Nevezések: Felnőtt-Ifjúsági Latin, Junior Standard, Senior Latin és Profi Standard Ranglista 2019.04.27

6750 Algyő, Sport u. 5.

Párosok száma 2019.08.20 : 192
Gyermek II E STT
1.Antal Márk Dániel - Patai LorettaForma Táncsport EgyesületHungary 
2.Fehér Erik - Terdik TímeaValcer Táncstúdió 
3.Németh Barnabás - Szircsák SzófiaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Ördögh Gergő Dominik - Németh-Szabados AbigélPro-Art Táncstúdió - Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
5.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport EgyesületHungary 
6.Zahradnik Richárd - Perényi Zsófia SáraStúdió 2000 TSE 

Gyermek II E LAT
1.Antal Márk Dániel - Patai LorettaForma Táncsport EgyesületHungary 
2.Fehér Erik - Terdik TímeaValcer Táncstúdió 
3.Németh Barnabás - Szircsák SzófiaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Ördögh Gergő Dominik - Németh-Szabados AbigélPro-Art Táncstúdió - Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
5.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport EgyesületHungary 
6.Zahradnik Richárd - Perényi Zsófia SáraStúdió 2000 TSE 

Junior I E STT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport EgyesületHungary 
2.Fehér Erik - Terdik TímeaValcer Táncstúdió 
3.Melczner Máté - Dányi DorkaStúdió 2000 TSE 
4.Mihók Máté - Mezey ViktóriaValcer Táncstúdió 
5.Ördögh Gergő Dominik - Németh-Szabados AbigélPro-Art Táncstúdió - Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
6.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport EgyesületHungary 
7.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport EgyesületHungary 

Junior I E LAT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport EgyesületHungary 
2.Fehér Erik - Terdik TímeaValcer Táncstúdió 
3.Marton László - Pindur Míra FelíciaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Melczner Máté - Dányi DorkaStúdió 2000 TSE 
5.Mihók Máté - Mezey ViktóriaValcer Táncstúdió 
6.Ördögh Gergő Dominik - Németh-Szabados AbigélPro-Art Táncstúdió - Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
7.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport EgyesületHungary 
8.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport EgyesületHungary 

Junior I D STT
1.Almási Bence - Almási RékaStúdió 2000 TSE 
2.Bartolák Levente - Varga KataSzilver Táncsport Egyesület 

Junior I D LAT
1.Ábrám Dominik - Szilvágyi AlexandraJoyDance Táncsport Egyesület 
2.Ábrám Erik - Liang MelinaJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Almási Bence - Almási RékaStúdió 2000 TSE 
4.Bartolák Levente - Varga KataSzilver Táncsport Egyesület 
5.Kiss Zsombor Gábor - Markos NikolStúdió 2000 TSE - Botafogo Táncegyüttes 

Junior II E STT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport EgyesületHungary 
2.Hegedűs Bálint Ervin - Vas AngelinaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
3.Mihók Tibor Bendegúz - Tóth Liza LauraSzilver Táncsport Egyesület 
4.Nagy Gábor - Szabó Rebeka EszterForma Táncsport EgyesületHungary 
5.Orbán Vilmos - Máté EszterBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
6.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport EgyesületHungary 
7.Pótár-Bóta Zalán - Csörghe BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
8.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 

Junior II E LAT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport EgyesületHungary 
2.Hegedűs Bálint Ervin - Vas AngelinaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
3.Marton László - Pindur Míra FelíciaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Mihók Tibor Bendegúz - Tóth Liza LauraSzilver Táncsport Egyesület 
5.Nagy Gábor - Szabó Rebeka EszterForma Táncsport EgyesületHungary 
6.Orbán Vilmos - Máté EszterBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
7.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport EgyesületHungary 
8.Pótár-Bóta Zalán - Csörghe BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
9.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 

Junior II D STT
1.Géczi Alexander - Szűcs Nikol HannaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Horváth Olivér - Szitás AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület 
3.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 

Junior II D LAT
1.Ábrám Dominik - Szilvágyi AlexandraJoyDance Táncsport Egyesület 
2.Ábrám Erik - Liang MelinaJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Géczi Alexander - Szűcs Nikol HannaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Horváth Olivér - Szitás AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület 
5.Kiss Zsombor Gábor - Markos NikolStúdió 2000 TSE - Botafogo Táncegyüttes 
6.Kormos Kristóf Tamás - Szász BarbaraFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
7.Majer Tamás Roland - Farkas EnikőBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 

Junior II C STT
1.Fodor Bence - Fodor LucaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Köllő Balázs - Bottyán BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Kosztolányi Elek - Bartók LauraSzilver Táncsport Egyesület 
4.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport EgyeHatáridő utáni törlés
(2019.04.23 19:12:18)

