Nevezések: MTÁSZ "E" Országos Bajnokság, U21 10 Tánc Magyar Bajnokság és Klubközi Verseny 2019.09.14

Csömöri Sportcsarnok (2141.Csömör, Major út 7-9.)

Párosok száma 2019.09.16 : 271
Gyermek II D STT
1.Ökrös Zénó - Baráth CsengeSzilver Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.09.11 08:12:32)

Gyermek II D LAT
1.Kiss Dominik - Mettner Léna MíraAmetiszt Táncsport Egyesület 
2.Ökrös Zénó - Baráth CsengeSzilver Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.09.11 08:12:32)

Junior I D STT
1.Bartolák Levente - Varga KataSzilver Táncsport Egyesület 
2.Lantos Marcell Attila - Révész KarinaSzilver Táncsport Egyesület - Fulldance Táncsport Egyesület 
3.Marton László - Gál ViktóriaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Pintér Benedek - Dányi Vivien ZsófiaStúdió 2000 TSE 
5.Várbíró Dániel - Nagy ZsófiaValcer Táncstúdió 

Junior I D LAT
1.Bartolák Levente - Varga KataSzilver Táncsport Egyesület 
2.Bekiarisz Márkosz - Polyák PannaOPCIÓ Kft - ZugloDance 
3.Lukács Zétény Attila - Szabó-Kövi KamillaEMotion Táncstúdió 
4.Marton László - Gál ViktóriaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Mihályfi Máté - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
6.Pintér Benedek - Dányi Vivien ZsófiaStúdió 2000 TSE 

Junior II D STT
1.Csatlós Erik - Gál ElzaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Gyulavári Bálint - Tasi Nóra NádjaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
3.Hideg Márk Alex - Tóth-Verestói HannaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
4.Horváth Olivér - Szitás AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület 
5.Majer Tamás Roland - Farkas EnikőBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
6.Preszter Márk - Ruprecht LucaFelicita KTSE 
7.Sipos András Dániel - Sipos Anna HédiDanza Táncsport Egyesület 
8.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 

Junior II D LAT
1.Agárdi Márk Dávid - Vajda FanniC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
2.Csepregi Gergő - Petter AlexaAmetiszt Táncsport Egyesület 
3.Horváth Olivér - Szitás AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület 
4.Kormos Kristóf Tamás - Szász BarbaraFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
5.Lukács Levente Bence - Lukács Lara DorkaMiskolcz-Revital TSE 
6.Majer Tamás Roland - Farkas EnikőBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
7.Oltai Dániel László - Srej LaraBotafogo Táncegyüttes 
8.Pala Martin - Marsai Nóra IbolyaValcer Táncstúdió 
9.Preszter Márk - Ruprecht LucaFelicita KTSE 
10.Tihanyi Barnabás - Sümegi Anett JúliaEMotion Táncstúdió 
11.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 

Junior II C STT
1.Debreczeni Csongor - Debreczeni KarolaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 

Junior II C LAT
1.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
2.Nagy Bence - Dudás Lili EnikőBotafogo Táncegyüttes - DuDance Tánc-Egyesület 
3.Sipos András Dániel - Sipos Anna HédiDanza Táncsport Egyesület 
4.Sümegi Botond - Vastag ZsófiaEMotion Táncstúdió 
5.Szarka Ágoston Szilárd - Bajáky ZsannaMiskolcz-Revital TSE 

Ifjúsági D STT
1.Kis-Kalló Ákos - Deák FriderikaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Müller Balázs - Jáger LauraEraklin Táncklub Egyesület 
3.Pál Kristóf - Sötét JankaFelicita KTSE 
4.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 

