Nevezések: III. C&M Kupa 2018.10.28

Siófoki Beszédes József Általános Iskola Sportcsarnoka - 8600 Siófok, Szépvölgyi út 2.

Párosok száma 2018.12.13 : 208
Gyermek I E STT
1.Gyalai Oszkár Noel - Békési CsengeSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
2.Ökrös Zénó - Baráth CsengeSzilver Táncsport Egyesület 

Gyermek I E LAT
1.Antal Márk Dániel - Patai LorettaForma Táncsport Egyesület 
2.Gyalai Oszkár Noel - Békési CsengeSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
3.Mészáros Dávid Lajos - Reiter LénaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Ökrös Zénó - Baráth CsengeSzilver Táncsport Egyesület 

Gyermek I D LAT
1.Halmóczki Márk - Tran Ngoc Quynh AnhAmetiszt Táncsport Egyesület 

Gyermek II E STT
1.Deng Jia Kun - Horváth PannaRitmo Sporttánc Egyesület - Corso Tánc Sportegyesület 
2.Horváth Gábor - Dávid DóraRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Ökrös Zénó - Baráth CsengeSzilver Táncsport Egyesület 
4.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 
5.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 

Gyermek II E LAT
1.Deng Jia Kun - Horváth PannaRitmo Sporttánc Egyesület - Corso Tánc Sportegyesület 
2.Horváth Gábor - Dávid DóraRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Jahni Ákos - Hegedűs HannaC&M Dance Studio Tánc Sport EgyesületHungary 
4.Melczner Máté - Dányi DorkaStúdió 2000 TSE 
5.Mészáros Dávid Lajos - Reiter LénaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
6.Ökrös Zénó - Baráth CsengeSzilver Táncsport Egyesület 
7.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 
8.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 

Gyermek II D STT
1.Balázs Vince - Pitonya Liza MiraDanza Táncsport Egyesület 
2.Süle Zsombor - Tiringer LiliSzilver Táncsport Egyesület 

Gyermek II D LAT
1.Balázs Vince - Pitonya Liza MiraDanza Táncsport Egyesület 
2.Fazekas Levente Ádám - Balogh PannaBonita Táncsport Egyesület 
3.Halmóczki Márk - Tran Ngoc Quynh AnhAmetiszt Táncsport Egyesület 
4.Mihályfi Máté - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
5.Süle Zsombor - Tiringer LiliSzilver Táncsport Egyesület 

Junior I E STT
1.Almási Bence - Almási RékaStúdió 2000 TSE 
2.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
3.Gebhardt Bence Erik - Varga BoglárkaRitmo Sporttánc Egyesület 
4.Geicsnek Ádám - Vida KamillaOktogon Tánccentrum 
5.Gombos Dávid - G. Tóth ZoéGála Társastáncklub Egyesület 
6.Horváth Gábor - Dávid DóraRitmo Sporttánc Egyesület 

Junior I E LAT
1.Almási Bence - Almási RékaStúdió 2000 TSE 
2.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
3.Deng Jia Kun - Horváth PannaRitmo Sporttánc Egyesület - Corso Tánc Sportegyesület 
4.Horváth Gábor - Dávid DóraRitmo Sporttánc Egyesület 
5.Horváth Gergő - Birkás SáraEraklin Táncklub Egyesület 
6.Jahni Ákos - Hegedűs HannaC&M Dance Studio Tánc Sport EgyesületHungary 
7.Kazy Zsigmond - Bobák VédaBajai Táncsport Egyesület 
8.Lukács Levente Bence - Lukács Lara DorkaMiskolcz-Revital TSE 

Junior I D STT
1.Balázs Vince - Pitonya Liza MiraDanza Táncsport Egyesület 
2.Czéh Barnabás - Pitonya Fruzsina AnikóDanza Táncsport Egyesület 
3.Fehér Dominik - Fehér ViolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Kazy Zsigmond - Bobák VédaBajai Táncsport Egyesület 
5.Kiss Zsombor Gábor - Markos NikolStúdió 2000 TSE - Botafogo Táncegyüttes 
6.Póli Kristóf - Szabó LauraSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
7.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 

