Nevezések: Buda Open International Dance Festival 2018 Klubközi Versenyek 2018.04.28

Törökbálinti Sportközpont

Párosok száma 2018.12.13 : 242
Junior I E STT
1.Csatlós Erik - Bazsó-Dombi TímeaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Csizmadia Gergő István - Zaka-Csikós EszterPusztaszabolcsi Szabadidősport Egyesület 
3.Hideg Márk Alex - Tóth-Verestói HannaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
4.Pál Péter - Pál KatalinHavanna Táncstúdió Sportegyesület 
5.Pintér Benedek - Dányi Vivien ZsófiaStúdió 2000 TSE 
6.Prymakou Ilya - Shut KatsiarynaBelarus 
7.Rozina Ákos - Kapronczai Sára PannaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
8.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 

Junior I E LAT
1.Ábrám Dominik - Szilvágyi AlexandraJoyDance Táncsport Egyesület 
2.Ábrám Erik - Liang MelinaJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Bedecs András - Sümegi Anett JúliaEMotion Táncstúdió 
4.Csizmadia Gergő István - Zaka-Csikós EszterPusztaszabolcsi Szabadidősport Egyesület 
5.Hrustinszki Ádám - Barabás RebekaOktogon Tánccentrum 
6.Lekly Olivér - Szabó-Gyerák MajaOktogon Tánccentrum 
7.Pintér Benedek - Dányi Vivien ZsófiaStúdió 2000 TSE 
8.Prymakou Ilya - Shut KatsiarynaBelarus 
9.Rácz Norbert - Srej LaraBotafogo Táncegyüttes 
10.Szabó Zsombor - Széles-Hlagyvik JázminEl Paso SE 
11.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 

Junior I D STT
1.Debreczeni Csongor - Debreczeni KarolaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Prymakou Ilya - Shut KatsiarynaBelarus 
3.Richard Bottner - Sofia RogneanRomania 
4.Ruzsa Csanád - Gál ElzaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
5.Tabakov Dominik - Bencze VirágiDanceStudio KTSE 

Junior I D LAT
1.Ács Gergő - Drevenka AnnamáriaBotafogo Táncegyüttes 
2.Geicsnek Ádám - Vida KamillaOktogon Tánccentrum 
3.Kása Csaba Sándor - Szász BarbaraFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
4.Oltai Dániel László - Marozsán Mira LillaBotafogo Táncegyüttes 
5.Prymakou Ilya - Shut KatsiarynaBelarus 
6.Richard Bottner - Sofia RogneanRomania 

Junior I C STT
1.Annus László - Bényi Hanna KamillaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
2.Kiss Zoltán - Pinka Ramóna FranciskaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Kovács Ádám - Faludi Eliza EszterLorigo Táncsport Egyesület 
4.Richard Bottner - Sofia RogneanRomania 

Junior I C LAT
1.Annus László - Bényi Hanna KamillaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
2.Kovács Ádám - Faludi Eliza EszterLorigo Táncsport Egyesület 
3.Richard Bottner - Sofia RogneanRomania 
4.Rozina Ákos - Kapronczai Sára PannaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
5.Sebők Roland Krisztián - Sebők Nilla ViktóriaBotafogo Táncegyüttes 
6.Tabakov Dominik - Bencze VirágiDanceStudio KTSE 

Junior II E STT
1.Csatlós Erik - Bazsó-Dombi TímeaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Forczek Barnabás - Patocskai Petra PannaStúdió 2000 TSE 
3.Hideg Márk Alex - Tóth-Verestói HannaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
4.Pál Péter - Pál KatalinHavanna Táncstúdió Sportegyesület 
5.Pintér Benedek - Dányi Vivien ZsófiaStúdió 2000 TSE 
6.Prymakou Ilya - Shut KatsiarynaBelarus 
7.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 
8.Vizli Bálint - Vizli FanniSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
9.Pál Kristóf - Kis CintiaFelicita KTSEHatáridő utáni törlés
(2018.04.27 11:47:54)

