Nevezések: Felnőtt-Ifjúsági Standard, Junior Latin, Senior Standard Ranglista 2018.11.03

6750 Algyő, Sport u.5.

Párosok száma 2018.12.13 : 155
Gyermek I E STT
1.Antal Márk Dániel - Patai LorettaForma Táncsport EgyesületHungary 
2.Ökrös Zénó - Baráth CsengeSzilver Táncsport Egyesület 

Gyermek I E LAT
1.Antal Márk Dániel - Patai LorettaForma Táncsport EgyesületHungary 
2.Ökrös Zénó - Baráth CsengeSzilver Táncsport Egyesület 

Gyermek II E STT
1.Ökrös Zénó - Baráth CsengeSzilver Táncsport Egyesület 
2.Ördögh Gergő Dominik - Németh-Szabados AbigélForma Táncsport Egyesület - Papiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
3.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport EgyesületHungary 
4.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport EgyesületHungaryHatáridő utáni törlés
(2018.11.03 09:54:32)
5.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.02 23:49:37)

Gyermek II E LAT
1.Ökrös Zénó - Baráth CsengeSzilver Táncsport Egyesület 
2.Ördögh Gergő Dominik - Németh-Szabados AbigélForma Táncsport Egyesület - Papiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
3.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport EgyesületHungary 
4.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport EgyesületHungaryHatáridő utáni törlés
(2018.11.03 09:54:32)
5.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.02 23:49:37)

Junior I E STT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport EgyesületHungary 
2.Marton László - Pindur Míra FelíciaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport EgyesületHungary 
4.Mokánszki Bálint - Bucilla Olívia LolitaSzabolcs Diáksport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.03 09:33:52)
5.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.02 23:49:37)

Junior I E LAT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport EgyesületHungary 
2.Marton László - Pindur Míra FelíciaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport EgyesületHungary 
4.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.02 23:49:37)

Junior II D STT
1.Bencsik Bence - Lipcsei LauraSzilver Táncsport Egyesület 
2.Csatlós Erik - Gál ElzaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
3.Debreczeni Csongor - Debreczeni KarolaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
4.Hajdú Viktor - Sólyom Petra VeronikaKner Táncsport Egyesület 
5.Hideg Márk Alex - Tóth-Verestói HannaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
6.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
7.Raffai Róbert Balázs - Csányi VivienForma Táncsport EgyesületHungary 

Junior II D LAT
1.Bencsik Bence - Lipcsei LauraSzilver Táncsport Egyesület 
2.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
3.Mokánszki Bálint - Bucilla Olívia LolitaSzabolcs Diáksport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.03 09:33:52)

Junior II C STT
1.Fésűs Ákos - Bódor LiliánaPro-Art Táncstúdió 
2.Kovács Péter Benedek - Márton LiliRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Petrás Bene - Baráth LucaBékésszentandrási Vértessy TSE - Szilver Táncsport Egyesület 

Junior II C LAT
1.Ács Máté - Molnár PetraBotafogo Táncegyüttes 
2.Fésűs Ákos - Bódor LiliánaPro-Art Táncstúdió 
3.Hajdú Viktor - Sólyom Petra VeronikaKner Táncsport Egyesület 
4.Horváth András Máté - Ujcz-Méri SáraDance Express Tánc Sport Egyesület 
5.Kovács Péter Benedek - Márton LiliRitmo Sporttánc Egyesület 
6.Oláh Dániel László - Pénzes SáraPro-Art Táncstúdió 
7.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 
8.Petrás Bene - Baráth LucaBékésszentandrási Vértessy TSE - Szilver Táncsport Egyesület 

Ifjúsági D STT
1.Ádám Szabolcs János - Deák FriderikaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Berkeczi Áron - Kis BrigittaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
3.Hajdú Viktor - Sólyom Petra VeronikaKner Táncsport Egyesület 
4.Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE 
5.Imre Ákos - Oswald Hanna LolaPromenád Táncsport Egyesület 
6.Ötvös Árpád András - Istenes RenátaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
7.Raffai Róbert Balázs - Csányi VivienForma Táncsport EgyesületHungary 
8.Szabó Márk - Frey TímeaStúdió 2000 TSE - Kner Táncsport Egyesület 

Ifjúsági D LAT
1.Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE 
2.Imre Ákos - Oswald Hanna LolaPromenád Táncsport Egyesület 
3.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
4.Sarkadi Kristóf - Szőke DalmaSzabolcs Diáksport Egyesület 