Junior I D LAT
1.Fazekas Levente Ádám - Balogh PannaBonita Táncsport Egyesület 
2.Gebhardt Bence Erik - Varga BoglárkaRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Gombos Dávid - G. Tóth ZoéGála Társastáncklub Egyesület 
4.Hanthy Szabolcs - Hanthy BiankaBonita Táncsport Egyesület 
5.Jakab Barnabás - Horváth SzofiSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
6.Kása Csaba Sándor - Szász BarbaraFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
7.Kiss Zsombor Gábor - Markos NikolStúdió 2000 TSE - Botafogo Táncegyüttes 
8.Oltai Dániel László - Srej LaraBotafogo Táncegyüttes 
9.Orbán Gergő Botond - Dienes RoziC&M Dance Studio Tánc Sport EgyesületHungary 
10.Póli Kristóf - Szabó LauraSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
11.Rácz Norbert - Marozsán Mira LillaBotafogo Táncegyüttes 
12.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 

Junior I C STT
1.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
2.Házas Ádám - Paluska EmeseRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Petrás Bene - Baráth LucaBékésszentandrási Vértessy TSE - Szilver Táncsport Egyesület 

Junior I C LAT
1.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
2.Fehér Dominik - Fehér ViolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Petrás Bene - Baráth LucaBékésszentandrási Vértessy TSE - Szilver Táncsport Egyesület 
4.Sebők Roland Krisztián - Sebők Nilla ViktóriaBotafogo Táncegyüttes 

Junior I B STT
1.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer Táncstúdió 

Junior I B LAT
1.Házas Ádám - Paluska EmeseRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer Táncstúdió 

Junior II E STT
1.Birkás Mihály - Darabos Anna VirágEraklin Táncklub Egyesület 
2.Gebhardt Bence Erik - Varga BoglárkaRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Geicsnek Ádám - Vida KamillaOktogon Tánccentrum 
4.Gombos Dávid - G. Tóth ZoéGála Társastáncklub Egyesület 

Junior II E LAT
1.Almási Bence - Almási RékaStúdió 2000 TSE 
2.Birkás Mihály - Darabos Anna VirágEraklin Táncklub Egyesület 
3.Gödri Levente - Kreutz RékaBonita Táncsport Egyesület 
4.Horváth Gergő - Birkás SáraEraklin Táncklub Egyesület 
5.Kazy Zsigmond - Bobák VédaBajai Táncsport Egyesület 
6.Kukoda Áron - Sebestyén Lilla MajaBonita Táncsport Egyesület 
7.Lilik Gergő - Kasznár LúciaJoyDance Táncsport Egyesület 
8.Lukács Levente Bence - Lukács Lara DorkaMiskolcz-Revital TSE 
9.Perovics Péter - Kalló EnikőBajai Táncsport Egyesület 

Junior II D STT
1.Czéh Barnabás - Pitonya Fruzsina AnikóDanza Táncsport Egyesület 
2.Fehér Dominik - Fehér ViolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Gyura Levente Mátyás - Sonntag CsengeTornádó TSE Kozármisleny 
4.Kiss Zsombor Gábor - Markos NikolStúdió 2000 TSE - Botafogo Táncegyüttes 
5.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
6.Müller Balázs - Jáger LauraEraklin Táncklub Egyesület 
7.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 
8.Perovics Péter - Kalló EnikőBajai Táncsport Egyesület 
9.Tarcsay Tamás - Landi Lolita EnikőSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
10.Vizli Bálint - Vizli FanniSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
11.Sárffy Benedek - Kovács LiliGála Társastáncklub EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.10.27 10:52:49)

Junior II D LAT
1.Gebhardt Bence Erik - Varga BoglárkaRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Gombos Dávid - G. Tóth ZoéGála Társastáncklub Egyesület 
3.Gyura Levente Mátyás - Sonntag CsengeTornádó TSE Kozármisleny 
4.Hanthy Szabolcs - Hanthy BiankaBonita Táncsport Egyesület 
5.Kása Csaba Sándor - Szász BarbaraFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
6.Kiss Zsombor Gábor - Markos NikolStúdió 2000 TSE - Botafogo Táncegyüttes 
7.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
8.Orbán Gergő Botond - Dienes RoziC&M Dance Studio Tánc Sport EgyesületHungary 
9.Pala Martin - Gáspár GrétaDance Universe Tánc Sportegyesület 
10.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület 
11.Tarcsay Tamás - Landi Lolita EnikőSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
12.Vizli Bálint - Vizli FanniSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
13.Sárffy Benedek - Kovács LiliGála Társastáncklub EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.10.27 10:52:49)

Junior II C STT
1.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
2.Házas Ádám - Paluska EmeseRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Szauer Szilárd - Szőnyi ErikaLaguna KTSE 

