Nevezések: Hungarian Open 2018.10.14

Tungsram Sportcsarnok (1044 Budapest, Megyeri út 6.)

Párosok száma 2018.10.19 : 208
Gyermek I E STT
1.Gyalai Oszkár Noel - Békési CsengeSZOLDANCE Táncsport Egyesület 

Gyermek I E LAT
1.Gyalai Oszkár Noel - Békési CsengeSZOLDANCE Táncsport Egyesület 

Gyermek II E STT
1.Bekiarisz Márkosz - Polyák PannaOPCIÓ Kft - ZugloDance 
2.Ördögh Gergő Dominik - Németh-Szabados AbigélForma Táncsport Egyesület - Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 

Gyermek II E LAT
1.Nikola Novcic - Silvia SzaboRomania 
2.Octavian Chiorean - Briana MihaiRomania 
3.Ördögh Gergő Dominik - Németh-Szabados AbigélForma Táncsport Egyesület - Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 

Gyermek II D STT
1.Balázs Vince - Pitonya Liza MiraDanza Táncsport EgyesületHungary 
2.David Crisan - Vanesa VasiloniRomania 
3.Patrick Costea - Iulia GradeaRomania 

Gyermek II D LAT
1.Balázs Vince - Pitonya Liza MiraDanza Táncsport EgyesületHungary 
2.Bekiarisz Márkosz - Polyák PannaOPCIÓ Kft - ZugloDance 
3.David Crisan - Vanesa VasiloniRomania 
4.Mihályfi Máté - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
5.Nikola Novcic - Silvia SzaboRomania 
6.Octavian Chiorean - Briana MihaiRomania 
7.Patrick Costea - Iulia GradeaRomania 
8.Kiss Dominik - Mettner Léna MíraAmetiszt Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.10.11 23:49:38)

Junior I E STT
1.Geicsnek Ádám - Vida KamillaOktogon Tánccentrum 
2.Gyulavári Bálint - Tasi Nóra NádjaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 

Junior I E LAT
1.Fejes Botond - Movik ImolaÉrdi Táncsport Egyesület 
2.Kormos Kristóf Tamás - Imre DóraFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület - Oktogon Tánccentrum 
3.Lukács Levente Bence - Lukács Lara DorkaMiskolcz-Revital TSE 
4.Szabó Zsombor - Széles-Hlagyvik JázminEl Paso SE 

Junior I D STT
1.Balázs Vince - Pitonya Liza MiraDanza Táncsport EgyesületHungary 
2.Czéh Barnabás - Pitonya Fruzsina AnikóDanza Táncsport EgyesületHungary 
3.Mateo Vasiloni - Alexia ArdeleanRomania 

Junior I D LAT
1.Bekiarisz Márkosz - Polyák PannaOPCIÓ Kft - ZugloDance 
2.Mateo Vasiloni - Alexia ArdeleanRomania 
3.Mihályfi Máté - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
4.Oltai Dániel László - Srej LaraBotafogo Táncegyüttes 
5.Rácz Norbert - Marozsán Mira LillaBotafogo Táncegyüttes 
6.Kiss Dominik - Mettner Léna MíraAmetiszt Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.10.11 23:49:38)

Junior II E STT
1.Dudás István - Prepuk Boglárka RékaBig-BEM Táncsport Egyesület 
2.Fabio Vasiloni - Delia CaraimanRomania 
3.Geicsnek Ádám - Vida KamillaOktogon Tánccentrum 
4.Gyulavári Bálint - Tasi Nóra NádjaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 

Junior II E LAT
1.Dudás István - Prepuk Boglárka RékaBig-BEM Táncsport Egyesület 
2.Fabio Vasiloni - Delia CaraimanRomania 
3.Futó Flórián - Polák PannaMiskolcz-Revital TSE 
4.Kormos Kristóf Tamás - Imre DóraFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület - Oktogon Tánccentrum 
5.Lilik Gergő - Kasznár LúciaJoyDance Táncsport Egyesület 
6.Lukács Levente Bence - Lukács Lara DorkaMiskolcz-Revital TSE 
7.Turschl Tamás Gusztáv - Alberti LucaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 

Junior II D STT
1.Barkaszi Bálint - Böhl EmeseSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Czéh Barnabás - Pitonya Fruzsina AnikóDanza Táncsport EgyesületHungary 
3.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
4.Fabio Vasiloni - Delia CaraimanRomania 
5.Hajdú Viktor - Sólyom Petra VeronikaKner Táncsport Egyesület 
6.Kachur Herhev - Vetrova OleksandriyaUkraine 
7.Mateo Vasiloni - Alexia ArdeleanRomania 
8.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
9.Sipos András Dániel - Sipos Anna HédiDanza Táncsport EgyesületHungary 