Ifjúsági D LAT
1.Bedecs András - Bedő Tamara JuliannaEMotion Táncstúdió 
2.Bujtor Barnabás - Koma Nikol MíraEMotion Táncstúdió 
3.Farkas Péter - Nagy SzonjaMiskolcz-Revital TSE 
4.Futó Flórián - Polák PannaMiskolcz-Revital TSE 
5.Major Jácint - Ilyés BernadettÉrdi Táncsport Egyesület 
6.Meidlinger Tamás - Huber Petra IldikóC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
7.Pál Kristóf - Sötét JankaFelicita KTSE 
8.Pilka Zoltán - Rezes DorkaValcer Táncstúdió 
9.Varga András - Lipcsei LauraSzilver Táncsport Egyesület 

Ifjúsági C STT
1.Varga András - Lipcsei LauraSzilver Táncsport Egyesület 
2.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 

Ifjúsági C LAT
1.Jankovics Attila - Sándor PannaJoyDance Táncsport Egyesület 
2.Kátai Richárd - Nagy BernadettJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Korita István - Vincze AlízJoyDance Táncsport Egyesület 
4.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 
5.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 
6.Cziráki Bálint - Balogh AnnaLorigo Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.09.13 23:11:24)

Felnőtt D STT
1.Csapó Dávid Gábor - Bálint AndreaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Koszta Marcell - Leopold Rozvita EdnaPro-Art Táncstúdió 
3.Kovács Mátyás Attila - Liszt EditEverydance Táncsport Egyesület 
4.Rácz Ádám - Kovács LeilaFlamenco 2001 TSE 
5.Selyem László - Andrási DiánaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
6.Tusják Gábor - Tivadar Réka ErzsébetDancing Queen Sport Tánc Egyesület - Everydance Táncsport Egyesület 

Felnőtt D LAT
1.Erős Ábel József - Sebők MercédeszSzabolcs Diáksport Egyesület 
2.Gáspár István - Gáspárné Szilágyi SzilviaDance Universe Tánc Sportegyesület 
3.Kovács Mátyás Attila - Liszt EditEverydance Táncsport Egyesület 
4.Lenkey Gábor Károly - Bari Tifani ZsófiaBotafogo Táncegyüttes 
5.Loránt Gábor Dániel - Ceglédi Eszter BernadettEverydance Táncsport Egyesület 
6.Rácz Ádám - Kovács LeilaFlamenco 2001 TSE 
7.Selyem László - Andrási DiánaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
8.Tóth Dániel - Marozsán Veronika ZsófiaBotafogo Táncegyüttes 

Felnőtt C STT
1.Keresztes Gergő - Kocsis ZsanettSundance Tánc Sport Egyesület 
2.Loránt Gábor Dániel - Ceglédi Eszter BernadettEverydance Táncsport Egyesület 
3.Tumó Roland - Horváth Kata ZsuzsannaAmetiszt Táncsport Egyesület - Bajai Táncsport Egyesület 

Felnőtt C LAT
1.Dzsupin Ádám - Solymos IldikóQuality Dance TSE 
2.Keresztes Gergő - Kocsis ZsanettSundance Tánc Sport Egyesület 
3.Mészáros Máté Imre - Friedrich FranciskaJoyDance Táncsport Egyesület 
4.Párizs Richárd Dominik - Koós EnikőDanza Táncsport Egyesület 
5.Skornyák Dániel - Dömök Daniella VeronikaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
6.Szőke Gábor Sándor - Papp Éva DorinaÉrdi Táncsport Egyesület 
7.Tumó Roland - Horváth Kata ZsuzsannaAmetiszt Táncsport Egyesület - Bajai Táncsport Egyesület 

Felnőtt B STT
1.Horváth Patrik - Sölét BrigittaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE 
2.Szilner Konrád - Szelecki VivienLaguna KTSE - Stúdió 2000 TSE 
3.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSEHatáridő utáni törlés
(2019.09.13 08:50:39)

