Nevezések: SZIGO Kupa Felnőtt-Ifjúsági standard, Junior latin, Senior standard RL 2019.04.13

Siklós, Gyűdi út 2. Táncsics Mihály Gimnázium Sportcsarnoka

Párosok száma 2019.04.19 : 285
Gyermek II E STT
1.Antal Márk Dániel - Patai LorettaForma Táncsport Egyesület 
2.Deng Jia Kun - Horváth PannaCorso Tánc Sportegyesület 
3.Lepsényi Gábor - Faludi Olívia ZitaLorigo Táncsport Egyesület 
4.Ördögh Gergő Dominik - Németh-Szabados AbigélPro-Art Táncstúdió - Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
5.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 
6.Zahradnik Richárd - Perényi Zsófia SáraStúdió 2000 TSE 

Gyermek II E STT
1.Deng Jia Kun - Horváth PannaCorso Tánc Sportegyesület 
2.Zahradnik Richárd - Perényi Zsófia SáraStúdió 2000 TSE 

Gyermek II E LAT
1.Antal Márk Dániel - Patai LorettaForma Táncsport Egyesület 
2.Bocsor Levente - Dienes BorbálaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
3.Deng Jia Kun - Horváth PannaCorso Tánc Sportegyesület 
4.Gál Barnabás - Pintér Dóra RebekaTornádó TSE Kozármisleny 
5.Horváth Szilárd - Bodor Gréta LucaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
6.Lepsényi Gábor - Faludi Olívia ZitaLorigo Táncsport Egyesület 
7.Mészáros Dávid Lajos - Reiter LénaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
8.Ördögh Gergő Dominik - Németh-Szabados AbigélPro-Art Táncstúdió - Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
9.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 
10.Zahradnik Richárd - Perényi Zsófia SáraStúdió 2000 TSE 

Gyermek II D STT
1.Froner Bendegúz - Nikolics NikolettaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Kapronczai Benedek - Mészáros SzofiSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
3.Landi Dominik Balázs - Balassa BíborCorso Tánc Sportegyesület 
4.Szegfű Balázs - Német EnaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Gyermek II D LAT
1.Froner Bendegúz - Nikolics NikolettaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Halmóczki Márk - Tran Ngoc Quynh AnhAmetiszt Táncsport Egyesület 
3.Jahni Ákos - Hegedűs HannaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
4.Kapronczai Benedek - Mészáros SzofiSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
5.Kiss Dominik - Mettner Léna MíraAmetiszt Táncsport Egyesület 
6.Landi Dominik Balázs - Balassa BíborCorso Tánc Sportegyesület 