Junior II C LAT
1.Fodor Bence - Fodor LucaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Havas Márk - Juhász JázminMiskolcz-Revital TSE 
3.Köllő Balázs - Bottyán BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Kosztolányi Elek - Bartók LauraSzilver Táncsport Egyesület 
5.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
6.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 
7.Rácz Norbert - Marozsán Mira LillaBotafogo Táncegyüttes 
8.Raffai Róbert Balázs - Csányi VivienForma Táncsport EgyesületHungary 
9.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport EgyeHatáridő utáni törlés
(2019.04.23 19:12:18)

Ifjúsági E STT
1.Hegedűs Bálint Ervin - Vas AngelinaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
2.Mihók Tibor Bendegúz - Tóth Liza LauraSzilver Táncsport Egyesület 
3.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art Táncstúdió 
4.Nagy Gábor - Szabó Rebeka EszterForma Táncsport EgyesületHungary 
5.Orbán Vilmos - Máté EszterBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
6.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 

Ifjúsági E LAT
1.Hegedűs Bálint Ervin - Vas AngelinaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
2.Mihók Tibor Bendegúz - Tóth Liza LauraSzilver Táncsport Egyesület 
3.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art Táncstúdió 
4.Nagy Gábor - Szabó Rebeka EszterForma Táncsport EgyesületHungary 
5.Orbán Vilmos - Máté EszterBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
6.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 

Ifjúsági D STT
1.Horváth Olivér - Szitás AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület 
2.Komáromi Miklós Erik - Papp VivienForma Táncsport EgyesületHungary 
3.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
4.Nagy Kristóf - Hegyi IngridValcer Táncstúdió 
5.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület 
6.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 

Ifjúsági D LAT
1.Horváth Olivér - Szitás AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület 
2.Komáromi Miklós Erik - Papp VivienForma Táncsport EgyesületHungary 
3.Majer Tamás Roland - Farkas EnikőBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
4.Nagy Kristóf - Hegyi IngridValcer Táncstúdió 
5.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület 
6.Varga András - Lipcsei LauraSzilver Táncsport Egyesület 

Ifjúsági C STT
1.Fodor Bence - Fodor LucaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
3.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 
5.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport EgyeHatáridő utáni törlés
(2019.04.23 19:12:18)

Ifjúsági C LAT
1.Fodor Bence - Fodor LucaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Havas Márk - Juhász JázminMiskolcz-Revital TSE 
3.Jankovics Attila - Sándor PannaJoyDance Táncsport Egyesület 
4.Kátai Richárd - Nagy BernadettJoyDance Táncsport Egyesület 
5.Korita István - Vincze AlízJoyDance Táncsport Egyesület 
6.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
7.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 
8.Raffai Róbert Balázs - Csányi VivienForma Táncsport EgyesületHungary 
9.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 
10.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 
11.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport EgyeHatáridő utáni törlés
(2019.04.23 19:12:18)

Ifjúsági B STT
1.Kalapács Bence - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület 

Felnőtt E STT
1.Ágoston Lénárd - Miskov ÉvaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Kovács Zoltán - Kovács AnnaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
3.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art Táncstúdió 

Felnőtt E LAT
1.Ágoston Lénárd - Miskov ÉvaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Kovács Zoltán - Kovács AnnaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
3.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art Táncstúdió 

Felnőtt D STT
1.Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE 
2.Komáromi Miklós Erik - Papp VivienForma Táncsport EgyesületHungary 
3.Nagy Kristóf - Hegyi IngridValcer Táncstúdió 
4.Preszl Dániel - Pipicz ÁgnesForma Táncsport EgyesületHungary 
5.Rácz Ádám - Kovács LeilaFlamenco 2001 TSE 
6.Selyem László - Andrási DiánaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
7.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
8.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 

Felnőtt D LAT
1.Balya András - Uresch ViolaGoldance Táncsport Egyesület 
2.Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE 
3.Komáromi Miklós Erik - Papp VivienForma Táncsport EgyesületHungary 
4.Nagy Kristóf - Hegyi IngridValcer Táncstúdió 
5.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület 
6.Rácz Ádám - Kovács LeilaFlamenco 2001 TSE 
7.Reszelő Dániel - Tömösközi Kata BertaNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
8.Selyem László - Andrási DiánaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
9.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Felnőtt C STT
1.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
2.Tumó Roland - Horváth Kata ZsuzsannaAmetiszt Táncsport Egyesület - Bajai Táncsport Egyesület 
3.Vajda András István - Tatár BiankaForma Táncsport EgyesületHungary 
4.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 

Felnőtt C LAT
1.Igaz Alex - Igaz IvettSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
2.Mészáros Máté Imre - Friedrich FranciskaJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Oberna Károly Gábor - Buránszki AndreaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Preszl Dániel - Pipicz ÁgnesForma Táncsport EgyesületHungary 
5.Tumó Roland - Horváth Kata ZsuzsannaAmetiszt Táncsport Egyesület - Bajai Táncsport Egyesület 
6.Vajda András István - Tatár BiankaForma Táncsport EgyesületHungary 
7.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 
8.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 
9.Antal Szilárd - Oláh Petra OrsolyaDance Express Tánc Sport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.04.24 20:01:26)
10.Sebestyén Péter - Bencsik AndreaFenomén TáncSport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.04.27 01:46:11)

