Nevezések: XII. Kner Kupa- D Országos Bajnokság és Klubközi Táncverseny 2019.10.05

Városi Oktatási Centrum Sportcsarnoka, 5400 Mezőtúr Petőfi tér 1

Párosok száma 2019.09.16 : 19
Junior I E STT
1.Susánszky Richárd - Patzer Noémi LillaNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport EgyesületHungary 

Junior I E LAT
1.Susánszky Richárd - Patzer Noémi LillaNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport EgyesületHungary 

Junior I C LAT
1.Gyaraki Viktor - Komlós LilianKner Táncsport Egyesület - SZOLDANCE Táncsport EgyesületHungary 

Junior II E STT
1.Susánszky Richárd - Patzer Noémi LillaNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport EgyesületHungary 

Junior II E LAT
1.Susánszky Richárd - Patzer Noémi LillaNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport EgyesületHungary 

Junior II C STT
1.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport EgyesületHungary 

Junior II C LAT
1.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport EgyesületHungary 

Junior II B LAT
1.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport EgyesületHungary 

Ifjúsági C STT
1.Hajdú Viktor - Takács Babett FanniKner Táncsport Egyesület - Szilver Táncsport EgyesületHungary 
2.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport EgyesületHungary 

Ifjúsági C LAT
1.Hajdú Viktor - Takács Babett FanniKner Táncsport Egyesület - Szilver Táncsport EgyesületHungary 
2.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport EgyesületHungary 

Felnőtt C STT
1.Hajdú Viktor - Takács Babett FanniKner Táncsport Egyesület - Szilver Táncsport EgyesületHungary 

Felnőtt C LAT
1.Hajdú Viktor - Takács Babett FanniKner Táncsport Egyesület - Szilver Táncsport EgyesületHungary 

OB Gyermek II D STT
1.Gyaraki Viktor - Komlós LilianKner Táncsport Egyesület - SZOLDANCE Táncsport EgyesületHungary 

OB Junior II D STT
1.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 

OB Junior II D LAT
1.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 

OB Felnőtt D STT
1.Reszelő Dániel - Tömösközi Kata BertaNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport EgyesületHungary 

OB Felnőtt D LAT
1.Reszelő Dániel - Tömösközi Kata BertaNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport EgyesületHungary