Nevezések: Nyugat- Magyarország Területi Bajnokság 2019.03.02

Kaposvár Városi Sportcsarnok 7400 Kaposvár Arany János út 97

Párosok száma 2019.08.22 : 288
TB Gyermek I E LAT
1.Széles-Hlagyvik Levente - Tüttő RoxánaEl Paso SE 

TB Gyermek I D LAT
1.Halmóczki Márk - Tran Ngoc Quynh AnhAmetiszt Táncsport EgyesületHungary 

TB Gyermek II E STT
1.Benke Barnabás László - Novák NóraSavaria Táncsport Egyesület 
2.Deng Jia Kun - Horváth PannaCorso Tánc Sportegyesület 
3.Gaider Gergely Csanád - Horváth AlízGála Társastáncklub Egyesület 
4.Lepsényi Gábor - Faludi Olívia ZitaLorigo Táncsport Egyesület 

TB Gyermek II E LAT
1.Benke Barnabás László - Novák NóraSavaria Táncsport Egyesület 
2.Bocsor Levente - Dienes BorbálaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
3.Deng Jia Kun - Horváth PannaCorso Tánc Sportegyesület 
4.Gaider Gergely Csanád - Horváth AlízGála Társastáncklub Egyesület 
5.Gál Barnabás - Pintér Dóra RebekaTornádó TSE Kozármisleny 
6.Györe János Csanád - Németh GrétaGála Társastáncklub Egyesület 
7.Lepsényi Gábor - Faludi Olívia ZitaLorigo Táncsport Egyesület 
8.Mészáros Dávid Lajos - Reiter LénaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

TB Gyermek II D STT
1.Froner Bendegúz - Nikolics NikolettaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Kapronczai Benedek - Mészáros SzofiSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Landi Dominik Balázs - Balassa BíborCorso Tánc Sportegyesület 
4.Szegfű Balázs - Német EnaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

TB Gyermek II D LAT
1.Froner Bendegúz - Nikolics NikolettaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Jahni Ákos - Hegedűs HannaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
3.Kapronczai Benedek - Mészáros SzofiSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Kiss Dominik - Mettner Léna MíraAmetiszt Táncsport EgyesületHungary 
5.Landi Dominik Balázs - Balassa BíborCorso Tánc Sportegyesület 

TB Gyermek II C STT
1.Bódis Botond - Kiss Flamina HannaCorso Tánc Sportegyesület 

TB Gyermek II C LAT
1.Bódis Botond - Kiss Flamina HannaCorso Tánc Sportegyesület 
2.Szegfű Balázs - Német EnaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

TB Junior I E STT
1.Bene Nándor - Móritz Borbála AnnaLorigo Táncsport Egyesület 
2.Birkás Balázs - Majorosi ZsófiLaguna KTSE 
3.Gebhardt Bence Erik - Varga BoglárkaRitmo Sporttánc Egyesület 
4.Horváth Gábor - Dávid DóraRitmo Sporttánc Egyesület 
5.Horváth Gergő - Birkás SáraEraklin Táncklub Egyesület 
6.Orsós Krisztofer Jonatán - Szalai RamónaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
7.Porpáczy Marcell Péter - Kovács Ramóna GerdaSavaria Táncsport Egyesület 
8.Tátrai Dániel István - Széll-Szabó LiliSavaria Táncsport Egyesület 
9.Udvardi Gergely Balázs - Katona Míra TímeaLorigo Táncsport Egyesület 
10.Gorza Milán - Tóth JúliaPresiDance Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.02.28 14:06:03)

TB Junior I E LAT
1.Bene Nándor - Móritz Borbála AnnaLorigo Táncsport Egyesület 
2.Bényei Gergő - Schleier NikolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Berényi Dénes Mihály - Berta AntóniaEMotion Táncstúdió 
4.Birkás Balázs - Majorosi ZsófiLaguna KTSE 
5.Horváth Gábor - Dávid DóraRitmo Sporttánc Egyesület 
6.Horváth Gergő - Birkás SáraEraklin Táncklub Egyesület 
7.Huszár Barnabás - Dárdai Sára ViolaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
8.Kovács Gergely - Szabó ZsófiaRitmo Sporttánc Egyesület 
9.Porpáczy Marcell Péter - Kovács Ramóna GerdaSavaria Táncsport Egyesület 
10.Sovány Zsombor - Dömény LiliSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
11.Szabó Zsombor - Széles-Hlagyvik JázminEl Paso SE 
12.Tátrai Dániel István - Széll-Szabó LiliSavaria Táncsport Egyesület 
13.Udvardi Gergely Balázs - Katona Míra TímeaLorigo Táncsport Egyesület 
14.Gorza Milán - Tóth JúliaPresiDance Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.02.28 14:06:03)

