Nevezések: SZIGO Kupa Felnőtt-Ifjúsági Latin, Junior Tíztánc, Senior Latin Ranglistaverseny 2018.11.25

Pécs Városi Sportcsarnok

Párosok száma 2018.12.13 : 226
Gyermek I E LAT
1.Antal Márk Dániel - Patai LorettaForma Táncsport Egyesület 
2.Horváth Szilárd - Bodor Gréta LucaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
3.Mészáros Dávid Lajos - Reiter LénaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Gyermek II E STT
1.Antal Márk Dániel - Patai LorettaForma Táncsport Egyesület 
2.Horváth Gábor - Dávid DóraRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Orsós Krisztofer Jonatán - Szalai RamónaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
4.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 
5.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 
6.Deng Jia Kun - Horváth PannaRitmo Sporttánc Egyesület - Corso Tánc SportegyesüHatáridő utáni törlés
(2018.11.24 22:47:51)

Gyermek II E LAT
1.Antal Márk Dániel - Patai LorettaForma Táncsport Egyesület 
2.Bényei Gergő - Schleier NikolettSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
3.Horváth Gábor - Dávid DóraRitmo Sporttánc Egyesület 
4.Horváth Szilárd - Bodor Gréta LucaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
5.Huszár Barnabás - Dárdai Sára ViolaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
6.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 
7.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 
8.Sovány Zsombor - Dömény LiliSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
9.Tóth Bálint Tamás - Szebeni-Kovács BlankaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
10.Deng Jia Kun - Horváth PannaRitmo Sporttánc Egyesület - Corso Tánc SportegyesüHatáridő utáni törlés
(2018.11.24 22:47:51)
11.Mészáros Dávid Lajos - Reiter LénaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungaryHatáridő utáni törlés
(2018.11.23 01:18:19)

Gyermek II D STT
1.Froner Bendegúz - Nikolics NikolettaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Froner Dominik - Őss NikolettSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
3.Kapronczai Benedek - Mészáros SzofiSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
4.Rozina Ákos - Kapronczai Sára PannaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
5.Tóth Máté Gábor - Király Jázmin VirágSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
6.Landi Dominik Balázs - Balassa BíborRitmo Sporttánc EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.23 15:54:37)
7.Szegfű Balázs - Német EnaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungaryHatáridő utáni törlés
(2018.11.21 10:01:50)

Gyermek II D LAT
1.Froner Bendegúz - Nikolics NikolettaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Froner Dominik - Őss NikolettSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
3.Kapronczai Benedek - Mészáros SzofiSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
4.Kiss Dominik - Mettner Léna MíraAmetiszt Táncsport Egyesület 
5.Orsós Krisztofer Jonatán - Szalai RamónaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
6.Tóth Máté Gábor - Király Jázmin VirágSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
7.Landi Dominik Balázs - Balassa BíborRitmo Sporttánc EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.23 15:54:37)

Junior I E STT
1.Gebhardt Bence Erik - Varga BoglárkaRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Hegedűs Bálint Ervin - Vas AngelinaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
3.Horváth Gábor - Dávid DóraRitmo Sporttánc Egyesület 
4.Koroknai Roland - Pék Kata DóraSavaria Táncsport Egyesület 
5.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 
6.Deng Jia Kun - Horváth PannaRitmo Sporttánc Egyesület - Corso Tánc SportegyesüHatáridő utáni törlés
(2018.11.24 22:47:51)

Junior I E LAT
1.Hegedűs Bálint Ervin - Vas AngelinaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
2.Horváth Gábor - Dávid DóraRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Kazy Zsigmond - Bobák VédaBajai Táncsport Egyesület 
4.Koroknai Roland - Pék Kata DóraSavaria Táncsport Egyesület 
5.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 
6.Deng Jia Kun - Horváth PannaRitmo Sporttánc Egyesület - Corso Tánc SportegyesüHatáridő utáni törlés
(2018.11.24 22:47:51)