Felnőtt B STT
1.Horváth Gergely - Hasúr Zsuzsanna RitaForma Táncsport EgyesületHungary 
2.Horváth Patrik - Sölét BrigittaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE 

RL Junior STT
1.Antal Krisztián - Prozlik Melinda LenkeSzilver Táncsport Egyesület 
2.Balázs Dominik - Kondacs Jázmin BíborkaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Härtlein Ákos - Farkas GrétaForma Táncsport EgyesületHungary 
4.Köllő Balázs - Bottyán BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Kosztolányi Elek - Bartók LauraSzilver Táncsport Egyesület 
6.Kovács Ádám - Faludi Eliza EszterLorigo Táncsport Egyesület 
7.Lőrincz Marc Andrei - Luncan Roxana CarinaValcer Táncstúdió 
8.Papp Ádám István - Máté VirágSzilver Táncsport Egyesület 
9.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 
10.Pusch Kevin - Albert EmmaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
11.Raffai Róbert Balázs - Csányi VivienForma Táncsport EgyesületHungary 

RL Senior LAT
1.Csomor Csaba - Zum EditSZOLDANCE Táncsport Egyesület - Oktogon Tánc Centrum Egyesület 
2.Nagy Péter - Kaposvári ÁgnesFenomén TáncSport Egyesület - Freetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
3.Szőllősi Jenő - Szabó-Völgyi ZsuzsannaStúdió 2000 TSE - Fenomén TáncSport Egyesület 
4.Wu-Hen-Chang Antal - Surján CecíliaQuality Dance TSE 
5.Sebestyén Péter - Bencsik AndreaFenomén TáncSport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.04.27 01:46:11)

RL Felnőtt LAT
1.Bánáti Marcell - Józsa JankaiDanceStudio KTSE - Ritmo Sporttánc Egyesület 
2.Dajcs Triszten Sámuel - Fekete KrisztinaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Flekács László - Rákosi ZsófiaMiskolcz-Revital TSE 
4.Gál Krisztián Zsolt - Loch JázminSZOLDANCE Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE 
5.Gáspár Patrik - Szondi FanniValcer Táncstúdió 
6.Gombkötő Balázs - Laskovics PetraLorigo Táncsport Egyesület 
7.Hidi Balázs - Kis ViolettaValcer Táncstúdió - Szilver Táncsport Egyesület 
8.Holló Patrik - Szeőke ÁgotaPro-Art Táncstúdió - SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
9.Horváth Patrik - Sölét BrigittaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE 
10.Kalapács Bence - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület 
11.Keresztes László - Bartha LillaValcer Táncstúdió 
12.Király Márk - Szatmári Dorottya ErzsébetClaudius Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
13.Kovács-Kalic Károly Péter - Balogh ZsófiaPro-Art Táncstúdió 
14.Lehóczki Zsolt - Bernáth OdettBotafogo Táncegyüttes 
15.Maczkó Márk Miklós - Csorba ViktóriaMiskolcz-Revital TSE 
16.Novák István - Sebesi DaniellaPro-Art Táncstúdió 
17.Paizs Ármin Gábor - Jeges Jázmin MirjamAmetiszt Táncsport Egyesület 
18.Pellei Mihály - Tóth EnikőPro-Art Táncstúdió 
19.Pölyhe Máté - Iszlatyi Kinga AnnamáriaForma Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSEHungary 
20.Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo Táncegyüttes 
21.Reiter Renátó - Kersák DóraBotafogo Táncegyüttes - Fulldance Táncsport Egyesület 
22.Szabó Ádám - Csofcsics CsengeStúdió 2000 TSE 
23.Szabó Robin László - Sulyán Lilla KatalinPro-Art Táncstúdió - Sway Táncsport Egyesület 
24.Szűcs Dávid - Turkevics BogdanaDanceStation Táncsport Egyesület 
25.Török Árpád - Molnár BarbaraPro-Art Táncstúdió 
26.Török Tamás Dániel - Gyurkovits ÉvaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
27.Urbán István - Urbán Lilla AndreaForma Táncsport EgyesületHungary 
28.Zerjav Miha - Karcagi LauraValcer Táncstúdió - Stúdió 2000 TSE 
29.Dunai Bence - Horváth Petra VandaFulldance Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.04.26 22:23:38)
30.Földiák Márk - Horváth Petra JázminQuality Dance TSEHatáridő utáni törlés
(2019.04.26 22:04:51)
31.Petcu Andrei - Barna Nicole VanessaBotafogo Táncegyüttes - Claudius Táncsport EgyesülHatáridő utáni törlés
(2019.04.26 13:01:25)
32.Rischák Balázs - Dajka CsengeSzilver Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.04.26 16:19:24)