Ifjúsági C STT
1.Fábián Dávid László - Dodé IngridPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Jakab Ádám Gergő - Bánffy ZsófiaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
3.Salánki Miklós Bence - Szőllősy BlankaINFINITY DANCE COMPANY TSE 
4.Szegfű Kornél Norbert - Susánszki ÉvaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Ifjúsági C LAT
1.Hajdú Viktor - Sólyom Petra VeronikaKner Táncsport Egyesület 
2.Horváth András Máté - Ujcz-Méri SáraDance Express Tánc Sport Egyesület 
3.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 
4.Salánki Miklós Bence - Szőllősy BlankaINFINITY DANCE COMPANY TSE 

Ifjúsági B STT
1.Kalapács Bence - Máté VirágSzilver Táncsport Egyesület 
2.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSEHungary 
3.Szabó Robin László - Sulyán Lilla KatalinPro-Art Táncstúdió - Sway Táncsport Egyesület 

Ifjúsági B LAT
1.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSEHungary 
2.Szabó Márk - Frey TímeaStúdió 2000 TSE - Kner Táncsport Egyesület 
3.Szabó Robin László - Sulyán Lilla KatalinPro-Art Táncstúdió - Sway Táncsport Egyesület 
4.Szegfű Kornél Norbert - Susánszki ÉvaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Felnőtt D STT
1.Ádám Szabolcs János - Deák FriderikaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Berkeczi Áron - Kis BrigittaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
3.Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE 
4.Imre Ákos - Oswald Hanna LolaPromenád Táncsport Egyesület 
5.Koszta Marcell - Radnai NóraPro-Art Táncstúdió 
6.Ötvös Árpád András - Istenes RenátaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
7.Preszl Dániel - Pipicz ÁgnesForma Táncsport EgyesületHungary 
8.Rácz Ádám - Kovács LeilaFlamenco 2001 TSE 
9.Szabó Márk - Frey TímeaStúdió 2000 TSE - Kner Táncsport Egyesület 
10.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Felnőtt D LAT
1.Geleta Alex Dávid - Szikszai SzonjaQuality Dance TSE - Pro-Art Táncstúdió 
2.Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE 
3.Imre Ákos - Oswald Hanna LolaPromenád Táncsport Egyesület 
4.Kiss Márton - Dömök Daniella VeronikaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
5.Nagy Bálint - Moss KingaDanza Táncsport Egyesület 
6.Rácz Ádám - Kovács LeilaFlamenco 2001 TSE 
7.Reszelő Dániel - Tömösközi Kata BertaNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
8.Sarkadi Kristóf - Szőke DalmaSzabolcs Diáksport Egyesület 
9.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
10.Tóth Viktor Donát - Forgács DorinaValcer Táncstúdió 

Felnőtt C STT
1.Fábián Dávid László - Dodé IngridPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Gépész Zoltán - Simon Júlia RitaDancing Queen Sport Tánc Egyesület 
3.Jakab Ádám Gergő - Bánffy ZsófiaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
4.Loncsák Dániel - Kecsedi RebekaValcer Táncstúdió 
5.Nagy Norbert Zsolt - Mátó-Székely TamaraPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
6.Oberna Károly Gábor - Váczi BettinaSzilver Táncsport Egyesület 
7.Sisák Tamás - Óvári KingaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
8.Zahorán Zoltán - Csepregi Noémi ÉvaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Felnőtt C LAT
1.Gubányi Patrick - Kacsák BrigittaHavanna Táncstúdió Sportegyesület 
2.Koszta Marcell - Radnai NóraPro-Art Táncstúdió 
3.Preszl Dániel - Pipicz ÁgnesForma Táncsport EgyesületHungary 
4.Tóth Tamás - Hegedűs FruzsinaDanza Táncsport Egyesület 

Felnőtt B STT
1.Horváth Gergely - Hasúr Zsuzsanna RitaForma Táncsport EgyesületHungary 
2.Kalapács Bence - Máté VirágSzilver Táncsport Egyesület 
3.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSEHungary 
4.Szabó Robin László - Sulyán Lilla KatalinPro-Art Táncstúdió - Sway Táncsport Egyesület 
5.Szegi Márk István - Szegi AndreaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
6.Szilágyi Viktor András - Lévai Vanessza AndreaForma Táncsport EgyesületHungary 
7.Vadon Barnabás - Lóránt SzandraGoldance Táncsport Egyesület 