Junior I D STT
1.Fehér Dominik - Fehér ViolettSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Froner Bendegúz - Nikolics NikolettaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
3.Froner Dominik - Őss NikolettSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
4.Jakab Barnabás - Horváth SzofiSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
5.Kaiser Kristóf - Kasza Liza EmmaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
6.Nikolics Ferenc - Varga IzabellaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
7.Péntek Ádám - Máté ZsókaAmetiszt Táncsport Egyesület 
8.Póli Kristóf - Szabó LauraSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
9.Rozina Ákos - Kapronczai Sára PannaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
10.Tóth Máté Gábor - Király Jázmin VirágSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
11.Vermes Máté - Gerencsér ZsófiaLorigo Táncsport Egyesület 
12.Landi Dominik Balázs - Balassa BíborRitmo Sporttánc EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.23 15:54:37)

Junior I D LAT
1.Froner Bendegúz - Nikolics NikolettaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Froner Dominik - Őss NikolettSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
3.Gebhardt Bence Erik - Varga BoglárkaRitmo Sporttánc Egyesület 
4.Jakab Barnabás - Horváth SzofiSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
5.Kaiser Kristóf - Kasza Liza EmmaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
6.Kiss Dominik - Mettner Léna MíraAmetiszt Táncsport Egyesület 
7.Nikolics Ferenc - Varga IzabellaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
8.Orbán Gergő Botond - Dienes RoziC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
9.Orsós Krisztofer Jonatán - Szalai RamónaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
10.Pálföldi Roland - Szabó Lili PetraSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
11.Póli Kristóf - Szabó LauraSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
12.Pozsonyi Patrik - Heimüller VirágSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
13.Tóth Máté Gábor - Király Jázmin VirágSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
14.Vermes Máté - Gerencsér ZsófiaLorigo Táncsport Egyesület 
15.Landi Dominik Balázs - Balassa BíborRitmo Sporttánc EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.23 15:54:37)

Junior I C STT
1.Házas Ádám - Paluska EmeseRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Katona Zétény Máté - Lévai BlankaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Junior I C LAT
1.Fehér Dominik - Fehér ViolettSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Katona Zétény Máté - Lévai BlankaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
3.Péntek Ádám - Máté ZsókaAmetiszt Táncsport Egyesület 
4.Rozina Ákos - Kapronczai Sára PannaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
5.Sabolić Vinko - Krog LauraCroatia 

Junior I B STT
1.Balázs Dominik - Kondacs Jázmin BíborkaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer Táncstúdió 

Junior I B LAT
1.Balázs Dominik - Kondacs Jázmin BíborkaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Házas Ádám - Paluska EmeseRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer Táncstúdió 
4.Kovács Péter Benedek - Márton LiliRitmo Sporttánc Egyesület 

Junior II E STT
1.Gebhardt Bence Erik - Varga BoglárkaRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Hegedűs Bálint Ervin - Vas AngelinaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
3.Koroknai Roland - Pék Kata DóraSavaria Táncsport Egyesület 

Junior II E LAT
1.Hegedűs Bálint Ervin - Vas AngelinaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
2.Kazy Zsigmond - Bobák VédaBajai Táncsport Egyesület 
3.Koroknai Roland - Pék Kata DóraSavaria Táncsport Egyesület 
4.Perovics Péter - Kalló EnikőBajai Táncsport Egyesület 
5.Remes Dániel - Takács KarolaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Junior II D STT
1.Barkaszi Bálint - Böhl EmeseSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Benkő Arnold - Gruber RebekaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
3.Fehér Dominik - Fehér ViolettSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
4.Fekete András Albert - Baráti Ditta KatalinSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
5.Gyura Levente Mátyás - Sonntag CsengeTornádó TSE Kozármisleny 
6.Kaiser Kristóf - Kasza Liza EmmaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
7.Müller Balázs - Jáger LauraEraklin Táncklub Egyesület 
8.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület 
9.Tarcsay Tamás - Landi Lolita EnikőSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
10.Vizli Bálint - Vizli FanniSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Junior II D LAT
1.Farkas Barnabás Sándor - P. Kovács Panka DóraAmetiszt Táncsport Egyesület 
2.Gebhardt Bence Erik - Varga BoglárkaRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Ivánczi Benedek József - Szvetnyik Emese CsillaDance Express Tánc Sport Egyesület 
4.Orbán Gergő Botond - Dienes RoziC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
5.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület 
6.Tarcsay Tamás - Landi Lolita EnikőSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
7.Vizli Bálint - Vizli FanniSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Junior II C STT
1.Házas Ádám - Paluska EmeseRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Jakopanec Fran - Vuković LaraCroatia 
3.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 

