Nevezések: Pro-Art Kistelek Kupa, Felnőtt Ifjúsági Latin, Junior Tíztánc, Senior Latin, Profi Standard Ranglista 2019.03.09

Kistelek Városi Sportcsarnok

Párosok száma 2019.08.20 : 219
Gyermek II E STT
1.Antal Márk Dániel - Patai LorettaForma Táncsport Egyesület 
2.Gyalai Oszkár Noel - Békési CsengeSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
3.Ökrös Zénó - Baráth CsengeSzilver Táncsport Egyesület 
4.Ördögh Gergő Dominik - Németh-Szabados AbigélPro-Art Táncstúdió - Papiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
5.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 
6.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 

Gyermek II E LAT
1.Ács Bence - Dienes ReginaBotafogo Táncegyüttes 
2.Antal Márk Dániel - Patai LorettaForma Táncsport Egyesület 
3.Ökrös Zénó - Baráth CsengeSzilver Táncsport Egyesület 
4.Ördögh Gergő Dominik - Németh-Szabados AbigélPro-Art Táncstúdió - Papiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
5.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 
6.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 

Gyermek II D STT
1.Antal Márk Dániel - Patai LorettaForma Táncsport Egyesület 
2.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 

Gyermek II D LAT
1.Antal Márk Dániel - Patai LorettaForma Táncsport Egyesület 
2.Gyalai Oszkár Noel - Békési CsengeSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
3.Gyaraki Viktor - Takács ViviánaKner Táncsport Egyesület - Nyíri Lajos Táncsport Egyesület 
4.Ökrös Zénó - Baráth CsengeSzilver Táncsport Egyesület 
5.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 

Gyermek II C STT
1.Costea Patrick - Gradea IuliaRomania 

Gyermek II C LAT
1.Costea Patrick - Gradea IuliaRomania 

Junior I E STT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Gyalai Oszkár Noel - Békési CsengeSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
3.Mihályfi Máté - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
4.Ökrös Zénó - Baráth CsengeSzilver Táncsport Egyesület 
5.Ördögh Gergő Dominik - Németh-Szabados AbigélPro-Art Táncstúdió - Papiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
6.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 
7.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.03.08 13:47:05)

Junior I E LAT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Ördögh Gergő Dominik - Németh-Szabados AbigélPro-Art Táncstúdió - Papiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
3.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.03.08 13:47:05)

Junior I D STT
1.Bartolák Levente - Varga KataSzilver Táncsport Egyesület 
2.Crisan David - Vasiloni VanesaRomania 
3.Farkas Bernát Jakab - Fürj AnikóPro-Art TáncstúdióHungary 
4.Kállai Ádám István - Komlós LilianSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
5.Lantos Marcell Attila - Gál ViktóriaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Süle Zsombor - Tiringer LiliSzilver Táncsport Egyesület 

Junior I D LAT
1.Bartolák Levente - Varga KataSzilver Táncsport Egyesület 
2.Crisan David - Vasiloni VanesaRomania 
3.Farkas Bernát Jakab - Fürj AnikóPro-Art TáncstúdióHungary 
4.Lantos Marcell Attila - Gál ViktóriaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Mihályfi Máté - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
6.Süle Zsombor - Tiringer LiliSzilver Táncsport Egyesület 

Junior I C STT
1.Juhász Gábor Krisztián - Kocsis JohannaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
2.Kosztolányi Elek - Bartók LauraSzilver Táncsport Egyesület 

Junior I C LAT
1.Juhász Gábor Krisztián - Kocsis JohannaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
2.Kállai Ádám István - Komlós LilianSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
3.Kosztolányi Elek - Bartók LauraSzilver Táncsport Egyesület 

Junior II E STT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Hegedűs Bálint Ervin - Vas AngelinaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art TáncstúdióHungary 
3.Nagy Gábor - Szabó Rebeka EszterForma Táncsport Egyesület 
4.Orbán Vilmos - Máté EszterBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
5.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 

Junior II E LAT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Hegedűs Bálint Ervin - Vas AngelinaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art TáncstúdióHungary 
3.Nagy Gábor - Szabó Rebeka EszterForma Táncsport Egyesület 
4.Orbán Vilmos - Máté EszterBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
5.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 

Junior II D STT
1.Farkas Bernát Jakab - Fürj AnikóPro-Art TáncstúdióHungary 
2.Lantos Marcell Attila - Gál ViktóriaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
4.Raffai Róbert Balázs - Csányi VivienForma Táncsport Egyesület 