TB Junior I D STT
1.Froner Dominik - Őss NikolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Gombos Dávid - G. Tóth ZoéGála Társastáncklub Egyesület 
3.Jakab Barnabás - Horváth SzofiSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Kaiser Kristóf - Kasza Liza EmmaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
5.Látrányi Balázs - Bencze VirágAmetiszt Táncsport Egyesület - iDanceStudio KTSEHungary 
6.Magyar Kristóf - Németh ZsókaGála Társastáncklub Egyesület 
7.Péntek Ádám - Máté ZsókaAmetiszt Táncsport EgyesületHungary 
8.Póli Kristóf - Szabó LauraSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
9.Rozina Ákos - Kapronczai Sára PannaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
10.Sipos Zsombor - Kulcsár HenriettTornádó TSE Kozármisleny 
11.Takács Tamás István - Kovács DóraTornádó TSE Kozármisleny 
12.Tóth András - Ávár KornéliaLorigo Táncsport Egyesület 
13.Tóth Máté Gábor - Király Jázmin VirágSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
14.Vermes Máté - Gerencsér ZsófiaLorigo Táncsport Egyesület 

TB Junior I D LAT
1.Froner Dominik - Őss NikolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Gebhardt Bence Erik - Varga BoglárkaRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Gombos Dávid - G. Tóth ZoéGála Társastáncklub Egyesület 
4.Jakab Barnabás - Horváth SzofiSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
5.Lukács Zétény Attila - Szabó-Kövi KamillaEMotion Táncstúdió 
6.Magyar Kristóf - Németh ZsókaGála Társastáncklub Egyesület 
7.Orsós Krisztofer Jonatán - Szalai RamónaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
8.Póli Kristóf - Szabó LauraSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
9.Pozsonyi Patrik - Heimüller VirágSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
10.Simon Dávid - Eke FlóraGála Társastáncklub Egyesület 
11.Simovic Dominik - Dórák Lara JázminEl Paso SE 
12.Sipos Zsombor - Kulcsár HenriettTornádó TSE Kozármisleny 
13.Takács Tamás István - Kovács DóraTornádó TSE Kozármisleny 
14.Tóth András - Ávár KornéliaLorigo Táncsport Egyesület 
15.Tóth Máté Gábor - Király Jázmin VirágSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
16.Vermes Máté - Gerencsér ZsófiaLorigo Táncsport Egyesület 

TB Junior I C STT
1.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
2.Faludi Bálint - Paksa LucaLorigo Táncsport Egyesület 
3.Fehér Dominik - Fehér ViolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

TB Junior I C LAT
1.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
2.Csanaki Ádám - Kolozsváry LiliEl Paso SE 
3.Faludi Bálint - Paksa LucaLorigo Táncsport Egyesület 
4.Fehér Dominik - Fehér ViolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
5.Kaiser Kristóf - Kasza Liza EmmaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
6.Látrányi Balázs - Bencze VirágAmetiszt Táncsport Egyesület - iDanceStudio KTSEHungary 
7.Péntek Ádám - Máté ZsókaAmetiszt Táncsport EgyesületHungary 
8.Rozina Ákos - Kapronczai Sára PannaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

