Nevezések: Kelet Magyarország Területi Bajnokság 2019.03.02

Dani Margit Sportcsarnok Kunszentmárton Kossuth Lajos út 40.

Párosok száma 2019.08.20 : 274
TB Gyermek I E STT
1.Pető Zoltán - Pintér Mónika MáriaSzilver Táncsport EgyesületHungary 

TB Gyermek I E LAT
1.Pető Zoltán - Pintér Mónika MáriaSzilver Táncsport EgyesületHungary 

TB Gyermek II E STT
1.Antal Márk Dániel - Patai LorettaForma Táncsport Egyesület 
2.Gyalai Oszkár Noel - Békési CsengeSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
3.Ökrös Zénó - Baráth CsengeSzilver Táncsport EgyesületHungary 
4.Ördögh Gergő Dominik - Németh-Szabados AbigélPro-Art Táncstúdió - Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
5.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 
6.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
7.Zahradnik Richárd - Perényi Zsófia SáraStúdió 2000 TSE 
8.Németh Barnabás - Szircsák SzófiaSzilver Táncsport EgyesületHungaryHatáridő utáni törlés
(2019.02.26 08:32:29)

TB Gyermek II E LAT
1.Antal Márk Dániel - Patai LorettaForma Táncsport Egyesület 
2.Gyalai Oszkár Noel - Békési CsengeSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
3.Ökrös Zénó - Baráth CsengeSzilver Táncsport EgyesületHungary 
4.Ördögh Gergő Dominik - Németh-Szabados AbigélPro-Art Táncstúdió - Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
5.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 
6.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
7.Zahradnik Richárd - Perényi Zsófia SáraStúdió 2000 TSE 
8.Németh Barnabás - Szircsák SzófiaSzilver Táncsport EgyesületHungaryHatáridő utáni törlés
(2019.02.26 08:32:29)

TB Gyermek II D STT
1.Polónyi Kevin - Dorogi Edina AnnaSzilver Táncsport EgyesületHungary 

TB Gyermek II D LAT
1.Gyaraki Viktor - Takács ViviánaKner Táncsport Egyesület - Nyíri Lajos Táncsport Egyesület 
2.Polónyi Kevin - Dorogi Edina AnnaSzilver Táncsport EgyesületHungary 

TB Junior I E STT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Csontos Levente - Terdik TímeaValcer Táncstúdió 
3.Marton László - Pindur Míra FelíciaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
4.Melczner Máté - Dányi DorkaStúdió 2000 TSE 
5.Mihályfi Máté - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
6.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 
7.Szőke Dániel - Bata Indira ZoéSzilver Táncsport EgyesületHungary 
8.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport Egyesület 
9.Várbíró Dániel - Nagy ZsófiaValcer Táncstúdió 

TB Junior I E LAT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Csontos Levente - Terdik TímeaValcer Táncstúdió 
3.Marton László - Pindur Míra FelíciaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
4.Melczner Máté - Dányi DorkaStúdió 2000 TSE 
5.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 
6.Szőke Dániel - Bata Indira ZoéSzilver Táncsport EgyesületHungary 
7.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport Egyesület 
8.Várbíró Dániel - Nagy ZsófiaValcer Táncstúdió 

TB Junior I D STT
1.Almási Bence - Almási RékaStúdió 2000 TSE 
2.Bartolák Levente - Varga KataSzilver Táncsport EgyesületHungary 
3.Farkas Bernát Jakab - Fürj AnikóPro-Art Táncstúdió 
4.Kállai Ádám István - Komlós LilianSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
5.Kohári Bence Olivér - Verdes Jázmin IldikóSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
6.Lantos Marcell Attila - Gál ViktóriaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
7.Pintér Benedek - Dányi Vivien ZsófiaStúdió 2000 TSE 
8.Süle Zsombor - Tiringer LiliSzilver Táncsport EgyesületHungary 

