Nevezések: XX. Gála Kupa Klubközi Táncverseny 2018.10.21

Zalakerámia Sport és- Rendezvénycsarnok

Párosok száma 2018.12.13 : 201
Gyermek I E STT
1.Gaider Gergely Csanád - Horváth AlízGála Társastáncklub EgyesületHungary 

Gyermek I E LAT
1.Gaider Gergely Csanád - Horváth AlízGála Társastáncklub EgyesületHungary 
2.Mészáros Dávid Lajos - Reiter LénaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

Gyermek I D LAT
1.Halmóczki Márk - Tran Ngoc Quynh AnhAmetiszt Táncsport Egyesület 

Gyermek II E STT
1.Benke Barnabás László - Novák NóraSavaria Táncsport Egyesület 
2.Csanaki Ádám - Kolozsváry LiliEl Paso SE 
3.Györe János Csanád - Németh GrétaGála Társastáncklub EgyesületHungary 
4.Szegfű Balázs - Német EnaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

Gyermek II E LAT
1.Benke Barnabás László - Novák NóraSavaria Táncsport Egyesület 
2.Gorza Milán - Tóth JúliaPresiDance Táncsport Egyesület 
3.Györe János Csanád - Németh GrétaGála Társastáncklub EgyesületHungary 
4.Jahni Ákos - Hegedűs HannaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
5.Mészáros Dávid Lajos - Reiter LénaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

Gyermek II D STT
1.Simon Dávid - Eke FlóraGála Társastáncklub EgyesületHungary 
2.Tóth András - Ávár KornéliaLorigo Táncsport Egyesület 
3.Tóth Máté Gábor - Király Jázmin VirágSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

Gyermek II D LAT
1.Csanaki Ádám - Kolozsváry LiliEl Paso SE 
2.Faludi Bálint - Paksa LucaLorigo Táncsport Egyesület 
3.Fazekas Levente Ádám - Balogh PannaBonita Táncsport Egyesület 
4.Halmóczki Márk - Tran Ngoc Quynh AnhAmetiszt Táncsport Egyesület 
5.Kiss Dominik - Mettner Léna MíraAmetiszt Táncsport Egyesület 
6.Simon Dávid - Eke FlóraGála Társastáncklub EgyesületHungary 
7.Tóth András - Ávár KornéliaLorigo Táncsport Egyesület 
8.Tóth Máté Gábor - Király Jázmin VirágSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

Gyermek II C STT
1.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub EgyesületHungary 
2.Faludi Bálint - Paksa LucaLorigo Táncsport Egyesület 

Gyermek II C LAT
1.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub EgyesületHungary 
2.Szegfű Balázs - Német EnaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

Junior I E STT
1.Benke Barnabás László - Novák NóraSavaria Táncsport Egyesület 
2.Csanaki Ádám - Kolozsváry LiliEl Paso SE 
3.Gombos Dávid - G. Tóth ZoéGála Társastáncklub EgyesületHungary 
4.Horváth Máté - Szekér Johanna ErikaSavaria Táncsport Egyesület 
5.Koroknai Roland - Pék Kata DóraSavaria Táncsport Egyesület 
6.Takács Tamás István - Kulcsár HenriettTornádó TSE Kozármisleny 
7.Vámos Benedek - Varga NatasaSavaria Táncsport Egyesület 

Junior I E LAT
1.Benke Barnabás László - Novák NóraSavaria Táncsport Egyesület 
2.Berényi Dénes Mihály - Berta AntóniaEMotion Táncstúdió 
3.Györe János Csanád - Németh GrétaGála Társastáncklub EgyesületHungary 
4.Horváth Gergő - Birkás SáraEraklin Táncklub Egyesület 
5.Horváth Máté - Szekér Johanna ErikaSavaria Táncsport Egyesület 
6.Jahni Ákos - Hegedűs HannaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
7.Koroknai Roland - Pék Kata DóraSavaria Táncsport Egyesület 
8.Pálföldi Roland - Szabó Lili PetraSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
9.Vámos Benedek - Varga NatasaSavaria Táncsport Egyesület 

Junior I D STT
1.Fehér Dominik - Fehér ViolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Látrányi Balázs - Petter AlexaAmetiszt Táncsport Egyesület 
3.Magyar Kristóf - Németh ZsókaGála Társastáncklub EgyesületHungary 
4.Preszter Márk - Ruprecht LucaFelicita KTSE 
5.Simon Dávid - Eke FlóraGála Társastáncklub EgyesületHungary 
6.Szabó Lóránt - Péntek-Takács LauraGála Társastáncklub EgyesületHungary 
7.Tóth András - Ávár KornéliaLorigo Táncsport Egyesület 
8.Tóth Máté Gábor - Király Jázmin VirágSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
9.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 