TB Junior II E STT
1.Bálint Péter Imre - Rozmán VivienLorigo Táncsport Egyesület 
2.Fajt-Ujj Flórián - Parrag-Hauzer JázminGála Társastáncklub Egyesület 
3.Farkas Gergő - Koma Nikol MíraEMotion Táncstúdió 
4.Kopácsi Attila - Sipos BlankaLorigo Táncsport Egyesület 
5.Koroknai Roland - Pék Kata DóraSavaria Táncsport Egyesület 
6.Lendvai Dániel - Till Anna NatáliaLaguna KTSE 
7.Pálföldi Roland - Szabó Lili PetraSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
8.Simon Áron - Korn VivienLorigo Táncsport Egyesület 
9.Sümegi Botond - Vastag ZsófiaEMotion Táncstúdió 
10.Szép Dominik - Kovács FanniFelicita KTSE 
11.Tihanyi Barnabás - Sümegi Anett JúliaEMotion Táncstúdió 
12.Valicsek Milán - Rabi GrétaLaguna KTSE 
13.Vámos Benedek - Varga NatasaSavaria Táncsport Egyesület 
14.Csüri Bence Ferenc - Szabó Lili VandaLaguna KTSEHatáridő utáni törlés
(2019.03.01 18:40:40)

TB Junior II E LAT
1.Bálint Péter Imre - Rozmán VivienLorigo Táncsport Egyesület 
2.Birkás Mihály - Darabos Anna VirágEraklin Táncklub Egyesület 
3.Fajt-Ujj Flórián - Parrag-Hauzer JázminGála Társastáncklub Egyesület 
4.Gubicskó Tamás - Gruber GrétaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
5.Kopácsi Attila - Sipos BlankaLorigo Táncsport Egyesület 
6.Koroknai Roland - Pék Kata DóraSavaria Táncsport Egyesület 
7.Lendvai Dániel - Till Anna NatáliaLaguna KTSE 
8.Oláh Olivér - Németh Dzsesszika AlexandraEl Paso SE 
9.Remes Dániel - Takács KarolaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
10.Simon Áron - Korn VivienLorigo Táncsport Egyesület 
11.Szép Dominik - Kovács FanniFelicita KTSE 
12.Valicsek Milán - Rabi GrétaLaguna KTSE 
13.Vámos Benedek - Varga NatasaSavaria Táncsport Egyesület 
14.Csüri Bence Ferenc - Szabó Lili VandaLaguna KTSEHatáridő utáni törlés
(2019.03.01 18:40:40)

TB Junior II D STT
1.Barkaszi Bálint - Böhl EmeseSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Birkás Mihály - Darabos Anna VirágEraklin Táncklub Egyesület 
3.Nikolics Ferenc - Varga IzabellaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Preszter Márk - Ruprecht LucaFelicita KTSE 
5.Szabó Lóránt - Péntek-Takács LauraGála Társastáncklub Egyesület 
6.Tabakov Dominik - Hegedüs AdelaiDanceStudio KTSE 
7.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 
8.Vizli Bálint - Vizli FanniSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

TB Junior II D LAT
1.Agárdi Márk Dávid - Vajda FanniC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
2.Farkas Barnabás Sándor - P. Kovács Panka DóraAmetiszt Táncsport EgyesületHungary 
3.Farkas Gergő - Koma Nikol MíraEMotion Táncstúdió 
4.Nikolics Ferenc - Varga IzabellaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
5.Orbán Gergő Botond - Dienes RoziC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
6.Pálföldi Roland - Szabó Lili PetraSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
7.Preszter Márk - Ruprecht LucaFelicita KTSE 
8.Tihanyi Barnabás - Sümegi Anett JúliaEMotion Táncstúdió 
9.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 
10.Vizli Bálint - Vizli FanniSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

TB Junior II C STT
1.Katona Zétény Máté - Lévai BlankaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Sebők Gergő - Paál Viktória AnnaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Tóth Zoltán - Kránitz Anna BoglárkaLorigo Táncsport Egyesület 

TB Junior II C LAT
1.Katona Zétény Máté - Lévai BlankaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Sebők Gergő - Paál Viktória AnnaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Sümegi Botond - Vastag ZsófiaEMotion Táncstúdió 
5.Szabó Lóránt - Péntek-Takács LauraGála Társastáncklub Egyesület 
6.Tabakov Dominik - Hegedüs AdelaiDanceStudio KTSE 
7.Tóth Zoltán - Kránitz Anna BoglárkaLorigo Táncsport Egyesület 
8.Radits Dávid - Szilágyi JúliaEl Paso SEHatáridő utáni törlés
(2019.03.02 07:45:47)

TB Junior II B STT
1.Házas Ádám - Paluska EmeseCorso Tánc Sportegyesület 
2.Kovács Ádám - Faludi Eliza EszterLorigo Táncsport Egyesület 
3.Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub Egyesület 
4.Pusch Kevin - Albert EmmaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