TB Junior I D LAT
1.Almási Bence - Almási RékaStúdió 2000 TSE 
2.Apró Marcell - Farkas Gréta ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSE 
3.Bartolák Levente - Varga KataSzilver Táncsport EgyesületHungary 
4.Farkas Bernát Jakab - Fürj AnikóPro-Art Táncstúdió 
5.Kohári Bence Olivér - Verdes Jázmin IldikóSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
6.Lantos Marcell Attila - Gál ViktóriaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
7.Mihályfi Máté - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
8.Pintér Benedek - Dányi Vivien ZsófiaStúdió 2000 TSE 
9.Süle Zsombor - Tiringer LiliSzilver Táncsport EgyesületHungary 

TB Junior I C STT
1.Juhász Gábor Krisztián - Kocsis JohannaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
2.Köllő Balázs - Bottyán BoglárkaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
3.Kosztolányi Elek - Bartók LauraSzilver Táncsport EgyesületHungary 

TB Junior I C LAT
1.Juhász Gábor Krisztián - Kocsis JohannaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
2.Kállai Ádám István - Komlós LilianSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
3.Köllő Balázs - Bottyán BoglárkaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
4.Kosztolányi Elek - Bartók LauraSzilver Táncsport EgyesületHungary 

TB Junior I B STT
1.Annus László - Bényi Hanna KamillaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 

TB Junior I B LAT
1.Annus László - Bényi Hanna KamillaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 

TB Junior II E STT
1.Csepregi Gergő - Lakatos ZsófiaSundance Tánc Sport Egyesület 
2.Hegedűs Bálint Ervin - Vas AngelinaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
3.Kun Marcell Benedek - Szakács KittiStúdió 2000 TSE 
4.Majer Tamás Roland - Farkas EnikőBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
5.Mihók Tibor Bendegúz - Tóth Liza LauraSzilver Táncsport EgyesületHungary 
6.Nagy Gábor - Szabó Rebeka EszterForma Táncsport Egyesület 
7.Orbán Vilmos - Máté EszterBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
8.Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka LucaValcer Táncstúdió 
9.Pótár-Bóta Zalán - Csörghe BoglárkaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
10.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport EgyesületHungary 
11.Várkonyi István - Lavicska NoémiValcer Táncstúdió 
12.Gyurkó Dávid - Czigle PannaValcer TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.03.01 20:18:11)

TB Junior II E LAT
1.Csepregi Gergő - Lakatos ZsófiaSundance Tánc Sport Egyesület 
2.Gyulavári Bálint - Tasi Nóra NádjaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
3.Hegedűs Bálint Ervin - Vas AngelinaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
4.Mihók Tibor Bendegúz - Tóth Liza LauraSzilver Táncsport EgyesületHungary 
5.Nagy Gábor - Szabó Rebeka EszterForma Táncsport Egyesület 
6.Orbán Vilmos - Máté EszterBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
7.Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka LucaValcer Táncstúdió 
8.Pótár-Bóta Zalán - Csörghe BoglárkaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
9.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport EgyesületHungary 
10.Várkonyi István - Lavicska NoémiValcer Táncstúdió 
11.Gyurkó Dávid - Czigle PannaValcer TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.03.01 20:18:11)

TB Junior II D STT
1.Balázs Bálint - Nagy NorinaSzabolcs Diáksport Egyesület 
2.Csatlós Erik - Gál ElzaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
3.Debreczeni Csongor - Debreczeni KarolaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
4.Géczi Alexander - Szűcs Nikol HannaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
5.Gyulavári Bálint - Tasi Nóra NádjaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
6.Hideg Márk Alex - Tóth-Verestói HannaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
7.Horváth Olivér - Szitás AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület 
8.Mokánszki Bálint - Gáspár GrétaSzabolcs Diáksport Egyesület - Dance Universe Tánc Sportegyesület 
9.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
10.Raffai Róbert Balázs - Csányi VivienForma Táncsport Egyesület 
11.Tóth Szabolcs Ignác - Annus LucaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
12.Vajjon Bence - Bulyáki LiliSzilver Táncsport EgyesületHungary 