Junior I E STT
1.Horváth Gábor - Dávid DóraRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Horváth Gergő - Birkás SáraEraklin Táncklub Egyesület 
3.Lepsényi Gábor - Faludi Olívia ZitaLorigo Táncsport Egyesület 
4.Ördögh Gergő Dominik - Németh-Szabados AbigélPro-Art Táncstúdió - Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
5.Orsós Krisztofer Jonatán - Szalai RamónaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
6.Sovány Zsombor - Dömény LiliSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Junior I E LAT
1.Bényei Gergő - Schleier NikolettSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Berényi Dénes Mihály - Berta AntóniaEMotion Táncstúdió 
3.Bocsor Levente - Dienes BorbálaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
4.Gál Barnabás - Pintér Dóra RebekaTornádó TSE Kozármisleny 
5.Horváth Gergő - Birkás SáraEraklin Táncklub Egyesület 
6.Horváth Szilárd - Bodor Gréta LucaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
7.Huszár Barnabás - Dárdai Sára ViolaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
8.Lepsényi Gábor - Faludi Olívia ZitaLorigo Táncsport Egyesület 
9.Mészáros Dávid Lajos - Reiter LénaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
10.Ördögh Gergő Dominik - Németh-Szabados AbigélPro-Art Táncstúdió - Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
11.Sovány Zsombor - Dömény LiliSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Junior I D STT
1.Froner Bendegúz - Nikolics NikolettaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Froner Dominik - Őss NikolettSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
3.Jakab Barnabás - Horváth SzofiSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
4.Kapronczai Benedek - Mészáros SzofiSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
5.Kiss Zsombor Gábor - Markos NikolStúdió 2000 TSE - Botafogo Táncegyüttes 
6.Látrányi Balázs - Bencze VirágAmetiszt Táncsport Egyesület - iDanceStudio KTSE 
7.Póli Kristóf - Szabó LauraSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
8.Sipos Zsombor - Kulcsár HenriettTornádó TSE Kozármisleny 
9.Szegfű Balázs - Német EnaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
10.Takács Tamás István - Kovács DóraTornádó TSE Kozármisleny 
11.Tóth Máté Gábor - Király Jázmin VirágSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Junior I D LAT
1.Froner Bendegúz - Nikolics NikolettaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Horváth Gábor - Dávid DóraRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Jahni Ákos - Hegedűs HannaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
4.Jakab Barnabás - Horváth SzofiSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
5.Kapronczai Benedek - Mészáros SzofiSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
6.Kiss Dominik - Mettner Léna MíraAmetiszt Táncsport Egyesület 
7.Kiss Zsombor Gábor - Markos NikolStúdió 2000 TSE - Botafogo Táncegyüttes 
8.Landi Dominik Balázs - Balassa BíborCorso Tánc Sportegyesület 
9.Lukács Zétény Attila - Szabó-Kövi KamillaEMotion Táncstúdió 
10.Orsós Krisztofer Jonatán - Szalai RamónaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
11.Póli Kristóf - Szabó LauraSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
12.Pozsonyi Patrik - Heimüller VirágSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
13.Sipos Zsombor - Kulcsár HenriettTornádó TSE Kozármisleny 
14.Takács Tamás István - Kovács DóraTornádó TSE Kozármisleny 
15.Bálint István Miklós - Lengyel JázminSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungaryHatáridő utáni törlés
(2019.04.11 23:25:12)
16.Froner Dominik - Őss NikolettSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungaryHatáridő utáni törlés
(2019.04.12 19:43:12)

Junior I C STT
1.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
2.Fehér Dominik - Fehér ViolettSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
3.Juhász Gábor Krisztián - Kocsis JohannaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
4.Kaiser Kristóf - Kasza Liza EmmaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
5.Köllő Balázs - Bottyán BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Kosztolányi Elek - Bartók LauraSzilver Táncsport Egyesület 
7.Rozina Ákos - Kapronczai Sára PannaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Junior I C LAT
1.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
2.Fehér Dominik - Fehér ViolettSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
3.Juhász Gábor Krisztián - Kocsis JohannaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
4.Kaiser Kristóf - Kasza Liza EmmaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
5.Köllő Balázs - Bottyán BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Kosztolányi Elek - Bartók LauraSzilver Táncsport Egyesület 
7.Látrányi Balázs - Bencze VirágAmetiszt Táncsport Egyesület - iDanceStudio KTSE 
8.Péntek Ádám - Máté ZsókaAmetiszt Táncsport Egyesület 
9.Rozina Ákos - Kapronczai Sára PannaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
10.Szegfű Balázs - Német EnaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
11.Tóth Máté Gábor - Király Jázmin VirágSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Junior II E STT
1.Farkas Gergő - Koma Nikol MíraEMotion Táncstúdió 
2.Hegedűs Bálint Ervin - Vas AngelinaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
3.Horváth Gábor - Dávid DóraRitmo Sporttánc Egyesület 
4.Horváth Gergő - Birkás SáraEraklin Táncklub Egyesület 
5.Pálföldi Roland - Szabó Lili PetraSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
6.Remes Dániel - Takács KarolaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
7.Sümegi Botond - Vastag ZsófiaEMotion Táncstúdió 
8.Tihanyi Barnabás - Sümegi Anett JúliaEMotion Táncstúdió 

