Nevezések: C Országos Bajnokság 2018.11.17

7629 Pécs, Dobó István utca 93., Gandhi Gimnázium Sportcsarnoka

Párosok száma 2018.12.13 : 234
Gyermek II E STT
1.Deng Jia Kun - Horváth PannaRitmo Sporttánc Egyesület - Corso Tánc SportegyesületHungary 
2.Froner Bendegúz - Nikolics NikolettaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Froner Dominik - Őss NikolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Horváth Gábor - Dávid DóraRitmo Sporttánc EgyesületHungary 

Gyermek II E LAT
1.Deng Jia Kun - Horváth PannaRitmo Sporttánc Egyesület - Corso Tánc SportegyesületHungary 
2.Horváth Gábor - Dávid DóraRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
3.Horváth Szilárd - Bodor Gréta LucaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Huszár Barnabás - Dárdai Sára ViolaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
5.Jahni Ákos - Hegedűs HannaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
6.Mészáros Dávid Lajos - Reiter LénaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
7.Orsós Krisztofer Jonatán - Szalai RamónaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
8.Tóth Bálint Tamás - Szebeni-Kovács BlankaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.16 11:08:46)

Gyermek II D STT
1.Balázs Vince - Pitonya Liza MiraDanza Táncsport Egyesület 
2.Kapronczai Benedek - Mészáros SzofiSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Landi Dominik Balázs - Balassa BíborRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
4.Rozina Ákos - Kapronczai Sára PannaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
5.Tóth András - Ávár KornéliaLorigo Táncsport Egyesület 

Gyermek II D LAT
1.Balázs Vince - Pitonya Liza MiraDanza Táncsport Egyesület 
2.Froner Bendegúz - Nikolics NikolettaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Froner Dominik - Őss NikolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Halmóczki Márk - Tran Ngoc Quynh AnhAmetiszt Táncsport Egyesület 
5.Kapronczai Benedek - Mészáros SzofiSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
6.Kiss Dominik - Mettner Léna MíraAmetiszt Táncsport Egyesület 
7.Landi Dominik Balázs - Balassa BíborRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
8.Mihályfi Máté - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
9.Tóth András - Ávár KornéliaLorigo Táncsport Egyesület 

Junior I E STT
1.Deng Jia Kun - Horváth PannaRitmo Sporttánc Egyesület - Corso Tánc SportegyesületHungary 
2.Froner Bendegúz - Nikolics NikolettaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Froner Dominik - Őss NikolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Gebhardt Bence Erik - Varga BoglárkaRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
5.Horváth Gábor - Dávid DóraRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
6.Nikolics Ferenc - Varga IzabellaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

Junior I E LAT
1.Deng Jia Kun - Horváth PannaRitmo Sporttánc Egyesület - Corso Tánc SportegyesületHungary 
2.Horváth Gábor - Dávid DóraRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
3.Jahni Ákos - Hegedűs HannaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
4.Orsós Krisztofer Jonatán - Szalai RamónaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

Junior I D STT
1.Balázs Vince - Pitonya Liza MiraDanza Táncsport Egyesület 
2.Czéh Barnabás - Pitonya Fruzsina AnikóDanza Táncsport Egyesület 
3.Fehér Dominik - Fehér ViolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Kaiser Kristóf - Kasza Liza EmmaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
5.Landi Dominik Balázs - Balassa BíborRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
6.Póli Kristóf - Szabó LauraSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
7.Preszter Márk - Ruprecht LucaFelicita KTSE 
8.Rozina Ákos - Kapronczai Sára PannaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
9.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 