TB Junior II D LAT
1.Balázs Bálint - Nagy NorinaSzabolcs Diáksport Egyesület 
2.Géczi Alexander - Szűcs Nikol HannaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
3.Horváth Olivér - Szitás AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület 
4.Kun Marcell Benedek - Szakács KittiStúdió 2000 TSE 
5.Lukács Levente Bence - Lukács Lara DorkaMiskolcz-Revital TSE 
6.Majer Tamás Roland - Farkas EnikőBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
7.Mokánszki Bálint - Gáspár GrétaSzabolcs Diáksport Egyesület - Dance Universe Tánc Sportegyesület 
8.Tóth Szabolcs Ignác - Annus LucaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
9.Vajjon Bence - Bulyáki LiliSzilver Táncsport EgyesületHungary 

TB Junior II C STT
1.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
2.Fodor Bence - Fodor LucaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
3.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
4.Reznák Zsolt - Dubai DóraStúdió 2000 TSE 
5.Szőts Dávid - Fekete RenátaSzilver Táncsport EgyesületHungaryHatáridő utáni törlés
(2019.02.26 08:33:15)

TB Junior II C LAT
1.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
2.Fodor Bence - Fodor LucaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
3.Havas Márk - Juhász JázminMiskolcz-Revital TSE 
4.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
5.Pető-Szőllősi Dominik - Pető-Szőllősi MirtillMiskolcz-Revital TSE 
6.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
7.Raffai Róbert Balázs - Csányi VivienForma Táncsport Egyesület 
8.Reznák Zsolt - Dubai DóraStúdió 2000 TSE 

TB Junior II B STT
1.Antal Krisztián - Prozlik Melinda LenkeSzilver Táncsport EgyesületHungary 
2.Balázs Dominik - Kondacs Jázmin BíborkaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
3.Kohon Patrik - Gál DalmaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
4.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer Táncstúdió 
5.Lőrincz Marc Andrei - Luncan Roxana CarinaValcer Táncstúdió 
6.Papp Ádám István - Máté VirágSzilver Táncsport EgyesületHungary 
7.Härtlein Ákos - Farkas GrétaForma Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.03.01 09:51:29)

TB Junior II B LAT
1.Antal Krisztián - Prozlik Melinda LenkeSzilver Táncsport EgyesületHungary 
2.Balázs Dominik - Kondacs Jázmin BíborkaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
3.Kohon Patrik - Gál DalmaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
4.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer Táncstúdió 
5.Lőrincz Marc Andrei - Luncan Roxana CarinaValcer Táncstúdió 
6.Papp Ádám István - Máté VirágSzilver Táncsport EgyesületHungary 
7.Härtlein Ákos - Farkas GrétaForma Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.03.01 09:51:29)
8.Szőts Dávid - Fekete RenátaSzilver Táncsport EgyesületHungaryHatáridő utáni törlés
(2019.02.26 08:33:15)

TB Ifjúsági E STT
1.Borodi Márk Roland - Mudure EvelinPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Dankó Tamás József - Karacs Anna ErzsébetValcer Táncstúdió 
3.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art Táncstúdió 
4.Nagy Lajos - Juhász KingaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

TB Ifjúsági E LAT
1.Dankó Tamás József - Karacs Anna ErzsébetValcer Táncstúdió 
2.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art Táncstúdió 
3.Nagy Lajos - Juhász KingaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

TB Ifjúsági D STT
1.Besenyi Norbert - Besenyi AdélSzilver Táncsport EgyesületHungary 
2.Csala Bence Bendegúz - Salgói Nóra MáriaPro-Art Táncstúdió 
3.Csontos Bence - Németh LillaValcer Táncstúdió 
4.Forczek Barnabás - Patocskai Petra PannaStúdió 2000 TSE 
5.Kis-Kalló Ákos - Deák FriderikaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
6.Komáromi Miklós Erik - Papp VivienForma Táncsport Egyesület 
7.Nagy Kristóf - Hegyi IngridValcer Táncstúdió 
8.Ötvös Árpád András - Istenes RenátaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
9.Szabó Márk - Frey TímeaStúdió 2000 TSE - Kner Táncsport Egyesület 