Junior II D LAT
1.Farkas Bernát Jakab - Fürj AnikóPro-Art TáncstúdióHungary 
2.Lantos Marcell Attila - Gál ViktóriaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Majer Tamás Roland - Farkas EnikőBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
4.Mihályfi Máté - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
5.Orbán Gergő Botond - Dienes RoziC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 

Junior II C STT
1.Bottner Richard - Sofia RogneanRomania 
2.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
3.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Reznák Zsolt - Dubai DóraStúdió 2000 TSE 

Junior II C LAT
1.Ács Gergő - Drevenka AnnamáriaBotafogo Táncegyüttes 
2.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
3.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
4.Pető-Szőllősi Dominik - Pető-Szőllősi MirtillMiskolcz-Revital TSE 
5.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Rácz Norbert - Marozsán Mira LillaBotafogo Táncegyüttes 
7.Raffai Róbert Balázs - Csányi VivienForma Táncsport Egyesület 
8.Reznák Zsolt - Dubai DóraStúdió 2000 TSE 

Ifjúsági E STT
1.Hegedűs Bálint Ervin - Vas AngelinaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art TáncstúdióHungary 
2.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art TáncstúdióHungary 
3.Nagy Gábor - Szabó Rebeka EszterForma Táncsport Egyesület 
4.Nagy Lajos - Juhász KingaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
5.Orbán Vilmos - Máté EszterBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
6.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 

Ifjúsági E LAT
1.Hegedűs Bálint Ervin - Vas AngelinaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art TáncstúdióHungary 
2.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art TáncstúdióHungary 
3.Nagy Gábor - Szabó Rebeka EszterForma Táncsport Egyesület 
4.Nagy Lajos - Juhász KingaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
5.Orbán Vilmos - Máté EszterBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
6.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 

Ifjúsági D STT
1.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSE 
2.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
3.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület 
4.Raffai Róbert Balázs - Csányi VivienForma Táncsport Egyesület 
5.Tarcsay Tamás - Landi Lolita EnikőSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Corso Tánc Sportegyesület 

Ifjúsági D LAT
1.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSE 
2.Majer Tamás Roland - Farkas EnikőBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
3.Orbán Gergő Botond - Dienes RoziC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
4.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület 
5.Tarcsay Tamás - Landi Lolita EnikőSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Corso Tánc Sportegyesület 
6.Varga András - Lipcsei LauraSzilver Táncsport Egyesület 
7.Vasiloni Fabio - Caraiman DeliaRomania 

Ifjúsági C STT
1.Besenyi Norbert - Besenyi AdélSzilver Táncsport Egyesület 
2.Hajdú Viktor - Prágai SzimonettaKner Táncsport Egyesület - Szilver Táncsport Egyesület 
3.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art TáncstúdióHungary 
4.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Reznák Zsolt - Dubai DóraStúdió 2000 TSE 
6.Sántha Norbert - Juhász VeronikaSzilver Táncsport Egyesület 
7.Sántha Roland - Sass Júlia ZitaSzilver Táncsport Egyesület 
8.Varga András - Lipcsei LauraSzilver Táncsport Egyesület 
9.Vasiloni Fabio - Caraiman DeliaRomania 

Ifjúsági C LAT
1.Besenyi Norbert - Besenyi AdélSzilver Táncsport Egyesület 
2.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
3.Hajdú Viktor - Prágai SzimonettaKner Táncsport Egyesület - Szilver Táncsport Egyesület 
4.Korita István - Vincze AlízJoyDance Táncsport Egyesület 
5.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
6.Papp Gergely - Horváth LizaStúdió 2000 TSE 
7.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 
8.Prohászka Tamás - Gendur Kíra AnnaStúdió 2000 TSE 
9.Raffai Róbert Balázs - Csányi VivienForma Táncsport Egyesület 
10.Reznák Zsolt - Dubai DóraStúdió 2000 TSE 
11.Sántha Norbert - Juhász VeronikaSzilver Táncsport Egyesület 
12.Vasiloni Fabio - Caraiman DeliaRomania 

Ifjúsági B STT
1.Kalapács Bence - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület 
2.Lőrincz Marc Andrei - Luncan Roxana CarinaValcer Táncstúdió 
3.Patkós Máté - Juhász DóraStúdió 2000 TSE - Pro-Art TáncstúdióHungary 
4.Szegfű Kornél Norbert - Susánszki ÉvaPro-Art TáncstúdióHungary 

