Nevezések: XIII. FEKETE SAS KUPA 2018.11.18

6800 HÓDMEZŐVÁSÁRHELY, KOSSUTH TÉR 3.

Párosok száma 2018.11.15 : 120
Junior I E STT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Geicsnek Ádám - Vida KamillaOktogon Tánccentrum 
3.Hegedűs Bálint Ervin - Vas AngelinaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
4.Marton László - Pindur Míra FelíciaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 
7.Várbíró Dániel - Nagy ZsófiaValcer Táncstúdió 

Junior I E LAT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Hegedűs Bálint Ervin - Vas AngelinaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
3.Marton László - Pindur Míra FelíciaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 
6.Várbíró Dániel - Nagy ZsófiaValcer Táncstúdió 

Junior I D STT
1.Bencsik Bence - Lipcsei LauraSzilver Táncsport Egyesület 
2.Csatlós Erik - Gál ElzaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
3.Debreczeni Csongor - Debreczeni KarolaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
4.Farkas Bernát Jakab - Fürj AnikóPro-Art Táncstúdió 
5.Géczi Alexander - Szűcs Nikol HannaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Hideg Márk Alex - Tóth-Verestói HannaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
7.Lantos Marcell Attila - Gál ViktóriaSzilver Táncsport Egyesület 
8.Süle Zsombor - Tiringer LiliSzilver Táncsport Egyesület 

Junior I D LAT
1.Bencsik Bence - Lipcsei LauraSzilver Táncsport Egyesület 
2.Farkas Bernát Jakab - Fürj AnikóPro-Art Táncstúdió 
3.Géczi Alexander - Szűcs Nikol HannaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Lantos Marcell Attila - Gál ViktóriaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Süle Zsombor - Tiringer LiliSzilver Táncsport Egyesület 

Junior II E STT
1.Geicsnek Ádám - Vida KamillaOktogon Tánccentrum 
2.Hegedűs Bálint Ervin - Vas AngelinaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
3.Homolya Tamás Géza - Faragó BlankaFlamenco 2001 TSE 
4.Majer Tamás Roland - Farkas EnikőBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
5.Marton László - Pindur Míra FelíciaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Mihók Tibor Bendegúz - Tóth Liza LauraSzilver Táncsport Egyesület 

Junior II E LAT
1.Bereczki Ádám - Nagy Laura DóraPromenád Táncsport EgyesületHungary 
2.Hegedűs Bálint Ervin - Vas AngelinaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
3.Homolya Tamás Géza - Faragó BlankaFlamenco 2001 TSE 
4.Lilik Gergő - Kasznár LúciaJoyDance Táncsport Egyesület 
5.Marton László - Pindur Míra FelíciaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Mihók Tibor Bendegúz - Tóth Liza LauraSzilver Táncsport Egyesület 

Junior II D STT
1.Besenyi Norbert - Besenyi AdélSzilver Táncsport Egyesület 
2.Csatlós Erik - Gál ElzaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
3.Debreczeni Csongor - Debreczeni KarolaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
4.Hideg Márk Alex - Tóth-Verestói HannaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
5.Horváth Olivér - Szitás AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület 
6.Lantos Marcell Attila - Gál ViktóriaSzilver Táncsport Egyesület 
7.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
8.Raffai Róbert Balázs - Csányi VivienForma Táncsport Egyesület 

Junior II D LAT
1.Besenyi Norbert - Besenyi AdélSzilver Táncsport Egyesület 
2.Horváth Olivér - Szitás AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület 
3.Lantos Marcell Attila - Gál ViktóriaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 

Junior II C LAT
1.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport EgyeHatáridő utáni törlés
(2018.11.15 17:17:53)

Junior II B STT
1.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer Táncstúdió 
2.Kovács-Kalic Károly Péter - Farkas LiliánaPro-Art Táncstúdió 
3.Papp Ádám István - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület 

Junior II B LAT
1.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer Táncstúdió 
2.Kovács-Kalic Károly Péter - Farkas LiliánaPro-Art Táncstúdió 
3.Papp Ádám István - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület 

Ifjúsági E STT
1.Borodi Márk Roland - Mudure EvelinPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Homolya Tamás Géza - Faragó BlankaFlamenco 2001 TSE 
3.Majer Tamás Roland - Farkas EnikőBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
4.Nagy Lajos - Juhász KingaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Ifjúsági E LAT
1.Bereczki Ádám - Nagy Laura DóraPromenád Táncsport EgyesületHungary 
2.Erős Ábel József - Sebők MercédeszSzabolcs Diáksport Egyesület 
3.Homolya Tamás Géza - Faragó BlankaFlamenco 2001 TSE 
4.Nagy Lajos - Juhász KingaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Ifjúsági D STT
1.Ádám Szabolcs János - Deák FriderikaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Berkeczi Áron - Kis BrigittaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
3.Besenyi Norbert - Besenyi AdélSzilver Táncsport Egyesület 
4.Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE 
5.Imre Ákos - Oswald Hanna LolaPromenád Táncsport EgyesületHungary 
6.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
7.Ötvös Árpád András - Istenes RenátaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
8.Raffai Róbert Balázs - Csányi VivienForma Táncsport Egyesület 