TB Junior II B LAT
1.Barkaszi Bálint - Böhl EmeseSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Házas Ádám - Paluska EmeseCorso Tánc Sportegyesület 
3.Kolozsváry Mátyás - Balogh Adél EmeseEl Paso SE 
4.Kovács Ádám - Faludi Eliza EszterLorigo Táncsport Egyesület 
5.Kovács Péter Benedek - Bódor LiliánaCorso Tánc Sportegyesület - Valcer Táncstúdió 
6.Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub Egyesület 
7.Pusch Kevin - Albert EmmaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
8.Tuboly Zsombor - Salamon SáraGála Társastáncklub Egyesület 
9.Serényi Barnabás Áron - Varga LizaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.03.01 13:40:28)

TB Ifjúsági E STT
1.Ámon Márk - Hetényi AdélSavaria Táncsport Egyesület 
2.Bedecs András - Bedő Tamara JuliannaEMotion Táncstúdió 
3.Bíró Balázs - Miklósa KingaTornádó TSE Kozármisleny 
4.Bujtor Barnabás - Sümegi JankaEMotion Táncstúdió 
5.Csontos Mihály Dániel - Dezső JúliaSan Dance Studio Táncsport Egyesület 
6.Kökényesy Dominik - Szurma DorinaHEMO Winner VTE 
7.Márk Olivér - Kocsner Luca KataSavaria Táncsport Egyesület 
8.Németh Álmos - Szabó FlóraHEMO Winner VTE 
9.Práger Mátyás - Farkas KataLaguna KTSE 
10.Závecz Roland Zoltán - Könye Rozália IlkaPresiDance Táncsport Egyesület 

TB Ifjúsági E LAT
1.Ámon Márk - Hetényi AdélSavaria Táncsport Egyesület 
2.Balassa Albin - Szöllősi EszterEMotion Táncstúdió 
3.Bíró Balázs - Miklósa KingaTornádó TSE Kozármisleny 
4.Kökényesy Dominik - Szurma DorinaHEMO Winner VTE 
5.Márk Olivér - Kocsner Luca KataSavaria Táncsport Egyesület 
6.Németh Álmos - Szabó FlóraHEMO Winner VTE 
7.Práger Mátyás - Farkas KataLaguna KTSE 
8.Scheffer Bence - Őrsi CsengeLaguna KTSE 
9.Závecz Roland Zoltán - Könye Rozália IlkaPresiDance Táncsport Egyesület 

TB Ifjúsági D STT
1.Benkő Arnold - Gruber RebekaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Faragó Attila Ádám - Tirk Zsófia ÁgnesTornádó TSE Kozármisleny 
3.Fekete András Albert - Baráti Ditta KatalinSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSE 
5.Gyura Levente Mátyás - Sonntag CsengeTornádó TSE Kozármisleny 
6.Lőrincz Richárd - Dominkovics RékaiDanceStudio KTSE 
7.Müller Balázs - Jáger LauraEraklin Táncklub Egyesület 
8.Pál Kristóf - Sötét JankaFelicita KTSE 
9.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület 
10.Pozsonyi Márkó István - Molnár KittiSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
11.Sárffy Benedek - Kovács LiliGála Társastáncklub Egyesület 
12.Scheffer Bence - Őrsi CsengeLaguna KTSE 
13.Tamás Marcell - Tamás BlankaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
14.Tarcsay Tamás - Landi Lolita EnikőSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Corso Tánc Sportegyesület 

TB Ifjúsági D LAT
1.Bedecs András - Bedő Tamara JuliannaEMotion Táncstúdió 
2.Borota Mark Christian - Hiba DaniellaEl Paso SE 
3.Bujtor Barnabás - Sümegi JankaEMotion Táncstúdió 
4.Csontos Mihály Dániel - Dezső JúliaSan Dance Studio Táncsport Egyesület 
5.Faragó Attila Ádám - Tirk Zsófia ÁgnesTornádó TSE Kozármisleny 
6.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSE 
7.Lőrincz Richárd - Dominkovics RékaiDanceStudio KTSE 
8.Meidlinger Tamás - Huber Petra IldikóC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
9.Pál Kristóf - Sötét JankaFelicita KTSE 
10.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület 
11.Sárffy Benedek - Kovács LiliGála Társastáncklub Egyesület 
12.Tamás Marcell - Tamás BlankaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
13.Tarcsay Tamás - Landi Lolita EnikőSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Corso Tánc Sportegyesület 
14.Tóth Dominik - Tánczos GrétaSavaria Táncsport Egyesület 