Junior II C LAT
1.Ács Máté - Molnár PetraBotafogo Táncegyüttes 
2.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
3.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 
4.Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub Egyesület 
5.Szauer Szilárd - Szőnyi ErikaLaguna KTSE 

Junior II B STT
1.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer Táncstúdió 

Junior II B LAT
1.Házas Ádám - Paluska EmeseRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer Táncstúdió 
3.Pusch Kevin - Albert EmmaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Serényi Barnabás Áron - Varga LizaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

Ifjúsági E STT
1.Birkás Mihály - Darabos Anna VirágEraklin Táncklub EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.10.23 21:00:31)

Ifjúsági E LAT
1.Birkás Mihály - Darabos Anna VirágEraklin Táncklub Egyesület 
2.Cseresznye Kristóf - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 
3.Gödri Levente - Kreutz RékaBonita Táncsport Egyesület 
4.Kukoda Áron - Sebestyén Lilla MajaBonita Táncsport Egyesület 
5.Perovics Péter - Kalló EnikőBajai Táncsport Egyesület 

Ifjúsági D STT
1.Antal Dávid - Váradi Réka GittaCit-Car Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
2.Csala Bence Bendegúz - Salgói Nóra MáriaPro-Art Táncstúdió 
3.Cseresznye Kristóf - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 
4.Fódi Norbert - Stoye VivienDanza Táncsport Egyesület 
5.Gyura Levente Mátyás - Sonntag CsengeTornádó TSE Kozármisleny 
6.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
7.Müller Balázs - Jáger LauraEraklin Táncklub Egyesület 
8.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 
9.Sárffy Benedek - Kovács LiliGála Társastáncklub EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.10.27 10:52:49)

Ifjúsági D LAT
1.Gyura Levente Mátyás - Sonntag CsengeTornádó TSE Kozármisleny 
2.Kátai Richárd - Nagy BernadettJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
4.Pala Martin - Gáspár GrétaDance Universe Tánc Sportegyesület 
5.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület 
6.Zsizsik Máté Tibor - Pánczél NóraLaguna KTSE 
7.Sárffy Benedek - Kovács LiliGála Társastáncklub EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.10.27 10:52:49)

Ifjúsági C STT
1.Draskovics Gergő - Dobra Viktória EszterRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Labancz Gábor - Koczó Florina KiaraBotafogo Táncegyüttes - DANCE TALENT Tánccsoport Egyesület 
3.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
4.Salánki Miklós Bence - Szőllősy BlankaINFINITY DANCE COMPANY TSE 
5.Szabó Bence - Keresztes PetraFelicita KTSEHatáridő utáni törlés
(2018.10.27 18:45:31)

Ifjúsági C LAT
1.Bodorkós Marcell - Tóth EvelinGála Társastáncklub Egyesület 
2.Csala Bence Bendegúz - Salgói Nóra MáriaPro-Art Táncstúdió 
3.Fódi Norbert - Stoye VivienDanza Táncsport Egyesület 
4.Labancz Gábor - Koczó Florina KiaraBotafogo Táncegyüttes - DANCE TALENT Tánccsoport Egyesület 
5.Mészáros Máté Imre - Friedrich FranciskaJoyDance Táncsport Egyesület 
6.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
7.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 
8.Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub Egyesület 
9.Salánki Miklós Bence - Szőllősy BlankaINFINITY DANCE COMPANY TSE 
10.Szőke Gábor Sándor - Papp Éva DorinaÉrdi Táncsport Egyesület 
11.Szabó Bence - Keresztes PetraFelicita KTSEHatáridő utáni törlés
(2018.10.27 18:45:31)

Ifjúsági B STT
1.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 

Ifjúsági B LAT
1.Draskovics Gergő - Dobra Viktória EszterRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 
3.Pusch Kevin - Albert EmmaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

Felnőtt E STT
1.Gáspár István - Gáspárné Szilágyi SzilviaDance Universe Tánc SportegyesületHatáridő utáni törlés
(2018.10.23 20:53:07)

Felnőtt E LAT
1.Cseresznye Kristóf - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 
2.Kovács Andor - Szökrön JúliaBonita Táncsport Egyesület 
3.Szomi Tamás - Birkás EmeseEraklin Táncklub Egyesület 
4.Tóth Dániel - Marozsán Veronika ZsófiaBotafogo Táncegyüttes 
5.Vidák Bálint - Fuszenecker MónikaBajai Táncsport Egyesület 

