Nevezések: VIII. Eraklin Kupa Klubközi és Cséplő Dániel Emlékkupa Szabadidős Táncverseny 2018.11.11

Nagykanizsa SZC Zsigmondy Vilmos Szakképző Iskolája 8800 Nagykanizsa, Hunyadi utca 18

Párosok száma 2018.12.13 : 170
Gyermek II E STT
1.Benke Barnabás László - Novák NóraSavaria Táncsport Egyesület 
2.Froner Bendegúz - Nikolics NikolettaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Froner Dominik - Őss NikolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

Gyermek II E LAT
1.Benke Barnabás László - Novák NóraSavaria Táncsport Egyesület 
2.Györe János Csanád - Németh GrétaGála Társastáncklub Egyesület 

Gyermek II D STT
1.Polónyi Kevin - Dorogi Edina AnnaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Simon Dávid - Eke FlóraGála Társastáncklub Egyesület 
3.Tóth András - Ávár KornéliaLorigo Táncsport Egyesület 
4.Landi Dominik Balázs - Balassa BíborRitmo Sporttánc EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.08 18:01:39)

Gyermek II D LAT
1.Froner Bendegúz - Nikolics NikolettaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Froner Dominik - Őss NikolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Halmóczki Márk - Tran Ngoc Quynh AnhAmetiszt Táncsport Egyesület 
4.Kiss Dominik - Mettner Léna MíraAmetiszt Táncsport Egyesület 
5.Polónyi Kevin - Dorogi Edina AnnaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Simon Dávid - Eke FlóraGála Társastáncklub Egyesület 
7.Tóth András - Ávár KornéliaLorigo Táncsport Egyesület 
8.Landi Dominik Balázs - Balassa BíborRitmo Sporttánc EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.08 18:01:39)

Junior I E STT
1.Almási Bence - Almási RékaStúdió 2000 TSE 
2.Benke Barnabás László - Novák NóraSavaria Táncsport Egyesület 
3.Horváth Gergő - Birkás SáraEraklin Táncklub EgyesületHungary 
4.Horváth Máté - Szekér Johanna ErikaSavaria Táncsport Egyesület 
5.Koroknai Roland - Pék Kata DóraSavaria Táncsport Egyesület 
6.Kun Marcell Benedek - Szakács KittiStúdió 2000 TSE 
7.Porpáczy Marcell Péter - Kovács Ramóna GerdaSavaria Táncsport Egyesület 
8.Vámos Benedek - Varga NatasaSavaria Táncsport Egyesület 

Junior I E LAT
1.Benke Barnabás László - Novák NóraSavaria Táncsport Egyesület 
2.Fejes Botond - Movik ImolaÉrdi Táncsport Egyesület 
3.Györe János Csanád - Németh GrétaGála Társastáncklub Egyesület 
4.Horváth Gergő - Birkás SáraEraklin Táncklub EgyesületHungary 
5.Horváth Máté - Szekér Johanna ErikaSavaria Táncsport Egyesület 
6.Koroknai Roland - Pék Kata DóraSavaria Táncsport Egyesület 
7.Porpáczy Marcell Péter - Kovács Ramóna GerdaSavaria Táncsport Egyesület 
8.Vámos Benedek - Varga NatasaSavaria Táncsport Egyesület 

Junior I D STT
1.Fehér Dominik - Fehér ViolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Péntek Ádám - Máté ZsókaAmetiszt Táncsport Egyesület 
3.Preszter Márk - Ruprecht LucaFelicita KTSE 
4.Simon Dávid - Eke FlóraGála Társastáncklub Egyesület 
5.Szabó Lóránt - Péntek-Takács LauraGála Társastáncklub Egyesület 
6.Tóth András - Ávár KornéliaLorigo Táncsport Egyesület 
7.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 
8.Landi Dominik Balázs - Balassa BíborRitmo Sporttánc EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.08 18:01:39)