TB Ifjúsági C STT
1.Agócs Dániel - Béres OrsolyaiDanceStudio KTSE 
2.Bársony Csongor - Krápicz Terézia LiliLorigo Táncsport Egyesület - PresiDance Táncsport Egyesület 
3.Cziráki Bálint - Balogh AnnaLorigo Táncsport Egyesület 
4.Draskovics Gergő - Dobra Viktória EszterRitmo Sporttánc Egyesület 
5.Kántor Zsombor Imre - Bohn LoriniDanceStudio KTSE 
6.Szauer Szilárd - Szőnyi ErikaLaguna KTSE 
7.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport Egyesület 

TB Ifjúsági C LAT
1.Agócs Dániel - Béres OrsolyaiDanceStudio KTSE 
2.Bangó Milán - Bucsi FanniPress Dance TSE 
3.Bársony Csongor - Krápicz Terézia LiliLorigo Táncsport Egyesület - PresiDance Táncsport Egyesület 
4.Berkes Csanád - Ferstek NóraSan Dance Studio Táncsport Egyesület - Ametiszt Táncsport EgyesületHungary 
5.Cziráki Bálint - Balogh AnnaLorigo Táncsport Egyesület 
6.Gyura Levente Mátyás - Sonntag CsengeTornádó TSE Kozármisleny 
7.Jahni Bálint - Kárász JúliaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
8.Kántor Zsombor Imre - Bohn LoriniDanceStudio KTSE 
9.Pozsonyi Márkó István - Molnár KittiSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
10.Szabó Gergő - Szalay SáraGála Társastáncklub Egyesület 
11.Szauer Szilárd - Szőnyi ErikaLaguna KTSE 
12.Szijjártó Csaba - Pakuts ÁgnesEl Paso SE 
13.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport Egyesület 
14.Veres Dzsúlió - Kiss NoémiC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
15.Oláh Zsombor - Tóth KlaudiaGála Társastáncklub EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.03.01 06:51:52)

TB Ifjúsági B STT
1.Bánáti Barnabás - Farkas NoémiiDanceStudio KTSE 
2.Bánáti Marcell - Józsa JankaiDanceStudio KTSE - Ritmo Sporttánc Egyesület 
3.Józsa Márk - Fock Dorottya ÉvaRitmo Sporttánc Egyesület 
4.Salabert Márton - Zátrok Dorottya JúliaINFINITY DANCE COMPANY TSE - Laguna KTSE 

TB Ifjúsági B LAT
1.Bánáti Barnabás - Farkas NoémiiDanceStudio KTSE 
2.Benkő Arnold - Gruber RebekaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Draskovics Gergő - Dobra Viktória EszterRitmo Sporttánc Egyesület 
4.Józsa Márk - Fock Dorottya ÉvaRitmo Sporttánc Egyesület 
5.Paizs Ármin Gábor - Jeges Jázmin MirjamAmetiszt Táncsport EgyesületHungary 
6.Salabert Márton - Zátrok Dorottya JúliaINFINITY DANCE COMPANY TSE - Laguna KTSE 

TB Ifjúsági A LAT
1.Bánáti Marcell - Józsa JankaiDanceStudio KTSE - Ritmo Sporttánc Egyesület 

TB Felnőtt E STT
1.Baticz Zoltán - Baticzné Molnár ÉvaEraklin Táncklub Egyesület 
2.Kincses Imre Dr. - Kemény KrisztinaRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Szomi Tamás - Birkás EmeseEraklin Táncklub Egyesület 
4.Ujláb Bence - Bogdán LillaEMotion Táncstúdió 

TB Felnőtt E LAT
1.Baticz Zoltán - Baticzné Molnár ÉvaEraklin Táncklub Egyesület 
2.Miholics Máté Viktor - Bartalos Mendi KiaraDream Dance Tánc Sportegyesület 
3.Szomi Tamás - Birkás EmeseEraklin Táncklub Egyesület 
4.Takács Gábor Árpád - Sebők LucaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

