári NikolettOktogon Tánccentrum 
2.Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE 
3.Bencsik Gergő - Sándor SzilviaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
4.Bölöni Barna - Erdős LillaDimenzió Táncsport Egyesület 
5.Borbás Csaba - Tóth EmíliaPro-Art Táncstúdió 
6.Börcsök Balázs Róbert - Németh LauraForma Táncsport Egyesület 
7.Gombkötő Balázs - Laskovics PetraLorigo Táncsport EgyesületHungary 
8.Guba Marcell - Kállai KamillaSzilver Táncsport Egyesület 
9.Hegyes Bertalan János - Farkas BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
10.Kerekes Krisztián - Szakál Evelin NoémiValcer Táncstúdió 
11.Krizsán Dominik - Nagy Réka AnnaPro-Art Táncstúdió 
12.Nagy Márk - Unger FanniSZOLDANCE Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
13.Popovics Richárd - Dénes EdinaIKON Táncsport Egyesület 
14.Rischák Balázs - Dajka CsengeSzilver Táncsport Egyesület 
15.Szabó Noel Marcell - Mártha Mercédesz LauraValcer Táncstúdió 
16.Szabó Robin László - Sulyán Lilla KatalinPro-Art Táncstúdió - Sway Táncsport Egyesület 
17.Szánthó Péter - Juhász-Szánthó SzilviaClaudius Táncsport Egyesület