Junior II E LAT
1.Bényei Gergő - Schleier NikolettSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Berényi Dénes Mihály - Berta AntóniaEMotion Táncstúdió 
3.Gubicskó Tamás - Gruber GrétaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
4.Hegedűs Bálint Ervin - Vas AngelinaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
5.Horváth Gergő - Birkás SáraEraklin Táncklub Egyesület 
6.Huszár Barnabás - Dárdai Sára ViolaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
7.Lilik Gergő - Kasznár LúciaJoyDance Táncsport Egyesület 
8.Remes Dániel - Takács KarolaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
9.Sovány Zsombor - Dömény LiliSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Junior II D STT
1.Barkaszi Bálint - Böhl EmeseSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Horváth Olivér - Szitás AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület 
3.Kiss Zsombor Gábor - Markos NikolStúdió 2000 TSE - Botafogo Táncegyüttes 
4.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
5.Póli Kristóf - Szabó LauraSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
6.Preszter Márk - Ruprecht LucaFelicita KTSE 
7.Raffai Róbert Balázs - Csányi VivienForma Táncsport Egyesület 
8.Tabakov Dominik - Hegedüs AdelaiDanceStudio KTSE 
9.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 
10.Vizli Bálint - Vizli FanniSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Junior II D LAT
1.Farkas Barnabás Sándor - P. Kovács Panka DóraAmetiszt Táncsport Egyesület 
2.Farkas Gergő - Koma Nikol MíraEMotion Táncstúdió 
3.Horváth Gábor - Dávid DóraRitmo Sporttánc Egyesület 
4.Horváth Olivér - Szitás AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület 
5.Kiss Zsombor Gábor - Markos NikolStúdió 2000 TSE - Botafogo Táncegyüttes 
6.Lukács Zétény Attila - Szabó-Kövi KamillaEMotion Táncstúdió 
7.Orbán Gergő Botond - Dienes RoziC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
8.Pálföldi Roland - Szabó Lili PetraSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
9.Póli Kristóf - Szabó LauraSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
10.Preszter Márk - Ruprecht LucaFelicita KTSE 
11.Sipos Zsombor - Kulcsár HenriettTornádó TSE Kozármisleny 
12.Takács Tamás István - Kovács DóraTornádó TSE Kozármisleny 
13.Tihanyi Barnabás - Sümegi Anett JúliaEMotion Táncstúdió 
14.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 
15.Vizli Bálint - Vizli FanniSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Junior II C STT
1.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
2.Fodor Bence - Fodor LucaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Katona Zétény Máté - Lévai BlankaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
4.Köllő Balázs - Bottyán BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Kosztolányi Elek - Bartók LauraSzilver Táncsport Egyesület 
6.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 
7.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 
8.Reznák Zsolt - Dubai DóraStúdió 2000 TSE 
9.Juhász Gábor Krisztián - Kocsis JohannaSZOLDANCE Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.04.10 08:21:20)

Junior II C LAT
1.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
2.Fodor Bence - Fodor LucaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Juhász Gábor Krisztián - Kocsis JohannaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
4.Katona Zétény Máté - Lévai BlankaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
5.Köllő Balázs - Bottyán BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Kosztolányi Elek - Bartók LauraSzilver Táncsport Egyesület 
7.Látrányi Balázs - Bencze VirágAmetiszt Táncsport Egyesület - iDanceStudio KTSE 
8.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
9.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 
10.Raffai Róbert Balázs - Csányi VivienForma Táncsport Egyesület 
11.Reznák Zsolt - Dubai DóraStúdió 2000 TSE 
12.Sümegi Botond - Vastag ZsófiaEMotion Táncstúdió 
13.Tabakov Dominik - Hegedüs AdelaiDanceStudio KTSE 