Felnőtt B LAT
1.Csizmadia Márk - Szikszai SzonjaPro-Art Táncstúdió 
2.Fülep Péter Ernő - Huszáros FanniPro-Art Táncstúdió 
3.Horváth Patrik - Sölét BrigittaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE 
4.Németh Zsolt - Babay ViktóriaBotafogo Táncegyüttes 
5.Schiller-Tamás László - Szennyesi BlankaFenomén TáncSport Egyesület - Goldance Táncsport Egyesület 
6.Szilner Konrád - Szelecki VivienLaguna KTSE - Stúdió 2000 TSE 
7.Tóth Ádám - Tari Alexandra MáriaDance Universe Tánc Sportegyesület - Oktogon Tánc Centrum Egyesület 
8.Varga Sándor - Laurencsik LiliánaHavanna Táncstúdió Sportegyesület 
9.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSEHatáridő utáni törlés
(2019.09.13 08:50:39)

Senior II D STT
1.Kincses Imre Dr. - Kemény KrisztinaRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Kovács Mátyás Attila - Liszt EditEverydance Táncsport Egyesület 

Senior II D LAT
1.Kovács Mátyás Attila - Liszt EditEverydance Táncsport Egyesület 

MB U21 10T
1.Kalapács Bence - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület 
2.Kovács-Kalic Károly Péter - Balogh ZsófiaPro-Art Táncstúdió 
3.Mészáros Bence Levente - Balanescu LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Nagy Márk - Unger FanniSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
5.Patkós Máté - Juhász DóraStúdió 2000 TSE - Pro-Art Táncstúdió 
6.Rischák Balázs - Dajka CsengeSzilver Táncsport Egyesület 
7.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSEHatáridő utáni törlés
(2019.09.13 08:50:39)

OB Gyermek I E STT
1.Halmóczki Márk - Tran Ngoc Quynh AnhAmetiszt Táncsport Egyesület 
2.Pető Zoltán - Pintér Mónika MáriaSzilver Táncsport Egyesület 

OB Gyermek I E LAT
1.Pető Zoltán - Pintér Mónika MáriaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Széles-Hlagyvik Levente - Tüttő RoxánaEl Paso SE 

OB Gyermek II E STT
1.Benke Barnabás László - Novák NóraSavaria Táncsport Egyesület 
2.Fehér Erik - Terdik TímeaValcer Táncstúdió 
3.Joó Csenger - Rába RebekaLorigo Táncsport Egyesület 
4.Keresztes Péter Zsolt - Marcu NikolPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
5.Kiss Dominik - Mettner Léna MíraAmetiszt Táncsport Egyesület 
6.Lepsényi Gábor - Faludi Olívia ZitaLorigo Táncsport Egyesület 
7.Németh Barnabás - Szircsák SzófiaSzilver Táncsport Egyesület 
8.Ördögh Gergő Dominik - Németh-Szabados AbigélPro-Art Táncstúdió - Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
9.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 
10.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 
11.Szuhi Levente - Karakó ViktóriaSzabolcs Diáksport Egyesület 
12.Tóth Kornél - Keresztes BiankaSundance Tánc Sport Egyesület 
13.Tóth Nándor - Chelaru Dania AlmaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
14.Zahradnik Richárd - Perényi Zsófia SáraStúdió 2000 TSE 

OB Gyermek II E LAT
1.Benke Barnabás László - Novák NóraSavaria Táncsport Egyesület 
2.Bocsor Levente - Dienes BorbálaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
3.Fehér Erik - Terdik TímeaValcer Táncstúdió 
4.Györe János Csanád - Németh GrétaGála Társastáncklub Egyesület 
5.Joó Csenger - Rába RebekaLorigo Táncsport Egyesület 
6.Lepsényi Gábor - Faludi Olívia ZitaLorigo Táncsport Egyesület 
7.Mészáros Dávid Lajos - Reiter LénaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
8.Molnár Ádám József - Sass KincsőDance Express Tánc Sport Egyesület 
9.Németh Barnabás - Szircsák SzófiaSzilver Táncsport Egyesület 
10.Ördögh Gergő Dominik - Németh-Szabados AbigélPro-Art Táncstúdió - Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
11.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 
12.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 
13.Száraz Zalán - Kuzma Panna LauraGála Társastáncklub Egyesület 
14.Szuhi Levente - Karakó ViktóriaSzabolcs Diáksport Egyesület 
15.Tóth Kornél - Keresztes BiankaSundance Tánc Sport Egyesület 
16.Zahradnik Richárd - Perényi Zsófia SáraStúdió 2000 TSE 