Felnőtt D STT
1.Andrejszki Alex Levente - Borbély DiánaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Antal Dávid - Váradi Réka GittaCit-Car Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
3.Cseresznye Kristóf - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 
4.Szilvási Patrik - Tátrai RékaLaguna KTSE 
5.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
6.Vidák Bálint - Fuszenecker MónikaBajai Táncsport Egyesület 
7.Wolf Dániel - Fődi KittiEverydance Táncsport Egyesület 
8.Fódi Norbert - Stoye VivienDanza Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.10.27 13:53:05)

Felnőtt D LAT
1.Dzsupin Ádám - Solymos IldikóQuality Dance TSE 
2.Geleta Alex Dávid - Szikszai SzonjaQuality Dance TSE - Pro-Art Táncstúdió 
3.Gombó Áron - Róth Réka EszterLaguna KTSE 
4.Kátai Richárd - Nagy BernadettJoyDance Táncsport Egyesület 
5.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
6.Wolf Dániel - Fődi KittiEverydance Táncsport Egyesület 
7.Zsizsik Máté Tibor - Pánczél NóraLaguna KTSE 

Felnőtt C STT
1.Draskovics Gergő - Dobra Viktória EszterRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Fekete Balázs - Haraszti ZsuzsannaEverydance Táncsport Egyesület 
3.Gépész Zoltán - Simon Júlia RitaDancing Queen Sport Tánc Egyesület 
4.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
5.Kalla Máté - Király BíborkaRitmo Sporttánc EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.10.23 01:15:13)
6.Szabó Bence - Keresztes PetraFelicita KTSEHatáridő utáni törlés
(2018.10.27 18:45:31)

Felnőtt C LAT
1.Andrejszki Alex Levente - Borbély DiánaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Barócsi József - Markovits KittiDanza Táncsport Egyesület 
3.Bencs Ádám - Better Barbara AlmaDanceStation Táncsport Egyesület 
4.Bodorkós Marcell - Tóth EvelinGála Társastáncklub Egyesület 
5.Burcsa Balázs - Szalay PetraBotafogo Táncegyüttes 
6.Csizmadia Márk - Kollár DóraPro-Art Táncstúdió 
7.Éder Barnabás András - Turschl Tímea KatalinQuality Dance TSE 
8.Faragó Sándor - Ringhoffer NóraC&M Dance Studio Tánc Sport EgyesületHungary 
9.Gubányi Patrick - Kacsák BrigittaHavanna Táncstúdió Sportegyesület 
10.Mészáros Máté Imre - Friedrich FranciskaJoyDance Táncsport Egyesület 
11.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
12.Sebestyén Péter - Bencsik AndreaFenomén TáncSport Egyesület 
13.Kalla Máté - Király BíborkaRitmo Sporttánc EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.10.23 01:15:13)
14.Szabó Bence - Keresztes PetraFelicita KTSEHatáridő utáni törlés
(2018.10.27 18:45:31)
15.Tóth Tamás - Hegedűs FruzsinaDanza Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.10.27 21:03:23)

Felnőtt B STT
1.Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE 
2.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 

Felnőtt B LAT
1.Draskovics Gergő - Dobra Viktória EszterRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Huber Péter Szabolcs - Szántó Dominika AndreaC&M Dance Studio Tánc Sport EgyesületHungary 
3.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 
4.Németh Zsolt - Babay ViktóriaBotafogo Táncegyüttes 
5.Schiller-Tamás László - Szennyesi BlankaFenomén TáncSport Egyesület - Goldance Táncsport Egyesület 
6.Szőnyi Balázs Bence - Kovács AnnaStúdió 2000 TSE 
7.Tóth Barnabás - Turkevics BogdanaDanceStation Táncsport Egyesület 

Felnőtt A LAT
1.Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE 
2.Mizsér Tamás - Fülöp ZsuzsannaPro-Art Táncstúdió - Oktogon Tánccentrum 
3.Pölyhe Máté - Iszlatyi KingaForma Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSE 
4.Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo Táncegyüttes 

Senior I D LAT
1.Gáspár István - Gáspárné Szilágyi SzilviaDance Universe Tánc Sportegyesület 
2.Hargitai Ferenc László - Juhász Judit EszterOktogon Tánccentrum 

Senior I C LAT
1.Faragó Sándor - Ringhoffer NóraC&M Dance Studio Tánc Sport EgyesületHungary 
2.Oszlánszki László - Tasi KamillaOktogon Tánccentrum 
3.Sebestyén Péter - Bencsik AndreaFenomén TáncSport Egyesület