Nevezések: Szőke Tisza 2019. WDSF INTERNATIONAL OPEN Nemzetközi Táncverseny 2019.06.15

Szeged, Temesvári krt. 33.

Párosok száma 2019.08.22 : 146
Gyermek II E STT
1.Antal Márk Dániel - Patai LorettaForma Táncsport Egyesület 
2.Ördögh Gergő Dominik - Németh-Szabados AbigélPro-Art Táncstúdió - Papiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
3.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 
4.Tóth Kornél - Keresztes BiankaSundance Tánc Sport Egyesület 

Gyermek II E LAT
1.Ács Bence - Dienes ReginaBotafogo Táncegyüttes 
2.Antal Márk Dániel - Patai LorettaForma Táncsport Egyesület 
3.Bocsor Levente - Dienes BorbálaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
4.Ördögh Gergő Dominik - Németh-Szabados AbigélPro-Art Táncstúdió - Papiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
5.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 
6.Tóth Kornél - Keresztes BiankaSundance Tánc Sport Egyesület 

Junior I D STT
1.Crisan-Vasile David - Vasiloni VanesaRomania 
2.Farkas Bernát Jakab - Fürj AnikóPro-Art Táncstúdió 
3.Kiss Zsombor Gábor - Markos NikolStúdió 2000 TSE - Botafogo Táncegyüttes 
4.Lantos Marcell Attila - Révész KarinaSzilver Táncsport Egyesület - Fulldance Táncsport Egyesület 

Junior I D LAT
1.Ábrám Dominik - Szilvágyi AlexandraJoyDance Táncsport Egyesület 
2.Ábrám Erik - Liang MelinaJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Bekiarisz Márkosz - Polyák PannaOPCIÓ Kft - ZugloDance 
4.Crisan-Vasile David - Vasiloni VanesaRomania 
5.Farkas Bernát Jakab - Fürj AnikóPro-Art Táncstúdió 

Junior II E STT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Hegedűs Bálint Ervin - Vas AngelinaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art TáncstúdióHungary 
3.Nagy Gábor - Szabó Rebeka EszterForma Táncsport Egyesület 
4.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 

Junior II E LAT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Galambos Dániel - Csányi-Dienes AlízFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
3.Hegedűs Bálint Ervin - Vas AngelinaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art TáncstúdióHungary 
4.Nagy Gábor - Szabó Rebeka EszterForma Táncsport Egyesület 
5.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 

Junior II D STT
1.Csatlós Erik - Gál ElzaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
2.Farkas Bernát Jakab - Fürj AnikóPro-Art Táncstúdió 
3.Hideg Márk Alex - Tóth-Verestói HannaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
4.Kiss Zsombor Gábor - Markos NikolStúdió 2000 TSE - Botafogo Táncegyüttes 
5.Lantos Marcell Attila - Révész KarinaSzilver Táncsport Egyesület - Fulldance Táncsport Egyesület 

Junior II D LAT
1.Ábrám Dominik - Szilvágyi AlexandraJoyDance Táncsport Egyesület 
2.Ábrám Erik - Liang MelinaJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Farkas Bernát Jakab - Fürj AnikóPro-Art Táncstúdió 
4.Kása Csaba Sándor - Mezei BoglárkaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
5.Orbán Gergő Botond - Dienes RoziC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
6.Pala Martin - Marsai Nóra IbolyaValcer Táncstúdió 

Ifjúsági E STT
1.Borodi Márk Roland - Mudure EvelinPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
2.Hegedűs Bálint Ervin - Vas AngelinaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art TáncstúdióHungary 
3.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art Táncstúdió 
4.Nagy Gábor - Szabó Rebeka EszterForma Táncsport Egyesület 

Ifjúsági E LAT
1.Hegedűs Bálint Ervin - Vas AngelinaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art TáncstúdióHungary 
2.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art Táncstúdió 
3.Nagy Gábor - Szabó Rebeka EszterForma Táncsport Egyesület 

Ifjúsági D STT
1.Csatlós Erik - Gál ElzaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
2.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSE 
3.Hideg Márk Alex - Tóth-Verestói HannaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
4.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület 
5.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 
6.Vasiloni Fabio - Caraiman DeliaRomania 

Ifjúsági D LAT
1.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSE 
2.Kása Csaba Sándor - Mezei BoglárkaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
3.Orbán Gergő Botond - Dienes RoziC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
4.Pala Martin - Marsai Nóra IbolyaValcer Táncstúdió 
5.Vasiloni Fabio - Caraiman DeliaRomania 

Ifjúsági C STT
1.Berkeczi Áron - Kis BrigittaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
2.Debreczeni Csongor - Debreczeni KarolaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
3.Fábián Dávid László - Dodé IngridPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
4.Jakab Ádám Gergő - Bánffy ZsófiaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
5.Vasiloni Fabio - Caraiman DeliaRomania 

Ifjúsági C LAT
1.Kátai Richárd - Nagy BernadettJoyDance Táncsport Egyesület 
2.Korita István - Vincze AlízJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület 
4.Papp Gergely - Horváth LizaStúdió 2000 TSE 
5.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 

Felnőtt E STT
1.Ágoston Lénárd - Miskov ÉvaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
2.Béres Péter - Sallai Csenge ZsuzsannaEverydance Táncsport Egyesület 
3.Borodi Márk Roland - Mudure EvelinPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
4.Enyedi Bálint Zsolt - Komlódi Kinga MáriaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
5.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art Táncstúdió 