OB Junior I E STT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Apró Marcell - Farkas Gréta ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSE 
3.Bárányos Márton - Földi Lilla SugárkaZsámbéki Tánc Sport Egyesület 
4.Bekiarisz Márkosz - Polyák PannaOPCIÓ Kft - ZugloDance 
5.Bene Nándor - Móritz Borbála AnnaLorigo Táncsport Egyesület 
6.Horváth Gergő - Birkás SáraEraklin Táncklub Egyesület 
7.Kazy Zsigmond - Kubatov ViktóriaBajai Táncsport Egyesület 
8.Mihályfi Máté - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
9.Mihók Máté - Mezey ViktóriaValcer Táncstúdió 
10.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 
11.Susánszky Richárd - Patzer Noémi LillaNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
12.Szőke Marcell Benedek - Szabó Anna SáraGála Társastáncklub Egyesület 
13.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport Egyesület 

OB Junior I E LAT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Balogh Bence - Zilahi AngélaDance Universe Tánc Sportegyesület 
3.Bene Nándor - Móritz Borbála AnnaLorigo Táncsport Egyesület 
4.Bényei Gergő - Schleier NikolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
5.Berényi Dénes Mihály - Berta AntóniaEMotion Táncstúdió 
6.Fenyvesi Ádám Gábor - Kis Kamilla VandaHavanna Táncstúdió Sportegyesület 
7.Futó Ábel - Szabó CsengeMiskolcz-Revital TSE 
8.Galambos Dániel - Csányi-Dienes AlízFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
9.Horváth Gergő - Birkás SáraEraklin Táncklub Egyesület 
10.Huszár Barnabás - Dárdai Sára ViolaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
11.Kazy Zsigmond - Kubatov ViktóriaBajai Táncsport Egyesület 
12.Mihók Máté - Mezey ViktóriaValcer Táncstúdió 
13.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 
14.Sovány Zsombor - Dömény LiliSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
15.Susánszky Richárd - Patzer Noémi LillaNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
16.Szabó Zsombor - Széles-Hlagyvik JázminEl Paso SE 
17.Szőke Marcell Benedek - Szabó Anna SáraGála Társastáncklub Egyesület 
18.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport Egyesület 
19.Várbíró Dániel - Nagy ZsófiaValcer Táncstúdió 

OB Junior II E STT
1.Bálint Péter Imre - Rozmán VivienLorigo Táncsport Egyesület 
2.Csepregi Gergő - Petter AlexaAmetiszt Táncsport Egyesület 
3.Fajt-Ujj Flórián - Parrag-Hauzer JázminGála Társastáncklub Egyesület 
4.Gubicskó Tamás - Gruber GrétaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
5.Hegedűs Bálint Ervin - Vas AngelinaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
6.Kun Marcell Benedek - Szakács KittiStúdió 2000 TSE 
7.Lendvai Dániel - Till Anna NatáliaLaguna KTSE 
8.Nagy Gábor - Szabó Rebeka EszterForma Táncsport Egyesület 
9.Orbán Vilmos - Máté EszterBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
10.Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka LucaValcer Táncstúdió 
11.Pótár-Bóta Zalán - Csörghe BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
12.Remes Dániel - Takács KarolaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
13.Simon Áron - Korn VivienLorigo Táncsport Egyesület 
14.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 
15.Sümegi Botond - Vastag ZsófiaEMotion Táncstúdió 
16.Szép Dominik - Kovács FanniFelicita KTSE 
17.Tihanyi Barnabás - Sümegi Anett JúliaEMotion Táncstúdió 
18.Tóth Marcell - Lakatos ZsófiaStúdió 2000 TSE - Sundance Tánc Sport Egyesület 
19.Tóthmihály Bálint - Harkányi RékaSundance Tánc Sport Egyesület 
20.Valicsek Milán - Rabi GrétaLaguna KTSE 
21.Vámos Benedek - Varga NatasaSavaria Táncsport Egyesület 
22.Várkonyi István - Lavicska NoémiValcer Táncstúdió 
23.Kopácsi Attila - Sipos BlankaLorigo Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.09.14 09:51:24)

