Nevezések: SZIGO Kupa Felnőtt-Ifjúsági Latin, Junior Tíztánc, Senior Latin Ranglistaverseny 2018.11.25

Pécs Városi Sportcsarnok

Párosok száma 2018.10.19 : 39
Gyermek II E STT
1.Froner Bendegúz - Nikolics NikolettaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Gyermek II E LAT
1.Horváth Szilárd - Bodor Gréta LucaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Huszár Barnabás - Dárdai Sára ViolaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
3.Tóth Bálint Tamás - Szebeni-Kovács BlankaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Gyermek II D STT
1.Tóth Máté Gábor - Király Jázmin VirágSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Gyermek II D LAT
1.Froner Bendegúz - Nikolics NikolettaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Kapronczai Benedek - Mészáros SzofiSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
3.Tóth Máté Gábor - Király Jázmin VirágSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Junior I E STT
1.Froner Bendegúz - Nikolics NikolettaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Nikolics Ferenc - Varga IzabellaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Junior I D STT
1.Póli Kristóf - Szabó LauraSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Rozina Ákos - Kapronczai Sára PannaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
3.Tóth Máté Gábor - Király Jázmin VirágSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Junior I D LAT
1.Froner Bendegúz - Nikolics NikolettaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Nikolics Ferenc - Varga IzabellaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
3.Póli Kristóf - Szabó LauraSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
4.Tóth Máté Gábor - Király Jázmin VirágSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Junior I C STT
1.Katona Zétény Máté - Lévai BlankaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Junior I C LAT
1.Katona Zétény Máté - Lévai BlankaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Rozina Ákos - Kapronczai Sára PannaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Junior II E STT
1.Nikolics Ferenc - Varga IzabellaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Junior II D STT
1.Barkaszi Bálint - Böhl EmeseSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Tarcsay Tamás - Landi Lolita EnikőSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
3.Vizli Bálint - Vizli FanniSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Junior II D LAT
1.Tarcsay Tamás - Landi Lolita EnikőSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Vizli Bálint - Vizli FanniSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Junior II B STT
1.Pusch Kevin - Albert EmmaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Junior II B LAT
1.Barkaszi Bálint - Böhl EmeseSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Pusch Kevin - Albert EmmaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
3.Serényi Barnabás Áron - Varga LizaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Ifjúsági D STT
1.Tamás Marcell - Tamás BlankaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Tarcsay Tamás - Landi Lolita EnikőSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Ifjúsági D LAT
1.Tamás Marcell - Tamás BlankaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Tarcsay Tamás - Landi Lolita EnikőSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Felnőtt D STT
1.Tamás Marcell - Tamás BlankaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Felnőtt D LAT
1.Nagy Bálint - Moss KingaDanza Táncsport Egyesület 
2.Tamás Marcell - Tamás BlankaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

RL Junior 10T
1.Pusch Kevin - Albert EmmaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

RL Felnőtt LAT
1.Mizsér Tamás - Fülöp ZsuzsannaPro-Art Táncstúdió - Oktogon Tánccentrum