Ifjúsági D STT
1.Faragó Attila Ádám - Tirk Zsófia ÁgnesTornádó TSE Kozármisleny 
2.Fekete András Albert - Baráti Ditta KatalinSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
3.Horváth Olivér - Szitás AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület 
4.Lőrincz Richárd - Dominkovics RékaiDanceStudio KTSE 
5.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
6.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület 
7.Pozsonyi Márkó István - Molnár KittiSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
8.Raffai Róbert Balázs - Csányi VivienForma Táncsport Egyesület 
9.Tamás Marcell - Tamás BlankaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
10.Tarcsay Tamás - Landi Lolita EnikőSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Corso Tánc Sportegyesület 
11.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 
12.Benkő Arnold - Gruber RebekaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungaryHatáridő utáni törlés
(2019.04.13 08:01:28)
13.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSEHatáridő utáni törlés
(2019.04.12 21:25:34)

Ifjúsági D LAT
1.Bedecs András - Bedő Tamara JuliannaEMotion Táncstúdió 
2.Bujtor Barnabás - Sümegi JankaEMotion Táncstúdió 
3.Faragó Attila Ádám - Tirk Zsófia ÁgnesTornádó TSE Kozármisleny 
4.Farkas Gergő - Koma Nikol MíraEMotion Táncstúdió 
5.Horváth Olivér - Szitás AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület 
6.Lőrincz Richárd - Dominkovics RékaiDanceStudio KTSE 
7.Orbán Gergő Botond - Dienes RoziC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
8.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület 
9.Pálföldi Roland - Szabó Lili PetraSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
10.Tarcsay Tamás - Landi Lolita EnikőSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Corso Tánc Sportegyesület 
11.Tihanyi Barnabás - Sümegi Anett JúliaEMotion Táncstúdió 
12.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSEHatáridő utáni törlés
(2019.04.12 21:25:34)

Ifjúsági C STT
1.Besenyi Norbert - Besenyi AdélSzilver Táncsport Egyesület 
2.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
3.Fodor Bence - Fodor LucaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Kántor Zsombor Imre - Bohn LoriniDanceStudio KTSE 
5.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 
6.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 
7.Reznák Zsolt - Dubai DóraStúdió 2000 TSE 
8.Szauer Szilárd - Szőnyi ErikaLaguna KTSE 

Ifjúsági C LAT
1.Berkes Csanád - Ferstek NóraSan Dance Studio Táncsport Egyesület - Ametiszt Táncsport Egyesület 
2.Besenyi Norbert - Besenyi AdélSzilver Táncsport Egyesület 
3.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
4.Fodor Bence - Fodor LucaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Kántor Zsombor Imre - Bohn LoriniDanceStudio KTSE 
6.Kovács Dávid - Rózsa Regina AnnaDance Express Tánc Sport Egyesület 
7.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
8.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 
9.Pozsonyi Márkó István - Molnár KittiSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
10.Raffai Róbert Balázs - Csányi VivienForma Táncsport Egyesület 
11.Reznák Zsolt - Dubai DóraStúdió 2000 TSE 
12.Sümegi Botond - Vastag ZsófiaEMotion Táncstúdió 
13.Szauer Szilárd - Szőnyi ErikaLaguna KTSE 
14.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 
15.Prohászka Tamás - Gendur Kíra AnnaStúdió 2000 TSEHatáridő utáni törlés
(2019.04.12 17:48:37)

Ifjúsági B STT
1.Kalapács Bence - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület 

Ifjúsági B LAT
1.Holló Patrik - Szeőke ÁgotaPro-Art Táncstúdió - SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Horváth András Máté - Ujcz-Méri SáraDance Express Tánc Sport Egyesület 
3.Kalapács Bence - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület 
4.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 
5.Benkő Arnold - Gruber RebekaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungaryHatáridő utáni törlés
(2019.04.13 08:01:28)

Felnőtt E STT
1.Bedecs András - Bedő Tamara JuliannaEMotion Táncstúdió 
2.Bíró Balázs - Miklósa KingaTornádó TSE Kozármisleny 
3.Bujtor Barnabás - Sümegi JankaEMotion Táncstúdió 
4.Szomi Tamás - Birkás EmeseEraklin Táncklub Egyesület 
5.Takács Gábor Árpád - Sebők LucaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
6.Ujláb Bence - Bogdán LillaEMotion Táncstúdió 

