Nevezések: PHOENIX CUP 2018.05.13

FŐNIX HALL 28 KASSAI RD, 4028 DEBRECEN HUNGARY

Párosok száma 2018.12.13 : 135
OPEN STANDARD JUNIOR II
1.Antal Krisztián - Prozlik Melinda LenkeSzilver Táncsport Egyesület 
2.Dobranis Denis - Podar-Petho Blanka-LorenaRomania 
3.Härtlein Ákos - Farkas GrétaForma Táncsport Egyesület 
4.Chirpac Alin-Emanuel - Chirpac Madalina-EmanuelaMoldova 
5.Kernychyshyn Stanislav - Tkachuk DariyaUkraine 
6.Kovács-Kalic Károly Péter - Farkas LiliánaPro-Art Táncstúdió 
7.Kozák László Richárd - Juhász DóraPro-Art Táncstúdió 
8.Mateo Ipate - Sonia-Maria SteleaRomania 
9.Tóth Alex - Balogh ZsófiaPro-Art Táncstúdió 
10.Urbán István - Urbán Lilla AndreaForma Táncsport Egyesület 
11.Varga Nandor - Luca SzantoSway Táncsport Egyesület 
12.Zabolotskyy Dmytro - Mishchan UlianaUkraine 

OPEN LATIN JUNIOR II
1.Antal Krisztián - Prozlik Melinda LenkeSzilver Táncsport Egyesület 
2.Härtlein Ákos - Farkas GrétaForma Táncsport Egyesület 
3.Chirpac Alin-Emanuel - Chirpac Madalina-EmanuelaMoldova 
4.Kovács-Kalic Károly Péter - Farkas LiliánaPro-Art Táncstúdió 
5.Kozák László Richárd - Juhász DóraPro-Art Táncstúdió 
6.Lehóczki Zsolt - Oláh Csillag VirágBotafogo Táncegyüttes 
7.Tóth Alex - Balogh ZsófiaPro-Art Táncstúdió 
8.Urbán István - Urbán Lilla AndreaForma Táncsport Egyesület 
9.Varga Nandor - Luca SzantoSway Táncsport Egyesület 
10.Zimmer Maik - Kastalion AdelineGermany 

OPEN STANDARD YOUTH
1.Andrei Tudor Gabriel - Kristensen Nikita LoewDenmark 
2.Arthur Engi-Inauan - Carina Ciubancan GeorgianaRomania 
3.Banu Rares - Banu CatincaAustria 
4.Baranyai Erik Gerhard - Ardelean Daria AlexiaRomania 
5.Biri Gábor György - Nagy FruzsinaForma Táncsport Egyesület 
6.Bota Lucas-Alexandru - Drumen Andreea AlexandraRomania 
7.Bukata Mikhail - Kadushko PolinaBelarus 
8.Dobranis Darius - Hritcu DennisRomania 
9.Grabenwoeger Tim - Cremar NatalieAustria 
10.Hulovskyy Arkadiy - Lendel AnastasiyaUkraine 
11.Chirpac Alin-Emanuel - Chirpac Madalina-EmanuelaMoldova 
12.Kernychyshyn Stanislav - Tkachuk DariyaUkraine 
13.Korpas Gabriel - Murajdova VanessaSlovakia 
14.Kozák László Richárd - Juhász DóraPro-Art Táncstúdió 
15.Lonca Andrei Mircea - Mesesan Daria MariaRomania 
16.Mateo Ipate - Sonia-Maria SteleaRomania 
17.Mihnea Covaci Vlad - Roxana Dumitru AndraRomania 
18.Muntean Radu Constantin - Barbosu Stefania - FernandaRomania 
19.Nagy Márk - Unger FanniSZOLDANCE Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
20.Petkovic Gavrilo - Jevtic SaraSerbia 
21.Rambousek Richard - Bulirova VeronikaCzech Republic 
22.Savov Boris - Siva EmmaSlovakia 
23.Skovbon Gustav Imanuel - Kiss LucaDenmark 
24.Szalai Dénes Ferenc - Balla PetraPro-Art Táncstúdió 
25.Vaniukov Igor - Izotova MariaRussian Federation 
26.Zayats Roman - Pshyk UlyanaUkraine 
27.Zgriba Darius-Nicolae - Mosoni Andreea-CristinaRomania 