Junior I D LAT
1.Gebhardt Bence Erik - Varga BoglárkaRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
2.Jakab Barnabás - Horváth SzofiSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Kaiser Kristóf - Kasza Liza EmmaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Kiss Dominik - Mettner Léna MíraAmetiszt Táncsport Egyesület 
5.Landi Dominik Balázs - Balassa BíborRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
6.Nikolics Ferenc - Varga IzabellaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
7.Orbán Gergő Botond - Dienes RoziC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
8.Pálföldi Roland - Szabó Lili PetraSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
9.Póli Kristóf - Szabó LauraSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
10.Pozsonyi Patrik - Heimüller VirágSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
11.Preszter Márk - Ruprecht LucaFelicita KTSE 
12.Rácz Norbert - Marozsán Mira LillaBotafogo Táncegyüttes 
13.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 

Junior I B LAT
1.Házas Ádám - Paluska EmeseRitmo Sporttánc EgyesületHungary 

Junior II E STT
1.Faragó Attila Ádám - Tirk Zsófia ÁgnesTornádó TSE Kozármisleny 
2.Gebhardt Bence Erik - Varga BoglárkaRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
3.Nikolics Ferenc - Varga IzabellaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

Junior II E LAT
1.Perovics Péter - Kalló EnikőBajai Táncsport Egyesület 

Junior II D STT
1.Barkaszi Bálint - Böhl EmeseSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Benkő Arnold - Gruber RebekaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Czéh Barnabás - Pitonya Fruzsina AnikóDanza Táncsport Egyesület 
4.Fehér Dominik - Fehér ViolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
5.Gyura Levente Mátyás - Sonntag CsengeTornádó TSE Kozármisleny 
6.Kaiser Kristóf - Kasza Liza EmmaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
7.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc EgyesületHungary 

Junior II D LAT
1.Farkas Barnabás Sándor - P. Kovács Panka DóraAmetiszt Táncsport Egyesület 
2.Gebhardt Bence Erik - Varga BoglárkaRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
3.Ivánczi Benedek József - Szvetnyik Emese CsillaDance Express Tánc Sport Egyesület 
4.Nikolics Ferenc - Varga IzabellaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
5.Orbán Gergő Botond - Dienes RoziC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
6.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc EgyesületHungary 

Junior II B STT
1.Varga Nándor - Szántó LucaSway Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.13 20:04:15)

Junior II B LAT
1.Barkaszi Bálint - Böhl EmeseSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Házas Ádám - Paluska EmeseRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
3.Józsa Márk - Fock Dorottya ÉvaRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
4.Pusch Kevin - Albert EmmaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
5.Serényi Barnabás Áron - Varga LizaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
6.Varga Nándor - Szántó LucaSway Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.13 20:04:15)

Ifjúsági E STT
1.Bíró Balázs - Miklósa KingaTornádó TSE Kozármisleny 
2.Faragó Attila Ádám - Tirk Zsófia ÁgnesTornádó TSE Kozármisleny 

Ifjúsági E LAT
1.Bíró Balázs - Miklósa KingaTornádó TSE Kozármisleny 
2.Miholics Máté Viktor - Bartalos Mendi KiaraDream Dance Tánc Sportegyesület 
3.Perovics Péter - Kalló EnikőBajai Táncsport Egyesület 

Ifjúsági D STT
1.Barkaszi Bálint - Böhl EmeseSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Benkő Arnold - Gruber RebekaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Gyura Levente Mátyás - Sonntag CsengeTornádó TSE Kozármisleny 
4.Lőrincz Richárd - Dominkovics RékaiDanceStudio KTSE 
5.Németh Kristóf László - Várady Zsófia EditSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
6.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
7.Tamás Marcell - Tamás BlankaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
8.Fódi Norbert - Stoye VivienDanza Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.15 18:55:53)

Ifjúsági D LAT
1.Farkas Barnabás Sándor - P. Kovács Panka DóraAmetiszt Táncsport Egyesület 
2.Ivánczi Benedek József - Szvetnyik Emese CsillaDance Express Tánc Sport Egyesület 
3.Lőrincz Richárd - Dominkovics RékaiDanceStudio KTSE 
4.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc EgyesületHungary 