OB Junior II E LAT
1.Bálint Péter Imre - Rozmán VivienLorigo Táncsport Egyesület 
2.Dancsák Adrián Attila - László DorinaHavanna Táncstúdió Sportegyesület 
3.Dudás István - Prepuk Boglárka RékaBig-BEM Táncsport Egyesület 
4.Fajt-Ujj Flórián - Parrag-Hauzer JázminGála Társastáncklub Egyesület 
5.Fejes Botond - Movik ImolaÉrdi Táncsport Egyesület 
6.Gubicskó Tamás - Gruber GrétaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
7.Hegedűs Bálint Ervin - Vas AngelinaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
8.Lendvai Dániel - Till Anna NatáliaLaguna KTSE 
9.Lilik Gergő - Kasznár LúciaJoyDance Táncsport Egyesület 
10.Molnár Miklós Milán - Szilágyi ZsófiaDance Universe Tánc Sportegyesület 
11.Nagy Gábor - Szabó Rebeka EszterForma Táncsport Egyesület 
12.Nagy Péter - Zarándy RékaDance Universe Tánc Sportegyesület 
13.Oláh Olivér - Németh Dzsesszika AlexandraEl Paso SE 
14.Orbán Vilmos - Máté EszterBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
15.Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka LucaValcer Táncstúdió 
16.Oszlovics Dániel György - Szabados Lili ZsófiaDance Universe Tánc Sportegyesület 
17.Pótár-Bóta Zalán - Csörghe BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
18.Remes Dániel - Takács KarolaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
19.Simon Áron - Korn VivienLorigo Táncsport Egyesület 
20.Somodi Péter - Somodi KittiGoldance Táncsport Egyesület 
21.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 
22.Svajda Szabolcs - Kelemen KittiEl Paso SE 
23.Szép Dominik - Kovács FanniFelicita KTSE 
24.Tóth Marcell - Lakatos ZsófiaStúdió 2000 TSE - Sundance Tánc Sport Egyesület 
25.Tóthmihály Bálint - Harkányi RékaSundance Tánc Sport Egyesület 
26.Valicsek Milán - Rabi GrétaLaguna KTSE 
27.Vámos Benedek - Varga NatasaSavaria Táncsport Egyesület 
28.Várkonyi István - Lavicska NoémiValcer Táncstúdió 
29.Kopácsi Attila - Sipos BlankaLorigo Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.09.14 09:51:24)

OB Ifjúsági E STT
1.Ámon Márk - Hetényi AdélSavaria Táncsport Egyesület 
2.Bedecs András - Bedő Tamara JuliannaEMotion Táncstúdió 
3.Borodi Márk Roland - Mudure EvelinPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
4.Bujtor Barnabás - Koma Nikol MíraEMotion Táncstúdió 
5.Jakab Dávid - Váradi KámeaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
6.Kökényesy Dominik - Szurma DorinaHEMO Winner VTE 
7.Márk Olivér - Kocsner Luca KataSavaria Táncsport Egyesület 
8.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art Táncstúdió 
9.Németh Álmos - Szabó FlóraHEMO Winner VTE 
10.Práger Mátyás - Vámosi FanniLaguna KTSE 
11.Závecz Roland Zoltán - Könye Rozália IlkaPresiDance Táncsport Egyesület 