TB Ifjúsági D LAT
1.Besenyi Norbert - Besenyi AdélSzilver Táncsport EgyesületHungary 
2.Csontos Bence - Németh LillaValcer Táncstúdió 
3.Forczek Barnabás - Patocskai Petra PannaStúdió 2000 TSE 
4.Futó Flórián - Polák PannaMiskolcz-Revital TSE 
5.Komáromi Miklós Erik - Papp VivienForma Táncsport Egyesület 
6.Nagy Kristóf - Hegyi IngridValcer Táncstúdió 
7.Ratkai Márk Gergő - Márkus LiliSzilver Táncsport EgyesületHungary 
8.Varga András - Lipcsei LauraSzilver Táncsport EgyesületHungary 

TB Ifjúsági C STT
1.Berkeczi Áron - Kis BrigittaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
3.Hajdú Viktor - Prágai SzimonettaKner Táncsport Egyesület - Szilver Táncsport EgyesületHungary 
4.Jakab Ádám Gergő - Bánffy ZsófiaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
5.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
6.Ratkai Márk Gergő - Márkus LiliSzilver Táncsport EgyesületHungary 
7.Sántha Norbert - Juhász VeronikaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
8.Sántha Roland - Sass Júlia ZitaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
9.Varga András - Lipcsei LauraSzilver Táncsport EgyesületHungary 

TB Ifjúsági C LAT
1.Benkő Erik - Petrás KíraSzilver Táncsport Egyesület - Békésszentandrási Vértessy TSEHungary 
2.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
3.Hajdú Viktor - Prágai SzimonettaKner Táncsport Egyesület - Szilver Táncsport EgyesületHungary 
4.Nagy Zalán Zsolt - Torják GerdaMedalion Táncsport Egyesület 
5.Papp Gergely - Horváth LizaStúdió 2000 TSE 
6.Prohászka Tamás - Gendur Kíra AnnaStúdió 2000 TSE 
7.Sántha Norbert - Juhász VeronikaSzilver Táncsport EgyesületHungary 

TB Ifjúsági B STT
1.Dóczi Zsilák László - Pindur Cintia RékaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
2.Kalapács Bence - Miskolczi NóraSzilver Táncsport EgyesületHungary 
3.Patkós Máté - Juhász DóraStúdió 2000 TSE - Pro-Art Táncstúdió 
4.Szegfű Kornél Norbert - Susánszki ÉvaPro-Art Táncstúdió 
5.Ercsi Dániel - Patai VanesszaStúdió 2000 TSEHatáridő utáni törlés
(2019.03.01 21:39:03)

TB Ifjúsági B LAT
1.Dóczi Zsilák László - Pindur Cintia RékaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
2.Holló Patrik - Szeőke ÁgotaPro-Art Táncstúdió - SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Kalapács Bence - Miskolczi NóraSzilver Táncsport EgyesületHungary 
4.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
5.Patkós Máté - Juhász DóraStúdió 2000 TSE - Pro-Art Táncstúdió 
6.Sárkány Egon - Tóth BernadettMiskolcz-Revital TSE 
7.Szabó Márk - Frey TímeaStúdió 2000 TSE - Kner Táncsport Egyesület 
8.Szegfű Kornél Norbert - Susánszki ÉvaPro-Art Táncstúdió 
9.Ercsi Dániel - Patai VanesszaStúdió 2000 TSEHatáridő utáni törlés
(2019.03.01 21:39:03)

TB Ifjúsági A STT
1.Kovács-Kalic Károly Péter - Balogh ZsófiaPro-Art Táncstúdió 
2.Urbán István - Urbán Lilla AndreaForma Táncsport Egyesület 

TB Ifjúsági A LAT
1.Kovács-Kalic Károly Péter - Balogh ZsófiaPro-Art Táncstúdió 
2.Maczkó Márk Miklós - Csorba ViktóriaMiskolcz-Revital TSE 
3.Urbán István - Urbán Lilla AndreaForma Táncsport Egyesület 