Ifjúsági B LAT
1.Bánáti Barnabás - Farkas NoémiiDanceStudio KTSE 
2.Barkaszi Bálint - Böhl EmeseSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Draskovics Gergő - Dobra Viktória EszterRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
4.Józsa Márk - Fock Dorottya ÉvaRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
5.Pusch Kevin - Albert EmmaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
6.Serényi Barnabás Áron - Varga LizaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
7.Szegfű Kornél Norbert - Susánszki ÉvaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Felnőtt B STT
1.Baranyai Szilárd - Illés Enikő KatalinRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
2.Horváth Gergely - Hasúr Zsuzsanna RitaForma Táncsport Egyesület 
3.Vadon Barnabás - Lóránt SzandraGoldance Táncsport Egyesület 

Felnőtt B LAT
1.Draskovics Gergő - Dobra Viktória EszterRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
2.Kézsmárki János - Juhász KittiPro-Art Táncstúdió - Oktogon Tánccentrum 
3.Mihalache Mircea-Laurentiu - Zauer DóraDanza Táncsport Egyesület 
4.Németh Gábor - Váradi CsillaStúdió 2000 TSE 
5.Szőnyi Balázs Bence - Kovács AnnaStúdió 2000 TSE 
6.Tóth Barnabás - Turkevics BogdanaDanceStation Táncsport Egyesület 
7.Husz Péter - Képli VivienLaguna KTSEHatáridő utáni törlés
(2018.11.16 22:16:58)
8.Loncsák Dániel - Kecsedi RebekaValcer TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2018.11.14 22:00:46)

Senior III Open STT
1.Baranyai Szilárd - Illés Enikő KatalinRitmo Sporttánc EgyesületHungary 

OB Gyermek II C STT
1.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
2.Bódis Botond - Kiss Flamina HannaRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
3.Faludi Bálint - Paksa LucaLorigo Táncsport Egyesület 
4.Juhász Gábor Krisztián - Kocsis JohannaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
5.Kosztolányi Elek - Bartók LauraSzilver Táncsport Egyesület 

OB Gyermek II C LAT
1.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
2.Bódis Botond - Kiss Flamina HannaRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
3.Faludi Bálint - Paksa LucaLorigo Táncsport Egyesület 
4.Juhász Gábor Krisztián - Kocsis JohannaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
5.Kosztolányi Elek - Bartók LauraSzilver Táncsport Egyesület 
6.Rozina Ákos - Kapronczai Sára PannaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
7.Szegfű Balázs - Német EnaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

OB Junior I C STT
1.Balázs Dominik - Kondacs Jázmin BíborkaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Házas Ádám - Paluska EmeseRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
3.Katona Zétény Máté - Lévai BlankaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Köllő Balázs - Bottyán BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Kovács Péter Benedek - Márton LiliRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
6.Petrás Bene - Baráth LucaBékésszentandrási Vértessy TSE - Szilver Táncsport Egyesület 
7.Szőts Dávid - Fekete RenátaSzilver Táncsport Egyesület 
8.Tóth Zoltán - Kránitz Anna BoglárkaLorigo Táncsport Egyesület 

OB Junior I C LAT
1.Balázs Dominik - Kondacs Jázmin BíborkaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Fehér Dominik - Fehér ViolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Katona Zétény Máté - Lévai BlankaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Köllő Balázs - Bottyán BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Kovács Péter Benedek - Márton LiliRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
6.Petrás Bene - Baráth LucaBékésszentandrási Vértessy TSE - Szilver Táncsport Egyesület 
7.Szőts Dávid - Fekete RenátaSzilver Táncsport Egyesület 
8.Tóth Zoltán - Kránitz Anna BoglárkaLorigo Táncsport Egyesület 

