Nevezések: C és B Tíztánc Országos Bajnokság és Klubközi Táncverseny 2019.03.23

Kozármislenyi Városi Sportcsarnok, 7761 Kozármisleny, Alkotmány tér 53.

Párosok száma 2019.08.22 : 186
Gyermek II E STT
1.Lepsényi Gábor - Faludi Olívia ZitaLorigo Táncsport Egyesület 
2.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 

Gyermek II E LAT
1.Bocsor Levente - Dienes BorbálaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
2.Gál Barnabás - Pintér Dóra RebekaTornádó TSE Kozármisleny 
3.Horváth Szilárd - Bodor Gréta LucaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Lepsényi Gábor - Faludi Olívia ZitaLorigo Táncsport Egyesület 
5.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 
6.Mészáros Dávid Lajos - Reiter LénaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.03.20 13:14:00)

Gyermek II D STT
1.Froner Bendegúz - Nikolics NikolettaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Landi Dominik Balázs - Balassa BíborCorso Tánc Sportegyesület 
3.Szegfű Balázs - Német EnaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

Gyermek II D LAT
1.Froner Bendegúz - Nikolics NikolettaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Jahni Ákos - Hegedűs HannaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
3.Landi Dominik Balázs - Balassa BíborCorso Tánc Sportegyesület 

Junior I E STT
1.Horváth Gábor - Dávid DóraRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
2.Horváth Gergő - Birkás SáraEraklin Táncklub Egyesület 
3.Lepsényi Gábor - Faludi Olívia ZitaLorigo Táncsport Egyesület 
4.Orsós Krisztofer Jonatán - Szalai RamónaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
5.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 

Junior I E LAT
1.Bényei Gergő - Schleier NikolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Bocsor Levente - Dienes BorbálaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
3.Gál Barnabás - Pintér Dóra RebekaTornádó TSE Kozármisleny 
4.Horváth Gábor - Dávid DóraRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
5.Horváth Gergő - Birkás SáraEraklin Táncklub Egyesület 
6.Huszár Barnabás - Dárdai Sára ViolaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
7.Kőműves Krisztofer - Kőműves DzseniferCorso Tánc Sportegyesület 
8.Kovács Gergely - Szabó ZsófiaRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
9.Lepsényi Gábor - Faludi Olívia ZitaLorigo Táncsport Egyesület 
10.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 
11.Sovány Zsombor - Dömény LiliSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
12.Tóth Bálint Tamás - Szebeni-Kovács BlankaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

Junior I D STT
1.Froner Bendegúz - Nikolics NikolettaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Froner Dominik - Őss NikolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Gombos Dávid - G. Tóth ZoéGála Társastáncklub Egyesület 
4.Jakab Barnabás - Horváth SzofiSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
5.Kiss Zsombor Gábor - Markos NikolStúdió 2000 TSE - Botafogo Táncegyüttes 
6.Látrányi Balázs - Bencze VirágAmetiszt Táncsport Egyesület - iDanceStudio KTSE 
7.Póli Kristóf - Szabó LauraSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
8.Rozina Ákos - Kapronczai Sára PannaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
9.Sipos Zsombor - Kulcsár HenriettTornádó TSE Kozármisleny 
10.Takács Tamás István - Kovács DóraTornádó TSE Kozármisleny 
11.Tóth András - Ávár KornéliaLorigo Táncsport Egyesület 
12.Tóth Máté Gábor - Király Jázmin VirágSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

Junior I D LAT
1.Froner Bendegúz - Nikolics NikolettaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Froner Dominik - Őss NikolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Gombos Dávid - G. Tóth ZoéGála Társastáncklub Egyesület 
4.Jakab Barnabás - Horváth SzofiSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
5.Kiss Zsombor Gábor - Markos NikolStúdió 2000 TSE - Botafogo Táncegyüttes 
6.Orsós Krisztofer Jonatán - Szalai RamónaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
7.Póli Kristóf - Szabó LauraSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
8.Pozsonyi Patrik - Heimüller VirágSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
9.Simon Dávid - Eke FlóraGála Társastáncklub Egyesület 
10.Sipos Zsombor - Kulcsár HenriettTornádó TSE Kozármisleny 
11.Takács Tamás István - Kovács DóraTornádó TSE Kozármisleny 
12.Tóth András - Ávár KornéliaLorigo Táncsport Egyesület 

Junior II E LAT
1.Bényei Gergő - Schleier NikolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Csepregi Gergő - Lakatos ZsófiaSundance Tánc Sport Egyesület 
3.Gubicskó Tamás - Gruber GrétaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Horváth Gábor - Dávid DóraRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
5.Horváth Gergő - Birkás SáraEraklin Táncklub Egyesület 
6.Huszár Barnabás - Dárdai Sára ViolaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
7.Kőműves Krisztofer - Kőműves DzseniferCorso Tánc Sportegyesület 
8.Kovács Gergely - Szabó ZsófiaRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
9.Remes Dániel - Takács KarolaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
10.Sovány Zsombor - Dömény LiliSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
11.Tóth Bálint Tamás - Szebeni-Kovács BlankaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