Junior II C LAT
1.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
2.Jakopanec Fran - Vuković LaraCroatia 
3.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 

Junior II B STT
1.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer Táncstúdió 
2.Pusch Kevin - Albert EmmaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Junior II B LAT
1.Barkaszi Bálint - Böhl EmeseSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Józsa Márk - Fock Dorottya ÉvaRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer Táncstúdió 
4.Kovács Péter Benedek - Márton LiliRitmo Sporttánc Egyesület 
5.Pusch Kevin - Albert EmmaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
6.Serényi Barnabás Áron - Varga LizaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Ifjúsági E STT
1.Bíró Balázs - Miklósa KingaTornádó TSE Kozármisleny 
2.Gallai Miklós - Gallai ZsuzsannaCit-Car Táncsport Egyesület 

Ifjúsági E LAT
1.Balassa Albin - Szöllősi EszterEMotion Táncstúdió 
2.Bíró Balázs - Miklósa KingaTornádó TSE Kozármisleny 
3.Miholics Máté Viktor - Bartalos Mendi KiaraDream Dance Tánc Sportegyesület 
4.Perovics Péter - Kalló EnikőBajai Táncsport Egyesület 

Ifjúsági D STT
1.Benkő Arnold - Gruber RebekaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Fekete András Albert - Baráti Ditta KatalinSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
3.Gyura Levente Mátyás - Sonntag CsengeTornádó TSE Kozármisleny 
4.Jánka István - Juhász AdriennDanceStation Táncsport Egyesület 
5.Lőrincz Richárd - Dominkovics RékaiDanceStudio KTSE 
6.Müller Balázs - Jáger LauraEraklin Táncklub Egyesület 
7.Németh Kristóf László - Várady Zsófia EditSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
8.Tamás Marcell - Tamás BlankaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
9.Tarcsay Tamás - Landi Lolita EnikőSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Ifjúsági D LAT
1.Farkas Barnabás Sándor - P. Kovács Panka DóraAmetiszt Táncsport Egyesület 
2.Gallai Miklós - Gallai ZsuzsannaCit-Car Táncsport Egyesület 
3.Ivánczi Benedek József - Szvetnyik Emese CsillaDance Express Tánc Sport Egyesület 
4.Lőrincz Richárd - Dominkovics RékaiDanceStudio KTSE 
5.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület 
6.Tarcsay Tamás - Landi Lolita EnikőSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Ifjúsági C STT
1.Draskovics Gergő - Dobra Viktória EszterRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 

Ifjúsági C LAT
1.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
2.Jánka István - Juhász AdriennDanceStation Táncsport Egyesület 
3.Nyilas Dániel - Szabó Karolina VeronikaDance Express Tánc Sport Egyesület 
4.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 
5.Pozsonyi Márkó István - Molnár KittiSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungaryHatáridő utáni törlés
(2018.11.23 01:20:30)

Ifjúsági B LAT
1.Bánáti Barnabás - Farkas NoémiiDanceStudio KTSE 
2.Draskovics Gergő - Dobra Viktória EszterRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Paizs Ármin Gábor - Jeges Jázmin MirjamAmetiszt Táncsport Egyesület 

Felnőtt E STT
1.Bíró Balázs - Miklósa KingaTornádó TSE Kozármisleny 
2.Gallai Miklós - Gallai ZsuzsannaCit-Car Táncsport Egyesület 
3.Gáspár István - Gáspárné Szilágyi SzilviaDance Universe Tánc Sportegyesület 
4.Kincses Imre Dr. - Kemény KrisztinaRitmo Sporttánc Egyesület 
5.Zalavári Csaba - Ács Enikő JuditLorigo Táncsport Egyesület 