OB Junior II C STT
1.Cziklin Dusán Péter - Bottyán BlankaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Cziráki Bálint - Balogh AnnaLorigo Táncsport Egyesület 
3.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
4.Ercsi Dániel - Patai VanesszaStúdió 2000 TSE 
5.Fésűs Ákos - Bódor LiliánaPro-Art Táncstúdió 
6.Fodor Bence - Fodor LucaSzilver Táncsport Egyesület 
7.Mészáros Zsombor Máté - Dömötör Dorka FruzsinaGála Társastáncklub Egyesület 
8.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
9.Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub Egyesület 

OB Junior II C LAT
1.Ács Máté - Molnár PetraBotafogo Táncegyüttes 
2.Benkő Arnold - Gruber RebekaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Cziklin Dusán Péter - Bottyán BlankaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Cziráki Bálint - Balogh AnnaLorigo Táncsport Egyesület 
5.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
6.Ercsi Dániel - Patai VanesszaStúdió 2000 TSE 
7.Fésűs Ákos - Bódor LiliánaPro-Art Táncstúdió 
8.Fodor Bence - Fodor LucaSzilver Táncsport Egyesület 
9.Havas Márk - Juhász JázminMiskolcz-Revital TSE 
10.Horváth András Máté - Ujcz-Méri SáraDance Express Tánc Sport Egyesület 
11.Mészáros Zsombor Máté - Dömötör Dorka FruzsinaGála Társastáncklub Egyesület 
12.Nagy Zalán Zsolt - Torják GerdaMedalion Táncsport Egyesület 
13.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
14.Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub Egyesület 
15.Szauer Szilárd - Szőnyi ErikaLaguna KTSE 

OB Ifjúsági C STT
1.Bánáti Barnabás - Farkas NoémiiDanceStudio KTSE 
2.Draskovics Gergő - Dobra Viktória EszterRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
3.Fábián Dávid László - Dodé IngridPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
4.Jakab Ádám Gergő - Bánffy ZsófiaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
5.Labancz Gábor - Koczó Florina KiaraBotafogo Táncegyüttes - DANCE TALENT Tánccsoport Egyesület 
6.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
7.Patkós Máté - Szenczi PetraStúdió 2000 TSE 
8.Salánki Miklós Bence - Szőllősy BlankaINFINITY DANCE COMPANY TSE 
9.Sántha Norbert - Juhász VeronikaSzilver Táncsport Egyesület 
10.Szabó Bence - Keresztes PetraFelicita KTSE 
11.Szegfű Kornél Norbert - Susánszki ÉvaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
12.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport Egyesület 

OB Ifjúsági C LAT
1.Bangó Milán - Bucsi FanniPress Dance TSE 
2.Benkő Erik - Petrás KíraSzilver Táncsport Egyesület - Békésszentandrási Vértessy TSE 
3.Csala Bence Bendegúz - Salgói Nóra MáriaPro-Art Táncstúdió 
4.Fódi Norbert - Stoye VivienDanza Táncsport Egyesület 
5.Jahni Bálint - Kárász JúliaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
6.Jánka István - Juhász AdriennDanceStation Táncsport Egyesület 
7.Labancz Gábor - Koczó Florina KiaraBotafogo Táncegyüttes - DANCE TALENT Tánccsoport Egyesület 
8.Lekly Dominik - Balogh RebekaOktogon Tánccentrum 
9.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
10.Nyilas Dániel - Szabó Karolina VeronikaDance Express Tánc Sport Egyesület 
11.Oláh Zsombor - Tóth KlaudiaGála Társastáncklub Egyesület 
12.Paizs Ármin Gábor - Jeges Jázmin MirjamAmetiszt Táncsport Egyesület 
13.Papp Gergely - Horváth LizaStúdió 2000 TSE 
14.Patkós Máté - Szenczi PetraStúdió 2000 TSE 
15.Pozsonyi Márkó István - Molnár KittiSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
16.Prohászka Tamás - Gendur Kíra AnnaStúdió 2000 TSE 
17.Salánki Miklós Bence - Szőllősy BlankaINFINITY DANCE COMPANY TSE 
18.Sántha Norbert - Juhász VeronikaSzilver Táncsport Egyesület 
19.Szabó Bence - Keresztes PetraFelicita KTSE 
20.Szabó Gergő - Szalay SáraGála Társastáncklub Egyesület 
21.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport Egyesület 
22.Váradi Balázs - Berendi Klaudia SzilviaStúdió 2000 TSE - Freetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
23.Varga Sándor - Laurencsik LiliánaHavanna Táncstúdió Sportegyesület 