Junior II E LAT
1.Bedecs András - Sümegi Anett JúliaEMotion Táncstúdió 
2.Farkas Gergő - Koma Nikol MíraEMotion Táncstúdió 
3.Forczek Barnabás - Patocskai Petra PannaStúdió 2000 TSE 
4.Hrustinszki Ádám - Barabás RebekaOktogon Tánccentrum 
5.Lekly Olivér - Szabó-Gyerák MajaOktogon Tánccentrum 
6.Pala Martin - Gáspár GrétaDance Universe Tánc Sportegyesület 
7.Pintér Benedek - Dányi Vivien ZsófiaStúdió 2000 TSE 
8.Prymakou Ilya - Shut KatsiarynaBelarus 
9.Ribán Levente Géza - Szvetnyik Emese CsillaDance Express Tánc Sport Egyesület 
10.Schöberl Miklós - Illés ÍriszDanza Táncsport Egyesület 
11.Turschl Tamás Gusztáv - Mezei BoglárkaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
12.Pál Kristóf - Kis CintiaFelicita KTSEHatáridő utáni törlés
(2018.04.27 11:47:54)

Junior II D STT
1.Debreczeni Csongor - Debreczeni KarolaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
3.Palásthy Csaba - Tóth TamizaRitmo Sporttánc Egyesület 
4.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 
5.Richard Bottner - Sofia RogneanRomania 
6.Szabó Armand Gábor - Denk Lili ÉduaFelicita KTSE 

Junior II D LAT
1.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
2.Geicsnek Ádám - Vida KamillaOktogon Tánccentrum 
3.Ivánczi Benedek József - Szilágyi Maja ReginaDance Express Tánc Sport Egyesület 
4.Jankovics Attila - Sándor PannaJoyDance Táncsport Egyesület 
5.Kása Csaba Sándor - Szász BarbaraFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
6.Khavanski Artsiom - Karchevskaya YulyaBelarus 
7.Nagy Bence - Horváth Flóra KamillaBotafogo Táncegyüttes 
8.Oltai Dániel László - Marozsán Mira LillaBotafogo Táncegyüttes 
9.Pala Martin - Gáspár GrétaDance Universe Tánc Sportegyesület 
10.Radits Dávid - Szilágyi JúliaEl Paso SE 
11.Richard Bottner - Sofia RogneanRomania 
12.Sümegi Botond - Vastag ZsófiaEMotion Táncstúdió 
13.Vizli Bálint - Vizli FanniSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
14.Pető-Szőllősi Dominik - Pető-Szőllősi MirtillDance Universe Tánc SportegyesületHatáridő utáni törlés
(2018.04.27 10:55:25)

Junior II C STT
1.Ercsi Dániel - Patai VanesszaStúdió 2000 TSE 
2.Khavanski Artsiom - Karchevskaya YulyaBelarus 
3.Kiss Zoltán - Pinka Ramóna FranciskaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Kovács Ádám - Faludi Eliza EszterLorigo Táncsport Egyesület 
5.Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub Egyesület 
6.Richard Bottner - Sofia RogneanRomania 

Junior II C LAT
1.Ács Máté - Molnár PetraBotafogo Táncegyüttes 
2.Barkaszi Bálint - Böhl EmeseSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Ercsi Dániel - Patai VanesszaStúdió 2000 TSE 
4.Horváth András Máté - Ujcz-Méri SáraDance Express Tánc Sport Egyesület 
5.Kovács Ádám - Faludi Eliza EszterLorigo Táncsport Egyesület 
6.Nagy Balázs Hunor - Szakács Napsugár RékaEl Paso SE 
7.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 
8.Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub Egyesület 
9.Richard Bottner - Sofia RogneanRomania 

Ifjúsági E STT
1.Ádám Szabolcs János - Deák FriderikaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Forczek Barnabás - Patocskai Petra PannaStúdió 2000 TSE 
3.Márkus Erik Krisztián - Juhász VeronikaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Sükösd Máté - Mudure EvelinPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
5.Pál Kristóf - Kis CintiaFelicita KTSEHatáridő utáni törlés
(2018.04.27 11:47:54)

Ifjúsági E LAT
1.Bakos Máté - Bazsó Anna OrsolyaHavanna Táncstúdió Sportegyesület 
2.Bujtor Barnabás - Sümegi JankaEMotion Táncstúdió 
3.Cseresznye Kristóf - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 
4.Farkas Gergő - Koma Nikol MíraEMotion Táncstúdió 
5.Forczek Barnabás - Patocskai Petra PannaStúdió 2000 TSE 
6.Márkus Erik Krisztián - Juhász VeronikaSzilver Táncsport Egyesület 