Felnőtt B LAT
1.Dajcs Triszten Sámuel - Fekete KrisztinaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Kézsmárki János - Juhász KittiPro-Art Táncstúdió - Oktogon Tánccentrum 
3.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSEHungary 
4.Loncsák Dániel - Kecsedi RebekaValcer Táncstúdió 
5.Németh Zsolt - Babay ViktóriaBotafogo Táncegyüttes 
6.Szabó Márk - Frey TímeaStúdió 2000 TSE - Kner Táncsport Egyesület 
7.Szabó Robin László - Sulyán Lilla KatalinPro-Art Táncstúdió - Sway Táncsport Egyesület 
8.Szilágyi Viktor András - Lévai Vanessza AndreaForma Táncsport EgyesületHungary 

Felnőtt A LAT
1.Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE 
2.Börcsök Balázs Róbert - Németh LauraForma Táncsport EgyesületHungary 
3.Pölyhe Máté - Iszlatyi KingaForma Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSEHungary 
4.Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo Táncegyüttes 
5.Keresztes László - Bartha LillaValcer TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2018.10.31 18:59:57)

RL Junior LAT
1.Antal Krisztián - Prozlik Melinda LenkeSzilver Táncsport Egyesület 
2.Balázs Dominik - Kondacs Jázmin BíborkaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Barkaszi Bálint - Böhl EmeseSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Fésűs Ákos - Bódor LiliánaPro-Art Táncstúdió 
5.Házas Ádám - Paluska EmeseRitmo Sporttánc Egyesület 
6.Härtlein Ákos - Farkas GrétaForma Táncsport EgyesületHungary 
7.Kohon Patrik - Gál DalmaSzilver Táncsport Egyesület 
8.Kolozsváry Mátyás - Balogh Adél EmeseEl Paso SE 
9.Kovács Péter Benedek - Márton LiliRitmo Sporttánc Egyesület 
10.Oláh Dániel László - Pénzes SáraPro-Art Táncstúdió 
11.Papp Ádám István - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület 
12.Pusch Kevin - Albert EmmaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
13.Serényi Barnabás Áron - Varga LizaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
14.Tóth Alex - Balogh ZsófiaPro-Art Táncstúdió 
15.Tuboly Zsombor - Salamon SáraGála Társastáncklub Egyesület 

RL Senior STT
1.Bánfi Antal - Bellágh MáriaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Baranyai Szilárd - Illés Enikő KatalinRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Halász Barna - Weidinger ÁgnesSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Králik János - Králik JánosnéNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
5.Szegi Márk István - Szegi AndreaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
6.Szánthó Péter - Juhász-Szánthó SzilviaClaudius Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.02 12:06:55)

RL Felnőtt STT
1.Balikó Gergely - Hári NikolettOktogon Tánccentrum 
2.Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE 
3.Bencze István - Prozlik AnnaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Biri Gábor György - Nagy FruzsinaForma Táncsport EgyesületHungary 
5.Bődi Dénes - Fruzsa Kata HajnalkaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Börcsök Balázs Róbert - Németh LauraForma Táncsport EgyesületHungary 
7.Czuczi Patrik - Kakas LúciaSzilver Táncsport Egyesület 
8.Guba Marcell - Kállai KamillaSzilver Táncsport Egyesület 
9.Horváth Gergely - Hasúr Zsuzsanna RitaForma Táncsport EgyesületHungary 
10.Karikó-Tóth Tamás - Száraz EvelynSway Táncsport Egyesület 
11.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSEHungary 
12.Krizsán Dominik - Nagy Réka AnnaPro-Art Táncstúdió 
13.Nagy Márk - Unger FanniSZOLDANCE Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
14.Panka Dániel - Panka DorottyaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
15.Rischák Balázs - Dajka CsengeSzilver Táncsport Egyesület 
16.Rónyai Zoltán - Busa DóraSzilver Táncsport Egyesület 
17.Szabó Noel Marcell - Mártha Mercédesz LauraValcer Táncstúdió 
18.Szajduk Szabolcs Tamás - Illés DominikaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
19.Szalai Dénes Ferenc - Balla PetraPro-Art Táncstúdió 
20.Szilágyi Viktor András - Lévai Vanessza AndreaForma Táncsport EgyesületHungary 
21.Vadon Barnabás - Lóránt SzandraGoldance Táncsport Egyesület 
22.Fodor Norbert- Csanád - Vaszi Réka-BeátaSzilver Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.01 11:11:40)