Ifjúsági B LAT
1.Holló Patrik - Szeőke ÁgotaPro-Art Táncstúdió - SZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Kalapács Bence - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület 
3.Lehóczki Zsolt - Bernáth OdettBotafogo Táncegyüttes 
4.Lőrincz Marc Andrei - Luncan Roxana CarinaValcer Táncstúdió 
5.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art TáncstúdióHungary 
6.Paizs Ármin Gábor - Jeges Jázmin MirjamAmetiszt Táncsport Egyesület 
7.Patkós Máté - Juhász DóraStúdió 2000 TSE - Pro-Art TáncstúdióHungary 
8.Szegfű Kornél Norbert - Susánszki ÉvaPro-Art TáncstúdióHungary 

Felnőtt E STT
1.Ágoston Lénárd - Miskov ÉvaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art TáncstúdióHungary 
3.Nagy Lajos - Juhász KingaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Felnőtt E LAT
1.Ágoston Lénárd - Miskov ÉvaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art TáncstúdióHungary 
3.Nagy Lajos - Juhász KingaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
4.Tóth Dániel - Marozsán Veronika ZsófiaBotafogo Táncegyüttes 

Felnőtt D STT
1.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSE 
2.Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE 
3.Koszta Marcell - Radnai NóraPro-Art TáncstúdióHungary 
4.Preszl Dániel - Pipicz ÁgnesForma Táncsport Egyesület 
5.Rácz Ádám - Kovács LeilaFlamenco 2001 TSE 
6.Tarcsay Tamás - Landi Lolita EnikőSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Corso Tánc Sportegyesület 
7.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.03.06 13:21:33)

Felnőtt D LAT
1.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSE 
2.Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE 
3.Nagy Bálint - Moss KingaDanza Táncsport Egyesület 
4.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület 
5.Rácz Ádám - Kovács LeilaFlamenco 2001 TSE 
6.Reszelő Dániel - Tömösközi Kata BertaNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
7.Varga András - Lipcsei LauraSzilver Táncsport Egyesület 
8.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.03.06 13:21:33)

Felnőtt C STT
1.Hajdú Viktor - Prágai SzimonettaKner Táncsport Egyesület - Szilver Táncsport Egyesület 
2.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art TáncstúdióHungary 
3.Vajda András István - Tatár BiankaForma Táncsport Egyesület 
4.Varga András - Lipcsei LauraSzilver Táncsport Egyesület 
5.Sisák Tamás - Óvári KingaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.03.08 22:29:18)

Felnőtt C LAT
1.Bencs Ádám - Better Barbara AlmaDanceStation Táncsport Egyesület 
2.Hajdú Viktor - Prágai SzimonettaKner Táncsport Egyesület - Szilver Táncsport Egyesület 
3.Koszta Marcell - Radnai NóraPro-Art TáncstúdióHungary 
4.Nyilas Dániel - Szabó Karolina VeronikaDance Express Tánc Sport Egyesület 
5.Oberna Károly Gábor - Buránszki AndreaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Papp Gergely - Horváth LizaStúdió 2000 TSE 
7.Preszl Dániel - Pipicz ÁgnesForma Táncsport Egyesület 
8.Prohászka Tamás - Gendur Kíra AnnaStúdió 2000 TSE 
9.Sebestyén Péter - Bencsik AndreaFenomén TáncSport Egyesület 
10.Skornyák Dániel - Topor VandaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
11.Vajda András István - Tatár BiankaForma Táncsport Egyesület 

RL Junior 10T
1.Antal Krisztián - Prozlik Melinda LenkeSzilver Táncsport Egyesület 
2.Bottner Richard - Sofia RogneanRomania 
3.Házas Ádám - Paluska EmeseCorso Tánc Sportegyesület 
4.Kohon Patrik - Gál DalmaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Kosztolányi Elek - Bartók LauraSzilver Táncsport Egyesület 
6.Kovács Ádám - Faludi Eliza EszterLorigo Táncsport Egyesület 
7.Lőrincz Marc Andrei - Luncan Roxana CarinaValcer Táncstúdió 
8.Papp Ádám István - Máté VirágSzilver Táncsport Egyesület 
9.Pusch Kevin - Albert EmmaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
10.Szőts Dávid - Fekete RenátaSzilver Táncsport Egyesület 
11.Balázs Dominik - Kondacs Jázmin BíborkaSzilver Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.03.08 11:40:40)