Felnőtt E LAT
1.Balassa Albin - Szöllősi EszterEMotion Táncstúdió 
2.Bíró Balázs - Miklósa KingaTornádó TSE Kozármisleny 
3.Miholics Máté Viktor - Bartalos Mendi KiaraDream Dance Tánc Sportegyesület 
4.Takács Gábor Árpád - Sebők LucaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
5.Tóth Dániel - Marozsán Veronika ZsófiaBotafogo Táncegyüttes 
6.Zalavári Csaba - Ács Enikő JuditLorigo Táncsport Egyesület 

Felnőtt D STT
1.Németh Kristóf László - Várady Zsófia EditSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Tamás Marcell - Tamás BlankaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Felnőtt D LAT
1.Dzsupin Ádám - Solymos IldikóQuality Dance TSE 
2.Gallai Miklós - Gallai ZsuzsannaCit-Car Táncsport Egyesület 
3.Nagy Bálint - Moss KingaDanza Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.20 08:58:03)

Felnőtt C STT
1.Draskovics Gergő - Dobra Viktória EszterRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Pohli Gergely - Kajos Luca FanniSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
3.Sisák Tamás - Óvári KingaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
4.Kalla Máté - Király BíborkaRitmo Sporttánc EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.23 15:55:05)

Felnőtt C LAT
1.Barócsi József - Markovits KittiDanza Táncsport Egyesület 
2.Bencs Ádám - Better Barbara AlmaDanceStation Táncsport Egyesület 
3.Csizmadia Márk - Kollár DóraPro-Art Táncstúdió 
4.Jánka István - Juhász AdriennDanceStation Táncsport Egyesület 
5.Kovács András - Nagy AlexandraSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
6.Nyilas Dániel - Szabó Karolina VeronikaDance Express Tánc Sport Egyesület 
7.Kalla Máté - Király BíborkaRitmo Sporttánc EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.23 15:55:05)
8.Pozsonyi Márkó István - Molnár KittiSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungaryHatáridő utáni törlés
(2018.11.23 01:20:30)

Felnőtt B STT
1.Kerekes Krisztián - Szakál Evelin NoémiValcer Táncstúdió 
2.Baranyai Szilárd - Illés Enikő KatalinRitmo Sporttánc EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.21 14:20:02)

Felnőtt B LAT
1.Draskovics Gergő - Dobra Viktória EszterRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Göller Barnabás Gábor - Göller KittiAmetiszt Táncsport Egyesület 
3.Ignácz Róbert - Pauer Berta KataDance Express Tánc Sport Egyesület 
4.Loncsák Dániel - Kecsedi RebekaValcer Táncstúdió 
5.Mihalache Mircea-Laurentiu - Zauer DóraDanza Táncsport Egyesület 
6.Németh Gábor - Váradi CsillaStúdió 2000 TSE 
7.Nemrava Roland Shane - Šnejdrlová RomanaSlovakia 
8.Schiller-Tamás László - Szennyesi BlankaFenomén TáncSport Egyesület - Goldance Táncsport Egyesület 
9.Tóth-Bucsek Bence Gábor - Kocsis KatalinValcer Táncstúdió 
10.Bánáti Marcell - Lőrincz NikolettiDanceStudio KTSEHatáridő utáni törlés
(2018.11.24 21:48:54)
11.Kézsmárki János - Juhász KittiPro-Art Táncstúdió - Oktogon TánccentrumHatáridő utáni törlés
(2018.11.23 10:59:04)

Senior I D STT
1.Dóka Tamás Zoltán - Balázsi EdinaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSE 
2.Gallai János - Gallainé Hunkó MagdolnaCit-Car Táncsport Egyesület 
3.Hargitai Ferenc László - Juhász Judit EszterOktogon Tánccentrum 

Senior I D LAT
1.Gallai János - Gallainé Hunkó MagdolnaCit-Car Táncsport Egyesület 
2.Gáspár István - Gáspárné Szilágyi SzilviaDance Universe Tánc Sportegyesület 
3.Hargitai Ferenc László - Juhász Judit EszterOktogon Tánccentrum 