Felnőtt E LAT
1.Bíró Balázs - Miklósa KingaTornádó TSE Kozármisleny 
2.Miholics Máté Viktor - Bartalos Mendi KiaraDream Dance Tánc Sportegyesület 
3.Szomi Tamás - Birkás EmeseEraklin Táncklub Egyesület 
4.Takács Gábor Árpád - Sebők LucaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

Felnőtt D STT
1.Fekete András Albert - Baráti Ditta KatalinSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
2.Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE 
3.Kollár Bence - Tóth KingaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
4.Németh Kristóf László - Várady Zsófia EditSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
5.Rácz Ádám - Kovács LeilaFlamenco 2001 TSE 
6.Tamás Marcell - Tamás BlankaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
7.Tarcsay Tamás - Landi Lolita EnikőSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Corso Tánc Sportegyesület 
8.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 
9.Benkő Arnold - Gruber RebekaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungaryHatáridő utáni törlés
(2019.04.13 08:01:28)
10.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSEHatáridő utáni törlés
(2019.04.12 21:25:34)

Felnőtt D LAT
1.Bedecs András - Bedő Tamara JuliannaEMotion Táncstúdió 
2.Bujtor Barnabás - Sümegi JankaEMotion Táncstúdió 
3.Faragó Attila Ádám - Tirk Zsófia ÁgnesTornádó TSE Kozármisleny 
4.Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE 
5.Palásthy Csaba - Pammer LeaRitmo Sporttánc Egyesület 
6.Rácz Ádám - Kovács LeilaFlamenco 2001 TSE 
7.Ujláb Bence - Bogdán LillaEMotion Táncstúdió 
8.Balya András - Uresch ViolaGoldance Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.04.13 08:58:20)
9.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSEHatáridő utáni törlés
(2019.04.12 21:25:34)

Felnőtt C STT
1.Besenyi Norbert - Besenyi AdélSzilver Táncsport Egyesület 
2.Pohli Gergely - Kajos Luca FanniSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
3.Tumó Roland - Horváth Kata ZsuzsannaAmetiszt Táncsport Egyesület - Bajai Táncsport Egyesület 

Felnőtt C LAT
1.Berkes Csanád - Ferstek NóraSan Dance Studio Táncsport Egyesület - Ametiszt Táncsport Egyesület 
2.Besenyi Norbert - Besenyi AdélSzilver Táncsport Egyesület 
3.Kántor Zsombor Imre - Bohn LoriniDanceStudio KTSE 
4.Kovács András - Nagy AlexandraSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
5.Kovács Dávid - Rózsa Regina AnnaDance Express Tánc Sport Egyesület 
6.Tumó Roland - Horváth Kata ZsuzsannaAmetiszt Táncsport Egyesület - Bajai Táncsport Egyesület 
7.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 
8.Prohászka Tamás - Gendur Kíra AnnaStúdió 2000 TSEHatáridő utáni törlés
(2019.04.12 17:48:37)

Felnőtt B STT
1.Kovács Győző - Bertalan RékaDanceStation Táncsport Egyesület - Oktogon Tánc Centrum Egyesület 
2.Péter Krisztián - Milus AlidaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - DanceStation Táncsport Egyesület 
3.Horváth Patrik - Sölét BrigittaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Quality DanHungaryHatáridő utáni törlés
(2019.04.10 22:19:51)

Felnőtt B LAT
1.Holló Patrik - Szeőke ÁgotaPro-Art Táncstúdió - SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Stjepanović Boris - Stjepanović MarijaCroatia 
3.Horváth Patrik - Sölét BrigittaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Quality DanHungaryHatáridő utáni törlés
(2019.04.10 22:19:51)
4.Török Dániel Viktor dr. - Bartók TímeaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungaryHatáridő utáni törlés
(2019.04.11 08:24:08)