Junior II D LAT
1.Fabio Vasiloni - Delia CaraimanRomania 
2.Ivánczi Benedek József - Szvetnyik Emese CsillaDance Express Tánc Sport Egyesület 
3.Kachur Herhev - Vetrova OleksandriyaUkraine 
4.Mateo Vasiloni - Alexia ArdeleanRomania 
5.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
6.Oltai Dániel László - Srej LaraBotafogo Táncegyüttes 
7.Pala Martin - Gáspár GrétaDance Universe Tánc Sportegyesület 

Junior II C STT
1.Balázs Dominik - Kondacs Jázmin BíborkaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
3.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
4.Fodor Bence - Fodor LucaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Kachur Herhev - Vetrova OleksandriyaUkraine 
6.Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub Egyesület 
7.Richard Bottner - Sofia RogneanRomania 
8.Szauer Szilárd - Szőnyi ErikaLaguna KTSE 

Junior II C LAT
1.Ács Máté - Molnár PetraBotafogo Táncegyüttes 
2.Balázs Dominik - Kondacs Jázmin BíborkaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
4.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
5.Fodor Bence - Fodor LucaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Hajdú Viktor - Sólyom Petra VeronikaKner Táncsport Egyesület 
7.Havas Márk - Juhász JázminMiskolcz-Revital TSE 
8.Horváth András Máté - Ujcz-Méri SáraDance Express Tánc Sport Egyesület 
9.Kachur Herhev - Vetrova OleksandriyaUkraine 
10.Oláh Dániel László - Pénzes SáraPro-Art Táncstúdió 
11.Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub Egyesület 
12.Richard Bottner - Sofia RogneanRomania 
13.Sipos András Dániel - Sipos Anna HédiDanza Táncsport EgyesületHungary 
14.Szauer Szilárd - Szőnyi ErikaLaguna KTSE 

Junior II B STT
1.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer Táncstúdió 
2.Papp Ádám István - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület 
3.Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub Egyesület 

Junior II B LAT
1.Barkaszi Bálint - Böhl EmeseSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer Táncstúdió 
3.Papp Ádám István - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület 
4.Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub Egyesület 

Ifjúsági E LAT
1.Futó Flórián - Polák PannaMiskolcz-Revital TSE 
2.Lilik Gergő - Kasznár LúciaJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Meidlinger Tamás - Barankay JúliaC&M Dance Studio Tánc Sport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.10.10 12:51:35)

Ifjúsági D STT
1.Antal Dávid - Váradi Réka GittaCit-Car Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
2.Fódi Norbert - Stoye VivienDanza Táncsport EgyesületHungary 
3.Hajdú Viktor - Sólyom Petra VeronikaKner Táncsport Egyesület 
4.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 

Ifjúsági D LAT
1.Antal Dávid - Váradi Réka GittaCit-Car Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
2.Bakos Máté - Bazsó Anna OrsolyaHavanna Táncstúdió Sportegyesület 
3.Ivánczi Benedek József - Szvetnyik Emese CsillaDance Express Tánc Sport Egyesület 
4.Lenkey Gábor Károly - Robitschek HannaBotafogo Táncegyüttes 
5.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
6.Pala Martin - Gáspár GrétaDance Universe Tánc Sportegyesület 
7.Schulcz Gergö István - Besenyei LillaSlovakia 
8.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport Egyesület 

Ifjúsági C STT
1.Labancz Gábor - Koczó Florina KiaraBotafogo Táncegyüttes - DANCE TALENT Tánccsoport Egyesület 
2.Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub Egyesület 
3.Salánki Miklós Bence - Szőllősy BlankaINFINITY DANCE COMPANY TSE 

Ifjúsági C LAT
1.Ács Máté - Molnár PetraBotafogo Táncegyüttes 
2.Fódi Norbert - Stoye VivienDanza Táncsport EgyesületHungary 
3.Havas Márk - Juhász JázminMiskolcz-Revital TSE 
4.Horváth András Máté - Ujcz-Méri SáraDance Express Tánc Sport Egyesület 
5.Labancz Gábor - Koczó Florina KiaraBotafogo Táncegyüttes - DANCE TALENT Tánccsoport Egyesület 
6.Lekly Dominik - Balogh RebekaOktogon Tánccentrum 
7.Paizs Ármin Gábor - Jeges Jázmin MirjamAmetiszt Táncsport Egyesület 
8.Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub Egyesület 
9.Salánki Miklós Bence - Szőllősy BlankaINFINITY DANCE COMPANY TSE 
10.Szőke Gábor Sándor - Papp Éva DorinaÉrdi Táncsport Egyesület 
11.Váradi Balázs - Berendi Klaudia SzilviaStúdió 2000 TSE - Freetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
12.Varga Sándor - Laurencsik LiliánaHavanna Táncstúdió Sportegyesület 