Junior I D LAT
1.Csanaki Ádám - Kolozsváry LiliEl Paso SE 
2.Faludi Bálint - Paksa LucaLorigo Táncsport Egyesület 
3.Farsang Máté - Kun AmandaBonita Táncsport Egyesület 
4.Fazekas Levente Ádám - Balogh PannaBonita Táncsport Egyesület 
5.Gombos Dávid - G. Tóth ZoéGála Társastáncklub EgyesületHungary 
6.Hanthy Szabolcs - Hanthy BiankaBonita Táncsport Egyesület 
7.Kiss Dominik - Mettner Léna MíraAmetiszt Táncsport Egyesület 
8.Magyar Kristóf - Németh ZsókaGála Társastáncklub EgyesületHungary 
9.Oltai Dániel László - Srej LaraBotafogo Táncegyüttes 
10.Preszter Márk - Ruprecht LucaFelicita KTSE 
11.Rácz Norbert - Marozsán Mira LillaBotafogo Táncegyüttes 
12.Simon Dávid - Eke FlóraGála Társastáncklub EgyesületHungary 
13.Tóth András - Ávár KornéliaLorigo Táncsport Egyesület 
14.Tóth Máté Gábor - Király Jázmin VirágSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
15.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 

Junior I C STT
1.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub EgyesületHungary 
2.Faludi Bálint - Paksa LucaLorigo Táncsport Egyesület 
3.Kovács Ádám - Faludi Eliza EszterLorigo Táncsport Egyesület 
4.Kovács Péter Benedek - Márton LiliRitmo Sporttánc Egyesület 
5.Takács Dávid - Forintos Odett ReginaGála Társastáncklub EgyesületHungary 
6.Tóth Zoltán - Kránitz Anna BoglárkaLorigo Táncsport Egyesület 

Junior I C LAT
1.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub EgyesületHungary 
2.Fehér Dominik - Fehér ViolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Kovács Péter Benedek - Márton LiliRitmo Sporttánc Egyesület 
4.Látrányi Balázs - Petter AlexaAmetiszt Táncsport Egyesület 
5.Szabó Lóránt - Péntek-Takács LauraGála Társastáncklub EgyesületHungary 
6.Szegfű Balázs - Német EnaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
7.Takács Dávid - Forintos Odett ReginaGála Társastáncklub EgyesületHungary 
8.Tóth Zoltán - Kránitz Anna BoglárkaLorigo Táncsport Egyesület 

Junior I B LAT
1.Kovács Ádám - Faludi Eliza EszterLorigo Táncsport Egyesület 

Junior II E STT
1.Birkás Mihály - Darabos Anna VirágEraklin Táncklub Egyesület 
2.Faragó Attila Ádám - Tirk Zsófia ÁgnesTornádó TSE Kozármisleny 
3.Gombos Dávid - G. Tóth ZoéGála Társastáncklub EgyesületHungary 
4.Koroknai Roland - Pék Kata DóraSavaria Táncsport Egyesület 
5.Kovács András - Batyi EnikőSavaria Táncsport Egyesület 
6.Márk Olivér - Kocsner Luca KataSavaria Táncsport Egyesület 
7.Takács Tamás István - Kulcsár HenriettTornádó TSE Kozármisleny 

Junior II E LAT
1.Berényi Dénes Mihály - Berta AntóniaEMotion Táncstúdió 
2.Birkás Mihály - Darabos Anna VirágEraklin Táncklub Egyesület 
3.Futó Flórián - Polák PannaMiskolcz-Revital TSE 
4.Gödri Levente - Kreutz RékaBonita Táncsport Egyesület 
5.Horváth Gergő - Birkás SáraEraklin Táncklub Egyesület 
6.Klausz Kolos - Élő DaniellaBonita Táncsport Egyesület 
7.Koroknai Roland - Pék Kata DóraSavaria Táncsport Egyesület 
8.Kovács András - Batyi EnikőSavaria Táncsport Egyesület 
9.Kukoda Áron - Sebestyén Lilla MajaBonita Táncsport Egyesület 
10.Márk Olivér - Kocsner Luca KataSavaria Táncsport Egyesület 
11.Pálföldi Roland - Szabó Lili PetraSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
12.Zsoldos Gellért László - Oláh RékaBonita Táncsport Egyesület 