RL Junior LAT
1.Annus László - Bényi Hanna KamillaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
2.Antal Krisztián - Prozlik Melinda LenkeSzilver Táncsport Egyesület 
3.Barkaszi Bálint - Böhl EmeseSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
4.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
5.Házas Ádám - Paluska EmeseCorso Tánc Sportegyesület 
6.Horváth András Máté - Ujcz-Méri SáraDance Express Tánc Sport Egyesület 
7.Juhász Gábor Krisztián - Kocsis JohannaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
8.Kohon Patrik - Gál DalmaSzilver Táncsport Egyesület 
9.Köllő Balázs - Bottyán BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
10.Kosztolányi Elek - Bartók LauraSzilver Táncsport Egyesület 
11.Kovács Ádám - Faludi Eliza EszterLorigo Táncsport Egyesület 
12.Kovács Péter Benedek - Bódor LiliánaCorso Tánc Sportegyesület - Valcer Táncstúdió 
13.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
14.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 
15.Péntek Ádám - Máté ZsókaAmetiszt Táncsport Egyesület 
16.Pusch Kevin - Albert EmmaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
17.Tuboly Zsombor - Salamon SáraGála Társastáncklub Egyesület 

RL Senior STT
1.Bánfi Antal - Salgó Mariann Ágnes Dr.Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - INFINITY DANCE COMPANY TSE 
2.Baranyai Szilárd - Illés Enikő KatalinRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Halász Barna - Weidinger ÁgnesSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
4.Láng István - Rónaszéki ÉvaDanza Táncsport Egyesület 
5.Szánthó Péter - Juhász-Szánthó SzilviaClaudius Táncsport Egyesület 
6.Váczi Márk - Váczi Noémi KatalinSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 

RL Felnőtt STT
1.Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE 
2.Bencze István - Prozlik AnnaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Bődi Dénes - Fruzsa Kata HajnalkaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Czuczi Patrik - Kakas LúciaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Guba Marcell - Kállai KamillaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Kalapács Bence - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület 
7.Karikó-Tóth Tamás - Száraz EvelynSway Táncsport Egyesület 
8.Kovács Győző - Bertalan RékaDanceStation Táncsport Egyesület - Oktogon Tánc Centrum Egyesület 
9.Kovács-Kalic Károly Péter - Balogh ZsófiaPro-Art Táncstúdió 
10.Mészáros Bence Levente - Balanescu LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 
11.Panka Dániel - Panka DorottyaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
12.Patkós Máté - Juhász DóraStúdió 2000 TSE - Pro-Art Táncstúdió 
13.Péter Krisztián - Milus AlidaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - DanceStation Táncsport Egyesület 
14.Rischák Balázs - Dajka CsengeSzilver Táncsport Egyesület 
15.Rónyai Zoltán - Busa DóraSzilver Táncsport Egyesület 
16.Schwartz Péter - Lengyel HelgaSzilver Táncsport Egyesület 
17.Szabó Noel Marcell - Mártha Mercédesz LauraValcer Táncstúdió 
18.Szabó Robin László - Sulyán Lilla KatalinPro-Art Táncstúdió - Sway Táncsport Egyesület 
19.Szajduk Szabolcs Tamás - Illés DominikaSZIGO Kulturális Táncsport EgyesületHungary 
20.Szalai Dénes Ferenc - Balla PetraPro-Art Táncstúdió 
21.Szánthó Péter - Juhász-Szánthó SzilviaClaudius Táncsport Egyesület 
22.Tejeda Tamás Márk dr. - Várnai ZsófiaSway Táncsport Egyesület - SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
23.Urbán István - Urbán Lilla AndreaForma Táncsport Egyesület 
24.Gombkötő Balázs - Laskovics PetraLorigo Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.04.12 15:26:49)
25.Horváth Patrik - Sölét BrigittaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Quality DanHatáridő utáni törlés
(2019.04.11 10:09:19)