Junior II D STT
1.Barkaszi Bálint - Böhl EmeseSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Horváth Olivér - Szitás AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület 
3.Nikolics Ferenc - Varga IzabellaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 
5.Vizli Bálint - Vizli FanniSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

Junior II D LAT
1.Farkas Barnabás Sándor - P. Kovács Panka DóraAmetiszt Táncsport Egyesület 
2.Horváth Olivér - Szitás AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület 
3.Ivánczi Benedek József - Szvetnyik Emese CsillaDance Express Tánc Sport Egyesület 
4.Nikolics Ferenc - Varga IzabellaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
5.Orbán Gergő Botond - Dienes RoziC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
6.Simon Dávid - Eke FlóraGála Társastáncklub Egyesület 
7.Sipos Zsombor - Kulcsár HenriettTornádó TSE Kozármisleny 
8.Takács Tamás István - Kovács DóraTornádó TSE Kozármisleny 
9.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 
10.Vizli Bálint - Vizli FanniSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
11.Agárdi Márk Dávid - Vajda FanniC&M Dance Studio Tánc Sport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.03.20 15:26:36)

Ifjúsági E STT
1.Bíró Balázs - Miklósa KingaTornádó TSE Kozármisleny 
2.Csepregi Gergő - Lakatos ZsófiaSundance Tánc Sport Egyesület 
3.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art Táncstúdió 

Ifjúsági E LAT
1.Bíró Balázs - Miklósa KingaTornádó TSE Kozármisleny 
2.Csepregi Gergő - Lakatos ZsófiaSundance Tánc Sport Egyesület 
3.Gubicskó Tamás - Gruber GrétaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art Táncstúdió 

Ifjúsági D STT
1.Barkaszi Bálint - Böhl EmeseSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Benkő Arnold - Gruber RebekaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Faragó Attila Ádám - Tirk Zsófia ÁgnesTornádó TSE Kozármisleny 
4.Fekete András Albert - Baráti Ditta KatalinSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
5.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSE 
6.Gyura Levente Mátyás - Sonntag CsengeTornádó TSE Kozármisleny 
7.Horváth Olivér - Szitás AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület 
8.Lőrincz Richárd - Dominkovics RékaiDanceStudio KTSE 
9.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
10.Tamás Marcell - Tamás BlankaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
11.Tarcsay Tamás - Landi Lolita EnikőSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Corso Tánc Sportegyesület 

Ifjúsági D LAT
1.Faragó Attila Ádám - Tirk Zsófia ÁgnesTornádó TSE Kozármisleny 
2.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSE 
3.Horváth Olivér - Szitás AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület 
4.Ivánczi Benedek József - Szvetnyik Emese CsillaDance Express Tánc Sport Egyesület 
5.Lőrincz Richárd - Dominkovics RékaiDanceStudio KTSE 
6.Orbán Gergő Botond - Dienes RoziC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
7.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
8.Tarcsay Tamás - Landi Lolita EnikőSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Corso Tánc Sportegyesület 
9.Agárdi Márk Dávid - Vajda FanniC&M Dance Studio Tánc Sport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.03.20 15:26:36)

Felnőtt E STT
1.Kincses Imre Dr. - Kemény KrisztinaRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
2.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art Táncstúdió 
3.Szomi Tamás - Birkás EmeseEraklin Táncklub Egyesület 
4.Takács Gábor Árpád - Sebők LucaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

Felnőtt E LAT
1.Bíró Balázs - Miklósa KingaTornádó TSE Kozármisleny 
2.Miholics Máté Viktor - Bartalos Mendi KiaraDream Dance Tánc Sportegyesület 
3.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art Táncstúdió 
4.Szomi Tamás - Birkás EmeseEraklin Táncklub Egyesület 
5.Takács Gábor Árpád - Sebők LucaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

Felnőtt D STT
1.Benkő Arnold - Gruber RebekaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Benkő Dániel István - Szabó Kata FanniEraklin Táncklub Egyesület 
3.Bősze László - Halák Éva GizellaBig-BEM Táncsport Egyesület 
4.Faragó Attila Ádám - Tirk Zsófia ÁgnesTornádó TSE Kozármisleny 
5.Fekete András Albert - Baráti Ditta KatalinSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
6.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSE 
7.Gyura Levente Mátyás - Sonntag CsengeTornádó TSE Kozármisleny 
8.Kollár Bence - Tóth KingaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
9.Németh Kristóf László - Várady Zsófia EditSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
10.Peresztegi Patrik Csaba - Than AnnaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
11.Tamás Marcell - Tamás BlankaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
12.Tarcsay Tamás - Landi Lolita EnikőSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Corso Tánc Sportegyesület 