Junior I D LAT
1.Kiss Dominik - Mettner Léna MíraAmetiszt Táncsport Egyesület 
2.Orbán Gergő Botond - Dienes RoziC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
3.Preszter Márk - Ruprecht LucaFelicita KTSE 
4.Rácz Norbert - Marozsán Mira LillaBotafogo Táncegyüttes 
5.Simon Dávid - Eke FlóraGála Társastáncklub Egyesület 
6.Tóth András - Ávár KornéliaLorigo Táncsport Egyesület 
7.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 
8.Landi Dominik Balázs - Balassa BíborRitmo Sporttánc EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.08 18:01:39)

Junior I C STT
1.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
2.Faludi Bálint - Paksa LucaLorigo Táncsport Egyesület 
3.Tóth Zoltán - Kránitz Anna BoglárkaLorigo Táncsport Egyesület 

Junior I C LAT
1.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
2.Faludi Bálint - Paksa LucaLorigo Táncsport Egyesület 
3.Fehér Dominik - Fehér ViolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Péntek Ádám - Máté ZsókaAmetiszt Táncsport Egyesület 
5.Szabó Lóránt - Péntek-Takács LauraGála Társastáncklub Egyesület 
6.Tóth Zoltán - Kránitz Anna BoglárkaLorigo Táncsport Egyesület 

Junior II E STT
1.Almási Bence - Almási RékaStúdió 2000 TSE 
2.Birkás Mihály - Darabos Anna VirágEraklin Táncklub EgyesületHungary 
3.Horváth Gergő - Birkás SáraEraklin Táncklub EgyesületHungary 
4.Horváth Máté - Szekér Johanna ErikaSavaria Táncsport Egyesület 
5.Koroknai Roland - Pék Kata DóraSavaria Táncsport Egyesület 
6.Kovács András - Batyi EnikőSavaria Táncsport Egyesület 
7.Kun Marcell Benedek - Szakács KittiStúdió 2000 TSE 
8.Márk Olivér - Kocsner Luca KataSavaria Táncsport Egyesület 
9.Porpáczy Marcell Péter - Kovács Ramóna GerdaSavaria Táncsport Egyesület 
10.Vámos Benedek - Varga NatasaSavaria Táncsport Egyesület 

Junior II E LAT
1.Birkás Mihály - Darabos Anna VirágEraklin Táncklub EgyesületHungary 
2.Horváth Gergő - Birkás SáraEraklin Táncklub EgyesületHungary 
3.Horváth Máté - Szekér Johanna ErikaSavaria Táncsport Egyesület 
4.Koroknai Roland - Pék Kata DóraSavaria Táncsport Egyesület 
5.Kovács András - Batyi EnikőSavaria Táncsport Egyesület 
6.Márk Olivér - Kocsner Luca KataSavaria Táncsport Egyesület 
7.Porpáczy Marcell Péter - Kovács Ramóna GerdaSavaria Táncsport Egyesület 
8.Vámos Benedek - Varga NatasaSavaria Táncsport Egyesület 

Junior II D STT
1.Fehér Dominik - Fehér ViolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Fekete András Albert - Baráti Ditta KatalinSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Müller Balázs - Jáger LauraEraklin Táncklub EgyesületHungary 
4.Sárffy Benedek - Kovács LiliGála Társastáncklub Egyesület 
5.Szabó Lóránt - Péntek-Takács LauraGála Társastáncklub Egyesület 

Junior II D LAT
1.Müller Balázs - Jáger LauraEraklin Táncklub EgyesületHungary 
2.Orbán Gergő Botond - Dienes RoziC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
3.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület 
4.Sárffy Benedek - Kovács LiliGála Társastáncklub Egyesület 

Junior II C STT
1.Cziráki Bálint - Balogh AnnaLorigo Táncsport Egyesület 
2.Mészáros Zsombor Máté - Dömötör Dorka FruzsinaGála Társastáncklub Egyesület 
3.Tóth Zoltán - Kránitz Anna BoglárkaLorigo Táncsport Egyesület 