Felnőtt E LAT
1.Ágoston Lénárd - Miskov ÉvaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
2.Béres Péter - Sallai Csenge ZsuzsannaEverydance Táncsport Egyesület 
3.Enyedi Bálint Zsolt - Komlódi Kinga MáriaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
4.Keller Zsolt Ákos - Darabont VeronikaQuality Dance TSE 
5.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art Táncstúdió 
6.Szőke Ákos - Bán Csilla TímeaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 

Felnőtt D STT
1.Enyedi Bálint Zsolt - Komlódi Kinga MáriaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
2.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSE 
3.Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE 
4.Preszl Dániel - Pipicz ÁgnesForma Táncsport Egyesület 
5.Rácz Ádám - Kovács LeilaFlamenco 2001 TSE 
6.Selyem László - Andrási DiánaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
7.Szőke Ákos - Bán Csilla TímeaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
8.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 
9.Csarnai Máté - Szentléleki NóraINFINITY DANCE COMPANY TSEHatáridő utáni törlés
(2019.06.14 22:24:51)

Felnőtt D LAT
1.Ágoston Lénárd - Miskov ÉvaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
2.Enyedi Bálint Zsolt - Komlódi Kinga MáriaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
3.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSE 
4.Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE 
5.Rácz Ádám - Kovács LeilaFlamenco 2001 TSE 
6.Selyem László - Andrási DiánaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 

Felnőtt C STT
1.Berkeczi Áron - Kis BrigittaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
2.Fábián Dávid László - Dodé IngridPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
3.Jakab Ádám Gergő - Bánffy ZsófiaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
4.Nagy Norbert Zsolt - Mátó-Székely TamaraPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
5.Sisák Tamás - Óvári KingaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 

Felnőtt C LAT
1.Dzsupin Ádám - Solymos IldikóQuality Dance TSE 
2.Igaz Alex - Igaz IvettSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
3.Kátai Richárd - Nagy BernadettJoyDance Táncsport Egyesület 
4.Korita István - Vincze AlízJoyDance Táncsport Egyesület 
5.Oberna Károly Gábor - Buránszki AndreaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület 
7.Papp Gergely - Horváth LizaStúdió 2000 TSE 
8.Preszl Dániel - Pipicz ÁgnesForma Táncsport Egyesület 
9.Sebestyén Péter - Bencsik AndreaFenomén TáncSport Egyesület 
10.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 

Felnőtt B STT
1.Horváth Gergely - Hasúr Zsuzsanna RitaForma Táncsport Egyesület 
2.Kovács Győző - Bertalan RékaDanceStation Táncsport Egyesület - Oktogon Tánc Centrum Egyesület 
3.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 
4.Nagy Norbert Zsolt - Mátó-Székely TamaraPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 

Felnőtt B LAT
1.Burcsa Balázs - Szalay PetraBotafogo Táncegyüttes 
2.Éder Barnabás András - Csumán CsengeQuality Dance TSE 
3.Fülep Péter Ernő - Huszáros FanniPro-Art Táncstúdió - Sway Táncsport Egyesület 
4.Horváth Gergely - Hasúr Zsuzsanna RitaForma Táncsport Egyesület 
5.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 

WDSF YOUTH OPEN STANDARD
1.Fábián Dávid László - Dodé IngridPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
2.Jakab Ádám Gergő - Bánffy ZsófiaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
3.Kalapács Bence - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület 
4.Patkós Máté - Juhász DóraStúdió 2000 TSE - Pro-Art Táncstúdió 

WDSF YOUTH OPEN LATIN
1.Labancz Gábor - Horváth Flóra KamillaBotafogo Táncegyüttes 
2.Lehóczki Zsolt - Bernáth OdettBotafogo Táncegyüttes 
3.Maczko Mark Miklos - Csorba ViktoriaMiskolcz-Revital TSE 
4.Magyar Milan - Popa Diana MariaRomania 
5.Patkós Máté - Juhász DóraStúdió 2000 TSE - Pro-Art Táncstúdió 

WDSF ADULT INTERNATIONAL OPEN LATIN
1.Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE 
2.Burcsa Balázs - Szalay PetraBotafogo Táncegyüttes 
3.Gáspár Patrik - Szondi FanniValcer Táncstúdió 
4.Hegyes Bertalan János - Farkas BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Loncsák Dániel - Kecsedi RebekaValcer Táncstúdió 
6.Magyar Milan - Popa Diana MariaRomania 
7.Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo Táncegyüttes 
8.Torok Tamas - Gyurkovits EvaHungary 
9.Mizsér Tamás - Fülöp ZsuzsannaDance Express Tánc Sport Egyesület - Oktogon TánccHatáridő utáni törlés
(2019.06.14 21:23:21)

WDSF ADULT RISING STAR STANDARD
1.Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE 
2.Bődi Dénes - Fruzsa Kata HajnalkaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Fábián Dávid László - Dodé IngridPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
4.Gedovics Balázs - Szenti ReginaStúdió 2000 TSE - Forma Táncsport Egyesület 
5.Jakab Ádám Gergő - Bánffy ZsófiaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
6.Kalapács Bence - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület 
7.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 
8.Nagy Norbert Zsolt - Mátó-Székely TamaraPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
9.Sisák Tamás - Óvári KingaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
10.Vékony Viktor - Loga Hajnalka CsillaValcer Táncstúdió 
11.Czuczi Patrik - Kakas LúciaSzilver Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.06.13 16:22:18)

WDSF SENIOR III OPEN STANDARD
1.Bánfi Antal - Salgó Mariann Ágnes Dr.Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - INFINITY DANCE COMPANY TSEHungary 
2.Baranyai Szilárd - Illés Enikő KatalinRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Pivarcsi Andras - Krakko Borbala PivarcsineGoldance Táncsport Egyesület