Felnőtt D LAT
1.Benkő Dániel István - Szabó Kata FanniEraklin Táncklub Egyesület 
2.Faragó Attila Ádám - Tirk Zsófia ÁgnesTornádó TSE Kozármisleny 
3.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSE 
4.Loránt Gábor Dániel - Ceglédi Eszter BernadettEverydance Táncsport Egyesület 
5.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc EgyesületHungary 

Senior II E STT
1.Kincses Imre Dr. - Kemény KrisztinaRitmo Sporttánc EgyesületHungary 

Senior II D STT
1.Bősze László - Halák Éva GizellaBig-BEM Táncsport Egyesület 

OB Gyermek II C 10T
1.Bódis Botond - Kiss Flamina HannaCorso Tánc Sportegyesület 

OB Junior I C 10T
1.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
2.Fehér Dominik - Fehér ViolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Juhász Gábor Krisztián - Kocsis JohannaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
4.Kaiser Kristóf - Kasza Liza EmmaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
5.Kállai Ádám István - Komlós LilianSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
6.Köllő Balázs - Bottyán BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
7.Kosztolányi Elek - Bartók LauraSzilver Táncsport Egyesület 
8.Látrányi Balázs - Bencze VirágAmetiszt Táncsport Egyesület - iDanceStudio KTSE 
9.Rozina Ákos - Kapronczai Sára PannaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

OB Junior I B 10T
1.Annus László - Bényi Hanna KamillaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
2.Fésűs Ákos - Wei Chen YaoPro-Art Táncstúdió - Danza Táncsport Egyesület 

OB Junior II C 10T
1.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
2.Fodor Bence - Fodor LucaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Katona Zétény Máté - Lévai BlankaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Raffai Róbert Balázs - Csányi VivienForma Táncsport Egyesület 
6.Reznák Zsolt - Dubai DóraStúdió 2000 TSE 
7.Sebők Gergő - Paál Viktória AnnaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
8.Tóth Zoltán - Kránitz Anna BoglárkaLorigo Táncsport Egyesület 

OB Junior II B 10T
1.Antal Krisztián - Prozlik Melinda LenkeSzilver Táncsport Egyesület 
2.Balázs Dominik - Kondacs Jázmin BíborkaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Házas Ádám - Paluska EmeseCorso Tánc Sportegyesület 
4.Kohon Patrik - Gál DalmaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Kovács Ádám - Faludi Eliza EszterLorigo Táncsport Egyesület 
6.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
7.Papp Ádám István - Máté VirágSzilver Táncsport Egyesület 
8.Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub Egyesület 
9.Pusch Kevin - Albert EmmaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
10.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.03.22 21:02:00)

OB Ifjúsági C 10T
1.Agócs Dániel - Béres OrsolyaiDanceStudio KTSE 
2.Bársony Csongor - Krápicz Terézia LiliLorigo Táncsport Egyesület - PresiDance Táncsport Egyesület 
3.Cziráki Bálint - Balogh AnnaLorigo Táncsport Egyesület 
4.Kántor Zsombor Imre - Bohn LoriniDanceStudio KTSE 
5.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport Egyesület 
6.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 

OB Ifjúsági B 10T
1.Draskovics Gergő - Dobra Viktória EszterRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
2.Józsa Márk - Fock Dorottya ÉvaRitmo Sporttánc EgyesületHungary 
3.Kalapács Bence - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület 
4.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
5.Patkós Máté - Juhász DóraStúdió 2000 TSE - Pro-Art Táncstúdió 
6.Szegfű Kornél Norbert - Susánszki ÉvaPro-Art Táncstúdió 

OB Felnőtt C 10T
1.Andrejszki Alex Levente - Borbély DiánaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Gépész Zoltán - Simon Júlia RitaDancing Queen Sport Tánc Egyesület - Everydance Táncsport Egyesület 
3.Loránt Gábor Dániel - Ceglédi Eszter BernadettEverydance Táncsport Egyesület 
4.Preszl Dániel - Pipicz ÁgnesForma Táncsport Egyesület 
5.Tumó Roland - Horváth Kata ZsuzsannaAmetiszt Táncsport Egyesület - Bajai Táncsport Egyesület 
6.Vajda András István - Tatár BiankaForma Táncsport Egyesület 

OB Felnőtt B 10T
1.Horváth Patrik - Sölét BrigittaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE 
2.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 
3.Szilágyi Viktor András - Lévai Vanessza AndreaForma Táncsport Egyesület 

OB Senior III Open 10T
1.Berta Mihály - Bertáné Nagyfejeő GyöngyiSZOLDANCE Táncsport Egyesület 

OB Senior IV Open 10T
1.Králik János - Králik JánosnéNyíri Lajos Táncsport Egyesület