OPEN LATIN YOUTH
1.Andrei Tudor Gabriel - Kristensen Nikita LoewDenmark 
2.Baranyai Erik Gerhard - Ardelean Daria AlexiaRomania 
3.Bota Lucas-Alexandru - Drumen Andreea AlexandraRomania 
4.Bras Daniel - Glistova MarieCzech Republic 
5.Cena EJ Giovanni - Baudissard Maddalena GiaiItaly 
6.Cotroneo Davide - Corradi ValentinaItaly 
7.Deák Szabolcs - Kovács Lili KlaudiaValcer TáncstúdióHungary 
8.Grabenwoeger Tim - Cremar NatalieAustria 
9.Hlavac Marian - Maturova TerezaCzech Republic 
10.Hulovskyy Arkadiy - Lendel AnastasiyaUkraine 
11.Chirpac Alin-Emanuel - Chirpac Madalina-EmanuelaMoldova 
12.Kirsner Mario - Golombova AdelaCzech Republic 
13.Kohlmayer Noah Cedric - Demirci MeryemAustria 
14.Ladyzhensky Nikita - Gvozdeva AnastasiaRussian Federation 
15.Lorenc Vit - Barochova TerezaCzech Republic 
16.Mihnea Covaci Vlad - Roxana Dumitru AndraRomania 
17.Muntean Radu Constantin - Barbosu Stefania - FernandaRomania 
18.Myakshin Nikita - Papazian MilenaArmenia 
19.Nagy Márk - Unger FanniSZOLDANCE Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
20.Nikitin Evgeny - Khurtina JuliaRussian Federation 
21.Rambousek Richard - Bulirova VeronikaCzech Republic 
22.Savov Boris - Siva EmmaSlovakia 
23.Skovbon Gustav Imanuel - Kiss LucaDenmark 
24.Somoskői László - Pós PolettMiskolcz-Revital TSE 
25.Szabó Ábel Zsombor - Bokodi PannaValcer TáncstúdióHungary 
26.Szabó Márk - Frey TímeaStúdió 2000 TSE - Kner Táncsport Egyesület 
27.Szűcs Dávid - Kilner PannaDanceStation Táncsport Egyesület - iDanceStudio KTSE 
28.Vaniukov Igor - Izotova MariaRussian Federation 
29.Zayats Roman - Pshyk UlyanaUkraine 
30.Zgriba Darius-Nicolae - Mosoni Andreea-CristinaRomania 
31.Zimmer Maik - Kastalion AdelineGermany 
32.Holló Patrik - Perendi DorottyaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Határidő utáni törlés
(2018.05.12 09:16:59)