RL Junior 10T
1.Antal Krisztián - Prozlik Melinda LenkeSzilver Táncsport Egyesület 
2.Balázs Dominik - Kondacs Jázmin BíborkaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Házas Ádám - Paluska EmeseRitmo Sporttánc Egyesület 
4.Härtlein Ákos - Farkas GrétaForma Táncsport Egyesület 
5.Kohon Patrik - Gál DalmaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer Táncstúdió 
7.Kovács Péter Benedek - Márton LiliRitmo Sporttánc Egyesület 
8.Kovács-Kalic Károly Péter - Farkas LiliánaPro-Art Táncstúdió 
9.Papp Ádám István - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület 
10.Pusch Kevin - Albert EmmaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
11.Tóth Alex - Balogh ZsófiaPro-Art Táncstúdió 
12.Urbán István - Urbán Lilla AndreaForma Táncsport Egyesület 

RL Senior LAT
1.Faragó Sándor - Ringhoffer NóraC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
2.Nagy Péter - Kaposvári ÁgnesFenomén TáncSport Egyesület - Freetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
3.Wu-Hen-Chang Antal - Surján CecíliaQuality Dance TSE 

RL Felnőtt LAT
1.Balikó Gergely - Hári NikolettOktogon Tánccentrum 
2.Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE 
3.Bölöni Barna - Erdős LillaDimenzió Táncsport Egyesület 
4.Borbás Csaba - Tóth EmíliaPro-Art Táncstúdió 
5.Gál Krisztián Zsolt - Loch JázminSZOLDANCE Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE 
6.Gáspár Patrik - Szondi FanniValcer Táncstúdió 
7.Gervasi Marco - Törőcsik TímeaDanceStation Táncsport Egyesület 
8.Göller Barnabás Gábor - Göller KittiAmetiszt Táncsport Egyesület 
9.Hidi Balázs - Kis ViolettaValcer Táncstúdió - Szilver Táncsport Egyesület 
10.Kerekes Krisztián - Szakál Evelin NoémiValcer Táncstúdió 
11.Keresztes László - Bartha LillaValcer Táncstúdió 
12.Kurtyán Miklós - Butor ZsófiaValcer Táncstúdió 
13.Loncsák Dániel - Kecsedi RebekaValcer Táncstúdió 
14.Mizsér Tamás - Fülöp ZsuzsannaPro-Art Táncstúdió - Oktogon Tánccentrum 
15.Novák István - Sebesi DaniellaPro-Art Táncstúdió 
16.Paizs Ármin Gábor - Jeges Jázmin MirjamAmetiszt Táncsport Egyesület 
17.Pellei Mihály - Tóth EnikőPro-Art Táncstúdió 
18.Pölyhe Máté - Iszlatyi KingaForma Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSE 
19.Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo Táncegyüttes 
20.Rischák Balázs - Dajka CsengeSzilver Táncsport Egyesület 
21.Schiller-Tamás László - Szennyesi BlankaFenomén TáncSport Egyesület - Goldance Táncsport Egyesület 
22.Suti András Zsolt - Tóth KatalinPro-Art Táncstúdió - Valcer Táncstúdió 
23.Török Tamás Dániel - Gyurkovits ÉvaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
24.Urbán Tamás - Juhász DóraDanceStation Táncsport Egyesület 
25.Zerjav Miha - Karcagi LauraValcer Táncstúdió - Stúdió 2000 TSE 
26.Zilahi Szabolcs György - Gede AndreaDanceStation Táncsport Egyesület - Szilver Táncsport Egyesület 
27.Kézsmárki János - Juhász KittiPro-Art Táncstúdió - Oktogon TánccentrumHatáridő utáni törlés
(2018.11.23 10:59:04)
28.Reiter Renátó - Kersák DóraBotafogo Táncegyüttes - Fulldance Táncsport EgyesüHatáridő utáni törlés
(2018.11.22 11:06:48)
29.Szabó Ábel Zsombor - Bokodi PannaValcer TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2018.11.21 14:30:30)