Ifjúsági B STT
1.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 
2.Papp Ádám István - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület 

Ifjúsági B LAT
1.Flekács László - Rákosi ZsófiaMiskolcz-Revital TSE 
2.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 
3.Maczkó Márk Miklós - Csorba ViktóriaMiskolcz-Revital TSE 
4.Papp Ádám István - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület 
5.Sárkány Egon - Tóth BernadettMiskolcz-Revital TSE 
6.Szegfű Kornél Norbert - Susánszki ÉvaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
7.Varga Sándor - Laurencsik LiliánaHavanna Táncstúdió Sportegyesület 

Felnőtt E STT
1.Iván Vilmos - Gyurkó ZsuzsannaDance Universe Tánc Sportegyesület 
2.Macher Ákos Dr - Marjanek Katalin dr.Big-BEM Táncsport Egyesület 
3.Tóth Zoltán - Kulcsár HenriettaEgri Honvéd Táncsport SE 

Felnőtt E LAT
1.Fodor Ádám - Nagy NoémiLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
2.Kovács Mátyás Attila - Liszt EditEverydance Táncsport Egyesület 
3.Pákozdy Ádám - Ferenczi-Bognár AnnamáriaBotafogo Táncegyüttes 
4.Szmolka Tamás - Kiss BernadettLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
5.Tóth Dániel - Marozsán Veronika ZsófiaBotafogo Táncegyüttes 
6.Meidlinger Tamás - Barankay JúliaC&M Dance Studio Tánc Sport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.10.10 12:51:36)

Felnőtt D STT
1.Andrejszki Alex Levente - Borbély DiánaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Iván Vilmos - Gyurkó ZsuzsannaDance Universe Tánc Sportegyesület 
3.Koszta Marcell - Radnai NóraPro-Art Táncstúdió 
4.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
5.Tóth Zoltán - Kulcsár HenriettaEgri Honvéd Táncsport SE 

Felnőtt D LAT
1.Bakos Máté - Bazsó Anna OrsolyaHavanna Táncstúdió Sportegyesület 
2.Fodor Ádám - Nagy NoémiLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
3.Geleta Alex Dávid - Szikszai SzonjaQuality Dance TSE - Pro-Art Táncstúdió 
4.Gombó Áron - Róth Réka EszterLaguna KTSE 
5.Iván Vilmos - Gyurkó ZsuzsannaDance Universe Tánc Sportegyesület 
6.Lenkey Gábor Károly - Robitschek HannaBotafogo Táncegyüttes 
7.Loránt Gábor Dániel - Ceglédi Eszter BernadettEverydance Táncsport Egyesület 
8.Schulcz Gergö István - Besenyei LillaSlovakia 
9.Szmolka Tamás - Kiss BernadettLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
10.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
11.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport Egyesület 
12.Tóth Viktor Donát - Forgács DorinaValcer Táncstúdió 
13.Tóth Zoltán - Kulcsár HenriettaEgri Honvéd Táncsport SE 

Felnőtt C STT
1.Fekete Balázs - Haraszti ZsuzsannaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Horváth András - Lucsánszky ÁgnesDanceStation Táncsport Egyesület 
3.Loránt Gábor Dániel - Ceglédi Eszter BernadettEverydance Táncsport Egyesület 
4.Sisák Tamás - Óvári KingaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
5.Szilner Konrád - Szelecki VivienLaguna KTSE - Stúdió 2000 TSE 
6.Zahorán Zoltán - Csepregi Noémi ÉvaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Felnőtt C LAT
1.Andrejszki Alex Levente - Borbély DiánaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Barócsi József - Markovits KittiDanza Táncsport EgyesületHungary 
3.Bencs Ádám - Better Barbara AlmaDanceStation Táncsport Egyesület 
4.Burcsa Balázs - Szalay PetraBotafogo Táncegyüttes 
5.Csizmadia Márk - Kollár DóraPro-Art Táncstúdió 
6.Gubányi Patrick - Kacsák BrigittaHavanna Táncstúdió Sportegyesület 
7.Koszta Marcell - Radnai NóraPro-Art Táncstúdió 
8.Lekly Dominik - Balogh RebekaOktogon Tánccentrum 
9.Nagy Ákos Bálint - Szücs ViktóriaDance Universe Tánc Sportegyesület 
10.Salánki Miklós Bence - Szőllősy BlankaINFINITY DANCE COMPANY TSE 
11.Sebestyén Péter - Bencsik AndreaFenomén TáncSport Egyesület 
12.Tóth Tamás - Hegedűs FruzsinaDanza Táncsport EgyesületHungary 
13.Váradi Balázs - Berendi Klaudia SzilviaStúdió 2000 TSE - Freetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
14.Varga Sándor - Laurencsik LiliánaHavanna Táncstúdió Sportegyesület 
15.Blažek Martin - Volejníková JanaCzechiaHatáridő utáni törlés
(2018.10.12 21:13:26)