Junior II C LAT
1.Cziráki Bálint - Balogh AnnaLorigo Táncsport Egyesület 
2.Mészáros Zsombor Máté - Dömötör Dorka FruzsinaGála Társastáncklub Egyesület 
3.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 
4.Szabó Lóránt - Péntek-Takács LauraGála Társastáncklub Egyesület 
5.Tóth Zoltán - Kránitz Anna BoglárkaLorigo Táncsport Egyesület 

Ifjúsági E STT
1.Ámon Márk - Hetényi AdélSavaria Táncsport Egyesület 
2.Birkás Mihály - Darabos Anna VirágEraklin Táncklub EgyesületHungary 
3.Bíró Balázs - Miklósa KingaTornádó TSE Kozármisleny 
4.Kovács András - Batyi EnikőSavaria Táncsport Egyesület 
5.Závecz Roland Zoltán - Könye Rozália IlkaPresiDance Táncsport Egyesület 

Ifjúsági E LAT
1.Ámon Márk - Hetényi AdélSavaria Táncsport Egyesület 
2.Birkás Mihály - Darabos Anna VirágEraklin Táncklub EgyesületHungary 
3.Bíró Balázs - Miklósa KingaTornádó TSE Kozármisleny 
4.Cseresznye Kristóf - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 
5.Kovács András - Batyi EnikőSavaria Táncsport Egyesület 
6.Závecz Roland Zoltán - Könye Rozália IlkaPresiDance Táncsport Egyesület 
7.Balassa Albin - Szöllősi EszterEMotion TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2018.11.07 19:09:17)

Ifjúsági D STT
1.Antal Dávid - Váradi Réka GittaDance Express Tánc Sport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
2.Benkő Dániel István - Szabó Kata FanniEraklin Táncklub EgyesületHungary 
3.Cseresznye Kristóf - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 
4.Fekete András Albert - Baráti Ditta KatalinSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
5.Müller Balázs - Jáger LauraEraklin Táncklub EgyesületHungary 
6.Sárffy Benedek - Kovács LiliGála Társastáncklub Egyesület 

Ifjúsági D LAT
1.Benkő Dániel István - Szabó Kata FanniEraklin Táncklub EgyesületHungary 
2.Buda Levente - Berner LénaEraklin Táncklub EgyesületHungary 
3.Kocsmár Martin - Hári AnettPress Dance TSE 
4.Lenkey Gábor Károly - Robitschek HannaBotafogo Táncegyüttes 
5.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület 
6.Sárffy Benedek - Kovács LiliGála Társastáncklub Egyesület 
7.Szabó Gergő - Szalay SáraGála Társastáncklub Egyesület 
8.Szijjártó Csaba - Pakuts ÁgnesEl Paso SE 

Ifjúsági C STT
1.Cziráki Bálint - Balogh AnnaLorigo Táncsport Egyesület 
2.Draskovics Gergő - Dobra Viktória EszterRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Iván Barnabás - Vincze AnikóLorigo Táncsport Egyesület 
4.Mészáros Zsombor Máté - Dömötör Dorka FruzsinaGála Társastáncklub Egyesület 
5.Szabó Bence - Keresztes PetraFelicita KTSE 
6.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport Egyesület 

Ifjúsági C LAT
1.Cziráki Bálint - Balogh AnnaLorigo Táncsport Egyesület 
2.Iván Barnabás - Vincze AnikóLorigo Táncsport Egyesület 
3.Mészáros Zsombor Máté - Dömötör Dorka FruzsinaGála Társastáncklub Egyesület 
4.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 
5.Szabó Bence - Keresztes PetraFelicita KTSE 
6.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport Egyesület 

Ifjúsági B LAT
1.Draskovics Gergő - Dobra Viktória EszterRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Tuboly Zsombor - Salamon SáraGála Társastáncklub Egyesület 