TB Felnőtt E STT
1.Ágoston Lénárd - Miskov ÉvaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Enyedi Bálint Zsolt - Komlódi Kinga MáriaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
3.Erős Ábel József - Sebők MercédeszSzabolcs Diáksport Egyesület 
4.Sarkadi Kristóf - Szőke DalmaSzabolcs Diáksport Egyesület 

TB Felnőtt E LAT
1.Ágoston Lénárd - Miskov ÉvaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Enyedi Bálint Zsolt - Komlódi Kinga MáriaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
3.Lobisev László - Kiss IldikóKenguru Tánc-sport Egyesület 
4.Szmolka Tamás - Kiss BernadettLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
5.Szőke Ákos - Bán Csilla TímeaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
6.Kunkli Zsombor - Spakovszky SáraDance Universe Tánc SportegyesületHatáridő utáni törlés
(2019.02.27 11:11:42)

TB Felnőtt D STT
1.Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE 
2.Iván Vilmos - Gyurkó ZsuzsannaDance Universe Tánc Sportegyesület 
3.Koszta Marcell - Radnai NóraPro-Art Táncstúdió 
4.Preszl Dániel - Pipicz ÁgnesForma Táncsport Egyesület 
5.Rácz Ádám - Kovács LeilaFlamenco 2001 TSE 
6.Selyem László - Andrási DiánaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
7.Szőke Ákos - Bán Csilla TímeaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
8.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

TB Felnőtt D LAT
1.Erős Ábel József - Sebők MercédeszSzabolcs Diáksport Egyesület 
2.Fodor Ádám - Nagy NoémiLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
3.Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE 
4.Rácz Ádám - Kovács LeilaFlamenco 2001 TSE 
5.Reszelő Dániel - Tömösközi Kata BertaNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
6.Sarkadi Kristóf - Szőke DalmaSzabolcs Diáksport Egyesület 
7.Selyem László - Andrási DiánaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
8.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

TB Felnőtt C STT
1.Bencsik Gergő - Sándor SzilviaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
2.Kispál Gergely Tas - Kristó NoémiSzilver Táncsport EgyesületHungary 
3.Nagy Norbert Zsolt - Mátó-Székely TamaraPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
4.Sisák Tamás - Óvári KingaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
5.Vajda András István - Tatár BiankaForma Táncsport Egyesület 

TB Felnőtt C LAT
1.Borbély Zsolt - Kerek Anikó EdinaLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
2.Boros Gergő - Oszlánszki ÁgnesDance Universe Tánc Sportegyesület 
3.Igaz Alex - Igaz IvettSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
4.Kispál Gergely Tas - Kristó NoémiSzilver Táncsport EgyesületHungary 
5.Koszta Marcell - Radnai NóraPro-Art Táncstúdió 
6.Nagy Ákos Bálint - Szücs ViktóriaDance Universe Tánc Sportegyesület 
7.Oberna Károly Gábor - Buránszki AndreaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
8.Ossik Béla - Szabó Dóra ZsófiaValcer Táncstúdió 
9.Preszl Dániel - Pipicz ÁgnesForma Táncsport Egyesület 
10.Tóth Viktor Donát - Forgács DorinaValcer Táncstúdió 
11.Vajda András István - Tatár BiankaForma Táncsport Egyesület 
12.Márián Gergő - Nagy LiliDance Universe Tánc SportegyesületHatáridő utáni törlés
(2019.02.28 15:51:20)

TB Felnőtt B STT
1.Bárándi János - Tóth Fruzsina GabriellaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
2.Drahos Gergő - Geiger ZsanettBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
3.Fedics Richárd - Bencsik NoémiSzilver Táncsport EgyesületHungary 
4.Horváth Gergely - Hasúr Zsuzsanna RitaForma Táncsport Egyesület 
5.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 
6.Matyi Máté - Mező Iris RenátaValcer Táncstúdió 
7.Szegi Márk István - Szegi AndreaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
8.Szilágyi Viktor András - Lévai Vanessza AndreaForma Táncsport Egyesület 