Ifjúsági D STT
1.Agócs Dániel - Béres OrsolyaiDanceStudio KTSE 
2.Berkeczi Áron - Kis BrigittaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
3.Csala Bence Bendegúz - Salgói Nóra MáriaPro-Art Táncstúdió 
4.Cseresznye Kristóf - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 
5.Fábián Dávid László - Dodé IngridPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
6.Fódi Norbert - Stoye VivienDanza Táncsport Egyesület 
7.Jánka István - Juhász AdriennDanceStation Táncsport EgyesületHungary 
8.Kenéz Bence Kende - Együd IzabellaOktogon Tánccentrum 
9.Márkus Erik Krisztián - Juhász VeronikaSzilver Táncsport Egyesület 
10.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
11.Papp Gergely - Horváth LizaStúdió 2000 TSE 
12.Szabó Armand Gábor - Denk Lili ÉduaFelicita KTSE 
13.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport Egyesület 

Ifjúsági D LAT
1.Agócs Dániel - Béres OrsolyaiDanceStudio KTSE 
2.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
3.Ivánczi Benedek József - Szilágyi Maja ReginaDance Express Tánc Sport Egyesület 
4.Kántor Zsombor Imre - Tisza ViktóriaiDanceStudio KTSE 
5.Kenéz Bence Kende - Együd IzabellaOktogon Tánccentrum 
6.Korita István - Vincze AlízJoyDance Táncsport Egyesület 
7.Kovács Dávid - Virga VeronikaDance Express Tánc Sport Egyesület 
8.Márkus Erik Krisztián - Juhász VeronikaSzilver Táncsport Egyesület 
9.Mészáros Máté Imre - Friedrich FranciskaJoyDance Táncsport Egyesület 
10.Sümegi Botond - Vastag ZsófiaEMotion Táncstúdió 
11.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport Egyesület 
12.Varga Kristóf - Rózsa Regina AnnaCit-Car Táncsport Egyesület - DANCE TALENT Tánccsoport Egyesület 

Ifjúsági C STT
1.Draskovics Gergő - Kanizsai LiliRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Ercsi Dániel - Patai VanesszaStúdió 2000 TSE 
3.Jakab Ádám Gergő - Bánffy ZsófiaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
4.Khavanski Artsiom - Karchevskaya YulyaBelarus 
5.Kuruc Samuel - Pšenáková SheilaSlovakia 
6.Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub Egyesület 
7.Ravter Brin - Peharda PiaSlovenia 
8.Salánki Miklós Bence - Szőllősy BlankaDANCE TALENT Tánccsoport Egyesület 
9.Szegfű Kornél Norbert - Susánszki ÉvaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Ifjúsági C LAT
1.Barkaszi Bálint - Böhl EmeseSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Bodorkós Marcell - Tóth EvelinGála Társastáncklub Egyesület 
3.Csala Bence Bendegúz - Salgói Nóra MáriaPro-Art Táncstúdió 
4.Ercsi Dániel - Patai VanesszaStúdió 2000 TSE 
5.Fórizs Marcell - Bernáth OdettBotafogo Táncegyüttes 
6.Horváth András Máté - Ujcz-Méri SáraDance Express Tánc Sport Egyesület 
7.Jánka István - Juhász AdriennDanceStation Táncsport EgyesületHungary 
8.Kuruc Samuel - Pšenáková SheilaSlovakia 
9.Lekly Dominik - Balogh RebekaOktogon Tánccentrum 
10.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
11.Nyilas Dániel - Benczur FanniDance Express Tánc Sport Egyesület 
12.Papp Gergely - Horváth LizaStúdió 2000 TSE 
13.Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub Egyesület 
14.Ravter Brin - Peharda PiaSlovenia 
15.Salánki Miklós Bence - Szőllősy BlankaDANCE TALENT Tánccsoport Egyesület 
16.Varga Sándor - Laurencsik LiliánaHavanna Táncstúdió Sportegyesület 