Junior II D STT
1.Fehér Dominik - Fehér ViolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Gyura Levente Mátyás - Sonntag CsengeTornádó TSE Kozármisleny 
3.Magyar Kristóf - Németh ZsókaGála Társastáncklub EgyesületHungary 
4.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 
5.Sárffy Benedek - Kovács LiliGála Társastáncklub EgyesületHungary 
6.Szabó Lóránt - Péntek-Takács LauraGála Társastáncklub EgyesületHungary 

Junior II D LAT
1.Farkas Barnabás Sándor - P. Kovács Panka DóraAmetiszt Táncsport Egyesület 
2.Farsang Máté - Kun AmandaBonita Táncsport Egyesület 
3.Gombos Dávid - G. Tóth ZoéGála Társastáncklub EgyesületHungary 
4.Gyura Levente Mátyás - Sonntag CsengeTornádó TSE Kozármisleny 
5.Hanthy Szabolcs - Hanthy BiankaBonita Táncsport Egyesület 
6.Magyar Kristóf - Németh ZsókaGála Társastáncklub EgyesületHungary 
7.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület 
8.Sárffy Benedek - Kovács LiliGála Társastáncklub EgyesületHungary 

Junior II C STT
1.Cziráki Bálint - Balogh AnnaLorigo Táncsport Egyesület 
2.Kovács Ádám - Faludi Eliza EszterLorigo Táncsport Egyesület 
3.Mészáros Zsombor Máté - Dömötör Dorka FruzsinaGála Társastáncklub EgyesületHungary 
4.Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub EgyesületHungary 
5.Takács Dávid - Forintos Odett ReginaGála Társastáncklub EgyesületHungary 
6.Tóth Zoltán - Kránitz Anna BoglárkaLorigo Táncsport Egyesület 

Junior II C LAT
1.Cziráki Bálint - Balogh AnnaLorigo Táncsport Egyesület 
2.Kovács Péter Benedek - Márton LiliRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Mészáros Zsombor Máté - Dömötör Dorka FruzsinaGála Társastáncklub EgyesületHungary 
4.Nagy Zalán Zsolt - Torják GerdaMedalion Táncsport Egyesület 
5.Oláh Dániel László - Pénzes SáraPro-Art Táncstúdió 
6.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 
7.Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub EgyesületHungary 
8.Szabó Lóránt - Péntek-Takács LauraGála Társastáncklub EgyesületHungary 
9.Takács Dávid - Forintos Odett ReginaGála Társastáncklub EgyesületHungary 
10.Tóth Zoltán - Kránitz Anna BoglárkaLorigo Táncsport Egyesület 

Junior II B LAT
1.Tuboly Zsombor - Salamon SáraGála Társastáncklub EgyesületHungary 

Ifjúsági E STT
1.Ámon Márk - Hetényi AdélSavaria Táncsport Egyesület 
2.Birkás Mihály - Darabos Anna VirágEraklin Táncklub Egyesület 
3.Faragó Attila Ádám - Tirk Zsófia ÁgnesTornádó TSE Kozármisleny 
4.Kocsmár Martin - Hári AnettPress Dance TSE 
5.Závecz Roland Zoltán - Könye Rozália IlkaPresiDance Táncsport Egyesület 

Ifjúsági E LAT
1.Ámon Márk - Hetényi AdélSavaria Táncsport Egyesület 
2.Birkás Mihály - Darabos Anna VirágEraklin Táncklub Egyesület 
3.Futó Flórián - Polák PannaMiskolcz-Revital TSE 
4.Gödri Levente - Kreutz RékaBonita Táncsport Egyesület 
5.Klausz Kolos - Élő DaniellaBonita Táncsport Egyesület 
6.Kukoda Áron - Sebestyén Lilla MajaBonita Táncsport Egyesület 
7.Závecz Roland Zoltán - Könye Rozália IlkaPresiDance Táncsport Egyesület 
8.Zsoldos Gellért László - Oláh RékaBonita Táncsport Egyesület 

Ifjúsági D STT
1.Gyura Levente Mátyás - Sonntag CsengeTornádó TSE Kozármisleny 
2.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Sárffy Benedek - Kovács LiliGála Társastáncklub EgyesületHungary 