INTERNATIONAL OPEN LATIN ADULT
1.Adamec Matyas - Gigli Alessia-AllegraSwitzerland 
2.Ankerstein Arthur - Barbu GeorgianaGermany 
3.Barbizi Nicolo - Jakobsdottir Sara RosIceland 
4.Bota Lucas-Alexandru - Drumen Andreea AlexandraRomania 
5.Brancato Raffaello - Chernykh MariaRussian Federation 
6.Cena EJ Giovanni - Baudissard Maddalena GiaiItaly 
7.Cipar Dominik - Kozusnikova DominikaSlovakia 
8.Civico Aleix - Varela Sara OrriolsSpain 
9.Corrodi Davide - Kucharczyk MajaSwitzerland 
10.Dell'aria Giuseppe - Lopez Irina PerezBelgium 
11.Dumitrescu Razvan - Joos JacquelineGermany 
12.Dumitru Valentin Alexandru - Civita NicoleItaly 
13.Fedorov Vladimir - Kozlova DariaRussian Federation 
14.Hidi Balázs - Kis ViolettaValcer Táncstúdió - Szilver Táncsport EgyesületHungary 
15.Horváth Kende Soma - Hajnal ReginaStúdió 2000 TSE 
16.Chmelik Lukas - Stastna ZuzanaCzech Republic 
17.Incatasciato Giuseppe - Fus EvaAustria 
18.Ionescu Ionut - Ionescu Bianca LauraRomania 
19.Juttner Andras - Smidova RenataAustria 
20.Kakuk Milán - Szabó TamaraMiskolcz-Revital TSE 
21.Karaal Ahmet Emre - Caymaz EceTurkey 
22.Kerekes Krisztián - Szakál Evelin NoémiValcer TáncstúdióHungary 
23.Kirsner Mario - Golombova AdelaCzech Republic 
24.Kozel Lubomir - Sirocakova AdelaCzech Republic 
25.Kravchenko Maksym - Kukute PaulaLatvia 
26.Lewandowski Bartosz - Walachowska AnnaPoland 
27.Lini Leonard - Survilaite AisteLithuania 
28.Loncsák Dániel - Kecsedi RebekaValcer TáncstúdióHungary 
29.Lorenc Vit - Barochova TerezaCzech Republic 
30.Malkov Ivan - Kolpakova NatalyaFrance 
31.Matyi Máté - Mező Iris RenátaValcer TáncstúdióHungary 
32.Medvedovsky Daniel - Pasternak YaelIsrael 
33.Michna Marian - Vesela KarolinaCzech Republic 
34.Nestsiarovich Vitali - Sinevich SlavianaBelarus 
35.Nikitin Evgeny - Khurtina JuliaRussian Federation 
36.Papa Giuseppe - Pasini Stefania VincenzaMalta 
37.Paraschiv Mihai -Vlad - Tudorache Irina ElenaRomania 
38.Péter Krisztián - Milus AlidaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - DanceStation Táncsport Egyesület 
39.Petrenkó Tamás - Zsila AndreaValcer TáncstúdióHungary 
40.Reiter Renátó - Kersák DóraBotafogo Táncegyüttes - Fulldance Táncsport Egyesület 
41.Soldi Matthew - Mingoni FrancescaItaly 
42.Sraga Vedran - Hude PaulaCroatia 
43.Suti András Zsolt - Tóth KatalinPro-Art Táncstúdió - Valcer TáncstúdióHungary 
44.Szabó Noel Marcell - Mártha Mercédesz LauraValcer TáncstúdióHungary 
45.Taormina Vincenzo - Messina FlorianaItaly 
46.Vanca Virgil - Berecz AnitaRomania 
47.Vujakovic Darko - Erceg KristinaSerbia 
48.Wiesenhofer Maximilian - Goettfried MelanieAustria 
49.Zayats Roman - Pshyk UlyanaUkraine 
50.Zerjav Miha - Karcagi LauraValcer Táncstúdió - Stúdió 2000 TSEHungary 
51.Zruynovanyy Dmytro - Yurkovska VeronikaUkraine 
52.Czinege Norbert - Horváth OrsolyaValcer TáncstúdióHungaryHatáridő utáni törlés
(2018.05.11 20:23:23)

OPEN LATIN SENIOR I
1.Achinfiev Alexei - Kosztak CsillaCanada 
2.Osadchy Georgy - Nikolaeva TatianaRussian Federation 
3.Psenak Peter - Psenakova DrahoslavaSlovakia 
4.Tímár Attila - Szalontai Kata JuditOktogon Tánccentrum 
5.Hoffmann Andreas - Krueger IsabelGermanyHatáridő utáni törlés
(2018.05.11 13:55:07)