Felnőtt E STT
1.Ádám Szabolcs János - Deák FriderikaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Csarnai Máté - Szentléleki NóraGoldance Táncsport Egyesület 
3.Sükösd Máté - Mudure EvelinPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
4.Tóth László - Potsay Zille CsengeEgri Honvéd Táncsport SE 
5.Tóth Zoltán - Kulcsár HenriettaEgri Honvéd Táncsport SE 
6.Tusják Gábor - Koroknai Noémi KamillaDancing Queen Sport Tánc Egyesület 
7.Vidák Bálint - Fuszenecker MónikaBajai Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.04.27 21:46:45)

Felnőtt E LAT
1. TóthPéter - Klecker LaraQuality Dance TSE 
2.Bakos Máté - Bazsó Anna OrsolyaHavanna Táncstúdió Sportegyesület 
3.Bujtor Barnabás - Sümegi JankaEMotion Táncstúdió 
4.Elek Barnabás - Kerek Anikó EdinaLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
5.Fodor Ádám - Nagy NoémiLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
6.Galács Gergely - Béres Cintia VanesszaDance Express Tánc Sport Egyesület 
7.Juhász Norbert - Sándor Katalin ÁgnesQuality Dance TSE 
8.Lukács József - Kis FanniGoldance Táncsport Egyesület 
9.Tóth Balázs - Botka ZsuzsannaGoldance Táncsport Egyesület - DANCE TALENT Tánccsoport Egyesület 
10.Tóth László - Potsay Zille CsengeEgri Honvéd Táncsport SE 
11.Tóth Zoltán - Kulcsár HenriettaEgri Honvéd Táncsport SE 
12.Tusják Gábor - Koroknai Noémi KamillaDancing Queen Sport Tánc Egyesület 
13.Zelenka Mátyás - Vincze-Német NoémiPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
14.Vidák Bálint - Fuszenecker MónikaBajai Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.04.27 21:46:45)

Felnőtt D STT
1.Agócs Dániel - Béres OrsolyaiDanceStudio KTSE 
2.Andrejszki Alex Levente - Borbély DiánaEverydance Táncsport Egyesület 
3.Berkeczi Áron - Kis BrigittaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
4.Bodovics Máté László - Horváth JázminLorigo Táncsport Egyesület 
5.Fábián Dávid László - Dodé IngridPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
6.Fekete Balázs - Haraszti ZsuzsannaEverydance Táncsport Egyesület 
7.Jánka István - Juhász AdriennDanceStation Táncsport EgyesületHungary 
8.Loránt Gábor Dániel - Ceglédi Eszter BernadettEverydance Táncsport Egyesület 
9.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
10.Pálfalvi József - Tóth EszterDancing Queen Sport Tánc Egyesület 
11.Papp Gergely - Horváth LizaStúdió 2000 TSE 
12.Preszl Dániel - Pipicz ÁgnesForma Táncsport Egyesület 
13.Tóth Balázs - Botka ZsuzsannaGoldance Táncsport Egyesület - DANCE TALENT Tánccsoport Egyesület 
14.Tóth László - Potsay Zille CsengeEgri Honvéd Táncsport SE 
15.Tóth Zoltán - Kulcsár HenriettaEgri Honvéd Táncsport SE 
16.Tumó Roland - Horváth Kata ZsuzsannaAmetiszt Táncsport Egyesület - Bajai Táncsport Egyesület 
17.Tusják Gábor - Koroknai Noémi KamillaDancing Queen Sport Tánc Egyesület 
18.Zelenka Mátyás - Vincze-Német NoémiPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 