OB Felnőtt C STT
1.Horváth Márk - Katona RozinaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Kajati Gábor - Török KataEverydance Táncsport Egyesület 
3.Kalla Máté - Király BíborkaRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
4.Loncsák Dániel - Kecsedi RebekaValcer Táncstúdió 
5.Nagy Norbert Zsolt - Mátó-Székely TamaraPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
6.Oberna Károly Gábor - Váczi BettinaSzilver Táncsport Egyesület 
7.Pohli Gergely - Kajos Luca FanniSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
8.Tumó Roland - Horváth Kata ZsuzsannaAmetiszt Táncsport Egyesület - Bajai Táncsport Egyesület 
9.Zahorán Zoltán - Csepregi Noémi ÉvaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

OB Felnőtt C LAT
1.Barócsi József - Markovits KittiDanza Táncsport Egyesület 
2.Bencs Ádám - Better Barbara AlmaDanceStation Táncsport Egyesület 
3.Burcsa Balázs - Szalay PetraBotafogo Táncegyüttes 
4.Csizmadia Márk - Kollár DóraPro-Art Táncstúdió 
5.Éder Barnabás András - Turschl Tímea KatalinQuality Dance TSE 
6.Gubányi Patrick - Kacsák BrigittaHavanna Táncstúdió Sportegyesület 
7.Juhász Alex - Kőhalmi Luca VirágCit-Car Táncsport Egyesület 
8.Kalla Máté - Király BíborkaRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
9.Koszta Marcell - Radnai NóraPro-Art Táncstúdió 
10.Kovács András - Nagy AlexandraSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
11.Lakatos Ármin - Qinan LulahOktogon Tánccentrum 
12.Nagy Ákos Bálint - Szücs ViktóriaDance Universe Tánc Sportegyesület 
13.Perjési Patrik - Kuti Petra GabriellaQuality Dance TSE 
14.Preszl Dániel - Pipicz ÁgnesForma Táncsport Egyesület 
15.Sebestyén Péter - Bencsik AndreaFenomén TáncSport Egyesület 
16.Tóth Tamás - Hegedűs FruzsinaDanza Táncsport Egyesület 
17.Tumó Roland - Horváth Kata ZsuzsannaAmetiszt Táncsport Egyesület - Bajai Táncsport Egyesület 

OB Senior I C STT
1.Vargha Máté - Kiss NikolettINFINITY DANCE COMPANY TSE - Goldance Táncsport Egyesület 

OB Senior I C LAT
1.Faragó Sándor - Ringhoffer NóraC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
2.Oszlánszki László - Tasi KamillaOktogon Tánccentrum 
3.Sebestyén Péter - Bencsik AndreaFenomén TáncSport Egyesület 

OB Senior II C STT
1.Király Gyula - Tóth AndreaBonita Táncsport Egyesület 

OB Senior II C LAT
1.Király Gyula - Tóth AndreaBonita Táncsport Egyesület 
2.Krizmanics Ferenc - Máriné Patton KláraStúdió 2000 TSE - SZOLDANCE Táncsport Egyesület 

OB Senior III C STT
1.Berta Mihály - Bertáné Nagyfejeő GyöngyiSZOLDANCE Táncsport Egyesület 

OB Senior III C LAT
1.Dóka Tamás Zoltán - Balázsi EdinaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport EgyesüHatáridő utáni törlés
(2018.11.17 10:01:28)