Felnőtt B STT
1.Kovács Győző - Bertalan RékaForma Táncsport Egyesület - Oktogon Tánccentrum 
2.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 

Felnőtt B LAT
1.Flekács László - Rákosi ZsófiaMiskolcz-Revital TSE 
2.Gubányi Patrick - Kacsák BrigittaHavanna Táncstúdió Sportegyesület 
3.Karkus Kevin - Auer Csenge DaniellaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
4.Kézsmárki János - Juhász KittiPro-Art Táncstúdió - Oktogon Tánccentrum 
5.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 
6.Mihalache Mircea-Laurentiu - Zauer DóraDanza Táncsport EgyesületHungary 
7.Nagy Péter - Kaposvári ÁgnesFenomén TáncSport Egyesület - Freetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
8.Németh Zsolt - Babay ViktóriaBotafogo Táncegyüttes 
9.Sárkány Egon - Tóth BernadettMiskolcz-Revital TSE 
10.Schiller-Tamás László - Szennyesi BlankaFenomén TáncSport Egyesület - Goldance Táncsport Egyesület 
11.Tóth Barnabás - Turkevics BogdanaDanceStation Táncsport Egyesület 

Felnőtt A LAT
1.Bakos Benjamin - Markó Margit VirágMedalion Táncsport Egyesület 
2.Keresztes László - Bartha LillaValcer Táncstúdió 
3.Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo Táncegyüttes 
4.Bíró Dániel - Németh BarbaraEl Paso SEHatáridő utáni törlés
(2018.10.12 15:31:04)
5.Gál Krisztián Zsolt - Loch JázminSZOLDANCE Táncsport Egyesület - Quality Dance TSEHatáridő utáni törlés
(2018.10.12 12:31:58)

Felnőtt S LAT
1.Bíró Dániel - Németh BarbaraEl Paso SEHatáridő utáni törlés
(2018.10.12 15:31:04)

Senior I E LAT
1.Göcz István - Sonn ValériaBig-BEM Táncsport Egyesület 
2.Kovács Mátyás Attila - Liszt EditEverydance Táncsport Egyesület 

Senior I D LAT
1.Gáspár István - Gáspárné Szilágyi SzilviaDance Universe Tánc Sportegyesület 
2.Hargitai Ferenc László - Juhász Judit EszterOktogon Tánccentrum 

Senior I C STT
1.Vargha Máté - Kiss NikolettINFINITY DANCE COMPANY TSE - Goldance Táncsport Egyesület 

Senior I C LAT
1.Dóka Tamás Zoltán - Balázsi EdinaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSE 
2.Faragó Sándor - Ringhoffer NóraC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
3.Oszlánszki László - Tasi KamillaOktogon Tánccentrum 
4.Sebestyén Péter - Bencsik AndreaFenomén TáncSport Egyesület 
5.Blažek Martin - Volejníková JanaCzechiaHatáridő utáni törlés
(2018.10.12 21:13:26)

Senior II D STT
1.Bősze László - Halák Éva GizellaBig-BEM Táncsport Egyesület 
2.Dóka Tamás Zoltán - Balázsi EdinaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSE 
3.Hargitai Ferenc László - Juhász Judit EszterOktogon Tánccentrum 
4.Reitter Zsolt - Reitterné Berki AndreaLaguna KTSEHatáridő utáni törlés
(2018.10.13 09:20:17)

Senior III Open STT
1.Bánfi Antal - Bellágh MáriaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Králik János - Králik JánosnéNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
3.Láng István - Rónaszéki ÉvaDanza Táncsport EgyesületHungary 
4.Kovács Károly - Kovácsné Ember KatalinValcer TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2018.10.12 16:58:26)

Senior III E STT
1.Butor Zoltán - Butor ZoltánnéBig-BEM Táncsport Egyesület 
2.Göcz István - Sonn ValériaBig-BEM Táncsport Egyesület 
3.Macher Ákos Dr - Marjanek Katalin dr.Big-BEM Táncsport Egyesület 
4.Mayer Gyula Dr. - Mayerné Barna ZsuzsannaINFINITY DANCE COMPANY TSE 
5.Nattán Péter - Nattánné Szamosi MáriaBig-BEM Táncsport Egyesület 
6.Riborics György Antal - Riborics György AntalnéBig-BEM Táncsport Egyesület