RL Senior LAT
1.Berta Mihály - Bertáné Nagyfejeő GyöngyiSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
2.Csomor Csaba - Zum EditSZOLDANCE Táncsport Egyesület - Oktogon Tánccentrum 
3.Nagy Péter - Kaposvári ÁgnesFenomén TáncSport Egyesület - Freetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
4.Sebestyén Péter - Bencsik AndreaFenomén TáncSport Egyesület 
5.Wu-Hen-Chang Antal - Surján CecíliaQuality Dance TSE 
6.Szőllősi Jenő - Szabó-Völgyi ZsuzsannaStúdió 2000 TSE - Fenomén TáncSport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.03.09 11:12:02)

RL Felnőtt LAT
1.Bakos Benjamin - Markó Margit VirágMedalion Táncsport Egyesület 
2.Bánáti Barnabás - Farkas NoémiiDanceStudio KTSE 
3.Bánáti Marcell - Józsa JankaiDanceStudio KTSE - Ritmo Sporttánc Egyesület 
4.Bencsik Gergő - Sándor SzilviaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
5.Borbás Csaba - Tóth EmíliaPro-Art TáncstúdióHungary 
6.Flekács László - Rákosi ZsófiaMiskolcz-Revital TSE 
7.Gál Krisztián Zsolt - Loch JázminSZOLDANCE Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE 
8.Gáspár Patrik - Szondi FanniValcer Táncstúdió 
9.Gervasi Marco - Törőcsik TímeaDanceStation Táncsport Egyesület 
10.Göller Barnabás Gábor - Göller KittiAmetiszt Táncsport Egyesület 
11.Gombkötő Balázs - Laskovics PetraLorigo Táncsport Egyesület 
12.Hidi Balázs - Kis ViolettaValcer Táncstúdió - Szilver Táncsport Egyesület 
13.Holló Patrik - Szeőke ÁgotaPro-Art Táncstúdió - SZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
14.Kerekes Krisztián - Szakál Evelin NoémiValcer Táncstúdió 
15.Király Márk - Szatmári Dorottya ErzsébetClaudius Táncsport Egyesület - Pro-Art TáncstúdióHungary 
16.Kovács-Kalic Károly Péter - Balogh ZsófiaPro-Art TáncstúdióHungary 
17.Lehóczki Zsolt - Bernáth OdettBotafogo Táncegyüttes 
18.Loncsák Dániel - Kecsedi RebekaValcer Táncstúdió 
19.Matyi Máté - Mező Iris RenátaValcer Táncstúdió 
20.Nagy Márk - Unger FanniSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
21.Novák István - Sebesi DaniellaPro-Art TáncstúdióHungary 
22.Paizs Ármin Gábor - Jeges Jázmin MirjamAmetiszt Táncsport Egyesület 
23.Pellei Mihály - Tóth EnikőPro-Art TáncstúdióHungary 
24.Pölyhe Máté - Iszlatyi Kinga AnnamáriaForma Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSE 
25.Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo Táncegyüttes 
26.Reiter Renátó - Kersák DóraBotafogo Táncegyüttes - Fulldance Táncsport Egyesület 
27.Rischák Balázs - Dajka CsengeSzilver Táncsport Egyesület 
28.Szőnyi Balázs Bence - Kovács AnnaStúdió 2000 TSE 
29.Szűcs Dávid - Turkevics BogdanaDanceStation Táncsport Egyesület 
30.Török Árpád - Molnár BarbaraPro-Art TáncstúdióHungary 
31.Török Tamás Dániel - Gyurkovits ÉvaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
32.Urbán István - Urbán Lilla AndreaForma Táncsport Egyesület 
33.Urbán Tamás - Juhász DóraDanceStation Táncsport Egyesület 
34.Zerjav Miha - Karcagi LauraValcer Táncstúdió - Stúdió 2000 TSE 
35.Mizsér Tamás - Fülöp ZsuzsannaDance Express Tánc Sport Egyesület - Oktogon TánccHatáridő utáni törlés
(2019.03.09 08:41:20)
36.Szabó Ádám - Csofcsics CsengeStúdió 2000 TSEHatáridő utáni törlés
(2019.03.09 09:35:38)
37.Szabó Robin László - Sulyán Lilla KatalinPro-Art Táncstúdió - Sway Táncsport EgyesületHungaryHatáridő utáni törlés
(2019.03.07 10:00:01)