Ifjúsági D LAT
1.Gyura Levente Mátyás - Sonntag CsengeTornádó TSE Kozármisleny 
2.Kocsmár Martin - Hári AnettPress Dance TSE 
3.Oláh Zsombor - Tóth KlaudiaGála Társastáncklub EgyesületHungary 
4.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület 
5.Sárffy Benedek - Kovács LiliGála Társastáncklub EgyesületHungary 
6.Szabó Gergő - Szalay SáraGála Társastáncklub EgyesületHungary 
7.Szijjártó Csaba - Pakuts ÁgnesEl Paso SE 

Ifjúsági C STT
1.Cziráki Bálint - Balogh AnnaLorigo Táncsport Egyesület 
2.Draskovics Gergő - Dobra Viktória EszterRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Iván Barnabás - Vincze AnikóLorigo Táncsport Egyesület 
4.Labancz Gábor - Koczó Florina KiaraBotafogo Táncegyüttes - DANCE TALENT Tánccsoport Egyesület 
5.Mészáros Zsombor Máté - Dömötör Dorka FruzsinaGála Társastáncklub EgyesületHungary 
6.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport Egyesület 

Ifjúsági C LAT
1.Bangó Milán - Bucsi FanniPress Dance TSE 
2.Bodorkós Marcell - Tóth EvelinGála Társastáncklub EgyesületHungary 
3.Cziráki Bálint - Balogh AnnaLorigo Táncsport Egyesület 
4.Iván Barnabás - Vincze AnikóLorigo Táncsport Egyesület 
5.Jahni Bálint - Kárász JúliaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
6.Labancz Gábor - Koczó Florina KiaraBotafogo Táncegyüttes - DANCE TALENT Tánccsoport Egyesület 
7.Mészáros Zsombor Máté - Dömötör Dorka FruzsinaGála Társastáncklub EgyesületHungary 
8.Nagy Zalán Zsolt - Torják GerdaMedalion Táncsport Egyesület 
9.Oláh Dániel László - Pénzes SáraPro-Art Táncstúdió 
10.Paizs Ármin Gábor - Jeges Jázmin MirjamAmetiszt Táncsport Egyesület 
11.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 
12.Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub EgyesületHungary 
13.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport Egyesület 

Ifjúsági B LAT
1.Draskovics Gergő - Dobra Viktória EszterRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Tuboly Zsombor - Salamon SáraGála Társastáncklub EgyesületHungary 

Felnőtt E STT
1.Ámon Márk - Hetényi AdélSavaria Táncsport Egyesület 
2.Bajzek Patrik - Závecz GabriellaPresiDance Táncsport Egyesület 

Felnőtt E LAT
1.Ámon Márk - Hetényi AdélSavaria Táncsport Egyesület 
2.Bajzek Patrik - Závecz GabriellaPresiDance Táncsport Egyesület 
3.Kovács Andor - Szökrön JúliaBonita Táncsport Egyesület 
4.Tóth Dániel - Marozsán Veronika ZsófiaBotafogo Táncegyüttes 

Felnőtt D STT
1.Bodovics Máté László - Horváth JázminLorigo Táncsport Egyesület 

Felnőtt D LAT
1.Bodovics Máté László - Horváth JázminLorigo Táncsport Egyesület 
2.Kocsmár Martin - Hári AnettPress Dance TSE 
3.Oláh Zsombor - Tóth KlaudiaGála Társastáncklub EgyesületHungary 
4.Szabó Gergő - Szalay SáraGála Társastáncklub EgyesületHungary 

Felnőtt C STT
1.Draskovics Gergő - Dobra Viktória EszterRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Iván Barnabás - Vincze AnikóLorigo Táncsport Egyesület 
3.Kalla Máté - Király BíborkaRitmo Sporttánc Egyesület 
4.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport Egyesület 

Felnőtt C LAT
1.Bangó Milán - Bucsi FanniPress Dance TSE 
2.Bodorkós Marcell - Tóth EvelinGála Társastáncklub EgyesületHungary 
3.Burcsa Balázs - Szalay PetraBotafogo Táncegyüttes 
4.Iván Barnabás - Vincze AnikóLorigo Táncsport Egyesület 
5.Kalla Máté - Király BíborkaRitmo Sporttánc Egyesület 
6.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport Egyesület 

Felnőtt B LAT
1.Draskovics Gergő - Dobra Viktória EszterRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Göller Barnabás Gábor - Göller KittiAmetiszt Táncsport Egyesület 
3.Szőnyi Balázs Bence - Kovács AnnaStúdió 2000 TSE