Felnőtt E STT
1.Ámon Márk - Hetényi AdélSavaria Táncsport Egyesület 
2.Bíró Balázs - Miklósa KingaTornádó TSE Kozármisleny 
3.Kincses Imre Dr. - Kemény KrisztinaRitmo Sporttánc Egyesület 
4.Szomi Tamás - Birkás EmeseEraklin Táncklub EgyesületHungary 
5.Zalavári Csaba - Ács Enikő JuditLorigo Táncsport Egyesület 
6.Závecz Roland Zoltán - Könye Rozália IlkaPresiDance Táncsport Egyesület 

Felnőtt E LAT
1.Bíró Balázs - Miklósa KingaTornádó TSE Kozármisleny 
2.Cseresznye Kristóf - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 
3.Szomi Tamás - Birkás EmeseEraklin Táncklub EgyesületHungary 
4.Tóth Dániel - Marozsán Veronika ZsófiaBotafogo Táncegyüttes 
5.Zalavári Csaba - Ács Enikő JuditLorigo Táncsport Egyesület 
6.Závecz Roland Zoltán - Könye Rozália IlkaPresiDance Táncsport Egyesület 
7.Balassa Albin - Szöllősi EszterEMotion TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2018.11.07 19:09:17)

Felnőtt D STT
1.Antal Dávid - Váradi Réka GittaDance Express Tánc Sport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
2.Cseresznye Kristóf - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 

Felnőtt D LAT
1.Balya András - Uresch ViolaGoldance Táncsport Egyesület 
2.Benkő Dániel István - Szabó Kata FanniEraklin Táncklub EgyesületHungary 
3.Buda Levente - Berner LénaEraklin Táncklub EgyesületHungary 
4.Hargitai Ferenc László - Juhász Judit EszterOktogon Tánccentrum 
5.Kocsmár Martin - Hári AnettPress Dance TSE 
6.Lenkey Gábor Károly - Robitschek HannaBotafogo Táncegyüttes 
7.Szabó Gergő - Szalay SáraGála Társastáncklub Egyesület 
8.Szijjártó Csaba - Pakuts ÁgnesEl Paso SE 

Felnőtt C STT
1.Draskovics Gergő - Dobra Viktória EszterRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Iván Barnabás - Vincze AnikóLorigo Táncsport Egyesület 
3.Szabó Bence - Keresztes PetraFelicita KTSE 
4.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport Egyesület 
5.Kalla Máté - Király BíborkaRitmo Sporttánc EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.08 20:17:42)

Felnőtt C LAT
1.Barócsi József - Markovits KittiDanza Táncsport Egyesület 
2.Burcsa Balázs - Szalay PetraBotafogo Táncegyüttes 
3.Iván Barnabás - Vincze AnikóLorigo Táncsport Egyesület 
4.Perjési Patrik - Kuti Petra GabriellaQuality Dance TSE 
5.Sebestyén Péter - Bencsik AndreaFenomén TáncSport Egyesület 
6.Szabó Bence - Keresztes PetraFelicita KTSE 
7.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport Egyesület 
8.Tóth Tamás - Hegedűs FruzsinaDanza Táncsport Egyesület 
9.Kalla Máté - Király BíborkaRitmo Sporttánc EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.08 20:17:42)
10.Martin Blažek - Jana VolejníkováCzechiaHatáridő utáni törlés
(2018.11.10 14:08:46)

Senior I E STT
1.Kincses Imre Dr. - Kemény KrisztinaRitmo Sporttánc Egyesület 

Senior I D STT
1.Dóka Tamás Zoltán - Balázsi EdinaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSE 
2.Hargitai Ferenc László - Juhász Judit EszterOktogon Tánccentrum 

Senior I D LAT
1.Hargitai Ferenc László - Juhász Judit EszterOktogon Tánccentrum 

Senior I C LAT
1.Dóka Tamás Zoltán - Balázsi EdinaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSE 
2.Faragó Sándor - Ringhoffer NóraC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
3.Sebestyén Péter - Bencsik AndreaFenomén TáncSport Egyesület 
4.Martin Blažek - Jana VolejníkováCzechiaHatáridő utáni törlés
(2018.11.10 14:08:46)