Felnőtt D LAT
1.Agócs Dániel - Béres OrsolyaiDanceStudio KTSE 
2.Bodovics Máté László - Horváth JázminLorigo Táncsport Egyesület 
3.Borbély Zsolt - Rezes Szabina ZsanettLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
4.Drab Tibor - Földesi ZitaGoldance Táncsport Egyesület - JoyDance Táncsport Egyesület 
5.Elek Barnabás - Kerek Anikó EdinaLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
6.Fodor Ádám - Nagy NoémiLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
7.Gépész Zoltán - Simon Júlia RitaDancing Queen Sport Tánc Egyesület 
8.Gombó Áron - Róth Réka EszterLaguna KTSE 
9.Kántor Zsombor Imre - Tisza ViktóriaiDanceStudio KTSE 
10.Korita István - Vincze AlízJoyDance Táncsport Egyesület 
11.Kovács Dávid - Virga VeronikaDance Express Tánc Sport Egyesület 
12.Loránt Gábor Dániel - Ceglédi Eszter BernadettEverydance Táncsport Egyesület 
13.Meizner István - Meiznerné Fáy ZsuzsannaDimenzió Táncsport Egyesület 
14.Mészáros Máté Imre - Friedrich FranciskaJoyDance Táncsport Egyesület 
15.Pálfalvi József - Tóth EszterDancing Queen Sport Tánc Egyesület 
16.Preszl Dániel - Pipicz ÁgnesForma Táncsport Egyesület 
17.Sebestyén Péter - Bencsik AndreaFenomén TáncSport Egyesület 
18.Skornyák Dániel - Topor VandaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
19.Tóth László - Potsay Zille CsengeEgri Honvéd Táncsport SE 
20.Tóth Viktor Donát - Forgács DorinaValcer Táncstúdió 
21.Tóth Zoltán - Kulcsár HenriettaEgri Honvéd Táncsport SE 
22.Tumó Roland - Horváth Kata ZsuzsannaAmetiszt Táncsport Egyesület - Bajai Táncsport Egyesület 
23.Urbán Attila - Ruzsányi AisaLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
24.Varga Kristóf - Rózsa Regina AnnaCit-Car Táncsport Egyesület - DANCE TALENT Tánccsoport Egyesület 
25.Gödri Csaba Zsolt - Simon AnikóQuality Dance TSEHatáridő utáni törlés
(2018.04.25 21:08:33)

Felnőtt C STT
1.Draskovics Gergő - Kanizsai LiliRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Gépész Zoltán - Simon Júlia RitaDancing Queen Sport Tánc Egyesület 
3.Jakab Ádám Gergő - Bánffy ZsófiaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
4.Kajati Gábor - Török KataEverydance Táncsport Egyesület 
5.Nagy Norbert Zsolt - Mátó-Székely TamaraPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
6.Salánki Miklós Bence - Szőllősy BlankaDANCE TALENT Tánccsoport Egyesület 
7.Sisák Tamás - Óvári KingaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
8.Szegfű Kornél Norbert - Susánszki ÉvaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Felnőtt C LAT
1.Andrejszki Alex Levente - Borbély DiánaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Bodorkós Marcell - Tóth EvelinGála Társastáncklub Egyesület 
3.Csizmadia Márk - Kollár DóraPro-Art Táncstúdió 
4.Ébend András - Böhm ZanettOktogon Tánccentrum 
5.Gubányi Patrick - Kacsák BrigittaHavanna Táncstúdió Sportegyesület 
6.Kozma Zsolt - Aklán DorinaCit-Car Táncsport Egyesület 
7.Kübler Gábor - Stanyó Réka DorinaDance Express Tánc Sport Egyesület 
8.Kuruc Samuel - Pšenáková SheilaSlovakia 
9.Lakatos Ármin - Qinan LulahOktogon Tánccentrum 
10.Lekly Dominik - Balogh RebekaOktogon Tánccentrum 
11.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
12.Nyilas Dániel - Benczur FanniDance Express Tánc Sport Egyesület 
13.Ossik Béla - Szabó Dóra ZsófiaValcer Táncstúdió 
14.Papp Gergely - Horváth LizaStúdió 2000 TSE 
15.Perjési Patrik - Kuti Petra GabriellaQuality Dance TSE 
16.Szinvai Levente - Balázs OrsolyaFenomén TáncSport Egyesület 
17.Szombathelyi Márton - Cseri AugusztaDimenzió Táncsport Egyesület 
18.Tóth Tamás - Hegedűs FruzsinaDanza Táncsport Egyesület - Goldance Táncsport Egyesület 
19.Váncza Bence - Csumán CsengeQuality Dance TSE 
20.Varga Sándor - Laurencsik LiliánaHavanna Táncstúdió Sportegyesület 
21.Éder Barnabás András - Turschl Tímea KatalinQuality Dance TSEHatáridő utáni törlés
(2018.04.27 09:14:22)
22.Mészáros Krisztián Máté - Kiss DorottyaDance Express Tánc Sport Egyesület - DanceStation Határidő utáni törlés
(2018.04.26 09:58:04)
23.Varga Balázs - Varga Alexandra CintiaOktogon TánccentrumHatáridő utáni törlés
(2018.04.26 12:48:00)