Ifjúsági D LAT
1.Besenyi Norbert - Besenyi AdélSzilver Táncsport Egyesület 
2.Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE 
3.Imre Ákos - Oswald Hanna LolaPromenád Táncsport EgyesületHungary 
4.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 

Ifjúsági C STT
1.Sántha Norbert - Juhász VeronikaSzilver Táncsport Egyesület 

Ifjúsági C LAT
1.Mészáros Máté Imre - Friedrich FranciskaJoyDance Táncsport Egyesület 
2.Sántha Norbert - Juhász VeronikaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport EgyeHatáridő utáni törlés
(2018.11.15 17:17:53)

Ifjúsági B STT
1.Kovács-Kalic Károly Péter - Farkas LiliánaPro-Art Táncstúdió 
2.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 
3.Papp Ádám István - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület 
4.Kalapács Bence - Máté VirágSzilver Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.15 09:58:08)

Ifjúsági B LAT
1.Kovács-Kalic Károly Péter - Farkas LiliánaPro-Art Táncstúdió 
2.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 
3.Papp Ádám István - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület 
4.Kalapács Bence - Máté VirágSzilver Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.15 09:58:08)

Ifjúsági A STT
1.Balikó Gergely - Hári NikolettOktogon TánccentrumHatáridő utáni törlés
(2018.11.14 18:14:35)

Ifjúsági A LAT
1.Balikó Gergely - Hári NikolettOktogon TánccentrumHatáridő utáni törlés
(2018.11.14 18:14:35)

Felnőtt D STT
1.Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE 
2.Imre Ákos - Oswald Hanna LolaPromenád Táncsport EgyesületHungary 
3.Koszta Marcell - Radnai NóraPro-Art Táncstúdió 
4.Preszl Dániel - Pipicz ÁgnesForma Táncsport Egyesület 
5.Rácz Ádám - Kovács LeilaFlamenco 2001 TSE 
6.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
7.Wolf Dániel - Fődi KittiEverydance Táncsport Egyesület 

Felnőtt D LAT
1.Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE 
2.Imre Ákos - Oswald Hanna LolaPromenád Táncsport EgyesületHungary 
3.Rácz Ádám - Kovács LeilaFlamenco 2001 TSE 
4.Reszelő Dániel - Tömösközi Kata BertaNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
5.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
6.Tóth Zoltán - Kulcsár HenriettaEgri Honvéd Táncsport SE 
7.Wolf Dániel - Fődi KittiEverydance Táncsport Egyesület 

Felnőtt C STT
1.Oberna Károly Gábor - Váczi BettinaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Sántha Norbert - Juhász VeronikaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Sisák Tamás - Óvári KingaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 

Felnőtt C LAT
1.Koszta Marcell - Radnai NóraPro-Art Táncstúdió 
2.Mészáros Máté Imre - Friedrich FranciskaJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Preszl Dániel - Pipicz ÁgnesForma Táncsport Egyesület 
4.Sántha Norbert - Juhász VeronikaSzilver Táncsport Egyesület 

Felnőtt B STT
1.Bárándi János - Tóth Fruzsina GabriellaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 
3.Szilágyi Viktor András - Lévai Vanessza AndreaForma Táncsport Egyesület 
4.Kalapács Bence - Máté VirágSzilver Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2018.11.15 09:58:08)

Felnőtt B LAT
1.Bárándi János - Tóth Fruzsina GabriellaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Dajcs Triszten Sámuel - Fekete KrisztinaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Kézsmárki János - Juhász KittiPro-Art Táncstúdió - Oktogon Tánccentrum 
4.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 
5.Szentjobbi Endre - Tabatabai Nejad PetraFlamenco 2001 TSE 
6.Szilágyi Viktor András - Lévai Vanessza AndreaForma Táncsport Egyesület 
7.Tóth Ádám - Rusznyák NikolettDance Universe Tánc Sportegyesület 

Felnőtt A STT
1.Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE 

Felnőtt A LAT
1.Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE 
2.Pölyhe Máté - Iszlatyi KingaForma Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSE 
3.Török Tamás Dániel - Gyurkovits ÉvaSZOLDANCE Táncsport Egyesület