OB Ifjúsági E LAT
1.Ámon Márk - Hetényi AdélSavaria Táncsport Egyesület 
2.Kökényesy Dominik - Szurma DorinaHEMO Winner VTE 
3.Márk Olivér - Kocsner Luca KataSavaria Táncsport Egyesület 
4.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art Táncstúdió 
5.Németh Álmos - Szabó FlóraHEMO Winner VTE 
6.Noé Dominik - Szalai Virág RitaDance Express Tánc Sport Egyesület 
7.Práger Mátyás - Vámosi FanniLaguna KTSE 
8.Szeehofner Márk - Kovács Kitti BoglárkaSzabolcs Diáksport Egyesület 
9.Vidák Bálint - Tumó DorinaBajai Táncsport Egyesület 
10.Závecz Roland Zoltán - Könye Rozália IlkaPresiDance Táncsport Egyesület 

OB Felnőtt E STT
1.Ágoston Lénárd - Miskov ÉvaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Braun Patrik János - Hrusková ArankaDanceStation Táncsport Egyesület 
3.Enyedi Bálint Zsolt - Komlódi Kinga MáriaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
4.Erős Ábel József - Sebők MercédeszSzabolcs Diáksport Egyesület 
5.Juhász Gergely - Pintér Marianna MáriaGoldance Táncsport Egyesület 
6.Korpos Szabolcs - Vincze IbolyaDance Universe Tánc Sportegyesület 
7.Mayer Gyula Dr. - Mayerné Barna ZsuzsannaINFINITY DANCE COMPANY TSE 
8.Szomi Tamás - Birkás EmeseEraklin Táncklub Egyesület 
9.Takács Gábor Árpád - Sebők LucaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

OB Felnőtt E LAT
1.Ágoston Lénárd - Miskov ÉvaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Bozsányi Dávid - Kiss ErikaDance Universe Tánc Sportegyesület 
3.Braun Patrik János - Hrusková ArankaDanceStation Táncsport Egyesület 
4.Csapó Dávid Gábor - Bálint AndreaEverydance Táncsport Egyesület 
5.Enyedi Bálint Zsolt - Komlódi Kinga MáriaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
6.Juhász Gergely - Pintér Marianna MáriaGoldance Táncsport Egyesület 
7.Keller Zsolt Ákos - Darabont VeronikaQuality Dance TSE 
8.Korpos Szabolcs - Vincze IbolyaDance Universe Tánc Sportegyesület 
9.Lobisev László - Kiss IldikóKenguru Tánc-sport Egyesület 
10.Szomi Tamás - Birkás EmeseEraklin Táncklub Egyesület 
11.Takács Gábor Árpád - Sebők LucaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
12.Tusják Gábor - Tivadar Réka ErzsébetDancing Queen Sport Tánc Egyesület - Everydance Táncsport Egyesület 

OB Senior I E STT
1.Csuka László - Csuka-Bíró HajnalkaRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Gáspár István - Gáspárné Szilágyi SzilviaDance Universe Tánc Sportegyesület 

OB Senior I E LAT
1.Halász László - Jánvári Regina Kinga Dr.Dance Universe Tánc Sportegyesület 

OB Senior II E STT
1.Kovács Zoltán - Kovács AnnaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

OB Senior II E LAT
1.Kovács Zoltán - Kovács AnnaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

OB Senior III E STT
1.Mayer Gyula Dr. - Mayerné Barna ZsuzsannaINFINITY DANCE COMPANY TSE 
2.Pál Gábor - Pál MártaZsámbéki Tánc Sport Egyesület 
3.Tomolák Sándor - Némethné Szelle KrisztinaDanceNet Sportegyesület 

OB Senior III E LAT
1.Mayer Gyula Dr. - Mayerné Barna ZsuzsannaINFINITY DANCE COMPANY TSE 

OB Senior IV E STT
1.Butor Zoltán - Butor ZoltánnéBig-BEM Táncsport Egyesület 
2.Nattán Péter - Nattánné Szamosi MáriaBig-BEM Táncsport Egyesület 
3.Riborics György Antal - Riborics György AntalnéBig-BEM Táncsport Egyesület