TB Felnőtt D STT
1.Bajzek Patrik - Závecz GabriellaPresiDance Táncsport Egyesület 
2.Benkő Dániel István - Szabó Kata FanniEraklin Táncklub Egyesület 
3.Bodovics Máté László - Horváth JázminLorigo Táncsport Egyesület 
4.Csorna Dániel - Hajnal BlankaLaguna KTSE 
5.Kollár Bence - Tóth KingaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
6.Peresztegi Patrik Csaba - Than AnnaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

TB Felnőtt D LAT
1.Bajzek Patrik - Závecz GabriellaPresiDance Táncsport Egyesület 
2.Benkő Dániel István - Szabó Kata FanniEraklin Táncklub Egyesület 
3.Bodovics Máté László - Horváth JázminLorigo Táncsport Egyesület 
4.Gombó Áron - Róth Réka EszterLaguna KTSE 
5.Seres Mátyás - Balog Orsolya ÁgnesEl Paso SE 
6.Ujláb Bence - Bogdán LillaEMotion Táncstúdió 
7.Zsizsik Máté Tibor - Pánczél NóraLaguna KTSE 

TB Felnőtt C STT
1.Pohli Gergely - Kajos Luca FanniSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Tumó Roland - Horváth Kata ZsuzsannaAmetiszt Táncsport Egyesület - Bajai Táncsport Egyesület 
3.Zsizsik Máté Tibor - Pánczél NóraLaguna KTSE 

TB Felnőtt C LAT
1.Kovács András - Nagy AlexandraSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Márton Viktor András - Páble NóraFelicita KTSE 
3.Tumó Roland - Horváth Kata ZsuzsannaAmetiszt Táncsport Egyesület - Bajai Táncsport Egyesület 

TB Felnőtt B STT
1.Horváth Márk - Katona RozinaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Horváth Patrik - Sölét BrigittaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE 
3.Márton Viktor András - Páble NóraFelicita KTSE 
4.Péter Krisztián - Milus AlidaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - DanceStation Táncsport Egyesület 

TB Felnőtt B LAT
1.Horváth Patrik - Sölét BrigittaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE 
2.Török Dániel Viktor dr. - Bartók TímeaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.03.01 13:39:35)

TB Felnőtt A STT
1.Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE 
2.Rákóczy Zsombor - Lévai LucaRitmo Sporttánc Egyesület 

TB Felnőtt A LAT
1.Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE 
2.Bíró Dániel - Németh BarbaraEl Paso SE 
3.Göller Barnabás Gábor - Göller KittiAmetiszt Táncsport EgyesületHungary 
4.Péter Krisztián - Milus AlidaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - DanceStation Táncsport Egyesület 
5.Rákóczy Zsombor - Lévai LucaRitmo Sporttánc Egyesület 
6.Szalai Máté - Nagy JúliaLorigo Táncsport Egyesület 

TB Felnőtt S STT
1.Gombkötő Balázs - Laskovics PetraLorigo Táncsport Egyesület 
2.Szajduk Szabolcs Tamás - Illés DominikaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

TB Felnőtt S LAT
1.Gombkötő Balázs - Laskovics PetraLorigo Táncsport Egyesület 
2.Király Márk - Szatmári Dorottya ErzsébetClaudius Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 

TB Senior I Open STT
1.Halász Barna - Weidinger ÁgnesSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Váczi Márk - Váczi Noémi KatalinSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

TB Senior I Open LAT
1.Faragó Sándor - Ringhoffer NóraC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 

TB Senior II E STT
1.Baticz Zoltán - Baticzné Molnár ÉvaEraklin Táncklub Egyesület 
2.Kincses Imre Dr. - Kemény KrisztinaRitmo Sporttánc Egyesület 

TB Senior II E LAT
1.Baticz Zoltán - Baticzné Molnár ÉvaEraklin Táncklub Egyesület 

TB Senior II C STT
1.Király Gyula - Tóth AndreaBonita Táncsport Egyesület 

TB Senior II C LAT
1.Király Gyula - Tóth AndreaBonita Táncsport Egyesület 

TB Senior III Open STT
1.Baranyai Szilárd - Illés Enikő KatalinRitmo Sporttánc Egyesület