TB Felnőtt B LAT
1.Bárándi János - Tóth Fruzsina GabriellaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
2.Dajcs Triszten Sámuel - Fekete KrisztinaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
3.Fedics Richárd - Bencsik NoémiSzilver Táncsport EgyesületHungary 
4.Guba Marcell - Kállai KamillaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
5.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 
6.Németh Gábor - Váradi CsillaStúdió 2000 TSE 
7.Szilágyi Viktor András - Lévai Vanessza AndreaForma Táncsport Egyesület 
8.Varga Sándor - Laurencsik LiliánaHavanna Táncstúdió Sportegyesület 
9.Gedovics Balázs - Szenti ReginaStúdió 2000 TSE - Forma Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.03.01 09:51:56)
10.Mári Zsolt - Farkas RékaSZOLDANCE Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.03.01 14:22:39)

TB Felnőtt A STT
1.Czuczi Patrik - Kakas LúciaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
2.Guba Marcell - Kállai KamillaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
3.Nagy Márk - Unger FanniSZOLDANCE Táncsport Egyesület 

TB Felnőtt A LAT
1.Bakos Benjamin - Markó Margit VirágMedalion Táncsport Egyesület 
2.Flekács László - Rákosi ZsófiaMiskolcz-Revital TSE 
3.Keresztes László - Bartha LillaValcer Táncstúdió 
4.Loncsák Dániel - Kecsedi RebekaValcer Táncstúdió 
5.Nagy Márk - Unger FanniSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
6.Schwartz Péter - Lengyel HelgaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
7.Szabó Ádám - Csofcsics CsengeStúdió 2000 TSE 

TB Felnőtt S STT
1.Rónyai Zoltán - Busa DóraSzilver Táncsport EgyesületHungary 
2.Schwartz Péter - Lengyel HelgaSzilver Táncsport EgyesületHungary 
3.Bencze István - Prozlik AnnaSzilver Táncsport EgyesületHungaryHatáridő utáni törlés
(2019.03.02 08:24:08)

TB Felnőtt S LAT
1.Bencsik Gergő - Sándor SzilviaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
2.Matyi Máté - Mező Iris RenátaValcer Táncstúdió 
3.Rónyai Zoltán - Busa DóraSzilver Táncsport EgyesületHungary 

TB Senior I Open STT
1.Szegi Márk István - Szegi AndreaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 

TB Senior I E STT
1.Gáspár István - Gáspárné Szilágyi SzilviaDance Universe Tánc Sportegyesület 

TB Senior I D LAT
1.Gáspár István - Gáspárné Szilágyi SzilviaDance Universe Tánc Sportegyesület 

TB Senior II Open STT
1.Molnár György - Molnárné Varga IrénValcer Táncstúdió 

TB Senior II E STT
1.Kovács Zoltán - Kovács AnnaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

TB Senior II E LAT
1.Kovács Zoltán - Kovács AnnaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

TB Senior III Open STT
1.Almási László Tibor - Kubinyi EmeseFallaway Táncegyesület 

TB Senior III Open LAT
1.Berta Mihály - Bertáné Nagyfejeő GyöngyiSZOLDANCE Táncsport Egyesület 

TB Senior III C STT
1.Berta Mihály - Bertáné Nagyfejeő GyöngyiSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
2.Kovács Károly - Kovácsné Ember KatalinValcer Táncstúdió 
3.Savanya László - Savanyáné Árvai MargitForma Táncsport Egyesület 

TB Senior III C LAT
1.Kovács Károly - Kovácsné Ember KatalinValcer Táncstúdió 
2.Savanya László - Savanyáné Árvai MargitForma Táncsport Egyesület 

TB Senior IV Open STT
1.Bánfi Antal - Salgó Mariann Ágnes Dr.Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - INFINITY DANCE COMPANY TSE 
2.Králik János - Králik JánosnéNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

TB Senior IV Open LAT
1.Králik János - Králik JánosnéNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

TB Senior IV C LAT
1.Lukács Aladár - Kincses CsillaSZOLDANCE Táncsport Egyesület